آموزش

استلار چیست؟معرفی بهترین کیف پول های استلار در سال 2020

استلار (stellar) که با نماد (XLM) شناخته می شود، یکی از جذاب ترین ارزهای رمزنگاری است. که توسط برخی از متخصصین در زمینه فناوری و تجارت پشتیبانی می شود. و به دلیل تمرکز در امور بانکی و مالی ، شبیه به (Ripple (XRP در نظر گرفته شده است. بدون در نظر گرفتن جنبه های فنی، ارز Stellar … ادامه مطلباستلار چیست؟معرفی بهترین کیف پول های استلار در سال 2020
آموزش

تتر به لیست ارزهای SimpleFX اضافه شد!

SimpleFX یک ارائه دهنده معاملات آنلاین است و معاملات با CFD های فارکس را در بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، اتریوم کلاسیک، ریپل، بیت کوین کش ،ارائه می دهد. که به تازگی( Tether (USDT نیز به لیست ارزهای آن اضافه شده است. Tether هشتمین ارز رمزنگاری است که توسط SimpleFX پشتیبانی می شود. تتر یک … ادامه مطلبتتر به لیست ارزهای SimpleFX اضافه شد!
آموزش

ارز دیجیتال پکسوس(paxos) چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال PAX ترکیبی از ثبات دلار آمریکا با بهره‌وری از تکنولوژی بلاکچین است که توسط دلار آمریکا به نسبت یک به یک حمایت می شود اگر پکسوس اعتماد شرکت را از میان ببرد توسط دلاری که از آن حمایت می کند پشتیبانی می شود. توکن های پکسوس تنها در زمان خرید توسط مشتری صادر … ادامه مطلبارز دیجیتال پکسوس(paxos) چیست و چه کاربردی دارد؟
آموزش

آیوتا چیست! و نحوه خرید این ارز دیجیتال چگونه است؟

آیوتا یک شبکه توزیع شده و دارای قابلیت هایی است که تراکنش‌های فوق سریع و بدون کارمزد را برای کاربران آن فراهم می‌کند. کلمه بدون کارمزد بودن برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال که چنین ادعایی را هنوز عملی نکرده اند، در آیوتا واقعا وجود دارد و کارمزد تراکنش ها صفر است. همچنین ارز دیجیتال آیوتا این … ادامه مطلبآیوتا چیست! و نحوه خرید این ارز دیجیتال چگونه است؟
آموزش

چین لینک چیست؟ هر آنچه باید در رابطه با این ارز دیجیتال بدانید!

چین لینک به منظور ایجاد ارتباط بین blockchains و خدمات پرداخت سنتی و فید داده های شخص ثالث طراحی شده است. چین لینک روی بلااکچین اتریوم قرار دارد و امکان اتصال با برنامه های غیر متمرکز اتریوم (dApps) را فراهم می کند. برای دستیابی به آن Chainlink از اوراکل هایی استفاده می کند که برای … ادامه مطلبچین لینک چیست؟ هر آنچه باید در رابطه با این ارز دیجیتال بدانید!
آموزش

کازموس چیست؟ و مقایسه آن با الگوریتم اجماع BFT شبکه تندرمینت

کازموس (ATOM) اکوسیستمی غیرمتمرکز از بلاک چین های مستقل است. برای درک اینکه چگونه Cosmos در اکوسیستم blockchain جای می گیرد، بایستی  ابتدا به داستان blockchain بازگردیم. اولین بلاکچین Bitcoin بود، یک ارز دیجیتال محبوب که در سال 2008، از یک مکانیسم اجماع جدید به نام (Proof-of-Work (PoW استفاده می کرد. که اولین برنامه غیر … ادامه مطلبکازموس چیست؟ و مقایسه آن با الگوریتم اجماع BFT شبکه تندرمینت
آموزش

زی کش چیست و چه تفاوتی با سایر ارزهای رمزنگاری دارد؟

  زی کش یک ارز رمزنگاری مبتنی بر یک Blockchain غیرمتمرکز است و هدف آن انجام معاملات خصوصی است . معاملات زی کش(ZEC) مانند بیت کوین در شبکه بلاکچین منتشر می شود، اما برخلاف بیت کوین به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات خصوصی خود را در صورت انتخاب نشان دهند. این ارز دو نوع … ادامه مطلبزی کش چیست و چه تفاوتی با سایر ارزهای رمزنگاری دارد؟
آموزش

نئو چیست؟ و پیش بینی قیمت نئو در اواخر سال 2020

NEO یک پلتفرم Blockchain است، که با ایده شبکه مقیاس پذیر برای برنامه های غیرمتمرکز ایجاد شده است. به عنوان مثال:  نئو توانایی پشتیبانی از بسیاری از زبانهای برنامه نویسی رایج مانند Javascript را دارد که این کار با استفاده از یک نسخه شخصی سازی شده  با استفاده از Docker به نام neoVM انجام می … ادامه مطلبنئو چیست؟ و پیش بینی قیمت نئو در اواخر سال 2020
آموزش

اتریوم کلاسیک چیست! و چه تفاوتی با اتریوم دارد؟

دو سال پس از انتشار اتریوم، جامعه اتریوم تصمیم به ایجاد DAO نمودند. اتریوم کلاسیک(Ethereum Classic) با نماد (ETC) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است.و در واقع یک کوین قابل استخراج است. کوین های قابل استخراج به عنوان پاداش به اشخاص نگهدارنده شبکه آن کوین ها تعلق می گیرند. در نتیجه، اتریوم یک فرک سخت … ادامه مطلباتریوم کلاسیک چیست! و چه تفاوتی با اتریوم دارد؟
آموزش

دش (Dash) چیست؟ همه چیز در رابطه با این ارز دیجیتال!

یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال دش (Dash) است. در حقیقت، دش از جمله ارزهایی است که در صدر جدول ارزهای دیجیتال قرار گرفته است که ارز دیجیتال بیت کوین همواره از آن استفاده می کند، با این حال پیشرفت های چشمگیری در بازار ارز داشته است. Dash با داشتن … ادامه مطلبدش (Dash) چیست؟ همه چیز در رابطه با این ارز دیجیتال!