information

درباره بایننس کوین

 ارز دیجیتال بایننس کوین توسط صرافی بایننس که یکی از صرافی های بزرگ و معتبر و قابل اعتماد جهان می باشد عرضه شده و امروزه روند رشد صعودی داشته و آینده امیدوار بخشی را انتظار می رود.  ارز دیجیتال بایننس کوین مورد استفاده در دنیای کریپتو بوده و حتی میتوان از آن جهت انجام یک سری کارهای پرداختی ارز دیجیتالی نظیر مسافرت، رزرو و خرید و فروش استفاده کرد. بایننس کوین ها تقریبا هر سه ماه یکبار دچار توکن سوزی شده و با این کار قیمت توکن های باقی مانده افزایش می یابد. صرافی بایننس بسیار معتبر بوده و کاربران زیادی نیز دارد. ارز دیجیتال بایننس کوین یکی از ارزهایی می باشد که ارزش سرمایه گذاری را داشته همچنین نحوه مبادله و کار با این ارزها از طریق صرافی بایننس راحت و آسان حتی برای افراد مبتدی و تازه کار می باشد.

ارز دیجیتال و انواع آن:

بدون شک حداقل برای یک بار هم که شده نام ارزهای دیجیتال به گوشتان خورده و مغزتان را به خود مشغول کرده است. ارزهای دیجیتال به زبان عامیانه و کاملا صریح به معنی پول هایی که فقط به صورت الکترونیکی وجود داشته،  شما نمی توانید آن را به صورت فیزیکی مانند دلار و سایر پول های داخل کیف پولتان در اختیار داشته باشید. ارزهای دیجیتال بر بستر بلاک چین و فقط از طریق اینترنت قابل دسترسی بوده و افراد برای خرید و فروش و مبادله های ارزها حتما باید از طریق گوشی و یا لب تاپ اقدام به انجام ان کنند. بیت کوین نوعی ارز دیجیتالی است که امروزه بسیار محبوب و پرطرفدار بوده و توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده و گوی سبقت را از سایر رمز ارزها نظیر اتریوم، کاردانو، پولکادات و دیگر ارزها بگیرد. ارزهای دیجیتالی به صورت کلی در دوسته متمرکز و غیرمتمرکز دسته بندی شده که هر کدام دارای معایب و مزایایی نسبت به دیگری می باشد. مهمترین مزیت ارزهای دیجیتالی مبادله بدون واسطه می باشد بدین گونه که مبادله بین دو طرف معامله و بدون حضور شخص سوم و به راحتی و بر بستر اینترنت انجام می گیرد. ارزهای دیجیتالی انواع مختلفی دارند که از برخی از آنها می توان بیت کوین، اتریوم، رنمیبی، کاردانو و پولکادات را نام برد.

درباره ارز دیجیتال بایننس کوین:

ارزهای دیجیتالی نیاز دارند تا در مکانی به نام کیف پول ذخیره شوند تا از گم شدن و یا کلاهبرداری و دزدیده شدن آنها جلوگیری شود. انواع مختلف کیف پول ها موجود می باشند که کاربران به راحتی می توانند از آنها استفاده کنند اما در این بین برخی صرافی ها اقدام به فراهم کردن کیف پول برای کاربران می کنند تا آنها هم از مزایای کیف پول بهره برده و هم از طریق آن صرافی اقدام به مبادله رمز ارزهای خود کنند. در این بین بایننس نوعی صرافی و پلتفرمی ایمن برای دارندگان رمز ارزها می باشد تا آنها با اطمینان خاطر بسیار سریع و ساده اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنند. بایننس یکی از صرافی های پیش رو و مطمئن در حال حاضر می باشد. بایننس کوین از ارزهای این صرافی بوده که مبتنی بر اکوسیستم غیر متمرکز است. بایننس کوین نوعی سکه و ارز موجود در صرافی بایننس می باشد که به کاربران آن مزیت را می دهد که در صورت استفاده از این توکن، هزینه کمتری را برای تراکنش پرداخت کنند.

آینده ارز دیجیتال بایننس کوین:

بایننس کوین نوعی کوین جدید است که حدود چهار سال پیش به بایننس اضافه شده و کاربران با استفاده از این نوع رمز ارز می توانند به مبادله و خرید و فروش بپردازند. باینس یک صرافی امن و مطمئن می باشد که از طریق احراز هویت دو عاملی از حساب کاربری کاربران خود محافظت می کند. این صرافی ابتدا در چین شروع به کار کرده و پایه گذاری شد اما بعدا بنا به دلایلی به خارج از چین منتقل شد. هرچند روز یک بار توکن های جدید به بایننس اضافه می شوند. ارز دیجیتال بایننس یک ارز نوظهور و تازه به میدان وارد شده می باشد و به همین دلیل نمی توان پیش بینی دقیقی نسبت به اینده این نوع رمز ارزها اظهار داشت ولی با این حال بیت کوین نیز توانست در دوره کوتاهی به رشد بالایی برسد به همین دلیل احتمال رشد این نوع رمز ارز وجود دارد و طبق پیش بینی ها این رمز ارز در لیست رمز ارزهای آینده دار قرار گرفته است.

هدف ارز دیجیتال بایننس کوین:

بایننس به نوعی یک کیف پول امن بوده که به صورت غیر متمرکز می باشد. این نوع سیستم که برای تقویت سیستم و زیر ساخت های بلاک چین به وجود آمده است جز بزرگترین صرافی ها برای مبادله ارز دیجیتال بایننس کوین می باشد. ارز دیجیتال بایننس کوین به نوعی هدف آزادی پولی برای همه مردم جهان را دنبال می کند. این صرافی بزرگ خرید و فروش ارزهای دیجیتال را بسیار اسان کرده و هر نوع کاربری چه خرده فروش و یا یک سرمایه گذار بزرگ می تواند از آن بهره ببرد. بایننس کوین به دنبال پیاده سازی شبکه بلاک چین بایننس و گسترش آن در جامعه می باشد. بایننس کوین رمز ارز صرافی معتبر و مطمئن بایننس می باشد که در آینده انتظار می رود رشد و پیشرفت چشمگیری را داشته باشد. این صرافی بین المللی هدف برنامه ریزی خود را کل جهان قرار داده و به سرعت به سمت هدف خود در حال حرکت می باشد، این صرافی مدل اقتصادی که در پیش گرفته موجب ثبات ان در اینده می شود.

مزایای ارز های دیجیتال بایننس کوین:

صرافی معتبر بایننس، یک سری ارز دیجیتال و کوین هایی را برای کاربران خود ارائه کرد تا آنها بتوانند از مزیت این توکن ها هنگام مبادلات خود بهره ببرند. بایننس کوین ها تحت قوانین استاندارد ERC-20 و نیز چارچوب قوانین بلاک چین به گونه ای طراحی شده اند تا در بازار آزاد مانند دیگر ارزهای قابل معامله باشند. میزان عرضه سکه های باینس کوین تا به امروز حدود 200 میلیون کوین می باشد که حجم قابل توجهی نسبت به سایر رمز ارزها نظیر بیت کوین می باشد. بایننس کوین همانند سایر رمز ارزها به صورت ایمن و رمزنگاری شده در شبکه بلاک چین بوده و از مهمترین مزیت های بایننس کوین ها می تواند به کارمزد پایین آنها برای مبادله و خرید و فروش در دنیای کریپتو کاسی اشاره کرد. امنیت بایننس کوین ها بسیار بالا بوده و صرافی بایننس امنیت آنها را تضمین می کند. نحوه مبادله و کار با این رمز ارز ها بسیار ساده بوده و افراد مبتدی نیز به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. همچنین سرعت بالای تراکنش و نیز بهره مندی از تخفیف و نیز توانایی مبادله بیش از 40 نوع رمز ارز از مزایای بایننس کوین ها می باشد.

معایب ارز های دیجیتال بایننس کوین:

ارز دیجیتال بایننس کوین ها با نماد BNB شناخته شده و قابل توسعه می باشد. این کوین ها همانند سایر ارز ها از یک سری معایبی برخوردار می باشد ولی این معایب از میزان جذابیت این کوین ها کم نکرده است. از معایب ارز دیجیتال بایننس کوین می توان به عدم پشتیبانی به موقع بایننس اشاره کرد. بایننس در اوایل ارزهای مافیات را پشتیبانی نمی کرد که به تازگی این مشکل نیز رفع شده است.

موسس ارز دیجیتال بایننس کوین:

چانگ پنگ ژائو بنیانگذار ارزهای دیجیتال بایننس کوین بوده که در چین محله جیانگسو به دنیا آمد. وی در دانشگاه مک گیل مونترال مدرک علوم کامپیوتر خود را گرفته و پس از مدتی کار در توکیو و نیویورک سرانجام به شانگهای برگشت و سیستم صرافی خود را بنا نهاد. گروه تشکیل دهنده این صرافی بسیار قدرتمند بوده و در دنیای کریپتو بسیار فعال می باشد. ارز دیجیتال بایننس کوین در کیف پول نرم افزاری و مطمئن در صرافی بایننس نگهداری شده و به راحتی می توان آن را با سایر رمز ارزها مبادله کرد همچنین شما می توانید کیف پول مد نظر خود را استفاده کنید. ارز دیجیتال بایننس کوین برخلاف تصور عده ای از تحلیل گران روند رشد نمایی داشته و احتمال می رود در آینده جز رمز ارز های پر طرفدار و پر فروش شود.

قیمت ارزهای دیجیتال بایننس کوین:

بایننس کوین ها به راحتی در کارت های اعتباری ارزهای دیجیتالی مورد استفاده بوده و می توان در پرداخت های کریپتو از آن بهره برد. همچنین امروزه می توان با استفاده بایننس کوین هتل و یا بلیط پرواز هواپیمایی را به راحتی رزرو کد. قابلیت سرمایه گذاری و نیز دریافت وام از دیگر کاربردهای بایننس کوین می باشد. قیمت این ارزها تا به امروز 378 دلار بوده و میزان معاملات آن نیز بالا بوده است. شما همچنین می توانید با مراجعه به سایت رسمی بایننس قیمت به روز آن را مشاهده کنید.

خرید ارزهای دیجیتال بایننس کوین:

بایننس کوین توسط صرافی مطمئن بایننس در سال 2017 ارائه شد که در عرضه اولیه حدود 200 میلیون ارز دیجیتال بایننس کوین ارائه شد. برای خرید ارز دیجیتال بایننس کوین می توانید به صرافی های آنلاین و معتبر مراجعه کرده و بعد از ایجاد حساب کاربری و احراز هویت و نیز داشتن کیف پول جهت دریافت کوین ها اقدام به خرید بایننس کوین بکنید، ولی یکی از راههای مطمئن برای خرید و فروش بایننس کوین مراجعه به سایت رسمی صرافی بزرگ جهان یعنی بایننس می باشد برای این کار به سایت رسمی binance  مراجعه کنید سپس روی گزینه رجیستر کلیک کرده و از طریق یکی از دو روش های موجود اقدام به ثبت نام کنید. پس از ثبت نام به راحتی می توانید در پنل مخصوص خودتان مقدار ارز دیجیتال بایننس کوین را که می خواهید خرید کنید را وارد کرده و یا ابتدا اقدام به خرید تتر کرده و سپس از طریق تتر میزان بایننس کوین مد نظر خود را خریداری کنید.

فروش ارزهای دیجیتال بایننس کوین:

برای خرید و فروش ارز دیجیتال بایننس کوین یک کیف پول معتبر مورد نیاز است تا کوین های خود را در آن ذخیره کرده و به راحتی اقدام به مبادله و خرید و فروش کنید. برای فروش ارز دیجیتال بایننس کوین به صرافی های معتبر و یا صرافی مطمئن بایننس مراجعه کرده و میزان ارز دیجیتال بایننس کوین مورد نظر برای فروش را وارد کرده و اقدام به فروش ان کنید. شما به راحتی می توانید از طریق برخی صرافی های آنلاین ایرانی میزان مبلغ فروش حاصل از ارز دیجیتال بایننس کوین خود را به ریال دریافت کنید. صرافی بایننس یک سری مزایایی دارد که آن را نسبت به سایر صرافی ها معتبر ساخته که از جمله این ویژگی ها می توان به پشتیبانی به اکثر انواع رمز ارزهای دیجیتال، تعداد کاربرانی که در این صرافی حساب کاربری دارند زیاد بوده و به بیش از 5 میلیون کاربر می رسد، برای رمز ارز دیجیتال بایننس کوین رمز بومی ارائه می کند، حجم بالای تراکنش ها، میزان کارمزد تراکنش ها در این صرافی کم بوده همچنین ارائه اپلیکیشن ونیز ثبت نام رایگان اشاره کرد.

دلیل اختراع سکه بایننس کوین:

صرافی بایننس کوین برای ایجاد ارتباط بین مشتری و خریدار و امنیت معاملات به وجود آمده و میزان دریافت کارمزد در این صرافی نسبت به سایر صرافی ها بسیار کمتر بوده همچنین این صرافی تقریبا همه انواع توکن های دنیای دیجیتال را پشتیبانی می کند. صرافی بایننس اقدام به ارائه ارز دیجیتال بایننس کوین کرده که به صورت محدود عرضه شده است. ارزش رمز ارز دیجیتال بایننس کوین بالا بوده و روز به روز به ارزش آنها افزوده می شود. مهمترین هدف ایجاد ارز دیجیتال بایننس کوین پایداری و قدرت بخشیدن به ساختار بایننس می باشد. سکه بایننس جهت سرمایه گذاری ونیز برای راحتی کاربران در معاملات و خرید و فروش ها و نیز پرداخت های مورد نیاز به وجود آمد زیرا استفاده از توکن بومی هزینه کاربران را کاهش داده و راحتی هنگام استفاده را به ارمغان دارد.

نحوه محافظت از حساب بایننس:

صرافی بزرگ بایننس جز بزرگترین صرافی هایی می باشد که ارز دیجیتال بایننس کوین توسط این صرافی ارائه شده و به سرعت در حال رشد بوده و آینده خوبی را برای آن پیش بینی می کنند. یکی از راحت ترین روش ها برای خرید و فروش و مبادله ارز دیجیتال بایننس کوین از طریق این صرافی می باشد، با اینکه صرافی بایننس از اطمینان بالایی برخوردار می باشد ولی با این حال رعایت یکسری نکات برای ایجاد امنیت بیشتر مورد توجه می باشد. از جمله این نکات می توان به استفاده از رمز عبور قوی، فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای، مدیریت آدرس های برداشت از حساب، همچنین استفاده از ای پی های معتبر اشاره کرد. در نظر داشته باشید که یکسری از افراد برای جعل و کلاهبرداری از شما با هویت کارکنان بایننس اقدام به دریافت ادرس پولی می کنند که باید خاطر نشان کرد که به هیچ وجه کارکنان صرافی بایننس اقدام به این عمل نمی کنند. برخی روش هایی نظیر فعال کردن کد ضد فیشینگ، به روز نگه داشتن مرورگر، امنیت اتصال اینترنت و نیز ورود به حساب کاربری فقط از طریق سایت اصلی بایننس از مواردی است که میزان حمله فیشینگ را کاهش می دهد.

توکن سوزی بایننس کوین:

استفاده از سکه بایننس کوین به دلیل مزیت هایی که دارد بسیار پرطرفدار می باشد که از جمله این مزیت ها می توان به امن و قابل اعتماد بودن آن، معاملات سریع، بهره مندی از تخفیف معاملاتی، تجارت چند ارز رمزنگاری شده، استفاده از سکه بایننس در کاربرد ها و مصارف دیگر نظیر پرداخت بلیط، رزرو هتل و یا هزینه های دیگر و نیز شرکت در ICO / IEO اشاره کرد. در دنیای بلاک چین و ارز های دیجیتال استراتژِ به اسم توکن سوزی وجود دارد که در ان با استفاده از این روش ارزش توکن ها افزایش می یابد. توکن سوزی ارز دیجیتال بایننس کوین به این صورت انجام می گیرد که در آن تعدادی از توکن ها از چرخه بادله خارج شده و از بین می روند، دلیل این امر کاهش تورم  افزایش قیمت توکن های باقی مانده است زیرا با این کار عرضه کاهش پیدا کرده و این امر هرچند ماه یکبار اتفاق می افتد.

رمز ارز بایننس کوین با نماد اختصاری BNB ابتدا به عنوان یک توکن توسط بنیانگذار چانگ ‌پنگ ژائو وب سایت صرافی بایننس به صورت عرضه اولیه سکه (ICO) در جولای 2017 ارائه گردید و پس از مدتی به بلاک چین اختصاصی خود منتقل شد که بر خلاف اتریوم از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند.

از ویژگی های بایننس کوین می توان به پرداخت کارمزد معاملات خرید و فروش در بایننس و بهره مندی از مزایای این صرافی اشاره نمود همچنین دیگر ویژگی های این رمز ارز استفاده آن در خرید عرضه اولیه توکن هایی موجود در پلتفرم Launchpad بایننس است.

بر اساس عرضه اولیه این توکن 10 درصد عرضه کل معادل 20 میلیونBNB  به سرمایه گذاران اولیه ، مقدار 40 درصد معادل 80 میلیون توکن به تیم بنیانگذار و 50 درصد یا 100 میلیون باقیمانده نیز از طریق فرآیند ICO به شرکت کنندگان مختلف ارائه شد. در این عرضه، بایننس توانست حدود 15 میلیون دلار سرمایه اولیه به دست آورد که در حال حاضر برای ساخت و بروز رسانی، برندینگ و بازاریابی و هزینه های ضروری صرافی بایننس مورد استفاده قرار می گیرد.

بایننس کوین قابلیت استخراج ندارد و توزیع همه توکن های آن در زمان عرضه اولیه سکه تنظیم شده است و ضخصی که قصد خرید بایننس کوین داشته باشد می تواند آن را از طریق بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال خریداری کند.

کاربران برای ذخیره و نگهداری بایننس کوین می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل، دسکتاپ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید.

نحوه خرید بایننس کوین

برای خرید بایننس کوین می توانید به راحتی می توانید از سایت صرافی رمز ارز ارزیپتو اقدام کنید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

ایجاد حساب کاربری

به دو روش می توانید در ارزیپتو حساب کاربری بسازید: ثبت نام با شماره موبایل و ثبت نام با حساب کاربری گوگل. مراحل ثبت نام کوتاه و راحت هستند و با ثبت کد فعالسازی، می توانید وارد حساب کاربری خود شوید: ثبت نام در ارزیپتو

احراز هویت

برای اینکه اکانت شما فعال شده و بتوانید خرید انجام دهید، باید احراز هویت شما با ثبت کد ملی و تاریخ تولد انجام شود. سپس کارشناسان ما حساب کاربری شما را تایید می کنند.

خرید ارز بایننس

به محض این‌که حسابتان تأیید شد، می‌ توانید در قسمت خرید و فروش ارز بایننس را انتخاب کنید و میزان خرید را مشخص کنید. حداقل خرید بایننس کوین 0.029 می باشد. با فشردن دکمه خرید، به صفحه پرداخت هدایت می شوید و پس از پرداخت، ارز بایننس خریداری شده به کیف پول شما در حساب کاربریتان منتقل می شود.

بعد از خرید ارز بایننس چکار می توانم انجام دهم؟

بعد از اینکه ارز دیجیتال بایننس را خریداری کردید، می توانید از آن به صورت های زیر استفاده کنید:

نگهداری بایننس به منظور سرمایه گذاری

بسیاری از کاربران با انتظار بالا رفتن ارزش ارز، ارزش بایننس (BNB) خود را نگه‌ داری می‌ کنند. می‌توانید ارز بایننس خود را با اطمینان خاطر در کیف پول خود در حساب کاربریتان ذخیره کنید و زمانی که ارزش آن بالا رفت، با فروش ارز خود سود کنید.

ترید کردن BNB

می‌ توانید ارز بایننس (BNB) را با بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال دیگر در پلتفرم پیشرو، سریع و امن ارزیپتو معامله کنید. بایننس جفت‌های معاملاتی زیادی برای ارز بایننس (BNB) مطابق نیاز شما دارد.

ارسال بایننس کوین برای فردی دیگر

می‌ توانید بایننس کوین را به صورت آنلاین به هر کسی و در هر جایی ارسال کنید. ارسال سریع صورت خواهد گرفت، چرا که زمان تأیید بلاک روی زنجیره ی بایننس یک ثانیه به طول می انجامد.

بایننس کوین روی زنجیره ی هوشمند بایننس (BSC)

در زنجیره ی هوشمند بایننس) (یک پلتفرم قرارداد هوشمند که توسط بایننس و بر اسا کدبیس اتریوم ایجاد شده)، از ارز بایننس BNB برای پرداخت هزینه گس یا کارمزد استفاده می‌ شود و نقشی مرکزی در بسیاری از اپلیکشین‌ های دیفای (dApps) دارد. از این جهت، این زنجیره شباهت‌ های زیادی با نقش اتر ETH  روی اتریوم دارد.

برای مثال، کاربران می‌ توانند به منظور ایجاد لیکوئیدیتی یا نقدینگی روی صرافی غیرمتمرکز پنکیک‌ سواپ (pancakeSwap) از ارز بایننس BNB استفاده کنند یا آن را در ازای توکن هایBEP-20 معامله کنند.

در حین خرید بایننس کوین باید چه نکاتی را در نظر داشت؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست