موقعیت

آمورش فروش با کیف پول خارجی

۱. برای ثبت فروش ابتدا با وارد کردن شماره همراه و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. قسمت خرید و فروش ،که در تصویر به شما نمایش داده شده است را انتخاب نمایید.

 

۲. سپس از پنل جستجو صفحه ارز ها، ارز مورد نظر خود را انتخاب نمائيد، عملیات را مانند تصویر از خرید به فروش تغییرداده و مقدار واحد قابل فروش خود را داخل کادر مانند تصویر زیر وارد نمايید.

در کادر پایین مقدار ارزی که می خواهید انتقال دهید را وارد نمایید ، ملبغ ارز به تومان برای شما نمایش داده می شود .

شبکه ی ارز را باتوجه به شبکه ی نمایش داده شده داخل کیف پول ارزیتان مشخص کنید.

*** توجه فرمایید در سمت چپ تصویر در قسمت پیش فاکتور مبلغ سفارش با احتساب کارمزد به شما نمایش داده می شود.

پس از انتخاب شبکه در قسمت کیف پول خارجی ارزیپتو روی ثبت فروش کلیک کنید.

 

 

۳. در مرحله آخر صوررت حساب سفارش فروش مانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که در صورتی که مورد تایید شما می باشد می توانید با کلیک روی ثبت،‌ سفارش خود را نهایی کنید.

 

 

۴. پس از ثبت فروش در صفحه ی بعدی آدرس کیف پول ارزیپتو برای انتقال ارز به شما نمایش داده می شود .آدرس را از محل نمایش داده شده کپی کنید.

بعد از کپی کردن آدرس ما وارد پنل کیف پول خود شوید و ارز مورد نظر را به این انتقال دهید

*** برخی ارزها برای ارسال علاوه بر آدرس نیاز به تگ (tag) یا ممو (memo) نیز دارند .برای دریافت تگ دوباره وارد قسمت فروش در ارزیپتو شده و تگ را که زیر آدرس به شما نمایش داده شده است را کپی کنید. اگر در قسمت فروش ارز به شما تگ نمایش داده شده است حتما آن را نیز در کیف پول خود وارد کنید در غیر اینصورت انتقال بدرستی انجام نخواهد شد . در کنار آدرس تگ با رنگ قرمز به اجباری بودن آن اشاره شده است.

۵. پس از انتقال ارز به آدرس مورد نظر ، شناسه ی تراکنش مربوط به همان انتقال را کپی کرده ، دوباره وارد صفحه ی فروش ارزیپتو شده و شناسه را در قسمتی که در تصویر نیز مشخص شده است الصاق کنید. و دکمه ی ثبت را بزنید.

 

 

۶. پس از وارد کردن شناسه ی تراکنش صحیح و تایید آن ، وضعیت سفارش شما در انتظار تایید انتقال قرار می گیرد. تایید شدن سفارش شما به صورت سیستمی صورت می گیرد و مبلغ آن نیز به کیف پول شما واریز می گردد

 

این راهنما را به اشتراک بگذارید 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google

به راهنمایی نیاز دارید ؟

اگر نمی توانید پاسخی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید؟ نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

021-91010232

با ما در ارتباط باشید