موقعیت

سفارش خرید

 1. ابتدا پس از وارد کردن شماره همراه و رمز عبور وارد حساب کاربری خود در ارزیپتو شوید. در صفحه ی داشبورد قسمت خرید و فروش را انتخاب نمایید.


  ۲. در این قسمت گزینه خرید به طور پیش فرض انتخاب شده است. سپس در کادر مشخص شده در تصویر ارز مورد نظر خود را جستجو کرده و انتخاب کنید.  ۳. پس از اتنخاب ارز در قسمت پایین کادر شبکه هایی را که ارز از طریق آن ها می تواند انتقال داده شود به شما نمایش داده می شود توجه داشته باشید که شبکه ای را انتخاب کنید که با شبکه ی نمایش داده شده داخل کیف پول ارزی شما مطابقت داشته باشد . سپس مقدار واحد و یا مبلغ ارز را داخل کادر مربوطه وارد کنید این مقدار نباید از حداقل مقدار نمایش داده شده کمتر باشد.
  ۴. در کادر مربوط به آدرس کیف پول ، می بایست آدرس کیف پول ارزی خود را برای انتقال ارز وارد نمایید. برای دریافت آدرس کیف پول ،ابتدا یک کیف پول دیجیتال برای خود نصب کنید برای اطلاع از انواع کیف پول ها و نحوه ی نصب آن لطفا روی این قسمت کلیک کنید. ما برای مثال نحوه ی دریافت آدرس کیف پول trust wallet را به شما آموزش می دهیم . دریافت آدرس دیگر کیف پول ها نیز تفاوت چندانی با این کیف پول ندارد.

  * پس از نصب کیف پول وارد پنل کیف پول خود شوید.

  ۵. در صفحه ی اصلی لیستی از ارزها به طور پیش فرض وجود دارند ، شما می توانید برای اضافه کردن ارز جدید از قسمت بالا سمت راست وارد شوید ، که در تصویر نیز به شما نمایش داده شده است .


  ۶. درصفحه ی بعد در قسمت جستجو ارز مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را فعال کنید. اگر ارز مورد نظر خود را در این قسمت نیافتید باید کیف پول دیگری را که از آن ارز پشتیبانی می کند برای خود نصب کنید .  ۷. ارزی را که فعال کرده ایم به لیست ارزها در صفحه ی اصلی اضافه می شود لطفا آن را انتخاب نمایید .

  ۸. در صفه ی بعدی روی دکمه ی recieve (دریافت) کلیک کنید .

  ۹. آدرسی متشکل از ارقام و حروف به شما نمایش داده می شود . لطفا از قسمت پایین سمت چپ آن را کپی کنید .
  ۱۰. دوباره وارد قسمت خرید در حساب کاربری خود شده و آدرس را در قسمتی که از شما آدرس ارز را می خواهد کپی کنید.
  برخی از ارزها علاوه بر آدرس نیاز به تگ یا ممو هم دارند که زیر آدرس به همین نام به شما نمایش داده می شوند اگر کیف پول شما به شما تگ را نمایش داد آن را هم در قسمت تگ وارد کنید در غیر اینصورت گزینه بدون تگ را انتخاب نمایید.
  ۱۱. در قسمت پایین صفحه مبلغ سفارش شما به علاوه ی کارمزد به شما نمایش داده شده است  از آنجایی که تمامی پرداخت ها از کیف پول صورت می گیرد این مقدار نباید از موجودی کیف پول شما کمتر باشد . چنانچه مبلغ سفارش شما با موجودی کیف پولتان مطابقت داشته باشد می توانید روی گزینه ی ثبت خرید کلیک کنید.

۱۲. در صفحه ی بعدی جزییات سفارش به شما نمایش داده می شود پس از اطمینان از درستی مبلغ و مشاهده ی کارمزد روی دکمه ی پرداخت کلیک کنید.

۱۳. درصورتی که مبلغ سفارش بیشتر از موجودی شما باشد ابتدا باید کیف پول خود را شارژ کنید. بنابراین باید روی گزینه ی افزایش موجودی کلیک کنید.

۱۴. سپس شما به صفحه ی افزایش موجودی که در تصویر زیر نمایش داده شده است منتقل می شوید.لطفا در کادر مربوطه مبلغ مورد نیاز را وارد کرده و روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

۱۵. کارت بانکی مورد نظر خود را انتخاب کرده و پرداخت را نهایی کنید .لطفا فقط از کارتی استفاده کنید که قبلا در قسمت حساب های بانکی وارد کرده و تایید شده باشد. درغیر اینصورت کیف پول شما مسدود خواهد شد.۱۶. پس از افزایش موجودی به صفحه ی خرید بازگشته و دوباره خرید خود را ثبت کنید.

این راهنما را به اشتراک بگذارید 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google

به راهنمایی نیاز دارید ؟

اگر نمی توانید پاسخی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید؟ نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

021-91010232

با ما در ارتباط باشید