موقعیت

سفارش فروش

۱. برای ثبت فروش ابتدا با وارد کردن شماره همراه و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. قسمت خرید و فروش ،که در تصویر به شما نمایش داده شده است را انتخاب نمایید.۲. در صفحه ی بعد گزینه فروش  را انتخاب نمایید. در کادر پایین ارزی را که قصد فروش آن را دارید انتخاب نمایید و شبکه ی ارز را باتوجه به شبکه ی نمایش داده شده داخل کیف پول ارزیتان مشخص کنید سپس مقدار ارزی که می خواهید انتقال دهید را وارد نمایید. در کادر روبروی مقدار، ملبغ ارز به تومان برای شما نمایش داده می شود .۳. در صفحه ی بعد جزییات سفارش فروش به شما نمایش داده می شود در صورت تایید روی ثبت کلیک کنید.۴. پس از ثبت فروش در صفحه ی بعدی آدرس کیف پول ارزیپتو برای انتقال ارز به شما نمایش داده می شود .آدرس را از محل نمایش داده شده کپی کنید.

۵. بعد از کپی کردن آدرس ما وارد پنل کیف پول خود شوید.

۶. در صفحه ی اصلی کیف پولتان ارزی را که قصد فروش آن را دارید انتخاب نمایید.

۷. پس از انتخاب  ارز روی دکمه ی send ( ارسال ) کلیک کنید. همانطور که در تصویر زیر نمایش داده شده است.

۸. آدرسی را که کپی کرده بودید در قسمتی که در تصویر به شما نمایش داده شده است paste ( الصاق ) کنید. و در قسمت بعد مقدار ارزی که قصد انتقال آن را دارید انتخاب نمایید.۹. برخی ارزها برای ارسال علاوه بر آدرس نیاز به تگ (tag) یا ممو (memo) نیز دارند .برای دریافت تگ دوباره وارد قسمت فروش در ارزیپتو شده و تگ را که زیر آدرس به شما نمایش داده شده است را کپی کنید. اگر در قسمت فروش ارز به شما تگ نمایش داده شده است حتما آن را نیز در کیف پول خود وارد کنید در غیر اینصورت انتقال بدرستی انجام نخواهد شد . در کنار آدرس تگ با رنگ قرمز به اجباری بودن آن اشاره شده است.
۱۰. دوباره وارد کیف پول ارزی خود شده و تگ (tag) یا ممو (memo) را نیز در قسمتی که در تصویر به شما نمایش داده شده است وارد کنید و روی continue ‌( ادامه ) کلیک کرده و سپس در صفحه بعدی ، پایین تصویر روی دکمه send ( ارسال ) کلیک کنید.

۱۱. پس از زدن دکمه ی send ارز از کیف پول شما انتقال داده می شود. اکنون می توانید جزییات سفارش انجام شده ی خود را در صفحه ی اصلی ارز ببینید . همانگونه که در تصویر به شما نمایش داده شده است. لطفا برای دریافت شناسه تراکنش  قسمت نمایش داده شده را انتخاب نمایید .
۱۲. بعد از وارد شدن به صفحه ی بعد  برای دریافت شناسه ی تراکنش روی دکمه ی  more details ( جزییات سفارش ) کلیک کنید.۱۳ . بعد از اینکه  دکمه ی more details  را انتخاب نمودید به مرورگر گوگل منتقل می شوید در این صفحه می توانید شناسه ی تراکنش را مشاهده نمایید. این شناسه با یکی از نام های transaction id (tx id) یا hash در صفحه ی جزییات مشخص می باشد.  لطفا آن را کپی نمایید.

۱۴. پس از کپی کردن شناسه ی تراکنش دوباره وارد صفحه ی فروش ارزیپتو شده و شناسه را در قسمتی که در تصویر نیز مشخص شده است کپی کنید. و دکمه ی ثبت را بزنید.

۱۵. پس از وارد کردن شناسه ی تراکنش صحیح و تایید آن ، وضعیت سفارش شما در انتظار تایید انتقال قرار می گیرد. تایید شدن سفارش شما به صورت سیستمی صورت می گیرد  و مبلغ آن نیز به کیف پول شما واریز می گردد

در تصویر زیر در قسمت نمایش داده شده شما می توانید جزئیات سفارش را مشاهده نمایید و از قسمت درخواست پشتیبانی می توانید پیگیری های لازم را انجام دهیداین راهنما را به اشتراک بگذارید 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google

به راهنمایی نیاز دارید ؟

اگر نمی توانید پاسخی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید؟ نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

021-91010232

با ما در ارتباط باشید