اپلیکیشن ارزیپتو

سامانه امن خرید و فروش ارزهای دیجیتال ارزیپتو سامانه آنلاین خرید و فروش ارز های دیجیتال و شارژ سیستم های پرداختی آنلاین در ایران است که با امنیتی بالا و بهترین قیمت می توانید در آن به معامله بپردازید. برای سهولت کار با پلتفرم ما می توانید از اپلیکیشن ارزیپتو استفاده نمایید.

ارزیپتو چیست

ارزیپتو سامانه ای امن و متناسب با کاربران ایرانی است که در آن می‌توانید بدون نگرانی از تحریم ها به خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزها و همینطور شارژ سیستم های پرداخت آنلاین بپردازید. با توجه به جامعه و سرمایه گذاران به یک نظام مالی جهانی و یکپارچه ، تیم ارزیپتو موفق شده است تعداد چند هزار کاربران سایت را در فضایی حرفه ای ، قابل اعتماد و دوستانه همراهی کند. طبق آمارهای جهانی ، ایران در جایگاه ششم علاقه مندان به ارز دیجیتال در سطح کشورهای جهان قرار دارد و با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور ، تیم ارزیپتو تمام تلاش خود را کرده است تا رضایت کاربران خود را در انجام تمامی معاملات شان جلب نماید.

ویژگی های ارزیپتو

ارزیپتو با تجربه ی کاربری راحت و آسان و احراز هویت آنلاین به ثبت نام و انجام معاملات سرعت بخشیده است. و همچنین امکان مشاهده قیمت های لحظه ای ارزها و بررسی نمودار قیمتی روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه ی ارزها بصورت رایگان را فراهم آورده است . مهمترین ویژگی ارزیپتو، کامل بودن ِلیست کامل ارزهای قابل خرید و فروش می باشد. و هر تعداد ارز جدید موجود در صرافی های بزرگ مثل بایننس و کوینکس قابل اضافه شدن به این لیست را دارد. همچنین پلتفرم ارزیپتو به صورت 24 ساعته فعال بوده و امکان معامله و سفارش گذاری در آن همیشه وجود دارد. و شما می توانید با معرفی دوستانتان به ارزیپتو از هر تراکنش ایجاد شده از سمت زیرمجموعه خود پاداش دریافت کنید.

خرید و فروش امن

اولویت ارزیپتو ایجاد و حفظ امنیت مالی کاربران است

پشتیبانی آنلاین

همواره از راه های ارتباطی مختلف آماده پاسخگویی به شما هستیم

راحت و کاربردی و سریع

محیطی متناسب برا ی کاربران مبتدی تا حرفه ای برای سرعت در معاملات

ایجاد درآمد از معرف

با معرفی ما به دوستانتان با هر تراکنش آنها از ارزیپتو پاداش بگیرید

دانلود اپلیکیشن ارزیپتو

برای سهولت کار با پلتفرم ما می توانید از اپلیکیشن ارزیپتو استفاده نمایید.