موقعیت

آموزش خرید داخلی

۱. برای ثبت سفارش خرید در ارزیپتو ابتدا با شماره همراه و رمز عبور وارد حساب خود شوید. سپس از قسمت بالای صفحه بخش خرید و فروش، که با دایره قرمز رنگ در تصویر مشخص می باشد را انتخاب نمایید.

 

۲. سپس در قسمت راست تصویر در نوار جستجویی که با فلش نمایش داده شده است می توانید ارز مورد نظر خود را جستجو نمایید و در صورت تمایل با انتخاب ستاره ی کنار آن، ارز را به لیست ارزهای منتخب خود اضافه کنید. در تصویر ما برای نمونه ارز بیت کوین را انتخاب کرده ایم. پس از انتخاب ارز نمودار آن در وسط صفحه برای مشاهده قیمت و نوسانات ارز به شما نمایش داده می شود.

 

 

۳. در بخش پایین صفحه گزینه خرید به طور پیش فرض انتخاب شده است . شما می توانید در این بخش موجودی این ارز و همچنین موجودی کیف پول خود را مشاهده نمایید.

در کادر واحد، مقدار ارزی که قصد خرید آن را دارید انتخاب نمایید و مبلغ آن در کادر روبرو به طور اتوماتیک به شما نمایش داده خواهد شد. در بالای کادر مبلغ گزینه ای با نام همه وجود دارد که در صورت تمایل با انتخاب آن می توانید با کل موجودی خود خرید نمایید.

پس از این که مقدار ارز مورد نیاز خود را وارد نمودید باید محل واریز ارز را نیز انتخاب نمایید . در قسمت محل واریز که با دایره قرمز رنگ در تصویر مشخص است دو گزینه وجود دارد.

با انتخاب گزینه «واریز به کیف پول داخلی ارزیپتو» می توانید ارز خود را در کیف پول ارزی که برایتان ساخته می شود داخل خود صرافی نگهداری نمایید.

 

 

۴. پس از انتخاب گزینه ثبت خرید، جزییات سفارش به شما نمایش داده می شود با انتخاب گزینه ی پرداخت سفارش شما ثبت می گردد.

 

 

۵. شما می توانید مقدار ارز خریداری شده خود را در قسمت کیف پول که در تصویر زیر مشخص شده است مشاهده نمایید.

 

این راهنما را به اشتراک بگذارید 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google

به راهنمایی نیاز دارید ؟

اگر نمی توانید پاسخی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید؟ نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

021-91010232

با ما در ارتباط باشید