سوالات متداول

سوالات متداول درباره ارزیپتو و سفارش گذاری به صورت دسته بندی شده در این قسمت قرار گرفته.

عمومی

 • ارزیپتو چیست؟

  ارزیپتو سامانه خرید و فروش ارزهای دیجیتال از قبیل بیت کوین، اتریوم، ریپل ، لایت کوین، دوج کوین و بسیاری دیگر از ارزها می باشد.

حساب کاربری

 • روند ثبت نام و فعالسازی حساب کاربری در سایت ارزیپتو چگونه است؟

  برای ثبت نام درسایت ارزیپتو ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل نمایید، پس از تکمیل فرم ثبت نام، میتوانید وارد سایت شده و امکانات سایت را مشاهده نمایید.
  جهت استفاده از امکانات ارزیپتو، می بایست نسبت به فعالسازی حساب خود اقدام فرمایید.
  جهت فعالسازی حساب به منو پروفایل مراجعه نموده و در ابتدا نسبت به فعالسازی ایمیل و موبایل از طریق کد فعالسازی اقدام نموده و سپس فرم مربوطه را با دقت تکیمل نمایید. پس از تکمیل اطلاعات، نسبت به تهیه عکس و ارسال آنها طبق توضیحات اقدام فرمایید.
  پس از ارسال، مدارک و اطلاعات شما توسط کارشناسان ارزیپتو در اسرع وقت بررسی و نتیجه آن از طریق تیکت به اطلاع داده خواهد شد.

 • نحوه ویرایش اطلاعات کاربری به چه صورت است؟

  برای ویرایش اطلاعات لازم است کاربر بر روی آیکون پروفایل در قسمت چپ بالای سایت کلیک کرده و اطلاعات خود را ویرایش نماید، ویرایش اطلاعات در صورتی که سطح کاربر افزایش پیدا نکرده باشد امکان پذیر است، آن دسته از اطلاعاتی که قابل ویرایش توسط خود کاربر نیست لازم است تا درخواست ویرایش اطلاعات از طریق تیکت افزایش سطح کاربری در ارزیپتو ارسال گردد.

 • نحوه تسویه حساب در ارزیپتو چگونه است؟

  تسویه حساب در ارزیپتو حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست در سامانه انجام خواهد شد.
  روند عمومی تسویه حساب در ارزیپتو هر 2 ساعت یکبار به صورت خودکار بوده و تمامی تسویه حساب ها به صورت سیستمی و از طریق پایا انجام می گردند.
  تسویه های پایا طبق قوانین بانک مرکزی، 3 بار در طول روز در ساعت های ۷ صبح، ۱۲ ظهر و ۴ بعداز ظهر به حساب مقصد اعمال می گردد.

 • آیا میتوانم از حساب بانکی افرد دیگر استفاده کنم؟

   هرگونه تراکنشی که در ارزیپتو انجام می گردد، باید با مشخصات کاربری ثبت شده در سامانه مطابقت داشته باشد. بدیهی است در صورت استفاده از حساب بانکی افراد دیگر، تراکنش های انجام شده بلوکه خواهند شد.

ثبت سفارش

 • چگونه در ارزیپتو سفارش خرید انجام بدم؟

  پس از فعالسازی حساب کاربری، در منوی سمت راست گزینه خرید ازما برای شما قابل مشاهده است بر روی آن کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید
  سفارش های خرید از ارزیپتو حداکثر تا 15 دقیقه بعد از ثبت امکان پرداخت دارند پس از گذشت زمان اعلام شده سفارش منقضی شده و در صورت نیاز میبایست درخواست جدید در سامانه ثبت شود.

 • چگونه در ارزیپتو سفارش فروش انجام بدم؟

  پس از فعالسازی حساب کاربری در منوی سمت راست گزینه فروش به ما برای شما قابل مشاهده است بر روی آن کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید،سفارش های فروش به ارزیپتو حداکثر میبایست تا 15 دقیقه پس از ثبت درخواست، به کیف پول اعلام شده توسط ارزیپتومنتقل شده و تصویر انتقال آن توسط تیکت مربوط به آن سفارش ارسال گردد.