موقعیت

احراز هویت

۱. پس از ثبت نام در سایت برای استفاده از امکانات سایت و ثبت سفارشات خود باید مراحل احراز هویت را مرحله به مرحله انجام داده و منتظر تایید آن از طرف همکاران پشتیبانی بمانید گاهی به علت حجم بالای درخواست های  ارتقا سطح ممکن است تایید حساب شما تا ۲۴ ساعت طول بکشد.

درگام اول ابتدا روی دکمه ی ارتقا سطح کلیک کنید.

۲. در بخش بعدی اطلاعات مورد نیاز سطح ۱ که شامل تاریخ تولد و کد ملی می باشد را با دقت و به درستی وارد کنید.و منتظر تایید آن از طرف پشتیبان سایت بمانید.

۳. در مرحله ی بعد از قسمت حساب های بانکی شماره کارت و شبای کارت بانکی خود را وارد کنید .

دقت داشته باشید تنها کارت بانکی ای تایید میگردد که به نام شخص شما باشد . 

۴. برای انجام ارتقا سطح ۲ دوباره روی دکمه ی ارتقا سطح کلیک کنید.در گام اول شماره ی تلفن ثابت خود را وارد نموده و کد خوانده شده توسط تماس تلفنی را در بخش مربوطه وارد کنید.

۵. پس از تایید شدن تلفن، کد پستی و آدرس محل سکونت خود را به طور کامل(نام شهر،خیابان،کوچه،پلاک، طبقه و واحد ) در کادر مربوطه بنویسید در گام بعدی باید تصویر کارت ملی و کارت بانکی ای که در بخش حساب های بانکی اضافه کرده اید را ارسال کنید.شما باید اصل هر دو کارت را در کنار هم قرار داده و به حالت عکس طبیعی برای ما ارسال کنید.

توجه داشته باشید که نام شما و ارقام روی کارت ها خوانا باشد.(لطفا بخش راهنمای عکس را مشاهده کنید)

۶. در بخش عکس سلفی کارت ملی و کارت بانکی  خود را زیر برگه ی تعهدنامه ی موجود در فایل نمونه ( دانلود فایل نمونه ) چسبانده و برگه را در دست گرفته و عکس بگیرید و ارسال کنید..

راهنمای تصویر سلفی :

۷. پس از وارد  کردن تمامی مدارک خواسته شده روی ثبت اطلاعات کلیک کنید اطلاعات شما بررسی و در صورت صحت تایید می گردد. پیامک تایید شدن حساب کاربری شما در هرمرحله برای شما ارسال می گردد.

این راهنما را به اشتراک بگذارید 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google

به راهنمایی نیاز دارید ؟

اگر نمی توانید پاسخی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید؟ نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

021-91010232

با ما در ارتباط باشید