آغاز ارسال کارت های نقدی بایننس به نام«بایننس کارت»

کارت‌های نقدی بایننس اخبار ارزیپتو

بایننس کار ارسال کارت‌های نقدی بایننس خود را موسوم به «بایننس کارت» آغاز کرد.
بایننس پس از ماه‌ها انتظار، برنامه‌ریزی و آزمایش، سرانجام تحویل کارت‌های نقدی را به مشتریان خود آغاز کرد.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل سرشناس بایینس طی توییتی به تاریخ ۲۵ ژوییه نوشته است:

دیروز کار تحویل محدود محموله‌های کارت‌های نقدی بایننس را به مشتریان شروع کردیم.

پیش‌تر گزارش‌هایی منتشر شده بود که نشان می‌داد با فرا رسیدن ماه اوت، تحویل کارت‌های نقدی به مشتریان اروپایی کلید می‌خورد؛ از این رو می‌توان حدس زد که منظور ژائو در توییتش، مشتریان اروپایی بوده است.

گفتنی است رسانه‌ها برای دسترسی به جزئیات بیشتر با بایننس تماس برقرار کرده‌اند، اما پاسخی دریافت نکرده‌اند.

گفتنی است بایننس پیش‌تر خبر داده بود که درصدد است در ماه آوریل سال جاری میلادی، یک کارت نقدی رمزارزی به‌نام «بایننس کارت» صادر کند. پیش‌تر این صرافی پرآوازه برای پیشبرد اهداف خود در این حوزه، اقدام به قبضه مالکیت شرکت سوایپ (Swipe)، فعال در حوزه کارت‌های نقدی مبتنی بر رمزارز کرده بود.

بر اساس صفحات شرایط استفاده از بایننس، برخی از کشورها مانند عراق، کوبا، افغانستان و لیبی نمی‌توانند از این قابلیت جدید استفاده کنند. در آمریکا هم ساکنان شش ایالت نیویورک، کنتیکت، هاوایی، جورجیا، نیو مکزیکو و واشنگتن نمی‌توانند با کارت‌های اعتباری از بایننس ارز دیجیتال بخرند.

در بحث کارمزدها، پلتفرم سیمپلکس، 3.5 درصد کارمزد از هر تراکنش دریافت خواهد کرد و حداقل کارمزد آن 10 دلار خواهد بود. سقف خرید روزانه برای هر کاربر 20,000 دلار و سقف خرید ماهانه 50,000 دلار تعیین شده است.

این شرکت افزود:

شرکت پردازش پرداخت سیمپلکس تابع سیاست‌های بانکی محلی است. برخی از بانک‌ها ممکن است براساس قوانین خود سقف خرید را کاهش دهند [یا ممنوع کنند] و این ارتباطی با تحت پوشش بودن آن منطقه ندارد.

شرکت سیمپلکس که در سال 2014 تاسیس شده است، در فوریه 2016 طی چند دوره جذب سرمایه، مبلغی بالغ بر 7 میلیون دلار کسب کرد. سرمایه‌گذاران بزرگی مانند بیت مین، کامبرلند، فاندرزکلاب (که قبلا روی کوین بیس سرمایه‌گذاری کرده بود) در میان چندین سرمایه‌گذار بزرگ این شرکت قرار دارند.

شما می توانید در سایت ما بدون ثبت نام و رایگان از قیمت های لحظه ای و نمودار نوسانات قیمتی تمامی ارزهای دیجیتال آگاه شوید.

قیمت و نمودارهای لحظه ای در ارزیپتو 

دیدگاهتان را بنویسید