تحلیل و پیش بینی آینده ارز دیجیتال دنت (DENT)

پیش بینی ارز دیجیتال دنت

ارز دیجیتال دنت، یک بستر تبادل داده است که در شبکه بلاک چین اتریوم ایجاد شده است.  این شبکه مانند سایر رمز ارزها شبکه مرکزی ندارد و به کاربران دنت امکان خرید داده‌های تلفن همراه را می‌دهد.  کاربران دنت همچنین می‌توانند داده‌های خود را از طریق سیستم موجود در سیستم عامل به اشتراک بگذارند.

 سوالی که مطرح می‌شود این است – آیا ارز دنت پتانسیل پیشرفت را دارد؟ در پنج سال آینده مبادله غیرمتمرکز دنت چگونه خواهد بود؟

فناوری دنت چیست؟

 دنت یک سیستم جدید و منحصر به فرد است که هدف آن توسعه جامعه‌ای از افرادی است که از تلفن‌های همراه و همچنین تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنند.  سازندگان پروژه با هدف تأثیر مثبت بر ارائه خدمات تلفن همراه با ارز دیجیتال شروع به کار کردند.  این امر به منظور اطمینان از این است که خدمات آینده ارائه شده در وضعیت بهتری نسبت به وضعیت فعلی قرار دارند.  به همین دلیل است که چندین نفر در حال خرید دنت هستند تا به کیف پول دیجیتال خود اضافه کنند.

 صرافی دنت اولین بازار تهیه شده توسط فناوری بلاکچین است که در آن افراد می‌توانند دارایی های Telco را دریافت کنند. بازار دنت یک نوآوری عمده است و به عنوان یک مبادله جهانی با استفاده از بلاکچین، رمز دنت برای هر معامله در بازار کریپتوکارنسی استفاده می‌شود.

 

ترید کردن ارز دنت چگونه است؟

 این پلتفرم دارای یک برنامه موبایل دنت است که می‌تواند بر روی دستگاه‌های تلفن همراه نصب شود و از طریق آن می‌توانید داده‌های تلفن همراه را برای هر کسی در جهان خریداری و ارسال کنید. خرید دارایی‌های Telco در برنامه دنت به جای ارز فیات، به رمز دنت نیاز دارد.  سکوی تبادل دنت در نحوه عملکرد خود بسیار شبیه به ارز مبادله‌ای دیجیتال است.

 تیم دنت ایده شبکه‌ای را ارائه دادند که به کاربران اجازه می‌دهد بسته‌های داده تلفن همراه خود را به سایر کاربران شبکه بفروشند.  ایده ایجاد دنت پس از انتشار مطالعه‌ای توسط سیسکو منتشر شد که نشان داد 32 میلیارد دلار داده خریداری شده است، اما به نظر می‌رسد 15٪ همیشه بی استفاده هستند.  هدف سازندگان دنت ارائه شبکه‌ای است که هر صنعتِ ارتباط از راه دور در سراسر جهان را بسیار با صلاحیت و همزمان ارزان‌تر کند.

تحلیل تکنیکال ارز دنت

 هیچ متخصصی در زمینه تجزیه و تحلیل فنی دنت وجود ندارد، اما با این وجود یک رتبه بندی کل از دنت توسط متخصصان و بازرگانان مختلف در بستر TradingView وجود دارد.

نمودار عقربه ای دنت
تاریخچه قیمت دنت

تاریخچه قیمت دنت از 2017 تا 2020

 ارز دنت در جولای 2017 ایجاد شد و در همان سال به فروش رسید.  پروژه دنت همان سال که با قیمت خوبی راه اندازی شد توانست حدود 4.5 میلیون دلار سرمایه جمع کند. در آن زمان، ارزش 1 دنت 0.0005 دلار بود.  با این وجود، فقط طی یک هفته قیمت دنت بیش از 50 درصد کاهش یافت.  تاریخچه ارز دنت خیلی پیچیده نیست.  تا اکتبر 2017، سقف بازار آن 3،467،736 دلار بود.

 بالاترین نقطه تجربه شده در قیمت ارز آن حدود سه سال پیش در حدود 0.093522 دلار بود. در حال حاضر، دنت مجموع 100،000،000،000،000 منبع عرضه و 81،673،941،182.736 منبع گردش دارد.  ارزش بازار دنت در حدود 636،220،936 دلار است و قیمت فعلی دنت 0.006935 دلار برآورد شده است.  حجم معاملات فعلی در 24 ساعت گذشته 216.98 میلیون دلار است.

 پیش بینی قیمت دنت

 پس از اجرایcrypto bull  از اواخر سال 2020 تاکنون، دنت به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و در حال حاضر حدود 0.006935 دلار قیمت دارد است.  این امر منجر به افزایش قابل توجه قیمت ارز دیجیتال شده و در همان راستا پیش بینی قیمت ارز شده است.

پیش بینی قیمت دنت تا 2022

 با توجه به روند فعلی قیمت دنت، انتظار می‌رود ارزش ارز در سالهای آینده افزایش یابد.  به گفته کارشناسان، این پلت فرم در حال حاضر طبق برنامه در حال توسعه است.  هدف ارز دنت تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال جهانی است که هزینه‌های گران قیمت مسیریابی را که ارائه دهندگان مخابرات با آن سر و کار دارند را کاهش خواهد داد. Dent eSim  به مدیریت ترافیک تلفن همراه و تبلیغات موبایل کمک خواهد کرد.

 فراتر از پیش بینی قیمت دنت در سال 2020، فقط DigitalCoinPrice  پیش بینی‌های خود را به روز کرده است و طبق آنها قیمت دنت به 0.01069032 دلار افزایش خواهد یافت.  این به معنای افزایش قابل توجه قیمت فعلی آن در 0.00602833 دلار و پیش بینی قیمت ارز در 2021 به 0.00906444 است.

ارز دیجیتال دنت

پیش بینی قیمت توکن دنت به مدت پنج سال توسط Digital Coin

 در سال 2020 ، دیجیتال کوین، دنت را ایده خوبی برای سرمایه گذاری دانست زیرا پیش بینی می‌شد یک سرمایه گذاری سودآور باشد.  حتی اگر قیمت ارز قبل از پایان سال تغییر کند، انتظار می‌رود که دنت در آینده دوباره افزایش یابد.  قیمت دنت در سال 2021 تقریباً 0.00048580 دلار تخمین زده شد. این سه برابر قیمت دنت در سال 2020 بود. سپس پیش بینی می‌شود تا سال 2022 به 0.00057506 دلار برسد و با رسیدن 2025 به 0.00063523 افزایش یابد.  با افزایش سریع ارزش از سال 2020 تا 2021 ، آنها پیش بینی خود را تغییر داده‌اند و اکنون پیش بینی می‌کنند که قیمت دنت تا پایان سال 2021 به 0.00976106 دلار برسد. آن‌ها همچنین پیش بینی می‌کنند که تا سال 2025 به 0.01871432 دلار برسد و تا سال2028 به 0.02883378 دلار می‌رسد. 

آیا قیمت دنت به 1 دلار می‌رسد؟

در حال حاضر، قیمت دنت برای رسیدن به ارزش 1 دلار باید 5000 درصد افزایش یابد.  از آنجا که این تنها آلتکوین متمرکز بر بازار مخابرات است، تمایل به رسیدن به این علامت در سالهای آینده وجود دارد.  با کنترل بانکی بلاکچین‌، در صورت وقوع چنین افزایشی، ارز تمام شانس را دارد که به مارک خود برسد و حتی 1 تریلیون دلار نیز در بازار داشته باشد.

 دنت یک ارز رمزنگاری شده است که توسطTero Katajainen  تاسیس شده و در اتریوم توسعه یافته است. دنت تلاش می‌کند تا بهترین رمز ارز برای داده‌های تلفن همراه در سیستم عامل باشد.  این پروژه یک اکوسیستم کاملاً انحصاری است که قصد دارد جامعه‌ای از کاربران تلفن همراه و تلفن‌های هوشمند را ایجاد کند. توسعه دهندگان این پروژه این هدف را دنبال می‌كنند تا در آینده بتوانند بر ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه نیز تأثیر بگذارند تا شرایط بهتری از آنچه كه در حال حاضر دارند بدست آورند.

بروزرسانی های توکن دنت

در راستای رفع مشکلات توکن دنت، اقداماتی با اهداف زیر انجام خواهد شد:

  انتشار اطلاعات تلفن همراه

 هدف پلتفرم دنت فراهم کردن اقتصاد به اشتراک گذاری داده‌ها است که در آن کاربران می‌توانند داده ها را آزادانه انتقال، خرید و فروش کنند.  توکن دنت، یک ارز جهانی برای داده‌های تلفن همراه خواهد بود.  سپس، کاربران می‌توانند در ازای دریافت داده، توکن‌های دتت را به ارائه دهندگان مخابرات ارسال کنند.

  حذف قیمت رومینگ بین المللی

 هدف از این پروژه امکان حذف قیمت رومینگ داده و هزینه‌های مسیریابی برای ارائه دهندگان خدمات مخابراتی است.

قیمت بهتر برای خرید خودکار داده تلفن همراه

 پروژه دنت خرید بسته‌های دیتا را برای کاربران به صورت خودکار انجام می‌دهد. هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که کاربران دنت همیشه از خدمات مطلوب و با قیمت مناسب خدمات دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید