توکن سوزی پاندی ایکس و سایر اصطلاحات مورد نیاز

توکن سوزی پاندی ایکس

طی چند هفته گذشته ، برخی اصطلاحات مربوط به رمزارزها، مانند کاهش توکن، بازپرداخت و توکن سوزی را شنیده‌اید که هر یک از آنها معنای متفاوتی دارند ، اما در بعضی مواقع ممکن است به جای یکدیگر استفاده شوند. Pundi X در واقع دارای هر سه اصطلاح خرید بازپرداخت، توکن سوزی و کاهش توکن است.

کاهش توکن (token reduction)

 پس از نظرسنجی از جامعه آماری مورد نظر، درباره کاهش توکن، کاهش عرضه توکن را آغاز می کند. در ارزش توکن های جدیدی که یک کاربر هولد می کند در مقایسه با ارزش کل توکن های قدیمی تغییری ایجاد نخواهد شد. برای مثال، اگر شما NPXS هولد می کنید، بعد از کاهش هولدینگ شما 1 توکن پاندی ایکس جدید خواهد بود. ارزش کل توکن های NPXS همانقدر باقی خواهد ماند زیرا به جای مثلاً 0.002$ در هر توکن، لیست نرخ توکن پاندی ایکس جدید توسط بازار در 2$ در هر توکن منعکس خواهد شد در حالیکه تعداد کل پاندی ایکس های جدید تا 1000 تا از هولدینگ های جاری شما کاهش خواهد یافت.از همین رو، نرخ توکن جدید با توجه به بازار بالا و پایین خواهد شد. شرکت ها و صرافی ها اطمینان داشته باشند که ارزش توکن جدید از جمع مبلغ سرمایه بازار  تبعیت خواهد کرد.

بازپرداخت توکن

مؤسسان پاندی ایکس بازپرداخت توکن را در خلال سال ها 2018 و 2019، به میزان 5 برابر برای مجموع  انجام داده اند. بازپرداخت بعدی 2021 زمانی اتفاق خواهد افتاد که به 0.005$ برسد. بازپرداخت توکن یک اتفاق پیش بینی نشده برای کاهش توکن در گردش بازار است.

توکن سوزی

تمام توکن سوزی ها هر فصل به اطلاع عموم هر سه ماه یکبار رسیده است. این کار بر عرضه کل تأثیر دارد که شما می توانید اثر آن را در اختلاف ماکزیمم عرضه و عرضه موجود در کلاهک بازار کوین ها ببینید. به صورت ساده، ما می توانیم آنرا به عنوان حذف x% توکن های عرضه شده از محل عرضه ببینیم. در پروژه پاندی ایکس، NPXS توکن مادر در اکوسیستم است و تمام معاملات درون پاندی ایکس، NPXS را خواهد سوزاند. توکن سوزی فصلی NPXS از سال 2018 انجام می شده و هر فصل ادامه خواهد داشت. افزایش کاربری NPXS در اکوسیستم XPOS، XPASS و XWallet نیز توکن سوزی را افزایش خواهد داد زیرا توکن مادر است.
امیدواریم این مطلب به شما درباره اصطلاحاتی که ما در پاندی ایکس استفاده می کنیم کمک کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید