Bitgo از همکاری بیت کوین WBTC با ترون خبر داد

همکاری ترون و بیتکوین ارزیپتو

BITGO محبوب ترین پلتفرم توکن سازی شده از همکاری بیت کوین WBTC با ترون خبر داد. به زودی شبکه ی دیگری ایجاد خواهد شد که به مردم این امکان را می دهد که بیت کوین را با سرعت و هزینه های تحت نفوذ بلاکچین نشانه گذاری کنند .

در ۲۴ سپتامبر روز پنجشنبه صاحبین پروژه Wrapped Bitcoin (WBTC) محبوب ترین پلتفرم توکن سازی شده  بیت کوین از همکاری با ترون خبر داد.

ترون و بیت کوین ارزیپتو

اعضای اکوسیستم کریپتوکارنسی به زوید می توانند از طریق شبکه ترون از WBTC  استفاده کنند . درست مانند جااندازی بیت کوین که با استفاده از اتاندارد توکن ERC20  اتریوم ایجاد شده است .

تیم WBTC  نیز از استاندارد رمز TRC20  از زیر ساخت های ترون استفاده مس کند . بطور مشابه ،‌تمام BTC های واریز شده در Bitgo Trust   پشتیبانی می شود و هر WBTC ضرب شده در ترون به همان قیمت یک BTC  خواهد داشت .

جاستین سان ، بنیانگزار و مدیر عامل شرکت ترون گفت :

ما از همکاری با رهبر صنعت Bitgo  برای ایجاد اره حل های بین زنجیره ای مانند Wrapped BTC   و   Wrapped Etherبه ترون نیز خوشحال می شویم .

جاستین سان همچنین اضافه کرد که کاربران می توانند از یک تبادل غیر متمرکز (dex) مشابه Uniswap  به نام Justswap  استفاده کنند .

او ادعا کرد Justswap  از زمان آغاز به کار خود به 100 میلیون دلار دست یافته و این نشان دهنده این است که اکوسیستم ترون در حال رشد و قوت است .

WBTC بخشی جدایی ناپذیر از فضای مالی غیرمتمرکز (Defi) بوده است و این پروژه بیشترین رمزگذاری BTC را تاکنون داشته است.

بین پروژه هایی مانند RSK ، Liquid و مشتقات BTC مبتنی بر ETH مانند WBTC ، renBTC ، hBTC ، sBTC ، imBTC ، pBTC ، tBTC ، tzBTC ، btc2 و جدیدترین موارد اضافه شده در Tron بیش از دوازده پروژه توکن سازی شده BTC وجود دارد که افراد می توانند امروز انتخاب کنند .

منبع : سایت bitcoin news

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google

دیدگاهتان را بنویسید