logo
{ "p_id": 1, "chart_slug": "bitcoin", "symbol": "BTC", "en_name": "Bitcoin", "fa_name": "بیت کوین", "change_1h": -0.239482, "change_7d": 2.7064, "change_24h": 1.90195, "change_30d": 8.17379, "volume": null, "marketcap": "1320288124610.87", "supply": 21000000, "rank": 1, "website_url": "https://bitcoin.org/", "low_24h": 66304.56560457624, "high_24h": 68337.23177708896, "low_7d": 66123.59915877687, "high_7d": 71907.8489829092, "low_30d": 64613.05604616955, "high_30d": 71946.46268848103, "price": 62670.56279930946, "slug": "bitcoin", "is_trend": true, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 6.06791, "price": 14.42613000561581 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": -0.777562, "price": 6358.618178442486 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 8.1178, "price": 1.2375071899938064 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 2.99754, "price": 1.2574531027266564 }, { "name": "Gather", "symbol": "GTH", "fa_name": "", "change_24h": 1.82899, "price": 0.002593555101225213 } ], "category": { "name": "" } }
BTC

Bitcoin BTC

بیت کوین

قیمت بیت کوین

1.9 %

+

$ 62,671

تومان 3,634,453,948

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$66,305

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$68,337

عرضه کل بیت کوین

BTC 21.00 میلیون

ارزش کل بازار بیت کوین

1.32 تریلیون USDT

سایت اصلی بیت کوین

https://bitcoin.org/

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0.2 % -

تغییرات یک هفته

2.7 % +

تغییرات یک ماه

8.2 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
BTC
BTC
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (BTC/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین BTC در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

Bitcoin (BTC)

ارز دیجیتال بیت کوین Bitcoin با نام اختصاری BTC با ارزش بازار 1.32 تریلیون در رتبه 1 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 21.00 میلیون واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 62,671 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 1.90 افزایش داشته است.

آموزش خرید و فروش بیت کوین

آموزش خرید و فروش بیت کوین

بیشترین حجم تراکنش های بازار ارزهای دیجیتال به رمز ارز بیت کوین تعلق دارد. دلیل این امر اینست که بیت کوین اولین ارزدیجیتالی بود که به جهانیان معرفی شد و با موفقیتی که تاکنون کسب کرده است ، این ارز را پادشاه ارزهای دیجیتال و هم رده طلا می دانند . ازهمین رو در این مقاله تلاش داریم نحوه خرید و فروش بیت کوین در ایران را آموزش دهیم. سرمایه گذاری در بیت کوین (BTCUSD) می تواند پیچیده به نظر برسد، اما اینطور نیست. برای این کار فقط به یک حساب کاربری در یک صرافی ارز دیجیتال و راهی برای ذخیره ایمن خریدهای خود نیاز دارید.اما پیش از شروع بیایید ابتدا با ارز دیجیتال بیت کوین آشنا شویم ؟

بیت کوین چیست؟

پس از تکامل چند ساله پول به عنوان وسیله  ای برای حفظ ارزش و معامله، امروزه با جدیدترین نوع پول مواجه هستیم که نشان دهنده ی پیشرفتی شگرف در زمینه ی مالی است. پیدایش هر نوعی از پول در طول تاریخ همواره مشکلاتی از نوع قبلی پول را حل می  کرد.  از مشکلات پول  های الکترونیک می  توان به تراکم زیاد آن در بانک  ها اشاره کرد که یکی از ضمانت  های اجرایی تصمیمات بانک  های مرکزی در سراسر دنیاست. این مسئله همواره موجب نارضایتی بسیاری از مردم بوده است. چرا که حاصل دسترنج چندسال افراد ممکن است با یک تصمیم بانک  های مرکزی دچار تورم و یا رکود شود و نتواند ارزش خود را حفظ کند، بنابراین تمرکز زدایی یکی از اصلی  ترین چالش  های موجود در سیستم پولی و بانکی کنونی است. در اکتبر سال 2008 ساتوشی ناکاماتو مقاله ای را در سایت metzdowd.com منتشر کردکه بیتکوین را به عنوان یک رمزارز معرفی می  کرد. اکنون در سال 2022 هنوز هویت ساتوشی ناکاماتو برای هیچکس مشخص نیست به عبارت دیگر ناکاماتو می  تواند یک مرد یا زن، یک شرکت و یا حتی دولت باشد. ارز دیجیتال بیت کوین یک ارز رمزنگاری شده بر بستر فناوری بلاکچین است که  اولین رمزارز عرضه شده به بازار کریپتوکارنسی است و دارای بالاترین قیمت در بین رمزارزهای بازار است . این ارز دیجیتال، ترکیبی از خلاقیت، پشت سر گذاشتن موانع قانونی و کنار زدن واسطه‌ها در امور مالی و بانکی گوناگون بود که تراکنش های بانکی را در سطحی بین‌ المللی برای افراد مقدور می‌ کرد. از همین رو طی مدت زمان کمی توجه زیادی را به سمت خود جلب کند. پس از ورود ارز دیجیتال بیت کوین به بازار های جهانی، رمز ارزهای بسیاری پا به دنیا گذاشتند که هر کدام به نوعی دارای ویژگی های مشابه با آن هستند. کریپتوکارنسی ‌ها یا رمز ارزها دارای ویژگی‌ها و ظرفیت‌های فوق‌العاده ‌ای می باشند که با گذشت حدود ۱۰ سال از روی کار آمدن آن شهرت زیادی پیدا کرده‌اند.

چه چیزی باعث ارزشمند شدن بیت کوین می شود؟

دو جنبه باعث ارزشمند شدن بیت کوین می شود که باهم ارتباط و همپوشانی دارند:
 1. ویژگی های آن
 2. اثرات شبکه آن
هنگامی که یک شبکه رشد می کند، کاربرد آن نیز افزایش می یابد. مثال کلاسیک شبکه تلفن است. وقتی فقط چند نفر در شبکه وجود دارند، به سختی با ارزش است. اما وقتی می‌توانید با هر کسی تماس بگیرید، شبکه ارزشمندتر است. در مورد شبکه های پولی هم همینطور است. از لحاظ تاریخی، مردم از صدف‌های دریایی گرفته تا درب بطری‌ها به عنوان پول استفاده می‌کردند، اما مسلماً ماندگارترین شکل پول طلا است. چرا؟ مردم به لطف سه ویژگی کلیدی: نادر بودن، دوام و تقسیم پذیری، روی طلا مستقر شدند. این ویژگی ها طلا را به عنوان روشی برای ذخیره و مبادله ارزش مفید می کرد. به لطف کاربرد طلا در این زمینه، «شبکه» طلا در طول زمان رشد کرد تا اینکه طلا تقریباً به عنوان دارایی با ارزش پذیرفته شد. برای صدها سال، طلا واحد اصلی حساب و ارز ذخیره در بیشتر نقاط جهان بود. اخیراً دلار آمریکا تا حد زیادی جایگزین طلا شده است، اگرچه طلا همچنان ارزش دارد. بیت کوین اغلب با طلا مقایسه می شود زیرا ویژگی های مشابهی دارد. برای مثال:
 • عرضه محدودی دارد: تنها 21 میلیون بیت کوین وجود خواهد داشت، که به این معنی است که بیت کوین در مقایسه با سایر چیزهایی که به عنوان پول مانند صدف، نمک و پول نقد عمل می کنند، کمیاب است.
 • به راحتی قابل تقسیم است: شما می توانید یک بیت کوین را به 100 میلیون قطعه (100 میلیون ساتوشی) تقسیم کنید. این بدان معنی است که هرگز بیت کوین "تمام" نخواهد شد. همیشه می توان آن را به قطعات کوچکتر و کوچکتر تقسیم کرد.
 • بادوام است: یک شبکه عظیم توزیع شده در سطح جهانی از رایانه های مستقل، مالکیت بیت کوین را ردیابی می کند. این تضمین می کند که هیچ بیت کوینی از دست نرود.
 • قابل انتقال است: ارسال هر مقدار بیت کوین به هر کسی در جهان در چند دقیقه انجام می شود.
بیت کوین نسبت به طلا ، اثرات شبکه قوی تری دارد. اگرچه بیت کوین که در سال 2009 شروع به کار کرد، بسیار جدیدتر از طلا است، اثرات شبکه بیت کوین از مقیاس و سرعت اینترنت سود می برد. به این دلیل که بیت کوین یک دارایی دیجیتالی است که طرفداران آن بومی دیجیتال هستند. بنابراین در حالی که تعداد افرادی که بیت کوین دارند از صفر در سال 2009 به بیش از 100 میلیون نفر در حال حاضر افزایش یافته است، تعداد افرادی که طلا دارند در مدت مشابه نسبتا راکد باقی مانده است. باید دید که شبکه بیت کوین چقدر گسترده خواهد شد، اما اگر بخواهد به همان ارزش بازار طلا برسد، ارزش هر بیت کوین حدود 500000 دلار خواهد بود.

پیش بینی آینده ارز دیجیتال بیت کوین

ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها در واقع بلیت عضویت و استفاده شما از یک بلاک‌ چین هستند. این پدیده جهانی که هنوز در حال رشد و تکامل است، برخی را نگران و عده‌ای را به آینده امور مالی و به طور کلی تکنولوژی امیدوار کرده است. با این حال هنوز آینده آن نامشخص بوده و هنوز این سوال که آینده ارز دیجیتال بیت کوین چه خواهد شد یا این صنعت ماندگار خواهد بود یا خیر، ذهن بسیاری از کاربران فعال در این زمینه را به خود مشغول کرده است. کشور ما نیز مانند دیگر کشور ها در شرایطی که رمز ارز به صورت رسمی پذیرفته نشده، فعالیت ‌های رمز ارزی جریان داشته و بسیاری را به خود مشغول کرده است.

هدف ارز دیجیتال بیت کوین

از اهداف اصلی و مهم استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین، رسیدن به آزادی در خرید می باشد. لازم به ذکر است که ارز دیجیتال بیت کوین خارج از دسترسی مقامات دولتی بوده و از تحمیل هزینه ها به دور است. هنگام استفاده از بیت کوین برای خرید وسیله ای، توجه خواهید کرد که خرید ارز دیجیتال بیت کوین، فروش آن و استفاده از ارزهای رمزنگاری به اندازه پول های فیزیکی رایج شده و در حال حاضر گردش بالایی دارند. به دلیل افزایش تعداد بازار های اینترنتی که فقط بیت کوین را قبول می کنند، خرید آن بسیار آسان و راحت شده و می توانید بعضی از وسایل مورد نیاز خود را با ارز دیجیتال بیت کوین راحت تر خریداری نمایید. برای آگاهی بیشتر از جزیات رمزارز BTC به وبسایت رسمی آن مراجعه نمایید. این نکته قابل ذکر است که بیت کوین قابلیت انتقال و حمل بالایی دارد. از آنجایی که بیت کوین یک ارز کاملا دیجیتال است، عملا می توان هر مقدار ارز را تنها در یک فلش یا یک برگه کاغذ یا حتی به صورت کیف پول های آنلاین حمل کرد. ارزهای رمزنگاری به افراد اجازه می دهند تا آزادانه ارز خود را تنها به وسیله اسکن یک کلیک در کیف پول های آنلاین دریافت یا ارسال کنند. همانطور که میدانید این انتقالات با کمترین زمان وکمترین هزینه و بدون نیاز به حضور واسطه قابل انجام بوده و تنها چیزی که لازم خواهید داشت، دسترسی به اینترنت می باشد.

آیا بیت کوین قانونی است؟

نگهداری بیت‌کوین در اکثر کشورها، از جمله تمام دموکراسی‌های غربی، که در آن آزادی بیان رعایت شده است، کاملاً قانونی است (بیت‌کوین چیزی بیش از کد منبع باز نیست). برخی از کشورها تلاش کرده اند استفاده از بیت کوین را ممنوع کنند، اما به دلیل ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین، اعمال ممنوعیت های کامل عملا غیرممکن است.

مزایا و معایب ارز دیجیتال بیت کوین

از جمله مزیت های اصلی این ارز دیجیتال آزادی در پرداخت می باشد: در واقع با کمک ارز دیجیتالی بیت کوین، نقل و انتقالات مالی در هر نقطه از دنیا و در هر لحظه ای از شبانه روز امکان‌ پذیر می باشد. به همین دلیل دیگر لزومی به نگرانی در پرداخت‌ های مرزی و نیز برنامه‌ ریزی مجدد به علت تعطیلی و یا محدودیت ‌های بانک ها باشید. دیگر مزیت این ارز دیجیتالی، پیشگیری از ریسک های بالا برای معامله گران می باشد به طوری که پرداخت‌ هایی که در شبکه بیت کوین صورت می گیرد، به هیچ عنوان قابل برگشت نیستند و همینطور اینکه اطلاعات شخصی افراد وارد نمی‌ شود. تمامی این عوامل مبنی بر امنیت بالای معاملات صورت گرفته با استفاده از این ارز دیجیتالی می باشد. زیرا از ضرر های احتمالی که امکان دارد در اثر تقلب رخ دهد، معامله گران را در امان نگه می دارد. از بین بردن هزینه های بانکی: در آنجایی که پرداخت هزینه‌های به اصطلاح ارائه  ‌دهنده و دریافت‌ کننده و همچنین هزینه‌ های واریزی گاه به گاه و در بین معاملات ارز های رمزنگاری شده به عنوان یک استاندارد شناخته می‌شود، صاحبان بیت کوین مشمول پرداخت هزینه ‌های بانکی در روش سنتی مرتبط با ارزهای فیات نیستند که نسبت به ارزهای رمزگذاری شده‌ دیگر این به معنای عدم نگهداری حساب یا حداقل هزینه موجودی، نبود هزینه اضافه برداشت و هزینه سپرده برگشتی است. هزینه های اقتصادی بسیار پایین: شایان ذکر است که در شبکه بیت کوین، یا هیچ پرداختی وجود ندارد یا در صورت وجود بسیار ناچیز است. تنها در زمان انجام برخی از کارها، کاربران برای پردازش سریع‌ تر تراکنش‌ ها و یا استخراج بیت کوین امکان دارد مجبور به پرداخت هزینه ‌هایی باشند. این نکته لازم به بیان است که هرچه هزینه بالاتر باشد، آن فرد در درون شبکه در اولویت اول قرار گرفته و استخراج ارز دیجیتال بیت کوین نیز سریع‌ تر پردازش می‌ شود.

موسس ارز دیجیتال بیت کوین

همانطور که در مطالب قبل اشاره کردیم، ارز دیجیتال دارای تاریخچه طولانی می باشد. به گونه ای که در این مدت زمان کوتاه، به دلیل اثراتی که بر روی بازار بورس گذاشته، امروزه به عنوان اصلی ترین رمز ارز دنیا شناخته می شود. این در حالی می باشد که این ارز دیجیتالی بسیار رمز آلود است و بسیاری از شخصیت های مشهور فعال در زمینه اقتصاد را به چالش کشیده است. به گفته بسیاری از کاربران، موسس ارز دیجیتال بیت کوین، شخصی بود به نام ناکاموتو که در سال 2008 که به وسیله مقاله ای این ارز دیجیتالی را منتشر کرد. جالب است بدانید که پس از مدت زمان کمی، این نابغه اصلیت ژاپنی از سال 2010 به صورت ناگهانی ناپدید شد و تاکنون کسی دیگر از حضور آن مطلع نشده است.

معنای استخراج بیت کوین

در حالت کلی استخراج این ارز دیجیتالی به فرایند هایی اعمال می شود که طی پروسه هایی بوسیله آن می توان تراکنش های شبکه بیت کوین را تایید کرده و سپس بیت کوین های دیگری را به تولید رساند. ماینر ها از جمله تجهیزاتی می باشند که فرایند تایید تراکنش های ارز دیجیتال بیت کوین را انجام می دهند. به زبان دیگر این فرایند توسط ماینر ها در داخل یک دستگاه صورت می گیرد. در اصل فردی که این سیستم ها را تهیه می نماید، به همراه این دستگاه استخراج، ماینر نامیده می شود. این ماینر ها هنگام تولید هر بلاک و استخراج آن، از شبکه اصلی به تعداد 12.5 عدد بیت کوین جایزه دریافت می کنند.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین

همان گونه که در مطالب بالا اشاره کردیم، بیت کوین اولین ارز دیجیتال تاریخ است، از این رو به عنوان فعال و سرمایه گذار در هر بخش از ارز های دیجیتال یا فردی که تازه وارد این حوزه شده است، شناخت بیشتر بیت کوین بسیار با اهمیت بوده و تمامی موارد از قبیل اخبار بیت کوین، دانستنی ‌ها، آموزش بیت کوین، تحلیل قیمت، ماینینگ بیت کوین و . . . را در مورد اولین و محبوب‌ ترین ارز دیجیتال دنبال کنید. همانطور که باخبر هستید ارز دیجیتال بیت کوین فرایند نزولی خود را با پایان یافتن حمایت ۶۰,۰۰۰ دلاری دنبال کرد و در حال حاضر قیمت در پایین‌ترین سطح به ۵۸,۵۹۶ دلار رسید. این احتمال وجود دارد که قیمت در ادامه تا ۵۵,۰۰۰ دلار هم افت پیدا کند. قیمت ابتدا سطح ۶۲,۰۰۰ دلار و حمایت میانگین متحرک ساده(SMA)۱۰۰ روزه را پشت سر گذاشت و آخر سر به زیر حمایت کلیدی ۶۰,۰۰۰ دلاری سقوط یافت.

خرید ارز دیجیتال بیت کوین

همانطور که می دانید ارز دیجیتال بیت کوین دارای شکل فیزیکی نبوده و به روش دیجیتالی انتقال پیدا می کند. به همین جهت برای خرید آن لزومی به حضور داشتن نیست، بلکه این فرایند به‌ صورت آنلاین و از طریق شبکه جهانی اینترنت انجام می‌شود. شما می توانید در صفحه خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به آسانی بیت کوین خریداری کنید. در بخش از مقاله به بررسی سوالی که همیشه برای افراد تازه‌ کار پیش می آید، پرداخته شده است. سوالی که آیا باید حتما چند هزار دلار سرمایه داشته باشیم تا قدرت خرید بیت کوین را داشته باشیم؟ طبیعتا نه، نیاز نیست حتما یک واحد کامل بیت کوین بخرید. بیت کوین نیز مانند طلا که هر فرد می تواند حتی به میزان چند گرم آن را خریداری کند، می توانید آن را تا هشت واحد اعشار خریداری کنید. برای نمونه می‌ توانید ۰.۰۰۱ از یک بیت کوین و یا به ‌اندازه ۵۰۰ هزار تومان بیت کوین بخرید. جهت خرید بیت کوین از یک صرافی لازم است مطابق با گام های تعریف شده در زیر عمل کنید ؛
 1. نصب اپلیکیشن کیف پول بیت کوین ( یا استفاده از کیف پول صرافی ها)
 2. انتخاب صرافی معتبر بیت کوین
 3. انجام مراحل احراز هویت بوسیله مدارک شناسایی
 4. خرید بیت کوین و دریافت در کیف پول

فروش ارز دیجیتالی بیت کوین

جهت فروش بیت کوین در مرحله اول بایستی به صرافی مورد نظر مراجعه کنید. سپس با رجوع به بخش کیف پول ‌های من، بر روی گزینه واریز کلیک کرده و در مرحله بعد بوسیله دکمه «ایجاد آدرس واریز» آدرس کیف پول اختصاصی خود در آن دریافت کنید. برای شارژ حساب خود لازم است که بیت کوین را به همان آدرس درج شده منتقل کنید. برای رفتن به صفحه واریز بیت کوین کیف پول خود در ارزیپتو از اینجا وارد شوید. در مرحله بعد می توانید با ورود به بازار، میزان بیت کوین و قیمت مورد نظر خود را جهت فروش وارد نمایید. پس از وارد کردن کامل مشخصات ذکر شده، جزئیاتی مانند مقدار کارمزد مبادله، مقدار خالص دریافتی و اطلاعاتی در زمینه قیمت ثبت‌ شده شما در مقایسه با قیمت ‌های موجود در بازار نمایش داده می‌ شود. در صورت مشاهده سفارش فروش شما توسط شخص دیگری که با سفارش خرید آن مطابقت دارد، توسط صرافی اعلام شده و کلیه فرایندهای تراکنش و فروش بیت کوین توسط صرافی ما تکمیل می گردد و به صورت خودکار مقادیر مبادله شده بیت کوین به ‌حساب افراد واریز می شود. لازم به ذکر است که فروش بیت کوین در صرافی ما مشابه با خرید بیت کوین بوده و به دو شکل سفارش سریع و محدود انجام می ‌پذیرد. تفاوت اصلی میان این دو روش در آن است که در سفارش سریع حتما مبادله خرید و فروش بیت کوین صورت می گیرد ولی در سفارش محدود تضمینی برای انجام مبادله وجود ندارد.

مزیت های خرید و فروش ارز دیجیتالی در شرکت ما

فرایند های خرید و فروش، نگهداری و انتقال رمز ارز ها می تواند برای فعالان موجود در این زمینه مشکلاتی را بوجود آورند. به همین منظور کارشناسان خبره و متخصص ما همواره در حال ارائه خدمات به کاربران هستند. هر فردی با داشتن پنل کاربری مخصوص به خود می تواند در محیطی امن و سریع به خرید و فروش ارزهای خود بپردازد. شما نیز می توانید کیف پول مطمئن خود را ایجاد کنید و ارزهای مورد نظر خود را با امنیت کامل در آن نگه دارید. شما می توانید در هر لحظه قیمت مورد نظر خود را تعیین کرده و براساس آنها به خرید و فروش رمزها بپردازید.

نحوه تبدیل ارز های دیگر به بیت کوین

در صورتی که شما ارز دیجیتال دیگری (از قبیل تتر، اتریوم و . . . ) داشته باشید، با مراجعه به صرافی ‌های بین‌المللی، که مشهور ترین آنها باینس است، آن را به بیت کوین تبدیل کنید. لازم به ذکر است که برای انجام این کار در بیشتر مواقع نیاز دارید به صرافی هایی که در ایران وجود دارند، مراجعه کرده و ارز دیجیتالی مد نظر خود را خرید و سپس به بیت کوین تبدیل نمایید. این بدان معناست که اگر قرار باشد ارز دیگری بخرید و به بیت کوین تبدیل کنید، طبیعتا به هزینه کمتری نیاز بوده و برای شما ارزان تر تمام می شود. برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید .

سوالات متداول

 • بالاترین و پایین ترین قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

 • ارزش کل بازار بیت کوین چه مقداری می باشد؟

 • حجم مبادلات روزانه بیت کوین چه مقدار است؟

کمترین قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت 66,305 $

بیشترین قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت 68,337 $

کمترین قیمت بیت کوین در یک هفته 66,124 $

بیشترین قیمت بیت کوین در یک هفته 71,908 $

کمترین قیمت بیت کوین در یک ماه 64,613 $

بیشترین قیمت بیت کوین در یک ماه 71,946 $

سایت اصلی بیت کوین

https://bitcoin.org/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین