در حال دریافت اطلاعات
درباره تتا
About THETA

ارز دیجیتال تتا با نماد اختصاری THETA شکلی از دارایی دیجیتال است با ارزش بازاری در حدود 11.6 میلیارد دلار و در رتبه 12 بازار قرار دارد.

ارز دیجیتال تتا شبکه ای برای انتقال ویدیو است. این شبکه از بلاکچین اختصاصی خود، جهت ایجاد انگیزه برای راه‌اندازی کانال‌های اشتراکی دارد. مشکل اصلی که در حال حاضر این شبکه در کشورهای در حال توسعه با آن روبه‌رو است، هزینه‌های نصب بالا و وجود حاکمیت متمرکز است.

بنیانگذاران ارز تتا تیمی هستند که با بررسی مشکلات در سیستم های ارائه محتوا ، و ایجاد راه حلی با طراحی سیستمی که در آن کاربرها با به اشتراک گذاشتن محتوا پاداش دریافت می کنند ،این ارز را تولید و ارائه نمودند.

 

وظایف کاربرانی که در ازای خدمات خود پول دریافت می کنند این هست که کیفیت و سطح شبکه و پلتفرم را همیشه در بالاترین حد ممکن نگه دارند.

بلاکچین تتا از مکانیسم گواهی اثبات سهام با روش های خلاقانه برای توزیع پاداش و تایید تراکنش ها و کنترل کیفیت محتوا استفاده می کند .

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری تتا می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.10 B
سکه در گردش
1.00 B
حجم بازار
8.91 B
عرضه کل
1.00 B