logo
{ "digital": true, "title": "py", "fa_name": "پاییر", "en_name": "Payeer", "symbol": "PY", "digitalData": { "pm_buy_price": 57650, "pm_sell_price": 55750, "wm_buy_price": 40000, "wm_sell_price": 20000, "py_buy_price": 58123, "py_sell_price": 55423, "pmIsActive": true, "wmIsActive": false, "payeerIsActive": false } }
PY

Payeer PY

پاییر

قیمت PY

تومان 58,123

۲۴ ساعت

کمترین قیمت پاییر

تومان55,423

indicator

بیشترین قیمت پاییر

تومان58,123

خرید فروش
PY
PY
تومان
TMN

پاییر چیست؟

پاییر در سال ۲۰۱۲ به صورت یک کیف پول دیجیتال در ورشو ، لهستان راه اندازی شد .کاربران با استفاده از این کیف پول می توانستند ، مجموعه متنوعی از دارایی های دیجیتال، از جمله فیات و ارزهای دیجیتال را ذخیره کنند. Payeer، ابتدا فقط یک کیف پول الکترونیکی استاندارد بود که جهت ذخیره ارزهای دیجیتال و پرداخت آنلاین برای کالاها و خدمات طراحی شده بود. امروزه، عملکردهای بسیار بیشتری دارد که به کاربرانش امکان می دهد وجوه مربوط به دارایی های رمزنگاری شده را به ارز رایج تبدیل کنند و به بازار ارزهای دیجیتال بین المللی برای تجارت دسترسی داشته باشند. به طور کلی کاربران شخصی و شرکت ها می توانند به خدمات این سیستم پرداخت ، در بیش از 200 کشور جهان دسترسی داشته باشند. کیف پول الکترونیکی پاییر روش های زیادی را برای پرداخت آنلاین ارائه می دهد و از بیش از 25 روش پرداخت بین المللی پشتیبانی می کند. سیستم پرداخت پاییر به شما امکان خرید آنلاین، ارسال و دریافت پول را می دهد. همچنین، نیازی به استفاده از حساب بانکی اصلی خود و دادن مشخصات بانکی خود در هنگام پرداخت در سایت های همکار و دریافت مستقیم پرداخت ها، از تجارت الکترونیک نیست. مزیت اصلی این سیستم پرداخت کیف پول چند ارزی آن است که امکانات متعددی را برای فعالیت در وب سایت های مختلف (کسب و کارهای آنلاین) ارائه می دهد. همچنین، بسیاری از سایت‌های بازی آنلاین و فارکس اکنون پاییر را به عنوان روش پرداخت می پذیرند. برنامه ریفرال (دعوت کاربران)کیف پول آن به معامله گران اجازه می دهد تا از طریق مشتریان دعوت شده درآمد کسب کنند. سیستم پرداخت پاییر نه تنها با افراد خصوصی کار می کند، بلکه راه حل های پیچیده ای را برای مشاغل ارائه می دهد.

پاییر چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 • یک کیف پول الکترونیکی/دیجیتال است که کاربران را قادر می سازد تا مجموعه متنوعی از دارایی های دیجیتالی از جمله فیات و ارزهای دیجیتال را ذخیره کنند.
 • در مقایسه با برخی از رقبای خود، کارمزدهای کمی دریافت می کند، اگرچه Payeer را می توان به عنوان یک پلتفرم بلامنازع برای پشتبانی از متنوع ترین لیست روش های پرداخت در نظر گرفت.
 •  یک صرافی رمزنگاری ثبت‌شده است که در آن افراد می‌توانند ارزهای دیجیتال را از بلاک‌چین‌های مختلف معامله کنند و مستقیماً آن‌ها را در کیف پول‌های رمزنگاری برتر پلتفرم ذخیره کنند.
 • راه حل های دیجیتالی را برای افراد و همچنین مشاغل ارائه می دهد و این یکی از مزیت هایی است که منجر به رشد چشمگیر این پلت فرم در چند سال گذشته از زمان شروع آن شده است. قیمت های اعمال شده برای معاملات بر اساس خود دارایی است و عموماً برای افراد و همچنین مشاغل یکسان است.
 • یک برنامه وابسته دارد که کاربران را تشویق می کند تا افراد جدید را از طریق بررسی ها و نظرات شخصی وارد کنند. ریفرال ها25 درصد از هزینه‌های دریافت شده توسط پلتفرم را از کاربر معرف به عنوان پاداش به کاربر دعوت‌کننده ارائه می‌کنند.
این پلتفرم همچنین ویژگی‌های پشتیبانی اضافی، از جمله برداشت از Mastercard، Maestro و … را راه‌اندازی کرده است. تنوع گزینه‌ها برای انجام پرداخت‌ها یا اضافه کردن وجوه به کیف پول، محیطی خوشایند برای افرادی است که ممکن است در آستانه انتخاب آن باشند.   به طور کلی پاییر  پلتفرمی است که یک کیف پول الکترونیکی را برای کاربران ارائه می دهد که می تواند دارایی های دیجیتال و رمزنگاری مختلف را ذخیره کند. پاییر به عنوان یک رسانه و خزانه برای علاقه مندان به کریپتو عمل می کند که خواهان یک پلتفرم با کاربری آسان و همه کاره در طراحی هستند. این می تواند به افراد کمک کند تا بر دردسر نگهداری چندین برنامه برای اهداف و سیستم های مالی مختلف غلبه کنند. این سیستم با بیش از صد سیستم پرداخت پشتیبانی شده توانسته است خدمات خود را در چندین کشور در دسترس قرار دهد و نیازهای مربوط به آنها را برای تجارت یا سپرده گذاری و برداشت وجوه برآورده کند. پاییر علاوه بر اینکه یک کیف پول الکترونیکی است، یک صرافی رمزنگاری نیز می باشد. بنابراین، کاربران نه‌ تنها می‌توانند ارزهای دیجیتال خود (مانند اتریوم، دش، بیت‌کوین و …) را ذخیره کنند، بلکه از این پلت‌فرم برای فروش مستقیم یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بدون نیاز به شخص ثالث دیگری برای انجام معامله بین بازار استفاده کنند.

طرز کار پاییر

حساب پاییر معمولاً مشمول هزینه‌های مختلفی است که توسط پلتفرم برای خدمات و ویژگی‌های آن دریافت می‌شود و منبع درآمد اصلی شرکت است. این سیستم پرداخت یک پلتفرم پرسود با مزایای فریبنده ارائه می دهد که معمولا توسط ارائه دهندگان کیف پول دیجیتال یا الکترونیکی ارائه نمی شود. از آنجایی که یک صرافی ارز دیجیتال نیز هست، می‌تواند قیمت‌های بسیار رقابتی را به کاربران ارائه دهد زیرا هیچ انتقالی بین اکوسیستم‌ها یا پلتفرم‌های مختلف وجود ندارد. پاییر همچنین شرکتی است که خدمات و ویژگی های سفارشی را هم به افراد و هم برای مشاغل متناسب با نیازهای خاص آنها ارائه می دهد. این سطح از مدیریت خرد نیازهای مشتری ، چیزی است که به پلتفرم کمک کرده است تا خود را در جایگاهی بالاتر از رقبا قرار دهد. این خدمات بسته به سناریوی خاص مستلزم هزینه های اضافی است. به حساب پاییر نیز می‌توان از طریق اپلیکیشن موبایلی iOS و Android ، دسترسی داشت. کاربران همچنین می توانند از حساب خود برای انتقال پول به VISA یا MasterCard خود استفاده کنند و از آن برای پرداخت به موسسات مالی معمولی استفاده کنند.  امنیت آن با کمک روش 2FA (تایید دو مرحله ای) تامین می شود که به عنوان خط دفاعی برای کیف پول های روی پلتفرم عمل می کند. این پلتفرم سطح بالایی از اعتماد و اطمینان را در بین کاربران خود حفظ کرده و توانسته است محیطی امن و مطمئن را حفظ کند. پلتفرم پاییر با اقدامات غیرقانونی مانند پول شویی مخالفت می کند و به تبعیت از AML (ضد پول شویی) توجه می کند. Payeer با هدف رعایت مقررات و عملکرد به عنوان یک پلتفرم قابل اعتماد، تعداد تراکنش‌هایی را که می‌توان انجام داد، محدود کرده است زیرا این به عنوان یک اقدام پیشگیرانه عمل می‌کند. سایر مقررات و انطباق ها مربوط به کشورهایی است که Payeer می تواند مورد استفاده قرار گیرد و به شدت متفاوت است. کاربران در برخی مناطق حتی ممکن است قبل از استفاده از پلتفرم به یک کارت شناسایی نیاز داشته باشند تا تأیید شوند. در صورت رسیدن به سقف تراکنش ها، برای ادامه استفاده از پلتفرم، مستندات دقیق مورد نیاز است.     کیف پول پاییر

ویژگی های دیگر پاییر

  پاییر ویژگی‌های زیادی را به این پلتفرم می‌آورد که فرآیند مبادله فیات و ارزهای دیجیتال را ساده‌تر کرده است و علاوه بر اینکه یکی از پلتفرم‌های پیشرو برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است، یک کیف پول الکترونیکی فراگیر برای دارایی‌های دیجیتالی مختلف می باشد که شامل بیت‌کوین، دش، اتریوم، لایت‌کوین ، ارزهای فیات و ... است. Payeer کاربران را قادر می سازد تا حساب های چند ارزی داشته باشند و راحتتر وجوه خود را انتقال دهند و پرداخت های سریع انجام دهند. همچنین این سیستم پرداخت دارای ویژگی است که به کاربران کمک می کند تا قبض آب و برق را با یک کد QR پرداخت کنند. این کد QR به راحتی قابل اسکن است و مرحله وارد کردن دستی مشخصات گیرنده را حذف می کند. فرآیند تکمیل فرآیند KYC ساده است و با کمک اپلیکیشن موبایل قابل انجام است. با ویژگی کسب و کار محور، می توان از این پلتفرم برای پذیرش پرداخت از طریق وب سایت استفاده کرد.  

ساخت حساب کاربری در پاییر

  افرادی که مایل به ساخت حساب در پاییر هستند، باید در این پلتفرم ثبت نام کنند. هنگامی که کاربران جدید روی دکمه "ایجاد حساب" در وب سایت کلیک می کنند، باید فرمی را پر کنند که حاوی جزئیات آنها مانند ایمیل است. پس از وارد کردن ایمیل، کاربران می‌توانند کد تأیید ارسال شده به حساب‌ ایمیل خود را وارد کنند یا از مرحله رد شده و به ایجاد رمز عبور، شماره حساب و سایر تشریفات ادامه دهند. پاییر یک سیستم کامل برای جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی دارد و بنابراین، مقررات و الزامات از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. برخی از کشورها نیاز دارند که حساب ها با شناسه های صادر شده توسط دولت یا سایر مدارک شناسایی مرتبط باشد. افراد همچنین می توانند یک حساب تجاری با Payeer باز کنند و اسناد شرکت را به اشتراک بگذارند. این پلتفرم پیشنهاد می کند که حساب تجاری را می توان از طریق حساب شرکت دوباره پر کرد. پس از اینکه کاربران حساب خود را ایجاد کردند، ممکن است مجبور شوند جزئیات کارت بدهی یا اعتباری خود را نیز به عنوان روش پرداخت وارد کنند، اگر در حال پرداخت از طریق کارت خود در پلتفرم Payeer هستند. این نیز راهی برای اضافه کردن وجوه به حساب کاربر است که می‌تواند برای مبادلات یا اهداف دیگر استفاده شود. این پلتفرم همچنین به کاربرانی که حساب کاربری دارند این امکان را می دهد تا در نظرسنجی ها شرکت کنند و پلتفرم را بهبود بخشند.  

نحوه واریز یا برداشت در پاییر

  کاربران هنگام واریز وجه به حساب خود در پلتفرم پاییر، حالت های مختلفی برای انتخاب دارند و می توانند از طریق روش‌های پرداخت مانند کارت‌های اعتباری یا کارت‌های نقدی، حواله‌های بانکی یا سایر روش‌های پرداخت جایگزین که شامل  Advcash، Perfect Money، QIWI  و ... هستند، وجوه را واریز کنند. آنها می توانند فرآیند را تکمیل کنند و انتقال فوری دریافت کنند، مشروط بر اینکه تمام KYC و سایر تشریفات مورد نیاز پلتفرم را انجام دهند. این پلتفرم برای انتقال وجوه، کارمزد سپرده را دریافت می کند. این کارمزد بستگی به سیستم پرداختی دارد که برای واریز استفاده می شود. کارمزد روش‌های مختلف در سایت ذکر شده است تا افراد قبل از شروع تراکنش از آن استفاده کنند. برداشت را می توان با چند ارز فیات انتخابی و حالت های وجوه آغاز کرد. کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را از طریق  Mastercard، Advcash، موجودی کیف پول پاییر یا برخی از بانک‌های محلی که توسط پلتفرم از منطقه جغرافیایی آن پشتیبانی می‌شوند، برداشت کنند. این پلتفرم دارای حداقل مقدار برداشت همراه با محدودیت های برداشت روزانه/هفتگی/ماهانه است. در حالی که پرداخت‌ها از طریق پلتفرم فوری هستند، تراکنش‌های برداشت ممکن است تا چند روز کاری طول بکشد. این بستگی به نحوه پرداخت و سایر متغیرها دارد.  

مزایای پاییر

 
 • ثبت نام رایگان است، هیچ هزینه ای برای مشترک وجود ندارد و مشتریان فقط هزینه تراکنش را پرداخت می کنند.
 • کار پلتفرم کاملا شفاف است. کلیه کارمزدها از قبل اعلام می شود و هر تراکنش با جزئیات ثبت می شود.
 • به کیف پول پاییر می توان از سایت یا از طریق یک برنامه تلفن همراه برای دستگاه های iOS و Android دسترسی داشت.
 • به غیر از ذخیره وجوه و پرداخت برای کالاها و خدمات، کاربران می توانند به بازار ارزهای دیجیتال بین‌المللی دسترسی پیدا کنند.
 • مشتریان می توانند آزادانه ارزهای رمزنگاری شده را بخرند و بفروشند و همچنین آنها را به روش های رایج واریز و برداشت کنند.
 • بیش از 25 گزینه برای واریز و برداشت وجه وجود دارد، از جمله ویزا کارت و مستر کارت.
 • برنامه ارجاع تا 25 درصد از هزینه های پرداخت شده توسط داوران را برای کاربران به ارمغان می آورد.

معایب پاییر

 
 • اگرچه هیچ هزینه ای برای مشترک وجود ندارد، اما تقریباً تمام تراکنش ها پرداخت می شود و برخی از هزینه ها قابل توجه است. به عنوان مثال، برای انتقال داخلی به دلار، یورو یا روبل، کاربران 0.5٪ از مبلغ را پرداخت می کنند.
 • حساب‌های کاربری Payeer در وب‌سایت یا برنامه تلفن همراه ابزارهای مدیریت حساب را ارائه نمی‌کنند و فقط آمار درآمد، هزینه و داد و ستد وجود دارد.
 • برای استفاده از تمامی امکانات کیف پول الکترونیکی پاییر، مشتری باید با ارائه اطلاعات شخصی و تصاویر پاسپورت خود، تأیید را کامل کند. در غیر این صورت محدودیت هایی برای معاملات وجود خواهد داشت.

سوالات متداول

 • استفاده از پاییر چه مزیتی دارد؟

 • آیا برای خرید و فروش پاییر نیاز به احراز هویت داریم؟

 • آیا خرید و فروش پاییر در ایران محدودیت دارد؟

 • از کجا می توانم پاییر را خریداری کنم؟

قیمت خرید پاییر 58,123 تومان

قیمت فروش پاییر 55,423 تومان

سایت اصلی پاییر

https://payeer.com/en/

خرید پاییر
فروش پاییر
خرید آنی پاییر
فروش آنی پاییر
خرید فوری پاییر
فروش فوری پاییر
قیمت پاییر
خرید و فروش پاییر
قیمت لحظه ای پاییر
قیمت خرید پاییر
قیمت فروش پاییر
صرافی خرید پاییر