logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال دوج کوین چیست ؟

ارز دیجیتال دوج کوین در ابتدا به عنوان یک میم کوین و یا کوینی که بر پایه یک شوخی به بازار آمده است، عرضه شد و هدف آن شوخی با سیستم ارز های دیجیتالی بود. تولید کنند گان این ارز تا مدت بسیار طولانی اعلام می کردند که این کوین به عنوان پاداشی برای تولید محتوا و یا استفاده از شبکه های مختلف می باشد اما با پیدا شدن طرفداران و رونق گرفتن آن، کارکرد این کوین به کلی عوض شد. ارز دیجیتال دوج کوین که به عنوان یک شوخی عرضه شده بود حال به عنوان یک واحد پول و رمز ارز مجازی در این بازار فعالیت می کند. این ارز در ادامه لقبی گرفت که به پیشرفت آن کمک های فراوانی کرد و این لقب کوین مهربانی بود.

ارز دیجیتال دوج کوین چیست ؟

ارز دیجیتال دوج کوین ، یک ارز دیجیتال همتا به همتا و منبع باز است که برای ارسال و دریافت پرداخت های دیجیتالی پردازش شده از طریق شبکه بلاک چین Dogecoin طراحی شده است. دوج کوین توسط مهندسان نرم افزار جکسون پالمر و بیلی مارکوس توسعه داده شد و در دسامبر 2013 به عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز برای پرداخت های فوری راه اندازی شد. Dogecoin در ابتدا به عنوان یک هارد فورک از Luckycoin (فورک لایت کوین)که اکنون وجود ندارد، ایجاد شد. ارز دیجیتال دوج کوین بدون هیچ مدیر عامل یا نهاد رسمی، بیشتر توسط دارندگان مشتاق خود هدایت می شود که در طول سال ها ثابت کرده اند وفادار هستند. پایگاه کاربران DOGE سال به سال در حال افزایش است و قیمت ها را بالاتر می برد و ارزش بازار Dogecoin را به بالاترین حد خود می رساند. DOGE بیشتر برای تأمین مالی جمعی و انعام به سازندگان محتوای آنلاین استفاده می‌شود، اما توسط فهرستی از تجار به‌عنوان وسیله‌ی پرداخت پذیرفته شده است. اگرچه DOGE یک میم به دنیا آمد، اما Dogecoin به یکی از برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار با بازدهی 5000 درصدی در سال 2021 تبدیل شده است و میلیون‌ها کاربر از جمله حامیان برجسته‌ای مانند ایلان ماسک و اسنوپ داگ آن را تأیید می‌کنند.

ارز دیجیتال دوج کوین چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال Dogecoin بر روی فناوری بلاک چین اجرا می شود که از یک دفتر کل دیجیتال توزیع شده و ایمن استفاده می کند که تمام تراکنش های انجام شده در شبکه خود را ذخیره و اضافه می کند. شبکه دوج کوین همچنین از رمزنگاری برای ایمن سازی تمام تراکنش ها در شبکه بلاک چین خود استفاده می کند. استخراج ارز دیجیتال دوج از مفهوم اثبات کار پیروی می کند، جایی که ماینرها از رایانه برای حل معادلات پیچیده ریاضی برای پردازش و ثبت تراکنش ها در شبکه بلاک چین استفاده می کنند. ماینرها برای عملیات استخراج خود با به دست آوردن دوج کوین پاداش می گیرند که می توانند آن را در صرافی های ارزدیجیتال بفروشند یا در کیف پول خود نگه دارند.
از ارز دیجیتال دوج کوین می توان برای انجام پرداخت ها و خریدها استفاده کرد، اما این ارز برای ذخیره ارزش مناسب نیست. این امر به دلیل تعداد نامتناهی دوج کوین است که می‌توان ایجاد کرد و باعث می‌شود این ارز دیجیتال بسیار تورم زا باشد. تکمیل معادلات ریاضی و ثبت تراکنش ها برای ماینرهای DOGE نسبتا سریعتر و آسانتر است. این امر دوج کوین را برای پردازش پرداخت ها کارآمدتر می کند. پردازش و تایید بلاک‌های جدید در بلاک چین دوج کوین به طور متوسط ​​یک دقیقه طول می‌کشد در حالی که این زمان برای بیت کوین به طور متوسط ​​10 دقیقه است. با این حال، تا حدی، این تمایز به بیت کوین کمک می کند تا ارزش خود را در طول زمان حفظ کند و با وادار کردن ماینرها به کار طولانی تر و سخت تر روی هر پاداش بلاک، ارزش خود را حفظ کند.

چه چیزی دوج کوین را منحصر به فرد می کند؟

ارز دیجیتال دوج کوین در رویکرد بازاریابی خود منحصر به فرد است و به عنوان یک ارز اینترنتی سرگرم کننده و دوستانه ارائه می شود. Dogecoin در سال 2013 هنگامی که راه اندازی شد به عنوان یک "سکه شوخی" تلقی شد و میلیون ها دنبال کننده را فقط در ماه اول جمع کرد. برخلاف بسیاری از رمزارزها و دارایی‌های دیجیتالی که به عنوان پروژه‌های بلاک چین جاه‌طلبانه و پیشگامانه ارائه می‌شوند، Dogecoin رویکرد بسیار معمولی‌تری را پذیرفت – در حالی که همچنان ویژگی‌های مطلوبی مانند کارمزد تقریباً صفر، تراکنش‌های فوری، جامعه قوی اما سبک‌دل، و  استخراج غیررقابتی را ارائه می‌کند. اگرچه دوج کوین شباهت هایی با Litecoin و Bitcoin دارد، رویکرد منحصر به فرد آن DOGE را به عنوان یک ارز اینترنتی کاربرپسند برای پرداخت های خرد و ایده آل برای کاربران رسانه های اجتماعی، سازندگان محتوا و فروشندگان به طور یکسان تعریف می کند.
 

در رابطه با موسس دوج کوین بیشتر بدانیم

در سال 2013 رمز ارزها جدی تر شده بودند و به نرخ نسبتا بالایی معامله می شدند. در این میان بیلی مارکوس و جکسون پالمر دو فردی بودند که اعتقاد داشتند رمز ارزها بیش از اندازه جدی شده اند و بر این باور بودند که باید کمی جنبه سرگرم کننده باید به آنها داده شود و بر این اساس کوین خود را ساختند. بیلی مارکوس در IBM کار می‌کرد و پالمر یک مهندس نرم‌افزار در Adobe بود، و این دو دیدگاه مشترکی برای توسعه یک رمز ارز سرگرم‌کننده و با استفاده آسان داشتند که از سیستم‌های بانکی سنتی (بخوانید: خسته‌کننده) متمایز می‌شد و در عین حال کارمزد صفر در تراکنش های فوری ارائه می‌کرد.  داستان Dogecoin با ایده ای برای ایجاد رمزارزی شروع شد که در مقایسه با بیت کوین توسط جمعیت بیشتری از مردم ، استفاده شود و اولین قدم زمانی برداشته شد که پالمر نام دامنه Dogecoin.com را خرید و وب سایت رسمی پروژه را ایجاد کرد. پس از راه‌اندازی دوج کوین و ثبت میلیون‌ها حجم معاملات در اولین روزهای آن در بازار، بازدیدهای منحصربه‌فردی از وب‌سایت رسمی نیز وجود داشت. حتی پس از راه اندازی موفقیت آمیز ارز DOGE  ، نه پالمر و نه مارکوس عنوان مدیرعامل را بر عهده نگرفتند و نقش جامعه Dogecoin برای شبکه اهمیت بیشتری پیدا کرد.

چه چیزی به ارز دیجیتال دوج کوین ارزش می بخشد؟

ارزش دوج کوین در بازار ، با تعادل فعالیت های خرید و فروش که قیمت دوج کوین را تشکیل می دهد، تعریف و تعیین می شود. منبع اصلی ارزش آن مستقیماً از جامعه قوی و حامی پروژه و رویکرد منحصربه‌فردی که DOGE به عنوان یک ارز رمزنگاری شده برای پرداخت‌های مبتنی بر اینترنت در پیش گرفته است، نشأت می‌گیرد. ارزش دوج کوین همچنین ممکن است با تأیید افزایش یابد، مانند موردی که ایلان ماسک توییت کرد که DOGE یکی از جالب‌ترین دارایی‌های دیجیتال در بازار است، پس از آن قیمت Dogecoin سر به فلک کشید و همانطور که جامعه سرمایه‌گذار دوست دارد بگوید «به ماه» رفت. ارزش دوج کوین و قیمت آن همچنین می‌تواند از روندهای عمده جهانی پیروی کند که حرکت جمعی همه ارزهای دیجیتال در بازار را تشکیل می‌دهند. قیمت DOGE ممکن است به دنبال روندهای جمعی تغییر کند، که معمولاً توسط بیت کوین به عنوان مسلط ترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار تامین می شود. کاربرد دوج کوین ، همچنین در ارزش Dogecoin نقش دارد، زیرا رمزارز DOGE بیشتر به عنوان انگیزه در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، برای انعام دادن به سازندگان محتوا و ارسال و دریافت پرداخت های خرد با کارمزد تقریباً صفر استفاده می شود.

کاربردهای ارز دیجیتال دوج کوین

از ارز دیجیتال دوج کوین هم مانند سایر ارز های دیجیتالی موجود در این بازار دیجیتالی، به منظور سرمایه گذاری و سودآوری می توان استفاده کرد. بیشتر افرادی که دوج کوین را انتخاب می کنند به دلیل سرعت بالا و سهولت در کار و از همه مهمتر کارمزد تراکنش کم، آن را انتخاب می کنند. در صورتی که می خواهید در اینترنت محتوایی را ایجاد کنید، می توانید از ارز دیجیتال دوج کوین به منظور ارائه انعام استفاده نمایید. شاید بتوان این رمز ارز را جز معدودهایی در این حیطه دانست که تنها برای سرمایه گذاری استفاده نشده و می توان آن را به منظور انجام کارهای مختلف خرج نمود و این خود باعث می شود تا کاربرد این ارز دیجیتال بیشتر از سایر ارزها باشد. جامعه ارز دیجیتال دوج کوین به منظور انجام کارهای خیر به جمع آوری اعانه می پردازد.

مزایا و معایب ارز دیجیتال دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین بر اساس پروتکل لایت کوین ساخته شده و سرعت بلاک این ارز دیجیتال یک دقیقه می باشد و این بدان معناست که سرعت بلاک این ارز از سایر رمز ارزها بسیار کمتر می باشد و این یکی از مزایای قابل توجه این رمز ارز می باشد. یکی دیگر از مزایای ارز دیجیتال دوج کوین میزان کارمزد تراکنش بسیار پایین آن است که عددی برابر با 0.01 دلار می باشد. مزیت دیگر آن این است که جز کوین های تورم زا قرار نمی گیرد. شاید یکی از معایب آن را مشخص نبودن روند پیشرفت و آینده ارز دیجیتال دوج کوین دانست زیرا نبودن انگیزه مالی و همچنین سقوط قیمت ها در سال 2014 باعث شد تا بنیاد آن در آن سال منحل شود و روند رشد آن مشخص نباشد تا اینکه ایلان ماسک و برخی افراد مشهور و قدرتمند ارز دیجیتال دوج کوین را تهیه و از آن پشتیبانی کردند و این خود باعث شد تا روند رشد آن رو به جلو حرکت نماید. در واقع توسعه ضعیف آن از ایرادات وارده به این رمز ارز می باشد.

آینده ارز دیجیتال دوج کوین

دوج کوین به عنوان یک ارز دیجیتالی جدید شناخته می شود اما یکی از محبوب ترین ارز های دیجیتالی می باشد که به صورت میم کوین عرضه شده و طرفداران بسیار زیادی دارد. این ارز به تعداد محدود عرضه شده است و در آینده نیز تعداد خاصی از این کوین را می توان برداشت کرد و استفاده نمود. دوج کوین روند رو به رشد و مناسبی دارد و این امر با حمایت افراد معروف و بزرگ که تاثیرات فراوانی در این بازار دارند بیشتر نیز شده است به طوری که این ارز را به یکی از بهترین کوین ها تبدیل نمود. ارز دیجیتال دوج کوین، ارزی با سود بالا می باشد اما همراه با سود بالا و خوب خود دارای مشکلاتی منجمله سود بالا و ریسک بالا نیز می باشد. ای ارز به صورت محدود عرضه می شود و همین امر موجب شده است تا افراد بسیار زیادی به دنبال خرید این کوین ها باشند به گونه ای که بتوان از آنها به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت استفاده کرد.

در رابطه با خرید دوج کوین بیشتر بدانیم

دوج کوین را می توان از طرق مختلف و به روش های متعددی به دست آورد و خریداری کرد و با اهداف مختلفی نیز از آن استفاده نمود. دوج کوین را می توان از طریق تولید محتوا در منابع و شبکه های مختلف، خرید و فروش و استفاده از خدمات مارکتینگ و یا استفاده از خدمات مختلف، استخراج عادی مانند سایر کوین ها و به صورت نرمال، خرید و یا رد و بدل کردن این کوین و به نوعی ترید در صرافی های متمرکزی که داخلی و یا خارجی می باشند و یا به صورت غیر متمرکز به دست آورد و یا مقدار آن را افزایش داد. استخراج دوج کوین به این صورت اتفاق می افتد که در اصل یک فرایند اصلی برای بررسی نمودن و بازرسی کردن از تراکنش های بلاکچین و کیف های دوج کوین می باشد. دوج کوین در اصل از کوین مادر لایت کوین نشات گرفته است، پس استخراج کنندگان لایت کوین از ماینر های اسکریت اسیک برای استخراج نمودن دوج کوین نیز می توانند استفاده کنند. البته باید این نکته را بیان کرد که این روش به هیچ وجه مقرون به صرفه نمی باشد اما به عنوان روشی اصلی برای استخراج و به دست آوردن کوین به حساب می آید.

فروش ارز دیجیتال دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین به نوعی ارز دیجیتالی می باشد که ریال را نیز پشتیبانی می نماید و می توان آن را از طریق مختلف و همچنین از طریق صرافی های مختلف که امر تبادل را انجام می دهند، خریداری نمود و یا به فروش رسانده و به ریال تبدیل کرد. بیشتر مشتریان و خریداران مستقیم شما همان سایت های تبادل می باشند که دوج کوین های ما را خریداری می نمایند. مراحل فروش ارز دیجیتال دوج کوین از ایجاد پروفایل کاربری معرفی خود در صرافی های اینترنتی مختلف شروع می شود و پس از آن فروشنده و کاربر باید میزان کوین و دوج کوینی که می خواهند به فروش برساند و ارزی که در ازای آن می خواهد را تعیین نماید. در مرحله بعدی از طریق کیف پول، میزان پول اصلی پولی که در ازای دوج کوین دریافت نمودید، به شما داده می شود و شما با کپی کردن آن و وارد کردن آن در کیف پول خود، میزان پول مورد نیاز را دریافت می نمایید. پس از این مرحله میزان ارز دیجیتالی و ارز دیجیتال دوج کوین مورد نظر را که قرار است انتقال دهید، به قسمت سند و ارسال می زنید و پس از این مرحله کار شما به نوعی تمام شده است.

قیمت ارز دیجیتال و دوج کوین چگونه است

دوج کوین و قیمت دوج کوین متغیر می باشد و برای آینده نزدیک و دور این کوین پیشبینی های متفاوتی انجام می شود به طوری که ارز دیجیتال دوج کوین را در دو دسته بندی روشن و بسیار تاریک در زمینه رشد و توسعه دسته بندی می نمایند. دوج کوین دقیقا مانند پولک دات آینده ای دوگانه و متغیر دارد و قیمت آن نیز دچار تغییراتی می شود. سایت هایی مانند کریپتو گراوند و کاربران مشهور و برجسته ارز های دیجیتالی بر این باور می باشند که این ارز به قیمت 10 دلار نخواهد رسید اما بسیاری از کاربران نیز آن را به عنوان یکی از پرسود ترین و گرانترین ارز های دیجیتال قبول دارند و به آینده آن امیدوار هستند. قیمت فعلی این کوین و ارز دیجیتال دوج کوین 0.48960 دلار می باشد و روند رو به رشد و سود آوری را برای آن پیش بینی می نمایند. بسیاری از پیش بینی ها بر این اساس می باشند که این کوین تا سال 2022 به 0.59833 دلار خواهد رسید. ارز دیجیتال دو کوین بر طبق بسیاری از آینده نگری ها در سال 2028 با قیمت 1.51 دلاری روبرو خواهد شد و روند رو به رشد و مثبتی را طی خواهد کرد. به طور کلی پیش بینی و تعیین دقیق قیمت یک رمز ارز و ارز دیجیتالی ساده نیست و نمی توان به راحتی آن را تعیین نمود و همیشه ریسک هایی نامترقبه در مسیر ترید و سرمایه گذاری موجود می باشد. بنابراین کسی که کوین ها را برای سرمایه گذاری انتخاب می کند، باید نه تنها بازار آن را به خوبی بشناسد، بلکه باید قدرت ریسک پذیری بالایی نیز داشته باشد. در دسامبر سال 2013، بیت‌کوین بیش از 1000 دلار قیمت داشت و ارزهای دیجیتال وارد دنیای تازه ای شده بود. در این حین دو نفر با نام‌های Billy Markus و Jackson Palmer با خود فکر کردند بازار رمز ارزها در جهان، بیش از حد مورد توجه قرار گرفته شده است. آنها بر این باور بودند رمز ارزها تنها یک سرگرمی هستند و نمی توان آنها را پول واقعی و دارایی با ارزش در نظر گرفت . بنابراین تصمیم گرفتند رمز ارز خود را با نام دوج‌کوین و نماد اختصار  DOGEایجاد کنند و برای تصویر سازی آن از سگی بومی در ژاپن با نام شیبا اینو استفاده کردند. دوج کوین در آن زمان به دلیل اینکه ارزهای زیادی هنوز در بازار وجود نداشت مورد توجه علاقمندان به این حوزه قرار گرفت و سر و صدای زیادی ایجاد کرد و غالبا به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت یا یک سرگرمی خریداری می کردند و با رشد آرام و مورد قبولی که داشت به تدریج محبوبیت زیادی کسب کرد. بلاک‌‎ چین دوج کوین همچنان مهم است. تکنولوژی زیربنایی آن از لایت‌کوین (Litecoin) ریشه گرفته است. ویژگی‌های مهم دوج کوین الگوریتم اسکریپت (Scrypt) و عرضه‌ی نامحدود است. در سال ۲۰۱۷، در دوج کوین حبابی قرار گرفت که ارزش آن را به ‌شدت افزایش داده بود. با از بین رفتن حباب در سال ۲۰۱۸، دوج کوین بیشتر ارزشش را از دست داد؛ اما هنوز‌ هم حامیان اصلی‌اش را داشت که با آن معامله می‌کردند و به محتواهای موجود در توییتر و ردیت انعام می‌دادند. دوج کوین رمزارزی است که واقعا می توان از آن استفاده کرد و صرفا برای سرمایه‌گذاری استفاده نمی‌شود. اکثر کاربران دوج کوین برای تبلیغ آن در بین عموم مردم فعالیت بسیاری دارند. آن‌ها بر این باورند که دوج کوین برای کسانی که می خواهند وارد حوزه ارزهای دیجیتال شوند بی نظیر است. کاربران برای ذخیره و نگهداری دوج کوین می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید . برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید .

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین