logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال stx

شبکه ارز دیجیتال STX شبکه بلاک چینی است که دارای رمزارزی بومی با نام ارز دیجیتال STX میباشد. شبکه ارز دیجیتال STX بستر مناسبی به منظور طراحی اپلیکیشن ها غیر متمرکز و نیز قردادهای هوشمندی است که می توانند در شبکه بلاک چین بیت کوین نیز فعال باشند. زبان برنامه نویسی Clarity مخصوص توسعه قراردادهای هوشمند بر بستر فناوری بلاک چین است که در سیستم stacks مورد استفاده قرار گرفته است . این سیستم به صورت همتا به همتا از ساز و کار اثبات سهام به منظور تایید تراکنش ها و ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. الگوریتم بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است که اطلاعات ذخیره شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده ها امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریبا از بین می رود. واژه بلاک چین ترکیب دو کلمه ی بلوک و زنجیره است، به عبارت دیگر این فناوری در حقیقت زنجیره ای از بلوک هاست. در هر بلاک هر اطلاعاتی می تواند ثبت شود، از جرم و جنایت یک فرد تا جزئیات تراکنش های یک شبکه پولی مانند بیت کوین. شبکه بلاک چین Stacks که در سال 2019 طراحی و توسعه داده شد بدون نیاز به فرایندهای پیچیده ی هاردفورک می تواند موجب قرار گرفتن قرار دادهای هوشمند بر بستر بلاک چین بیت کوین گردد. این شبکه به صورت همتا به همتا بلاک های مختلف را به یکدیگر مرتبط می سازد. در یک شبکه همتا به همتا که به اختصار به آن (p2p) نیز گفته می شود، دو یا چند کامپیوتر یا شخص با یکدیگر در ارتباط هستند بدون اینکه شخص سومی به عنوان واسطه قرار بگیرد. به عبارت دیگر در این ارتباط به یک سرور مرکزی نیاز نیست و هریک از کامپیوترها به طور همزمان نقش یک سرور و یک کاربر را ایفا می کنند. به هریک ازین کامپیوترها یک گره یا (Node) و یا ماینر (miner) گفته می شود. ارز دیجیتال STACKS

قیمت ارز دیجیتال STX

نمودار قیمتی ارز دیجیتال STX پس از عرضه در اکتبر سال 2019 نوسانات بسیاری را تجربه کرده است. ناحیه قیمت 1.70تا 1.75دلار و 2.40تا2.45دلار و نیز 3.23 به عنوان سقف قیمتی تاریخی می توانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده معاملهگران پ سسرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند. همانند سایر دارایی های مالی و نیز ارزهای دیجیتال قیمت ارز دیجیتال STX نیز ار المان های بسیاری تاثیر می پذیرد که در ادامه به برخی از مهمترین این المان ها اشاره خواهد شد. عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت STX است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج STX به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای آن در نظر گرفته می شود. ورود STX به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای ان خواهد بود. رقابت دیگر عاملی است که بر قیمت STX در بازار ارزهای دیجیتال اثر گذار است. صرافی های که STX در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می-گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

آینده ارز دیجیتال STX

همنطور که قبلا گفته شد ارز دیجیتال STX  از سازوکار اثبات سهام به منظور تایید تراکنش ها و نیز ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. در این سازوکار، نیازی به دستگاه-های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز نیر، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال STX به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید. شبکه ارز دیجیتال STX بستر مناسبی به منظور طراحی اپلیکیشن ها غیر متمرکز و نیز قردادهای هوشمندی است که می توانند در شبکه بلاک چین بیت کوین نیز فعال باشند.

کیف پول ارز دیجیتال STX

توکن STX در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

خرید و فروش ارز دیجیتال STX

ارز دیجیتال STX درای محدودیت عرضه تا حداکثر 1میلیارد و 800 میلیون عدد خواهد بود که تا دسامبر 2021 تعداد 1میلیارد و 352 میلیون از این رمز ارز در بازار ارزهای دیجیتال در دسترس معامله گران و سرمایه گذاران قرار گرفته است. این ارز دیجیتال که به وسیله سازوکار اثبات سهام به تاید تراکنش ها و ساخت بلاک جدید می پردازد در صرافی های متعددی لیست شده است. برای معامله رمزارز STX می توانید به وبسایت صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین