در حال دریافت اطلاعات
درباره Uniswap
About Uniswap

صرافی یونی سواپ در 17 سپتامبر سال 2020 توکن نظارتی خود ،به نام UNI را معرفی کرد.توکن نظارتی به این معناست که دارندگان این توکن حق رای دادن در مورد توسعه و تغییر پلتفرم یونی سواپ را دارند  .هایدن آدامز موسس این ارز نوظهور بود اما اقدامات اولیه برای ایجاد این ارز توسط شخصی به نام ویتالیک بوتن انجام شد ،این شخص همان خالق اتریوم است بنابراین همه او را خالق ارز دیجیتال یونی می دانند. این ارز روی بلاک چین اتریوم ارائه میباشد.

 شگفت انگیزترین بخش این عرضه، چگونگی توزیع این ارز بود همه ی کسانی که روزی از صرافی یونی سواپ،حتی یکبار قبل از تاریخ ۱ سپتامبر استفاده کرده بودند  واجد شرایط دریافت ۴۰۰ توکن یونی بودند که حدود ۱۲۰۰دلار قیمت داشت .دو روز بعد توکن یونی به طور فعال در هر دو صرافی های متمرکز و غیر متمرکز با قیمتی برابر ۸ دلار یعنی با اضافه قیمتی برابر ۳۲۰۰ دلار معامله می شد. توکن یونی در ۵۰۰۰۰ آدرس اتریوم توزیع شد  که این امر توکن یونی را یکی از گسترده ترین توکن هایی تبدیل کرد که در فضای شبکه پخش شده بود.

در آینده نیز کاربران یونی سواپ می توانند توکن های یونی را از طریق استیکینگ این توکن در استخرهای نقدینگی بدست آوررند .سرمایه گذاران این توکن می توانند توکن یونی را از طریق صرافی هایی مانند بایننس ،بیتفینکس، کوینبیس و ... و همچنین خود یونی سواپ خریداری کنند . توکن یونی تنها چندهفته پس از عرضه به بازار ، با موفقیتی چشمگیر در رده ی ۵۰ ارز برتر  قرار گرفت.


کاربران برای ذخیره و نگهداری  یونی سوآپ می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.18 B
سکه در گردش
0.61 B
حجم بازار
12.46 B
عرضه کل
1.00 B