در حال دریافت اطلاعات
درباره ویچین
About VeChain

در اواخر ماه مارس، یک کشتی کانتینری به نام Ever Green در کانال سوئز گیر کرد. این آبراه حدود 12٪ از تجارت جهانی را به عهده دارد. انسداد شش روزه، برای اقتصاد جهانی نزدیک به 60 میلیارد دلار هزینه دربرداشت و نشان داد که زنجیره‌ های تامین موجود ناقص هستند.

این مشکلی است که ارزهای رمزنگاری شده در زنجیره تامین امیدوارند بتوانند آن را برطرف کنند و رهبر فعلی این حوزه چیزی جز ویچین نیست.

طی چند ماه گذشته، ویچین همکاری‌های بی شماری را شروع کرده است، که می‌تواند آن را به یک سنگ بنای راه حل‌های اینده زنجیره تامین، تبدیل کند. این امر باعث شده است که سکه VET همراه با رمز سودمند VTHO ویچین در رده های بالاتر قرار گیرد.

ویچین در سال 2015 توسط مهندس برق سانی لو تاسیس شد. سانی مدیر ارشد اطلاعات سابق لوئیز ویتون چین است و تقریبا 20 سال سابقه کار در زیرساخت های زنجیره تامین را دارد.

عرضه اولیه ویچین در اگوست 2017 برگزار شد و حدود 20 میلیون دلار درامد داشت. زنجیره بلوک VechainThor در ژوئن 2018 بر بستر اتریوم فعال شد.

تخصص ویچین مدیریت زنجیره تامین است و این بلاکچین را با فناوری های NFC، RFID و QR Code ترکیب می‌کند تا کالاهای لوکس، مواد غذایی، دارویی و موارد دیگر را ردیابی کند.

این امر به بازدهی زیادی نیاز دارد به همین دلیل ویچین به جای استفاده از الگوریتم (PoS) از الگوریتم Proof of Authority (PoA) استفاده می‌کند که به آن امکان می‌دهد تا حداکثر 10 هزار تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

به جای صدور سکه های VET جدید برای هر بلوک، ویچین توکن های VTHO را مسدود می‌کند که سپس به همه شرکت کنندگان سهام در شبکه داده می‌شود. این شامل گره های اقتصادی و گره های X است که در اجماع شرکت نمی‌کنند اما از طریق VET قدرت رای گیری قابل توجهی دارند.

سپس از VTHO برای پرداخت هزینه های معاملات در ویچین استفاده می‌شود و این هزینه ها را می‌توان به اشخاص ثالث اختصاص داد تا موارد استفاده از شرکت را تسهیل کند.

با رای موافق دارندگان VET، بنیاد ویچین به طور دوره ای نشانه های VTHO را تنظیم می‌کند تا اطمینان حاصل کند که هزینه های معامله در شبکه از نظر دلار پایدار است.

از آنجا که ویچین با قرارداد هوشمند سازگار است، امکان ایجاد برنامه های غیرمتمرکز و حتی نشانه های جدید در بلاکچین آن وجود دارد.

 

بروزرسانی‌های ویچین

ویچین از تابستان گذشته گام‌های قابل توجهی در توسعه برداشته است و مشارکت های مثبتی را به دست آورده است.

در آگوست سال گذشته، ویچین از انتشار راه حل‌های زنجیره تامین مواد غذایی در مجموعه ابزار(Toolchain) ویچین خبر داد. این بلاکچین به عنوان یک بستر خدمات است.

این امکان را برای مشاغل صنایع غذایی فراهم می‌کند تا بتوانند برنامه های غیرمتمرکز را برای ردیابی محصولات و محصولات خود با استفاده از الگوهای از پیش ساخته شده، به کار گیرند.

ویچین همچنین با همکاری Travala.com امکان پرداخت هزینه تعطیلات با استفاده از VET را فراهم کرده است.

در ماه سپتامبر، ویچین به اتحادیه بهداشت حیوانات و ایمنی غذایی چین که شامل شاخه های چینی مک دونالد، استارباکس و والمارت است، پیوست.

در ماه نوامبر، مشخص شد که مقامات عالی رتبه در استان هوبئی چین با تیم ویچین و یک شرکت مدیریت ریسک به گفتگو پرداخته اند تا در مورد ردیابی و ردیابی مربوط به بیماری همه گیر بحث کنند.

در ژانویه امسال، بیمارستان ها در قبرس جنوبی ذخیره سوابق واکسیناسیون را در برنامه E-HCert آغاز کردند که از طریق زنجیره بلوک ویچین ساخته شده است.

در همان ماه، ویچین نسخه دوم ترمینال کیف پول همگام سازی خود ( Sync 2 ) را منتشر کرد که امکان تفویض هرگونه هزینه مربوط به DApps را در بلاک چین ویچین فراهم می‌کند.

ماه گذشته، بنیاد ویچین رای گیری برای کاهش کارمزد معامله پایه پرداخت شده در VTHO آغاز کرد، که از ابتدای سال به دلیل اقدام قابل توجه قیمت VTHO بیش از 20 برابر افزایش یافته است.

هفته گذشته، مدیر فروش Daniel Nortje مدیر ابزار ویچین را آزمایش کرد و به دلیل سادگی از آن به عنوان راه حل مورد علاقه بلاکچین یاد کرد.

اگرچه هنوز مشارکت در فروش نیروی کار مشخص نیست اما این اخبار سرسام آور VET و VTHO را در مسیر برخورد با ماه قرار داده است.

 

نقشه راه ویچین

در حالی که ویچین نقشه راهی به وضوح مشخص نکرده است مصاحبه های اخیر با سانی لو، چند سرنخ در مورد آنچه در دست کار است ارائه می‌دهد.

ویچین به دنبال تنوع بخشیدن به کاربرد خود فراتر از زنجیره های تامین و آزمایش حوزه‌ های خاص رمزنگاری مانند NFT ها و DeFi است. سانی اخیرا گفت که علاقه ویچین NFTs  به سال 2018 برمی‌گردد.

زنجیره بلوک ویچین به طور متوسط ​​در حدود 90،000 تراکنش در روز پردازش می‌کند که در اواخر سال بیشتر معاملات ظاهرا از طریق استفاده از قرارداد هوشمند از جمله زنجیره ابزار ویچین حاصل شده است.

 

نتیجه گیری

ویچین به دلیل روابط نزدیک با دولت چین در ایجاد موفقیت در بازارهای غربی مشکل دارد. این بسیار ناخوشایند است اما به نظر می‌رسد در آینده این ارز اقبال بالا بلندی داشته باشد.

پذیرش نهادی ارزهای رمزپایه در سراسر جهان، حتی در چین در حال رشد است.

ویچین وظیفه سختی برای ایجاد تعادل بین خواسته ها و نیازهای دارندگان VET، مشتری نهادی و دولت چین داشته است. این کار ساده ای نیست و اینکه ویچین حتی با این موانع به رشد خود ادامه داده است بسیار چشمگیر است.

کاربران برای ذخیره و نگهداری ‌ ویچین می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.37 B
سکه در گردش
64.32 B
حجم بازار
5.97 B
عرضه کل
86.71 B