logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

درباره ارز دیجیتال کاردانو

این روزها بازار ارزهای دیجیتال به شدت رونق گرفته است و بسیاری از سرمایه گذاران برای کسب سود بیشتر اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می کنند. در این مطلب قصد داریم درباره ارز دیجیتال کاردانو با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را از این ارز دیجیتال ارزشمند گردآوری و در اختیار شما قرار خواهیم داد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال کاردانو چیست و چه کاربردی دارد؟

کاردانو یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار است. این ارز دیجیتال یک پلتفرم بلاک چین انعطاف‌پذیر، پایدار و مقیاس‌پذیر برای اجرای قراردادهای هوشمند است - که امکان توسعه طیف گسترده‌ای از برنامه‌های مالی غیرمتمرکز، توکن‌های رمزنگاری جدید، بازی‌ها و موارد دیگر را فراهم می‌کند.این ارز دیجیتال نوپا از سال 2017 به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید ارز دیجیتال کاردانو و فعالیت بر روی پروژه آن تنها در دو سال انجام شده است و پروژه کاردانو فعالیت خود را از سال 2015 آغاز و در سال 2017 در صرافی های آنلاین به بازار عرضه شده است. این پروژه مبتنی بر بلاک چین یکی از ارزهای دیجیتال است که قابلیت اجرای معاملات به گونه ای هوشمندانه را فراهم کرده است و از حق نگذریم که این روزها یکی از بهترین و معتبرترین ارزهای دیجیتال در سراسر جهان است و علیرغم هزینه پایین دارای ارزشمندی بالا و جایگاهی در ارزهای دیجیتال ارزشمند برای خود است. همین موضوع سبب محبوبیت آن در میان مردم سراسر جهان شده است.

آینده ارز دیجیتال ADA چیست؟

بازار ارزهای دیجیتال این روزها بسیار دچار نوسانات است و متاسفانه به همین علت نمی توان آینده ای دقیق را برای ارز دیجیتال کاردانو بیان کرد. اما با توجه به نمودار قیمت کاردانو، آینده ارز دیجیتال کاردانو را شاید بتوان روشن تر تصور کرد. در حال حاضر کاردانو یکی از بهترین ارزهای دیجیتال است و سرمایه گذاران بسیاری به رغم بدست آوردن سودهای کلان اقدام به خرید و انجام معاملات ارز دیجیتال کاردانو کرده اند. با توجه به مشاهده نمودار قیمت و سود آوری که کاردانو برای سرمایه گذاران خود به دست آورده است احتمال آینده ای درخشان تر برای کاردانو بیشتر خواهد بود. البته باز هم متذکر می شویم نمی توان به صورت دقیق این ارز دیجیتال را بررسی و آینده آن را مشخص نمود. در نتیجه تنها با مشاهده وضعیت رمز ارزها به صورت لحظه ای شاید بتوان تصمیمی به سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری در بازار کاردانو گرفت. البته باید در این مورد بسیار هوشیارانه عمل نمایید زیرا ممکن است سقوط هزینه امروز صعود فردا را به همراه داشته باشد و برعکس این موضوع در بازار ارزهای دیجیتال کاردانو و دیگر ارزهای دیجیتال کاملا صادق خواهد بود. در نتیجه باید هوشمندانه در بازار ارز دیجیتال اقدام شود.

هدف ارز دیجیتال کاردانو چیست؟

هدف کاردانو این است که پایدارترین پلتفرم بلاک چین از نظر زیست محیطی باشد. برخلاف سیستم اثبات کار پر انرژی که در حال حاضر توسط بیت‌کوین و اتریوم استفاده می‌شود، از یک مکانیسم اجماع اثبات سهام به نام Ouroboros استفاده می‌کند. (اتریوم همچنین از طریق ارتقاء ETH2 به سمت سیستم اثبات سهام حرکت می کند). شاید برایتان جالب باشد بدانید که کاردانو یک بلاک چین نسل سوم است و هدف آن انجام تراکنش های بیشتر و ارزان تر و سریع تر است. ایجاد زنجیره ای بلوکی برای بهبود عملکرد نسبت به دیگر بلاک چین های قدیمی از جمله اتریوم نیز از دیگر اهداف ارز دیجیتال کاردانو است. بر این اساس و شناخت کاملی که باید نسبت به ارز دیجیتال منتخب خود داشته باشید بهتر می توان محدوده انجام معاملات و خرید و فروش های خود را تعیین کنید. البته در این مورد تنها به شناخت نباید بسنده کرد بلکه باید هوشمندانه تغییرات ارز دیجیتال مدنظرتان را رصد کرده و با توجه به رشد یا کاهش هزینه اقدامات موثر را انجام دهید. ارز دیجیتال کاردانو ADA

مزایای رمزارز دیجیتال Cardano چیست؟

برای شناخت بهتر ارز دیجیتال و سودآوری در آن باید نگاهی دقیق به آن داشته باشیم و مزایا و معایب ارز دیجیتال مد نظر خود را بررسی کنیم. در نتیجه بهتر است در این قسمت از مقاله به مزیت های ارز دیجیتال کاردانو بپردازیم و کمی بیشتر با این رمز ارز نوظهور و البته موثر در حوزه ارزهای دیجیتال آشنا شویم. کاردانو دارای مزایای بسیاری است، از مهم ترین مزایای ارز دیجیتال کاردانو می توان به تیم پشتیبانی و توسعه دهنده آن اشاره کرد، تیم توسعه دهنده آن پروژه های موفقی همچون اتریوم و بیت شرز در کارنامه خود دارند. کاردانو اولین بلاک چینی است که از لایه هایی همچون لایه تسویه حساب استفاده می کند. از دیگر مزایای کاردانو می توان به عدم محدودیت در تراکنش ها اشاره کرد، هر چه میزان تراکنش ها بیشتر باشد مقیاس گذاری بیشتر خواهد شد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که اساس کار ارز دیجیتال کاردانو با محیط زیست سازگاری بیشتری دارد و به نوعی قابل تامل و منصفانه تر نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال عمل می کنند. بدون شک طراحی چنین ارز دیجیتال خود به تنهایی نشان از قدرت و نبوغ سازندگان آن است. در نتیجه مزایای آن خود به نوعی تعیین کننده جایگاه اصلی در جدول ارزهای دیجیتالی است.

معایب کاردانو چیست؟

اما لازم است برای شناختی دقیق تر اطلاعی از معایب ارزهای دیجیتالی نیز داشته باشیم. طبعا با شناخت معایب و آگاهی از ضعف های ارزهای دیجیتال می توانیم قدرت تصمیم گیری خود را در سرمایه گذاری تقویت کنیم. از مهم ترین معایب ارز دیجیتال کاردانو می توان به عدم توسعه پذیری کامل در زنجیره بلوک اشاره کرد، پروژه توسعه پذیری همواره در حال گسترش است و به همین علت است که برخی منابع خبری برخی ادعاهای این پروژه را در حد ادعا می شناسند. بلاک چین های دیگری از جمله ریپل قدرت پردازش بیش از 1000 تراکنش در یک ثانیه را دارند. در حال حاضر میزان مقیاس پذیری در این ارز دیجیتال 257 تراکنش است. و از مهم ترین معایب آن که شاید بتوان آن را نقطه ضعف اصلی شناخت مشکلاتی است که در کیف پول این ارز دیجیتال هنوز به چشم می خورد. بهتر است قبل از تصمیم گیری همواره شناخت کاملی از نقاط ضعف و نقاط قوت ارزهای دیجیتالی داشته باشیم شاید برخی از سرمایه گذاران نقاط ضعف یک رمزارز را بی اهمیت بدانند و با تصمیمی ناآگاهانه متحمل ضررهای بسیاری در این حوزه شوند. رمزارز ADA

موسس ارز دیجیتال کاردانو کیست؟

ارز دیجیتال کاردانو که به گفته سازندگان خود یک بلاک چین نسل سومی است به دست چارلز هاسکینسون که یکی از بنیان گذاران ارز دیجیتال اتریوم بود پایه گذاری شده است. همان طور که گفتیم پروژه کاردانو در سال 2015 شروع و در سال 2017 به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شده است. در حال حاضر و به نقل از منابع خبری معتبر سه ارگان در ساخت و تهیه این پلتفرم حضور دارند. IOHK وظیفه توسعه کاردانو را بر عهده دارد و امورگو وظیفه هدایت سرمایه گذاری کاردانو را بر عهده دارد و بنیاد کاردانو نیز وظیفه هدایت کلی و امور اصلی کاردانو را بر دوش می کشد. نام این ارز دیجیتال از نام ریاضی دانی ایتالیایی به نام جرلامو کاردانو نام گذاری شده است. فعالیت سه ارگان معرفی شده با مدیریت بنیان گذار اصلی آن این روزها انقلابی را در حوزه بازار ارزهای دیجیتالی به ارمغان آورده است.

قیمت ارز دیجیتال کاردانو چقدر است؟

سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی خود شاید به نوعی ریسک تلقی شود. زیرا تمامی ارزهای دیجیتال از جمله ارز دیجیتال کاردانو را نمی توان بر پایه قیمتی مشخص معرفی کرد. معاملات و تراکنش ها در بازار دیجیتال و تورم موجود در سراسر جهان و نرخ دلار همه عواملی است که بر قیمت ارز دیجیتال کاردانو و دیگر ارزهای دیجیتالی موثر واقع خواهد شد. بر این اساس است که قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال تعیین می شود. اما با توجه به سوابق کاردانو می توان همچنان هزینه ای پایین تر نسبت به دیگر ارزهای دیجیتالی را از آن انتظار داشته باشیم. البته این موضوع نیز مستعد شرایط پایدار بازار ارزهای دیجیتالی است و باید نوسانات قیمت ها را همواره در نظر داشته باشیم تا بتوانیم در این موارد با قطعیت تمام نظر دهیم. در غیر این صورت ممکن است بدون آینده نگری و در نظر داشتن احتمالات سرمایه گذاری خود را با شکست رو به رو کنیم و یا متحمل ضررهای مالی و اقتصادی بیشماری شویم. در این راه کمک گرفتن از افراد متخصص نیز می تواند مثمرثمر باشد و در این راه برای کسب سودی بیشتر و بهتر شما را یاری کند. ارزدیجیتال ADA

خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو چگونه انجام می شود؟

ارز دیجیتال همان طور که می دانید وجود خارجی ندارد و نمی توان آن را از مغازه های صرافی به صورت فیزیکی خریداری کرد. برای خرید ارز دیجیتال کاردانو شما نیاز به صرافی آنلاین دارید. وب سایت های بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند. در گام دوم باید بدانید برای نگهداری ارزهای دیجیتال باید کیف پول تهیه کنید. بسیاری از صرافی های آنلاین خود کیف پول را به سرمایه گذاران هدیه می دهند. کیف پول در ارزهای دیجیتال برنامه یا اپلیکیشنی است که بر روی موبایل یا کامپیوتر شما نصب می شود. کیف پول های ممکن دارای امنیت بسیار بالایی می باشند و محلی مناسب برای نگهداری ارزهای دیجیتالی شما هستند. در خرید کاردانو نیز شما باید کیف پول مناسب را تهیه کنید. بعد از انجام تراکنش ها تمامی سرمایه شما در کیف پول نگهداری خواهد شد. البته اگر به امنیت سرمایه خود اهمیت بیشتری می دهید می توانید از کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنید. برای خریدو فروش این ارز دیجیتال به صفحه ی خرید و فروش صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

چگونه صرافی معتبر را پیدا کنیم؟

سوالات بسیاری در مورد انتخاب صرافی آنلاین مناسب پرسیده می شود. اولین نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که صرافی مد نظر شما باید حتما ارز دیجیتال کاردانو را خرید و فروش کند. بسیاری از صرافی ها برای تبلیغات بیشتر تنها اسم از کاردانو می آورند و انجام معاملات در این حوزه را عهده دار نیستند. پس برای اولین گام بهتر است اطمینان حاصل کنید تا شما صرافی منتخب شما کاردانو را در لیست ارزهای دیجیتال خود دارد. ظاهر صرافی را بررسی کنید و سعی کنید تا انتخابی موثر داشته باشید، جهت اطمینان خاطر بیشتر حتما با پشتیبانی وب سایت صرافی تماس گرفته و تمامی سوالات خود را درباره انجام معاملات کاردانو پرسیده و بدون آگاهی اقدام نکنید. برای انتخاب مطمئن حتما سعی کنید از شبکه های اجتماعی صرافی را مدنظر داشته باشید و دنبال کنید. به قسمت درباره ما وب سایت مراجعه کرده و اطلاعات موقعیت مکانی و خدماتی که ارائه می شود را حتما مشاهده کنید. و در گام آخر بهتر است قبل از هرگونه اقدام از فردی متخصص در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال کمک کنید و در صورت لزوم از وی بخواهید تا صرافی مطمئن را برای انجام معاملات ارز دیجیتال کاردانو به شما معرفی نماید.

مقایسه ارزهای دیجیتال

همان طور که اشاره شد ارزهای دیجیتال بسیاری وجود دارند که می تواند شما را به سوی یک سودمندی ایده آل و یا آسیب های اقتصادی بسیاری سوق دهند. در این مقاله نیز قصد داشتیم تا شما را با یکی از ارزان ترین و در عین حال قدرتمندترین ارزهای دیجیتال آشنا کنیم. ارز دیجیتال کاردانو نیز انتخابی مناسب برای کسانی است که به قصد سودمندی با هزینه ای کم وارد بازار ارزهای دیجیتال می شوند. البته در طی مقاله نیز سعی داشتیم این موضوع را گوشزد کنیم که بدون آگاهی و صرفا انتخابی از روی جریان فعلی بازار ارز دیجیتال ممکن است سقوط سهام شما را در پی داشته باشد. پس باید حتما در این راه کسب آگاهی کرده و یا با فردی متخصص در این زمینه اقدام به خرید و فروش سهام خود کنید.

جمع بندی مطلب

ارز دیجیتال کاردانو، بسیار ارزشمند و البته سهل الوصول است و در این باره نمی توان جایگاه ویژه آن را در جدول بازار ارزهای دیجیتالی نادیده گرفت، اما ممکن است نقاط ضعف این ارز برای شما نیز مناسب نباشد و یا عده ای با توجه به نقاط قوت آن سودمندی فراتر از تصور را کسب کنند. اگر قصد خرید کاردانو را دارید باید حتما چهار مرحله خرید را طی کنید، در این راه کارشناسان بسیار وجود دارند که می تواند علم بازار دیجیتال را به شما یاد داده و از تجارب خود برای سودمندی شما استفاده کنند. ما نیز در این مقاله سعی داشتیم تا اطلاعاتی مفصل و البته بی طرفانه به ارز دیجیتال کاردانو داشته باشیم. همچنین مراحل خرید و فروش و اطلاعات پایه ای این ارز دیجیتال را گردآوری و در طی این مقاله با شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم. امیدواریم از این مطلب در جهت سودمندی خود نهایت استفاده را برده باشید. رمز ارز کاردانو در سال 2015 میلادی توسط شرکت IOHK در هنگ کنگ کلید خورد و توسط یکی از بنیانگذاران اتریوم و بیت شیرز به نام چارلز هاسکینسون مدیریت می شود. نام این رمز ارز برگرفته از نام ریاضیدانی به نام گرولامو کاردانو (Gerolamo Cardano) است که در قرن 16 میلادی زندگی می کرد. ارز کاردانو اولین ارز دیجیتال است که بر اساس تحقیقات دانشمندان و بررسی رقبای این حوزه ایجاد شده و همین امر می تواند به نوعی ضامن امنیت آن باشد. تیمی از دانشگاهیان و مهندسین، پیشتاز کاردانو بوده اند که رویکردی منحصر به فرد در زمینۀ مقیاس بندی و امنیت شبکۀ بلاک چین ارائه می دهد. کاردانو یک پلتفرم غیر انتفاعی است که دارای سه بدنه است که مأمور نگهداشت و توسعۀ پلتفرم هستند. هدف کاردانو ایجاد بلاک چینی است که عملکرد بهتری نسبت به بلاکچین های قدیمی تر مانند اتریوم داشته باشد تا بتواند تراکنش های بیشتر، با سرعت بالاتر و هزینه های کمتر را انجام دهد. کاردانو سیستمی غیرمتمرکز مبتنی بر پایه تکنولوژی نسل سوم بلاکچین است که توسط توکن ADA تامین می شود. ADA در واقع ارز دیجیتال است که روی پلتفرم کاردانو مورد استفاده  قرار می گیرد. از ارز ADA نیز مانند سایر رمزارزها می توان از آن برای انتقال مستقیم ارزش استفاده کرد. به علاوه، این شبکه به زودی قادر خواهد بود تا قراردادهای هوشمند را مدیریت کند. کوین دسک هم یک سری شاخص های قیمت گذاری مؤسساتی ارائه می دهد. کاردانو مانند اتریوم سیستمی مبتنی بر قراردادهای هوشمند است و می تواند برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز مورد استفاده قرار گیرد با این تفاوت که مقیاس پذیری و امنیت آن توسط ساختاری چند لایه تأمین می شود. بر این اساس که کاردانو از چند لایه مختلف برای اهداف متفاوت استفاده می کند؛ یک لایه برای انجام عملیات مالی و مبادله توکن آدا و لایه ای دیگر هم برای اجرای قراردادهای هوشمند دارد. کاربران برای ذخیره و نگهداری کاردانو می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل، دسکتاپ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین