logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "gatetoken", "symbol": "GT", "en_name": "GateToken", "fa_name": "گِیت توکن", "change_1h": null, "change_7d": 2.8, "change_24h": 1.43, "change_30d": 45.62, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 108, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": 6.95, "slug": "gatetoken", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

گِیت توکن GT

GT

GateToken GT

گِیت توکن

قیمت گِیت توکن

1.4 %

+

$ 6.95

تومان 448,560

۲۴ ساعت

کمترین قیمت گِیت توکن

$0

indicator

بیشترین قیمت گِیت توکن

$0

عرضه کل گِیت توکن

GT 0.00

ارزش کل بازار گِیت توکن

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت گِیت توکن

0 % +

تغییرات یک هفته

2.8 % +

تغییرات یک ماه

45.6 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
GT
GT
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای گِیت توکن (GT/USD)

نمودار قیمت لحظه ای گِیت توکن GT در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای گِیت توکن

GateToken (GT)

ارز دیجیتال گِیت توکن GateToken با نام اختصاری GT با ارزش بازار 0.00 در رتبه 108 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش گِیت توکن صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت گِیت توکن برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز گِیت توکن 0.00 واحد است و هر واحد گِیت توکن در این لحظه با قیمت 6.95 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت گِیت توکن در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 1.43 افزایش داشته است.

gatetoken

ارز دیجیتال gatetoken

ارز دیجیتال gt رمزارز کاربردی پروژه gatchain است که بر بستر شبکه بلاک چین اتریوم طراحی و توسعه داده شده است. ارز دیجیتال gt به عنوان وسیله ای به منظور پرداخت تراکنش ها و نیز اثبات سهام در شبکه بلاک چین مورد استفاده قرار میگیرد. صرافی Gate به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال متمرکز در بازار ارزهای دیجیتال دارای رمزارز GTاست که توکن اختصاصی آن در نظر گرفته میشود. ارز دیجیتال gate صرافی ها و مراکز تبدیل ارزهای مختلف همواره یکی از مهم ترین عناصر مبادلات مختلف تجاری و نیز مالی هستند که در طول قرن ها مورد استفاده قرار گرفته اند. پیدایش آن ها به عنوان یک حرفه را می‌توان ناشی از نیاز مردم به تعیین و صحت وزن و عیار مسکوکات گوناگونی دانست که در صده های قبل رواج داشتند و ناآگاهی از میزان وزن و عیار صحیح آن‌ها می‌توانست زیان بار باشد. الزام وجود این مراکز به منظور تسهیل مبادلات مالی و نیز به عنوان ابزارهایی برای خرید و فروش ارزهای کشورهای مختلف همواره مورد توجه معامله گران، تاجران و دیگر فعالان اقتصادی بوده است. به بیان ساده تر، صرافی یک مرکز خدمات مالی است که به منظور تبدیل ارزها و مبادلات پولی مورد استفاده قرار می گیرد. با پیدایش رمزارزها و توسعه مبادلات و معاملات در بازار ارزهای دیجیتال، وجود این مراکز خدمات مالی یکی از عناصر اصلی گسترش این بازار مالی است. صرافی ارز دیجیتال GT یک پلتفرم مالی است که امکان خرید و فروش رمزارزهای مختلف را در اختیار معامله گران مختلف قرار می دهد. این بسترهای معاملاتی با دریافت کارمزدهای مختلفی به تراکنش و تبدیل رمزارزها در شبکه های مختلف بلاک چین می پردازند. علاوه بر این، از این پلتفرم ها می توان به منظور انعقاد قراردادهای هوشمند و وام گیری و وام دهی استفاده کرد که موجب جذابیت بازار ارزهای دیجیتال گردیده است. درامد این بسترهای معاملاتی علاوه بر دریافت کارمزد تراکنش ها، می تواند مواردی هم چون بهره وام ها و نیز دریافت کارمزد پذیرش رمزارزهای مختلف باشد. وجود این کارگزاران مالی و عملکرد آن ها یکی از اصلی ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت انواع ارزهای دیجیتال و به طورکلی بازار ارزهای دیجیتال می باشد. به بیان دیگر، ورود و خروج رمزارز به صرافی ها به عنوان عرضه  و تقاضاء در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، قرارگرفتن یک رمزارز در فهرست رمزارزهای یک صرافی معتبر نیز، خبر مثبتی برای آن ارزدیجیتال تلقی می شود. صرافی های دیجیتال تنها بسترهای معاملاتی ارزهای دیجیتال هستند که هریک از اعتبار و نیز امکانات مختلفی برخوردار می باشند. امکان معاملات دوطرفه در بازار ارزهای دیجیتال، قراردادن حد سود و ضررهای مختلف و اعمال دیگر سیسات های معاملاتی، تنها بر بستر این صرافی های دیجیتال قابل انجام  است که شناخت و فراگیری نحوه کارکردن با آن ها می تواند موجب کاهش مخاطرات سرمایه گذاری گردد. رمز ارز gt

ویژگی های صرافی gt

صرافی ارز دیجیتال GT، پلتفرم های معاملاتی بربستر شبکه بلاک چین است که دارای امکانات مختلف معامله گری می باشد. این پلتفرم ها معمولا بدون نیاز به احراز هویت امکان معامله و خریدوفروش ارزهای دیجیتال را فراهم می کنند. تنها با اتصال کیف پول به این صرافی ها، نقل-وانتقال رمزارزهای مختلف قابل انجام است. بنابر این، این صرافی ها از خطراتی هم چون هک شدن و نیز حملات سایبری در امان خواهند بود. تراکنش ها و نقل وانتقال رمزارزها در این صرافی ها در قالب قراردادهای هوشمند و به صورت همتا به همتا انجام می شود. در یک شبکه همتابه همتا که به اختصار به آن (p2p) نیز گفته می شود، دو یا چند کامپیوتر یا شخص با یکدیگر در ارتباط هستند بدون اینکه شخص سومی به عنوان واسطه قرار بگیرد. به عبارت دیگر در این ارتباط به یک سرور مرکزی نیاز نیست و هریک از کامپیوترها به طور همزمان نقش یک سرور و یک کاربر را ایفا می کنند. تراکنش ها توسط یک آدرس عمومی که بلاک چین به فرد می دهد ثبت می شود و به دیگران نشان داده می شود. بنابراین در حالی که هویت واقعی فرد محفوظ مانده، تمام معاملات انجام شده او با آدرس عمومی در معرض همگان قرار می گیرد. این آدرس عمومی همان آدرس والت یا کیف پول دیجیتالی است که در جابه جایی ارزهای دیجیتال استفاده می شود. تراکنش ها در صرافی های غیرمتمرکز با کارمزد بسیار پایین و نزدیک به صفر انجام می شود. هم-چنین سرعت تراکنش ها در این پلتفرم ها از میزان قابل قبولی برخوردار است.

قیمت ارز دیجیتال GT

نمودار قیمتی ارز دیجیتال GT پس از عرضه در جولای 2021 نوسانات بسیاری را تجربه نموده است. نواحی مهم قیمتی 6تا7.5دلار و 10تا12دلار و نیز سقف تاریخی 29دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیل گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند. خریدوفروش ارز gate

آینده ارزدیجیتال GT

شبکه بلاک چین Gatechain از الگوریتم اجماع در ساز و کار اثبات سهام به منظور تأیید تراکنش ها و ساخت بلاک های جدید در شبکه استفاده میکند. در این سازوکار، نیازی به دستگاه­ های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش­ ها نیست و این کار از طریق دستگاه­ های کامپیوتر خانگی نیز قابل ­انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه­ گذاران رمزارز GT، می­توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک­چین آن، امکان تأیید تراکنش­ها و دریافت کارمزد را داشته­ باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات­ سهام نیز شناخته می­شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک­چین استفاده می­شود. به بیان ساده­تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه­ای به شبکه است که در ازاء آن می­توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه­های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می­باشد. هم­چنین وجود سرعت بالا در تأیید تراکنش­ها، می­تواند موجب پذیرش این پلتفرم به منظور استفاده در حوزه­هایی همچون امور مالی غیر متمرکز و نیز NFT­ها گردد. مهم ترین هدف حوزه ی DeFi یا امور مالی غیر متمرکز حذف واسطه های مالی ای مانند بانک ها، صرافی ها و دیگر واحدهای مالی است که قرن هاست به صورت متمرکز خدمات مالی را ارائه می کنند. در واقع حوزه DeFi یک پروژه نیست بلکه بستری برای گسترش پروژهای گوناگون مالی است که به صورت غیر متمرکز به ارائه خدمات مالی ای مانند وام، تبدیل ارزها، خرید و فروش و... می پردازند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این رمز ارز می توانید به سایت رسمی آن مراجعه نمایید.

کیف پول ارز دیجیتال GT

ارز دیجیتال GT در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می-کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

خرید و فروش ارز دیجیتال GT

ارز دیجیتال GT بدون سیاست محدودیت حداکثری عرضه در تعداد معینی در بازار ارزهای دیجیتال در دسترس قرار خواهد گرفت. در ژانویه 2022 تعداد 78میلیون از این رمزارز در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. اگر قصد فروش این رمز ارز را دارید می توانید به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت گِیت توکن در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار گِیت توکن چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه گِیت توکن چه مقدار است؟

سایت اصلی گِیت توکن

https://payeer.com/en/

خرید گِیت توکن
فروش گِیت توکن
خرید آنی گِیت توکن
فروش آنی گِیت توکن
خرید فوری گِیت توکن
فروش فوری گِیت توکن
قیمت گِیت توکن
خرید و فروش گِیت توکن
قیمت لحظه ای گِیت توکن
قیمت خرید گِیت توکن
قیمت فروش گِیت توکن
صرافی خرید گِیت توکن
قیمت گِیت توکن به دلار
قیمت گِیت توکن به تومان
بهترین صرافی خرید گِیت توکن
قیمت گِیت توکن امروز
نمودار قیمت گِیت توکن