logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "xdc-network", "symbol": "XDC", "en_name": "XDC Network", "fa_name": "زین فین نتورک", "change_1h": null, "change_7d": 6.68, "change_24h": 7.59, "change_30d": 8.38, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 131, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": 0.03937, "slug": "xdc-network", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

زین فین نتورک XDC

XDC

XDC Network XDC

زین فین نتورک

قیمت زین فین نتورک

7.6 %

+

$ 0.039370

تومان 2,264

۲۴ ساعت

کمترین قیمت زین فین نتورک

$0

indicator

بیشترین قیمت زین فین نتورک

$0

عرضه کل زین فین نتورک

XDC 0.00

ارزش کل بازار زین فین نتورک

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت زین فین نتورک

0 % +

تغییرات یک هفته

6.7 % +

تغییرات یک ماه

8.4 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
XDC
XDC
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای زین فین نتورک (XDC/USD)

نمودار قیمت لحظه ای زین فین نتورک XDC در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای زین فین نتورک

XDC Network (XDC)

ارز دیجیتال زین فین نتورک XDC Network با نام اختصاری XDC با ارزش بازار 0.00 در رتبه 131 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش زین فین نتورک صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت زین فین نتورک برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز زین فین نتورک 0.00 واحد است و هر واحد زین فین نتورک در این لحظه با قیمت 0.039370 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت زین فین نتورک در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 7.59 افزایش داشته است.

ارز دیجیتال XDC Network چیست؟

بلاک چین ترکیبی XinFin یک پروژه بلاک چین غیر متمرکز است. هدف آن حل مسائل مقیاس پذیری است که بسیاری از بلاک چین ها با آن رو برو هستند. این بلاکچین مقیاس پذیری را را با افزایش TPS (تراکنش در ثانیه) حل می کند. متأسفانه ، حتی پروژه های بزرگ بلاک چین مانند اتریوم تنها می توانند 15 تراکنش را در ثانیه پردازش کنند. که در مقایسه با ویزا یا مسترکارت ، جایی که حداکثر 6000 تراکنش در ثانیه قابل انجام است بسیار ناچیز است. هدف XinFin حل مسائل مربوط به قابلیت همکاری است و سعی می کند مسائل مقیاس پذیری شناخته شده را با بلاک چین اتریوم حل کند. مقیاس پذیری شامل ازدحام شبکه ، زمان انتظار طولانی برای اعتبار تراکنش و هزینه های بالای تراکنش است که همراه با این مسائل به وجود می آید. همکاری پذیری به توانایی اتریوم در ارتباط با سایر بلاک چین ها برای ارائه تعامل بین زنجیره ای اشاره دارد. این موارد بسیار مهم هستند زیرا بلاک چین ها باید در مقیاس وسیع برای درک پتانسیل مخرب کار کنند و باید راهی برای همکاری داشته باشند. یکی از وظایف اصلی بلاک چین نحوه حرکت و ثبت وجوه بین حساب ها است. XinFin به دنبال حل مشکل مقیاس پذیری از طریق راه حل های شاردینگ است. این امر منجر به ایجاد بلاک چین XinFin شده است که حداکثر 2000 تراکنش در ثانیه ، زمان تراکنش 2 ثانیه و هزینه تراکنش کم را برای کاربران فراهم می کند. بلاک چین ترکیبی XinFin می تواند برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز (DApp) و سایر موارد محبوب استفاده از بلاک چین مانند معاملات با ارزش غیر متمرکز استفاده شود. مکانیسم اجماعی Blockchain ترکیبی XinFin ،اثبات سهام وکالتی  (XDPoS) است  

شبکه بلاک چین ترکیبی XinFin

بلاک چین ترکیبی XinFin شبکه اصلی خود را در ژوئن 2019 منتشر کرد. پس از آن ، آنها به یک زنجیره مستقل نقل مکان کردند. تغییر به مسترنودها XDC را به یک ارز قابل ضرب کردن تبدیل کرد تا یک ارز قابل استخراج. آنها از مسترنودها برای ایجاد و تأیید بلوک ها استفاده می کنند و این کار را با ضرب XDC جبران می کنند. در حال حاضر ، 108 ماسترنود وجود دارد. هزینه های XDC فقط 1 % از هزینه های معاملات اتریوم است و شبکه XinFin دارای تراکنش های 2 ثانیه در مقابل 15 ثانیه تراکنش برای اتریوم است. علاوه بر این ، شبکه XinFin قبلاً به 2000 تراکنش در ثانیه رسیده است و اتریوم در حال حاضر فقط 15 تراکنش در ثانیه را پردازش می کند.

شبکه XinFin چگونه کار می کند؟

شبکه XinFin از چیزی به نام مکانیسم اجماع XDPoS برای ایمن سازی و اجرای شبکه استفاده می کند. برخلاف بیت کوین که از ماینرها برای دستیابی به اجماع استفاده می کند ، XinFin از Staking استفاده می کند. Staking شبیه به ماینینگ است ، اما نیازی به سخت افزار ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که توکن های XDC خود را بصورت آنلاین ، با اجرای یک برنامه اصلی ، قرار دهید و سپس برای امنیت شبکه XinFin پاداش دریافت کنید. ذینفعان شبکه با تأیید خودکار تراکنش ها ، شبکه را ایمن می کنند. این امر عدم تمرکز کامل و وضعیت شبکه سالم را تضمین می کند. بنابراین ، اگر مالک توکن این ارز هستید ، قطعاً باید آن را استیک کنید. این کار، نه تنها برای منافع شخصی، بلکه برای افزایش امنیت شبکه است.

آیا شبکه XinFin از شاردینگ استفاده می کند؟

شاردینگ (Sharding) یک برنامه رایج، مبتنی بر نظریه فناوری بلاک چین است. شاردینگ مسائل مقیاس پذیری را حل می کند. شبکه XinFin از شاردینگ در مکانیزم اجماع XDPoS خود برای اعتبار بخشیدن به تراکنش ها به شیوه ای سریعتر استفاده می کند. علاوه بر این ، XinFin از اعتبار دوگانه، برای اطمینان از سطوح بالاتر امنیت شبکه استفاده می کند.  

موارد استفاده از شبکه XinFin

اکثر مردم می دانند بلاک چین چیست ، اما از خود می پرسند که چگونه از آن در زندگی روزمره استفاده کنند. اگر بخواهم صادقانه پاسخ دهم ، اکنون هیچ کاربردی ندارد. پروژه هایی مانند شبکه XinFin زیرساخت های آینده را ایجاد می کنند. با این وجود ، ما هنوز می توانیم روشهای استفاده از شبکه XinFin را در سالهای آینده بررسی کنیم. بنابراین ، چگونه می توانیم از شبکه XinFin در آینده استفاده کنیم؟ شبکه XinFin طراحی شده است تا موارد اصلی استفاده از بلاک چین که شامل پردازش اقدامات غیر متمرکز (قراردادهای هوشمند) و تسهیل معاملات تغییر ناپذیر را ممکن کند. توجه به این نکته ضروری است که این موارد استفاده می تواند در بسیاری از صنایع مختلف اعمال شود و بنابراین گسترده است. شبکه XinFin از بسیاری جهات مفید خواهد بود ، از جمله بخش های پزشکی و مالی ، جایی که فرصت کمی برای خطا وجود دارد.

XDC و XDCE Token

یکی از رایج ترین سوء تفاهم ها در صنعت ارزهای رمزنگاری شده ، برچسب گذاری اشتباه در شبکه و توکن اصلی شبکه مربوطه است. برای روشن شدن؛ XDCE یک توکن ERC-20 است و XDC سکه بومی بلاکچین ترکیبی XinFin است ، توکن XDC با ارائه یک مقدار استاندارد برای زنجیره ، به اجرای شبکه کمک می کند. توکن XDC نقش کلیدی را در اکوسیستم شبکه XinFin ایفا می کند. این توکن برای مشارکت در شبکه از طریق مسترنودها عمل می کند. XDCE یک توکن عالی برای سرمایه گذاران و معامله گران است زیرا خطر مشارکت را کاهش می دهد. XDCE در ابتدا یک توکن ERC20 است اما می توان آنها را در صرافی Alphaex  از XDCE به XDC که نسبت 1: 1 است عوض کرد.

شبکه XinFin TPS (تراکنش در ثانیه)

یکی از USP های اصلی شبکه XinFin حل مسائل مقیاس پذیری است که سایر بلاک چین ها دارند. این بدان معناست که می توانند معاملات بیشتری در ثانیه (TPS) انجام دهند که مقیاس پذیری بیشتری را تضمین می کند. حال بیایید به ارقام نگاه کنیم و ببینیم آیا آنها به این ادعا رسیده اند یا خیر. شبکه XinFin ادعا می کند که شبکه XDPoS می تواند با "حداقل 2000 تراکنش بر ثانیه" کار کند. برای روشن تر نشان دادن این موضوع ، ویزا حدود 2هزار تراکنش برثانیه را در یک سیستم متمرکز تکمیل می کند. بنابراین اگر این درست باشد و شبکه XinFin بتواند با 2000 TPS اجرا شود ، یکی از سریع ترین بلاک چین در جهان خواهد بود. در نظر بگیرید که بیت کوین در حدود 5 TPS اجرا می شود.

کیف پول های XinFin

اگر مالک برخی از توکن های XDC هستید ، به جایی نیاز دارید که آنها را به طور ایمن ذخیره کنید. اصلی ترین مواردی که در کیف پول ارز رمزنگاری شده به دنبال آن هستیم امنیت ، قابلیت استفاده و پشتیبان گیری است. بنابراین XinFin دارای یک کیف پول وب و یک کیف پول تلفن همراه است تا توکن های شما را بسیار ایمن نگه دارد.  

آیا استخرهای استخراج XinFin وجود دارد؟

استخرهای استخراج راهی برای مشارکت در یک شبکه بلاک چین بدون نیاز به مالکیت یا استفاده از سخت افزار هستند. XinFin هیچ استخراج ندارد ، بنابراین نمی توان آنها را استخرهای استخراج نامید. XinFin برای اثبات تراکنش ها از اثبات سهام استفاده می کند. به همین دلیل ، هیچ استخر استخراج XinFin وجود ندارد.

مستر نودهای XinFin

راه دیگری برای کسب درآمد غیرفعال از امنیت شبکه XinFin نیز وجود دارد. این روش با چیزی به نام مسترنودها است. مسترنود رایانه ای است که تراکنش های شبکه را تأیید می کند و درصدی از XDC را برای انجام این کار دریافت می کنند. شبکه XinFin دارای 108 مسترنود است که امنیت شبکه را تامین می کند. شرایط لازم برای اجرای مسترنود XinFin عبارتند از: IP اختصاصی استاتیک ، 99.9% آپ تایم 10 میلیون XDC اکنون احتمالاً برای شما این سال پیش آمده است که چگونه می توانید مسترنود XinFin را اجرا کنید اگر از ابزارهای مناسب استفاده کنید ، در واقع ساده است. شما فقط باید یک بسته Indsoft از مسترنود خریداری کنید و تمام راه اندازی و نگهداری توسط سیستم indsoft انجام می شود که شما فقط باید برای مسترنود پیشنهاد دهید. مسترنودها بخش مهمی از اکوسیستم شبکه XinFin هستند. به زبان ساده ، آنها سرورهایی هستند که قدرت محاسباتی را برای امضای بلوک ها به شبکه ارائه می دهند. مسترنود برای انجام این سرویس به عنوان پاداش XDC دریافت می کند. XinFin حداکثر از 108 ماسترنود استفاده می کند. این 108 ماسترنود از XDPoS برای دستیابی به اجماع استفاده می کنند. اجرای مسترنود XinFin چندین مورد نیاز دارد:
  1. برای تبدیل شدن به یک نامزد اصلی ، ابتدا باید 10 میلیون XDC واریز کنید. نامزدها می توانند استعفا دهند ، اما XDC پس از استعفا برای 1،296،000 بلوک (30 روز) قفل می ماند.
  2. در صورت انتخاب به عنوان مدل اصلی ، پاداش های XDC متناسب با تعداد بلوک های امضا شده دریافت می کنید.
داشتن یک مدل اصلی نه تنها پاداش هایی را از شبکه XinFin تضمین می کند ، بلکه بهترین راه برای پشتیبانی از شبکه است.

مدیریت شبکه XinFin

مدیریت یک مشکل بزرگ برای شبکه های غیر متمرکز است. رویکردهای مختلفی برای کارکردن آن وجود دارد. برخی ادعا کرده اند که شبکه masternode بهترین راه برای اداره یک شبکه بلاک چین است. این بر خلاف سازوکار رایج اثبات کار است که به کسانی که از قدرت محاسباتی کمتری برخوردار هستند پاداش می دهد و منجر به کارتل های متمرکز معادن و انحصارات می شود. ماهیت غیر متمرکز معماری masternode به همه اجازه می دهد تا از بخشی از شبکه بهره مند شوند ، نه فقط کسانی که قادر به خرید سخت افزار قدرتمند هستند. شبکه XinFin به سرعت تکامل می یابد و مانند خود بلاک چین سریع و روان حرکت می کند. در سیستم PoW ، معدنچیان روی سخت افزار سرمایه گذاری می کنند و از شبکه جدا هستند ، زیرا می توانند استخراج را به هر سکه PoW که دوست دارند تغییر دهند. در شبکه XinFin ، آنها masternode ها را روی توکن ها سرمایه گذاری می کنند. این امر آنها را به بخشی جدایی ناپذیر از شبکه تبدیل می کند.

جوامع

مانند هر رمز رمز ، XinFin دارای طیف گسترده ای از مکان های آنلاین است که می توانید در مورد پروژه با سایر سرمایه گذاران ، علاقه مندان و معامله گران بحث کنید. این جوامع همچنین می توانند راهی عالی برای ارتباط با تیم پروژه باشند. آنها در این گروه ها بسیار فعال هستند. اغلب می توانید انتظار داشته باشید که در چت ها در AMA (از من چیزی بپرسید) شرکت کنید. در این AMA ها ، می توانید هر گونه سوالی را از تیم بپرسید. جوامع XinFin: تلگرام XinFin واسطه ​​XinFin توییترXinFin  

توسعه XinFin

میزان کاری که یک تیم روی پروتکل و فناوری خود انجام می دهد ، در مورد وضعیت آن پروژه گویای بسیاری است. یکی از بهترین راه ها برای تصمیم گیری این است که به مخازن کد عمومی آنها نگاه کنید. این می تواند نشانه ای مستقیم از تعهدات کد و در نتیجه توسعه به شما بدهد این تیم فعالیت بیشتری از سایر پروژه هایی که در مرحله مشابهی از توسعه خود قرار دارند را انجام داده اند XinFin. شاید این سرعت سریع توسعه زمانی منطقی به نظر برسد که در چارچوب نقشه راه پروژه وسیع تر مورد بررسی قرار گیرد.

آیا XinFin سرمایه گذاری خوبی است؟

شما همیشه باید قبل از سرمایه گذاری در هر ارز رمزنگاری شده تحقیق کنید و خطرات ناشی از آن را درک کنید. XinFin دارای تقاضا در بازار و مجموعه وسیعی از موارد استفاده از توکن است که برای موفقیت شبکه حیاتی است. علاوه بر این ، درآمد غیرفعال XDC با اجرای یک مدل اصلی ، آن را برای بسیاری سرمایه گذاری جذاب می کند.

نتیجه گیری

XinFin تا کنون پروژه ی موفقیت آمیزی بوده است و راه اندازی شبکه ی اصلی، هم موفق و هم چشمگیر بود. به نظر می رسد این تیم دید و جهت مشخصی دارد. بازیابی ارزش توکن XDC نیز زمانی قابل توجه است که توجه داشته باشید که رالی 2019 تا کنون عمدتا یک رالی بیت کوین بوده است و بسیاری از آلت کوین ها برای ادامه راه تلاش کرده اند. موفقیت واقعی این بلاکچین زمانی خواهد بود که آنها شاردینگ را اجرا کنند. اگر آنها بتوانند به سرعت این کار را انجام دهند ، به راحتی می توانند خود را در خط مقدم انقلاب بلاک چین قرار دهند. کاربران برای ذخیره و نگهداری XinFin می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید. برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت زین فین نتورک در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار زین فین نتورک چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه زین فین نتورک چه مقدار است؟

سایت اصلی زین فین نتورک

https://payeer.com/en/

خرید زین فین نتورک
فروش زین فین نتورک
خرید آنی زین فین نتورک
فروش آنی زین فین نتورک
خرید فوری زین فین نتورک
فروش فوری زین فین نتورک
قیمت زین فین نتورک
خرید و فروش زین فین نتورک
قیمت لحظه ای زین فین نتورک
قیمت خرید زین فین نتورک
قیمت فروش زین فین نتورک
صرافی خرید زین فین نتورک
قیمت زین فین نتورک به دلار
قیمت زین فین نتورک به تومان
بهترین صرافی خرید زین فین نتورک
قیمت زین فین نتورک امروز
نمودار قیمت زین فین نتورک