در حال دریافت اطلاعات
درباره استلار
About Stellar

استلار با نماد اختصار XLM ارز دیجیتالی است که می توان گفت با توجه به اختلافاتی که بین سازندگان ریپل بود ایجاد شده و یک فورک از ریپل است و شباهت های زیادی به ریپل دارد . همچنین استلار تا به امروز بیش از 100 میلیارد از آن تولید و به مارکت ارائه شده است .
سازنده استلار «جد ‎مک‌ کالب» یکی از بنیانگذاران ارشد ریپل که به دلیل برخی اختلاف‌ نظرها در گروه ریپل از این مجموعه جدا شد و به‌طور مستقل شروع به فعالیت کرد و استلار را در اوایل سال 2014 ایجاد و در نوامبر 2015 روانه بازار کرد .
از ویژگی های مهم این رمزارز می توان به غیر متمرکز بودن آن اشاره کرد . غیرمتمرکز بودن و سرعت تراکنش بالای استلار باعث شده که مقدار کارمزد تراکنش‎ها در این شبکه بسیار کمتر از دیگر شبکه های موجود در بازار باشد و این امر سبب محبوب شدن آن در بین کاربران شده است.


از دیگر ویژگی های استلار نامحدود بودن و سریع بودن تراکنش های آن است به طوری که هیچ محدودیتی برای انتقال روزانه این ارز وجود ندارد و از طرفی در هر ثانیه 2000 تراکنش در شبکه استلار صورت می پذیرد که این ویژگی تاثیر به سزایی در محبوبیت این رمز ارز داشته است و با اختصاص بیش از 2 درصد از بازار ارزهای دیجیتال در جایگاه هفدهم مارکت قرار دارد .
استلار نیز از چندین سرور غیرمتمرکز تشکیل ‌شده و از تمام سرورها پشتیبانی خواهد کرد. سرورهای استلار تمامی معاملات را ثبت و یک کپی از آن را نگهداری خواهد کرد.
کاربران برای ذخیره و نگهداری استلار می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.32 B
سکه در گردش
23.15 B
حجم بازار
7.72 B
عرضه کل
50.00 B