در حال دریافت اطلاعات
درباره فلو
About Flow

شبکه بلاک چین FLOW یک بستر مناسب سریع و با امنیت بالا به منظور طراحی و توسعه اپلیکیشن های غیر متمرکز و نیز بازی اهی غیر متمرکز بر بستر فناوری بلاک چین است که دراری کوین اختصاصی است. این کوین که با نماد FLOW در بازار ارز های دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد به عنوان یک توکن کاربدی در شبکه بلاک چین مورد استفده قرار میگیرد.

به منظور پرداخت کارمزد تراکنش ها و نیز پرداخت هزینه استفاده از خدمات پلتفرم FLOW از کوین اختصاصی این شبکه استفاد می شود. الگوریتم بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است که اطلاعات ذخیره شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده ها امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریبا از بین می رود. واژه بلاک چین ترکیب دو کلمه ی بلوک و زنجیره است، به عبارت دیگر این فناوری در حقیقت زنجیره ای از بلوک هاست. در هر بلاک هر اطلاعاتی می تواند ثبت شود، از جرم و جنایت یک فرد تا جزئیات تراکنش های یک شبکه پولی مانند بیت کوین.

فرایند این سیستم به صورت تک لایه ای وهمتا به همتا به منظور ارتباط بین نودهای مختلف در شبکه است که از الگوریتم اثبات سهام نمایندگی شده به منظور تایید تراکنش ها و ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. در یک شبکه همتا به همتا که به اختصار به آن (p2p) نیز گفته می شود، دو یا چند کامپیوتر یا شخص با یکدیگر در ارتباط هستند بدون اینکه شخص سومی به عنوان واسطه قرار بگیرد. به عبارت دیگر در این ارتباط به یک سرور مرکزی نیاز نیست و هریک از کامپیوترها به طور همزمان نقش یک سرور و یک کاربر را ایفا می کنند. به هریک ازین کامپیوترها یک گره یا (Node) و یا ماینر (miner) گفته می شود.

قیمت ارز دیجیتال FLOW

نمودار قیمتی ارز دیجیتال FLOW پس از عرضه در سال 2021 نوسانات بسیاری را تجربه کرده است.  پس از پشت سر گذاشتن یک روند نزولی طولانی مدت میتوان محدوده ی 11.7 دلار را به عنوان یک ناحیه حمایتینسبتا مهم در نمودار قیمتی این ارز دیجیتال در نظر گرفت. هم چنین ناحه 35.74دلار به عنوان قف تاریخی قیمتی ارز دیجیتال FLOW می تواند تارگت مناسبی برای سرمایه گذاران و معامله گران در صورت بازگشت روند محسوب گردد. همتنند سایر دارایی های مالی و نیز ارز های دیجیتال قیمت ارز دیجیتال FLOW نیز از المان اهی مختلفی تاثیر می پذیرد که در ادامه به برخی از مهمترین المان ها اشاره خواهد شد.

عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت FLOW است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج FLOW به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای آن در نظر گرفته می شود. ورود FLOW به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای ان خواهد بود.

رقابت دیگر عاملی است که بر قیمت FLOW در بازار ارزهای دیجیتال اثر گذار است.

صرافی های که FLOW در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

همچنین همکاری پلتفرم های گیمینگ متمرکز با شبکه بلاک چین FLOW نیز میتواند خبر مثبتی برای دنمودار قیمتی این ارز دیجیتال باشد . به عنوان مثال همکاری این شبکه با شرکت های همچون Fight Club میتواند موجب پذیرش این ارز دیجیتال گردد.

خرید و فروش ارز دیجیتال FLOW

کوین اختصاصی شبکه بلاک چین FLOW بدون محدودیت عرضه در تعداد مشخصی در اختیار سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار میگیرد. در دسامبر 2021 بیش از 1میلیارد از این توکن در دسترس معامله گران قرار گرفته است.

آینده ارز دیجیتال FLOW

همانطور که پیشتر نیز گفته شد این شبکه از ساز و کار اثبات سهام نمایندگی شده به منظور تایید تراکنش ها و ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. در این سازوکار، نیازی به دستگاه های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز نیر، می-توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می-شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد.

اثبات سهام نمایندگی شده نیز فرایندی است که در آن تعدادی از نودهای فعال در شبکه به منظور تایید تراکنش ها و ساخت بلاک های جدید مورد استفاده قرار میگیرند. بنابر این توکن FLOW میتواند به عنوان یک توکن حاکمیتی نیز در نظر گرفته شود. این نودها پس از رای گیری تصمیم به تایید و یا عدم تایید یک تراکنش میگیرند. این سازوکار موجب افزایش سرعت ساخت بلاک ها در شبکه و نیز افزایش میزان مقیاس پذیری در شبکه خواهد شد.

کیف پول ارز دیجیتال FLOW

توکن FLOW در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می-کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

همچنین از آنجایی که ارز دیجچیتال FLOW  یک ارز دیجیتال جدید و در حال توسعه است، در حال راه اندازی یک کیف پول رسمی به نام دپر والت (Dapper Wallet) برای آن میباشند که به احتمال زیاد در سال جاری راه‌اندازی خواهد شد.

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.11 B
سکه در گردش
0.32 B
حجم بازار
1.54 B
عرضه کل
0.00