در حال دریافت اطلاعات
درباره Aave
About Aave

ETHLend نامی ‌بود که در سال 2017، پروژه AAVE با آن آغاز شد. انتشار عرضه اولیه، به آن‌ها امکان داد تا 17 میلیون دلار سرمایه جمع کنند. با این بودجه، این پروژه توانست پلتفرم خود را به جلو سوق دهد و در پایان سال 2017، رمز LEND، قلب این سیستم عامل، راه اندازی شود.

 

ایده این پروژه ساده بود: ایجاد بازار وام غیرمتمرکز. از یک طرف کسانی بودند که می‌خواستند وام بگیرند و از طرف دیگر کسانی که ارزهای رمزپایه را در ازای دریافت وام قرض می‌دادند. در AAVE، کسانی که درخواست وام می‌کنند برای جلوگیری از عدم پرداخت وام، مجبورند وثیقه ضمانت کنند. مکانیزمی ‌نسبتاً انعطاف پذیر که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

علاوه بر این، این پلت فرم وام هایی با انواع مختلف وثیقه ارائه می‌دهد. تمام این انعطاف پذیری، ETHLend را به یک بستر پرکاربرد در دنیای رمزنگاری تبدیل کرده است، به ویژه توسط بازرگانانی که به دنبال وام هایی برای استفاده از موقعیت‌های خود و کسب سود بهتر بودند.

 

در سپتامبر 2018، توسعه دهندگان ETHLend تصمیم گرفتند تا با ارائه خدمات جدید پلت فرم را تغییر دهند و بدین ترتیب نام آن را به AAVE تغییر دهند. علاوه بر این، AAVE سیستم وام خود را به یک سیستم مبتنی بر بازارهای نقدینگی تبدیل کرد، جایی که قیمت‌ها بر اساس موجودی دارایی‌ها در این بازار محاسبه می‌شود.

جوانب مثبت این پروتکل

✓ استفاده آسان از امکانات

✓ نرخ سود وام بسیار خوب

✓ حاکمیت غیرمتمرکز پروتکل

✓ امکان دریافت پول خود در ETH

✓ امنیت بسیار بالا در حوزه DeFi

جوانب منفی

✗ ارائه سود ناچیز در استخرها

✗ ارائه وام‌های آنی (فلش) که بسیار خوب است ولی ممکن است امنیت را تضعیف کند.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری ‌AAVE می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.12 B
سکه در گردش
13.19 M
حجم بازار
3.88 B
عرضه کل
16.00 M