logo
{ "p_id": 7186, "chart_slug": "pancakeswap", "symbol": "CAKE", "en_name": "PancakeSwap", "fa_name": "پنکیک سواپ", "change_1h": -0.391549, "change_7d": 2.87, "change_24h": 1.49, "change_30d": 9.61, "volume": "285828874.3941618", "marketcap": "761928101.62", "supply": 750000000, "rank": 104, "website_url": "https://pancakeswap.finance/", "low_24h": 2.485689441671519, "high_24h": 2.980788229396911, "low_7d": 2.108306394450811, "high_7d": 2.980788229396911, "low_30d": 2.108306394450811, "high_30d": 2.980788229396911, "price": 3.84, "slug": "pancakeswap", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

پنکیک سواپ CAKE

CAKE

PancakeSwap CAKE

پنکیک سواپ

قیمت پنکیک سواپ

1.5 %

+

$ 3.84

تومان 225,504

۲۴ ساعت

کمترین قیمت پنکیک سواپ

$2.49

indicator

بیشترین قیمت پنکیک سواپ

$2.98

عرضه کل پنکیک سواپ

CAKE 0.75 میلیارد

ارزش کل بازار پنکیک سواپ

0.76 میلیارد USDT

سایت اصلی پنکیک سواپ

https://pancakeswap.finance/

تغییرات یک ساعت پنکیک سواپ

0.4 % -

تغییرات یک هفته

2.9 % +

تغییرات یک ماه

9.6 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
CAKE
CAKE
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای پنکیک سواپ (CAKE/USD)

نمودار قیمت لحظه ای پنکیک سواپ CAKE در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای پنکیک سواپ

PancakeSwap (CAKE)

ارز دیجیتال پنکیک سواپ PancakeSwap با نام اختصاری CAKE با ارزش بازار 0.76 میلیارد در رتبه 104 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش پنکیک سواپ صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت پنکیک سواپ برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز پنکیک سواپ 0.75 میلیارد واحد است و هر واحد پنکیک سواپ در این لحظه با قیمت 3.84 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.29 میلیارد USDT است. قیمت پنکیک سواپ در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 1.49 افزایش داشته است.

درباره پنکک سوآپ

ارز دیجیتال پنکیک سواپ که در سپتامبر 2020 راه اندازی شد، یک پروتکل تبادل غیرمتمرکز (DEX) است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است. از سال 2021، این پلتفرم با بیش از 3.76 میلیارد دلار دارایی سهامدار، بزرگترین سازنده بازار خودکار (AMM) در شبکه BSC بود. پنکیک سواپ یک بازارساز خودکار است. این یک برنامه مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را مبادله کنند، نقدینگی را از طریق کشاورزی ارائه کنند و در ازای آن هزینه دریافت کنند. ارز دیجیتال پنکیک سواپ از یک مدل بازارساز خودکار استفاده می کند که در آن کاربران در برابر یک استخر نقدینگی معامله می کنند.

ارز دیجیتال پنکیک سواپ چیست؟

ارز دیجیتال پنکیک سواپ یک پروتکل تبادل غیرمتمرکز (DEX) است که بر روی زنجیره هوشمند Binance (BSC) طراحی شده است. از زمان راه اندازی به عنوان اولین پلت فرم معاملاتی در BSC، پنکیک سواپ تا سال 2021 به بزرگترین سازنده بازار خودکار (AMM) در شبکه تبدیل شد. پنکیک سواپ از یک مدل بازارساز خودکار (AMM) استفاده می کند که در آن کاربران در برابر یک استخر نقدینگی معامله می کنند. چنین استخرهایی با سرمایه کاربران پر می شود، آن ها را در استخر سپرده می کنند و در ازای آن توکن های ارائه دهنده نقدینگی (یا LP) را دریافت می کنند. آن ها می توانند از آن توکن ها برای بازپس گیری سهم خود به اضافه بخشی از کارمزد معاملات استفاده کنند. ارز دیجیتال پنکیک سواپ این امکان را برای کاربران ایجاد می کند تا توکن های اضافی، کیک و شربت را پرورش دهند. در مزرعه، کاربران قادرند توکن های LP را سپرده گذاری کنند و آن ها را در فرآیندی قفل کنند که به کاربران با کیک پاداش می دهد. کاربران می‌توانند توکن‌های کیک را برای دریافت SYRUP به اشتراک بگذارند.

ارز پنکیک سواپ چه زمانی اختراع شد؟

در 20 سپتامبر 2020، ارز دیجیتال پنکیک سواپ فعالیت خود را آغاز کرد. قابل ذکر است که این پلتفرم به دلیل الگوی نامگذاری جدید DEX، از غذاهای مورد علاقه نامگذاری شده است. امروزه بزرگترین و پرکاربردترین AMM در تولید و تولید BSC است. این افزایش تا حدی به دلیل شناسایی آن توسط صندوق شتاب دهنده باینس و حمایت آن است.

هدف ارز دیجیتالی پنکیک سواپ

ارز دیجیتال پنکیک سواپ با رویکرد خلاقانه و تعهد به امنیت، خود را به عنوان یک راه حل مناسب برای رهبر فعلی DeFi & DEX، Uniswap، تثبیت کرده است. مشکلی که ارز دیجیتال پنکیک سواپ به آن پرداخته، افزایش تمرکز کسب و کار است. هیچ کس مخالفت نمی کند که در شبکه اتریوم، انقلاب DeFi متولد نشده است. حدود 90 درصد از تمام توکن ها بر روی ERC-20 ساخته شده اند. پس از شور و شوق ICO در سال 2017، معیار به زودی ایجاد شد. در سال 2020، زمانی که شبکه شروع به راه‌اندازی DeFi (پلتفرم‌های تامین مالی غیرمتمرکز) کرد، توکن‌های ERC-20 محرک بیشتری در بازار دریافت کردند.

آینده ارز دیجیتال پنکیک سواپ

اگرچه ارز دیجیتال پنکیک سواپ مشابه سایر AMM ها عمل می کند، این پلت فرم از این نظر منحصر به فرد است که در BSC قرار دارد. در نتیجه، هدف پروتکل DEX پشتیبانی از تراکنش‌های قابل پیش‌بینی‌تر و کم‌هزینه‌تر از پلتفرم‌های همتای ساخته‌شده توسط اتریوم است. با این حال، اتکا به CeDeFi انتقادهایی را نیز از سوی برخی در جامعه رمزنگاری که به متمرکزسازی مشکوک هستند و همچنین از سوی برخی که از قابلیت اطمینان طولانی مدت این فناوری اخیرا توسعه یافته مطمئن نیستند، برانگیخته است. صرف نظر از مکانیسم های اساسی پروتکل، واضح است که ارز دیجیتالی پنکیک سواپ به یک جزء حیاتی از اکوسیستم BSC و یک چالش قابل توجه برای Uniswap در اکوسیستم گسترده تر DEX تبدیل شده است. طبق پیش‌بینی‌های Digital Coin Price، این توکن در راه رسیدن به 100 دلار تا سال 2023 است. تنها در سه ماه گذشته، این توکن 460 درصد افزایش یافته است. اگر این شتاب ادامه یابد، ممکن است در سال 2021 به 100 دلار برسد.

نحوه معامله در پنکیک سواپ

تجارت در ارز دیجیتال پنکیک سواپ به یک کیف پول دیجیتال مانند MetaMask یا Trust Wallet نیاز دارد. کیف پول ها دارایی های دیجیتال را ذخیره می کنند و با بلاک چین های مختلف تعامل دارند تا انتقال آن ها را تسهیل کنند.MetaMask به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر یا برنامه ای موجود است که به کاربران اجازه می دهد با برنامه های مبتنی بر اتریوم مانند صرافی های غیرمتمرکز تعامل داشته باشند. ارز دیجیتالی پنکیک سواپ به جای اتریوم بر روی زنجیره هوشمند Binance میزبانی می شود، اما از آنجایی که بایننس Smart Chain (BSC) با EVM سازگار است، می توانید از MetaMask با BSC و هر یک از برنامه های کاربردی آن مانند پنکیک سواپ استفاده کنید.

آیا ارز دیجیتال پنکیک سواپ ایمن است؟

می توان گفت تا حدی ایمن است. سپرده گذاری وجوه قراردادهای هوشمند همیشه با خطرات، اشکالات همراه بوده است و ممکن است هکرها در حین تراکنش مشکلاتی ایجاد کنند، اگر ما از امنیت داده ها مراقبت نکنیم. در مجموع، با توجه به ظرفیت ریسک پذیری و زیان دهی خود، سپرده گذاری کنید.

چگونه و از کجا می توان ارز دیجیتال پنکیک سواپ را خرید؟

(زنجیره هوشمند باینس) BSC به ارز دیجیتال پنکیک سواپ قدرت می دهد، که توکن های BPE-20 را به راحتی و با خیال راحت با کارمزد تراکنش های پایین تعویض می کند. Uniswap و Sushi Swap همان ارز دیجیتالی پنکیک سواپ هستند، اما ارز دیجیتالی پنکیک سواپ بزرگترین صرافی Dapp است که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است و نقدینگی 4,720,303,152 دلار در حال حاضر قفل شده است. به سادگی، این یک گزینه جایگزین برای خرید توکن و سکه از صرافی باینس است. CAKE در تعدادی از صرافی‌های رمزنگاری فهرست شده است، برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی، نمی‌توان آن را مستقیما با پول فیات خریداری کرد. با این حال، شما هنوز هم می توانید به راحتی این سکه را با خرید بیت کوین، ETH، USDT از هر صرافی بزرگ و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد داد و معامله این سکه را ارائه می دهد خریداری کنید. با دنبال کردن این راهنمای گام به گام، می‌توانید نحوه خرید پنکیک ‌سواپ را بیاموزید.
 • مرحله 1: دانلود Trust Wallet: برای خرید کیک به کیف پول نیاز دارید و باید با دانلود برنامه Trust در Google Play یا App Store شروع کنید. برنامه را نصب کرده و با ایجاد یک پین و یک عبارت عبور، آن را راه اندازی کنید.
 • مرحله 2: جستجو برای کیک: یک نوار در گوشه بالا سمت راست پیدا خواهید کرد. این نوار جستجو است که در آن «CAKE» را وارد می‌کنید.
 • مرحله 3: اضافه کردن دارایی های رمزنگاری شده به کیف پول خود: قبل از انجام تراکنش باید سپرده گذاری کنید. شما فقط می توانید این کار را با افزودن دارایی های رمزنگاری شده به کیف پول خود انجام دهید. می‌توانید با ارسال از یک منبع خارجی یا خرید مستقیم از برنامه، ارز دیجیتال را به کیف پول اعتماد خود اضافه کنید.
 • مرحله 4: اتصال به پنکیک سواپ: زمانی که کیف پول خود را تامین کردید، گام بعدی این است که با کلیک روی "DApps" در Trust Wallet خود به ارز دیجیتال پنکیک سواپ پیوند دهید. بعد، پنکیک سواپ را از گزینه های لیست شده انتخاب کنید و روی "اتصال" کلیک کنید.
 • مرحله 5: خرید پنکیک سواپ: اکنون می توانید با تعویض آن با ارز دیجیتالی که در حال حاضر در Trust Wallet شما ذخیره شده است، اقدام به خرید پنکیک سواپ کنید.

نکاتی که قبل از خرید پنکیک سواپ باید در نظر بگیرید

 • چارچوب عملیاتی: ارز دیجیتال پنکیک سواپ از طرح بازارساز خودکار (AMM) به جای دفترچه سفارش سنتی استفاده می‌کند تا به کاربران امکان داد و ستد دارایی‌ها را بدهد. علاوه بر این، برای دریافت بازده ثابت و همچنین بخشی از کارمزد معاملات آتی، کاربران ملزم به واریز وجوه خود در مجموعه ای هستند. مشوق ها در قالب توکن های کیک توزیع می شوند که می توانند بعداً در ازای BETH و همچنین رمز ارزهای مختلف دیگر بازپرداخت شوند.
 • کد منبع بازیافتی: برای بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) غیرمعمول نیست که کد منبع یکسانی را با چند ترفند کوچک در اینجا و آنجا به اشتراک بگذارند. برای مثال، Sushi Swap یک کپی از پلتفرم محبوب DeFi UniSwap است. در همین راستا، ارز دیجیتال پنکیک سواپ به طور کلی یک تکرار دقیق‌تر از Sushi Swap است، با این پروژه که دارای یک رابط کاربری و طرح طراحی مشابه است.
 • قابلیت همکاری: از آنجایی که زنجیره هوشمند باینس (BSC) با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است به همه dApp هایی که در بالای آن ساخته شده اند اجازه می دهد تا با طیف گسترده ای از کیف پول های مبتنی بر اتر از جمله MetaMask، MEW، قابل همکاری باشند.
 • مدل کارمزد: هنگام استفاده از پلتفرم، شرکت‌کنندگان ملزم به پرداخت هزینه ثابت 0.2٪ به عنوان بخشی از تراکنش‌های فردی خود هستند. از این رقم، 0.17 درصد برای تامین کنندگان نقدینگی در نظر گرفته شده است که مابقی آن توسط پروتکل سوزانده می شود.
 • پیشنهادات محصول جدید: علاوه بر گزینه های مختلف کشاورزی محصول، ارز دیجیتال پنکیک سواپ همچنین دارای پلتفرمی برای پیشنهادات اولیه مزرعه (IFO) و همچنین بازار NFT است که در آن کاربران می توانند طیف گسترده ای از دارایی های توکن شده از جمله سهام مصنوعی را خریداری و فروش کنند.

مزایای داشتن پنکیک سواپ

 • ارز دیجیتال پنکیک سواپ یک DEX است که مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance است، زیرا هزینه های بسیار کمتری نسبت به اتریوم دریافت می کند.
 • هنگام مبادله توکن ها با استفاده از ارز دیجیتال پنکیک سواپ، کمیسیون 0.2٪ دریافت می شود که 0.17٪ آن به عنوان پاداش به ارائه دهندگان مایع ارسال می شود، مابقی به خزانه پلتفرم می رود. این صرافی توکن مدیریت کیک خود را دارد که محدودیت عرضه ندارد و برای خرید در پنکیک سواپ و Binance در دسترس است.
 • وجود کیک امکان شرط بندی برای کسب توکن های رایگان، خرید بلیط در قرعه کشی، شرکت در رای گیری و موارد دیگر را ممکن می سازد.
 • این اکوسیستم دارای یک صندوق اجتماعی است که توسط آن ها تامین می شود. برای همه کمک‌های مالی به ارز دیجیتال پنکیک سواپ، پاداش‌هایی دریافت می‌کنید،
 • به عنوان یک پلتفرم DEX، ارز دیجیتال پنکیک سواپ تجارت ارزهای دیجیتال را بدون یک سرویس صرافی متمرکز تسهیل می‌کند. اگرچه پنکیک سواپ در BSC قرار دارد، اما هیچ وابستگی به پلتفرم صرافی متمرکز Binance و تیم آن ندارد. این دینامیک ساختار دیگر AMM DEX های محبوب مانند Uniswap را تقلید می کند که بر اساس اتریوم ساخته شده است، اما به عنوان یک پروتکل شخص ثالث کاملاً مستقل عمل می کند.
 • از ازدحام و هزینه گاز DEX های مبتنی بر اتریوم جلوگیری می کند.
 • از تراکنش های سریع و کارمزدهای پایین لذت ببرید.

معایب ارز پنکیک سواپ

 • به عنوان یک بازار ساز خودکار، خطر ذاتی از دست دادن دائمی وجود دارد.
 • محدوده کمتری از توکن های موجود نسبت به پلتفرم های رقیب مانند .Uniswap
 • تیم توسعه ناشناس که پیشینه مالی یا تجاری کمی ارائه می دهد.
 • فقط توسط یک نهاد منفرد حسابرسی می شود.
 • زنجیره هوشمند باینس غیرمتمرکز شدن را قربانی سرعت می کند.

نحوه فروش ارز دیجیتالی پنکیک سواپ

 • شما می توانید کیک خود را با همان صرافی که از طریق آن خریده اید نقد کنید.
 • به صرافی ای که کیک روی آن دارید وارد شوید.
 • اگر ارز دیجیتالی پنکیک سواپ خود را در یک کیف پول دیجیتال ذخیره می کنید، صرافی های ارز دیجیتال را برای فروش آن مقایسه کنید.
 • ثبت سفارش فروش
 • مقدار کیکی را که می خواهید بفروشید انتخاب کنید.
 • معامله خود را کامل کنید.
 • قیمت فروش و کارمزدها را تایید کنید و فروش ارز دیجیتالی پنکیک سواپ خود را ببندید.

قیمت پنکیک سواپ

قیمت ارز دیجیتالی پنکیک سواپ امروز 16.33 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 381،348،135 دلار است. قیمت کیک در 24 ساعت گذشته -9.3% کاهش یافته است. دارای 240 میلیون سكه کیک در گردش و مجموع عرضه ∞ است. اگر به دنبال خرید یا فروش ارز دیجیتال پنکیک سواپ هستید، PancakeSwap v2 در حال حاضر فعال ترین صرافی است.  

سوالات متداول

 • بالاترین و پایین ترین قیمت پنکیک سواپ در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

 • ارزش کل بازار پنکیک سواپ چه مقداری می باشد؟

 • حجم مبادلات روزانه پنکیک سواپ چه مقدار است؟

کمترین قیمت پنکیک سواپ در ۲۴ ساعت 2.49 $

بیشترین قیمت پنکیک سواپ در ۲۴ ساعت 2.98 $

کمترین قیمت پنکیک سواپ در یک هفته 2.11 $

بیشترین قیمت پنکیک سواپ در یک هفته 2.98 $

کمترین قیمت پنکیک سواپ در یک ماه 2.11 $

بیشترین قیمت پنکیک سواپ در یک ماه 2.98 $

سایت اصلی پنکیک سواپ

https://pancakeswap.finance/

خرید پنکیک سواپ
فروش پنکیک سواپ
خرید آنی پنکیک سواپ
فروش آنی پنکیک سواپ
خرید فوری پنکیک سواپ
فروش فوری پنکیک سواپ
قیمت پنکیک سواپ
خرید و فروش پنکیک سواپ
قیمت لحظه ای پنکیک سواپ
قیمت خرید پنکیک سواپ
قیمت فروش پنکیک سواپ
صرافی خرید پنکیک سواپ
قیمت پنکیک سواپ به دلار
قیمت پنکیک سواپ به تومان
بهترین صرافی خرید پنکیک سواپ
قیمت پنکیک سواپ امروز
نمودار قیمت پنکیک سواپ