در حال دریافت اطلاعات
درباره PancakeSwap
About PancakeSwap

پنکیک سوآپ، یک صرافی غیرمتمرکز است که مشابه Uniswap  عمل می‌کند، اما به جای Ethereum روی بستر (BSC) Binance Smart Chain قرار دارد و توسط Crypto Exchange Binance اداره می‌شود.

صرافی‌های غیر متمرکز DEX)) به شما امکان می‌دهند بدون واسطه رمزها را مبادله کنید و حضانت توکن خود را در تمام مدت حفظ کنید.

 

برخلاف صرافی‌های متمرکز پرطرفدار مانند Binance و Coinbase که توسط یک نهادِ واحد و شرکتی اداره می‌شوند، صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) امکان معاملات بدون واسطه را فراهم می‌کنند.

 

بسیاری از این DEX‌ها مبتنی بر اتریوم هستند، جایی که بیشترین اقدامات غیرمتمرکز مالی (DeFi) در آن‌ها انجام می‌شود.

این سیستم به جای اتریوم بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است و در نتیجه هزینه‌های معاملات بسیار کمتری را ارائه می‌دهد.

 

توکن پنکیک

در سپتامبر سال 2020، رمز پنکیک (کیک) در زنجیره هوشمند بایننس  (BSC) راه اندازی شد. CAKE یک توکن BEP-20 است.

 

 با داشتن توکن Cake شما می‌توانید بلیط ورود به قرعه کشی را خریداری کنید و در قرعه کشی‌ها، فرصتی برای برنده شدن داشته باشید.

 

علاوه بر این، دارندگان رمز CAKE بر روند پیشنهاد، افزودن استخرهای توکن جدید به پروتکل PancakeSwap نظارت می‌کنند.

 

مانند هر پروتکل DeFi دیگر، پنکیک سوآپ با خطراتی همراه است. با این حال، امنیتی که توسط (BSC) ارائه می‌شود، قلب و ذهن کاربران CeFi و DeFi را جلب می‌کند. پنکیک سوآپ، بدون کارمزد، تمام عملکرد Uniswap را بهBSC) ) می‌آورد.

 

 هزینه‌های معامله با استفاده از رمز BNB پرداخت می‌شود، اما این هزینه ها در مقایسه با پروتکل‌های DeFi مبتنی بر Ethereum بسیار کم است.

 

پروتکل‌های DeFi درآمد باورنکردنی دارند. علاوه بر این، تقریبا تمام این سیستم عامل‌ها کمتر از دو سال است که بوجود آمده اند. (BSC) یک بستر جدید هیجان انگیز برای DeFi است. پنکیک سوآپ، یکی از بسیاری از پروژه‌های موفق موجود در BSC)) می‌باشد. با پیشرفت صنعت، انتظار می‌رود که شاهد تلاقی بیشتری بین DeFi و CeFi و پروژه‌های با کیفیت بیشتر باشیم که بهترین‌های هر دو جهان را ادغام می‌کنند!

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری پنکک سوآپ می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.19 B
سکه در گردش
0.22 B
حجم بازار
4.44 B
عرضه کل
0.00