در حال دریافت اطلاعات
درباره Avalanche
About Avalanche

شبکه اولانچ و رمز AVAX توسط آزمایشاگاه Ava ایجاد شده است. آزمایشگاه ‌های آوا توسط استاد دانشگاه کرنل، امین گون سیرر، و دکتر سکنیکی دکترای علوم کامپیوتر دانشگاه کرنل تاسیس شد.

آواکس دارایی رمزنگاری شده محدود شبکه اولانچ است، یک پلت فرم منبع باز مبتنی بر Proof of Stake (POS) است، که دارایی‌ها را دیجیتالی می‌کند و هدف آن ایجاد بنیادی جدید برای امور مالی است.

کاربران با استفاده از این توکن، پاداش می‌گیرند و هزینه ها را پرداخت می‌کنند. در کل، فقط 720 میلیون توکن AVAX وجود دارد. از این تعداد، 360 میلیون توکن در هنگام راه اندازی ضبط شده است. طبق Tokenomics این پلتفرم، 360 میلیون دیگر به عنوان پاداش استیک کردن در نظر گرفته شده است.

Avalanche  (AVAX) یک اکوسیستم بلاکچین است، که به عنوان یک شبکه امن، جهانی و غیرمتمرکز طراحی شده است. توسعه دهندگان از این پروژه به عنوان "بستر سیستم عامل" یاد کرده اند. به طور منحصر به فرد، این پروتکل از سه زنجیره بلوک مجزا استفاده می‌کند تا یک چارچوب سازگار و قابل اعتماد برای توسعه دهندگان ایجاد کند. علاوه بر این، اولانچ راه حل‌های پرداخت را به صورت ارز رمزنگاری شده (AVAX) ارائه می‌دهد.

 

اولانچ (AVAX) چه مشکلاتی را حل می‌کند؟

اولانچ ساخته شده است تا مشکلاتی که در اکثر شبکه بلاکچین امروزی وجود دارد را حل کند. این پلت فرم با ارائه یک جایگزین مناسب، با متمرکز بودن مبارزه می‌کند. همچنین با برنامه ریزی بیشتر، برخی ویژگی‌ها و عملکرد مناسب، نقاط ضعف بلاکچین‌های دیگر را ندارد.

 

تراکم، شلوغی

اولانچ برای مقیاس پذیری طراحی شده است. این شبکه نماد معاملات زیر یک ثانیه است و سرعتش را با برترین پردازنده ‌های پرداخت در جهان مانند VISA و PayPal مطابقت داده است. به طور خاص، این بلاکچین دارای 6500 تراکنش در ثانیه است.

 

هزینه کم

از نظر هزینه ‌های عملیاتی، هزینه ‌های Gass در اولانچ بسیار ارزان تر از Ethereum است. هزینه ‌های برای ایجاد و ماین کردن وجود دارد. شما همچنین هزینه معاملات، استیک و ایجاد بلاکچین را پرداخت می‌کنید. سپس این هزینه‌ ها سوزانده می‌شوند.

 

مزایای اولانچ (AVAX)

اولانچ مزایای چشمگیری را برای کاربران شرکتی و شخصی به همراه دارد. این شبکه به مشاغل اجازه می‌دهد تا به راحتی بلاکچین جدید ایجاد کنند. توسعه دهندگان می‌توانند مجموعه ای از خدمات بلاکچین، توکن‌ها و سکه ها را بسازند. نشانه ‌های اولانچ می‌توانند ابزار‌های مالی مانند سهام، اوراق قرضه، بدهی، املاک و مستغلات و غیره را نشان دهند.

 

قابل برنامه ریزی

یکی از خواسته ‌های اصلی توسعه دهندگان پشت اولانچ، اجازه دادن به مشاغل برای ایجاد بلاک چین و برنامه ‌های خاص برای برنامه ها بود . این شبکه برای اجرای چندین ماشین مجازی سفارشی علاوه بر نمونه هایی از ماشین مجازی اولانچ (AVM) ساخته شده است. اولانچ (AVAX)از این جهت انعطاف پذیر است که می‌توانید با استفاده از چندین زبان از جمله EVM و WASM برنامه نویسی کنید. این شبکه با استفاده از زبان معروف Go کدگذاری شد.

 

شرکت کنندگان در شبکه می‌توانند دارایی ‌های هوشمند دیجیتال را به راحتی ایجاد و معامله کنند. این نشانه ‌های تازه شکل گرفته می‌توانند متناسب با نیاز‌های فنی و نظارتی توسعه دهنده ساخته شوند. به این ترتیب، اولانچ ایده آل برای ایجاد سیستم عامل ‌های DeFi است.

 

Dapps سازگار اولانچ (AVAX)

شبکه اولانچ به توسعه دهندگان Dapp اجازه می‌دهد تا در مجموعه قوانین پیچیده سفارشی، کد گذاری کنند. این حرکت عاقلانه بود زیرا به این توسعه دهندگان اجازه می‌دهد دارایی ‌های سازگار با مقررات را ایجاد کنند. کد گذاری می‌تواند برای توصیف نحوه رسیدگی و معامله دارایی تنظیم شود. این روش اطمینان از رعایت انطباق را آسان می‌کند.

 

تورم زدایی

اولانچ بلاکچین تورمی‌ است. این شبکه از اقدامات مختلف هزینه دریافت می‌کند و سپس این سکه ها را برای سوزاندن می‌فرستد. سوزاندن این توکن ها میزان کلی AVAX را در گردش کاهش می‌دهد. به نوبه خود می‌توان تقاضای این توکن ها را کنترل و در آینده قیمت‌ها را تثبیت کرد.

 

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری آوالانچ می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
1.46 B
سکه در گردش
0.22 B
حجم بازار
13.91 B
عرضه کل
0.72 B