logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "cronos", "symbol": "CRO", "en_name": "Cronos", "fa_name": "سی آر او", "change_1h": null, "change_7d": 9.17, "change_24h": 4.35, "change_30d": 11.37, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 31, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": 0.1236, "slug": "cronos", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
CRO

Cronos CRO

سی آر او

قیمت سی آر او

4.3 %

+

$ 0.123600

تومان 7,217

۲۴ ساعت

کمترین قیمت سی آر او

$0

indicator

بیشترین قیمت سی آر او

$0

عرضه کل سی آر او

CRO 0.00

ارزش کل بازار سی آر او

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت سی آر او

0 % +

تغییرات یک هفته

9.2 % +

تغییرات یک ماه

11.4 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
CRO
CRO
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای سی آر او (CRO/USD)

نمودار قیمت لحظه ای سی آر او CRO در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای سی آر او

Cronos (CRO)

ارز دیجیتال سی آر او Cronos با نام اختصاری CRO با ارزش بازار 0.00 در رتبه 31 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش سی آر او صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت سی آر او برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز سی آر او 0.00 واحد است و هر واحد سی آر او در این لحظه با قیمت 0.123600 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت سی آر او در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 4.35 افزایش داشته است.

ارز دیجیتال کرونوس(CRO) چیست؟

 

کرونوس (CRO) رمز ارز  بومی زنجیره کرونوس است - یک بلاک چین غیرمتمرکز و منبع باز که توسط شرکت پرداخت، تجارت و خدمات مالی Crypto.com توسعه یافته است. زنجیره کرونوس یکی از محصولات مجموعه راه‌حل‌های Crypto.com است که برای تسریع پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال به عنوان ابزاری برای افزایش کنترل شخصی بر پول، محافظت از داده‌های کاربر و محافظت از هویت کاربران طراحی شده است. بلاک چین CRO در درجه اول به عنوان وسیله نقلیه ای عمل می کند که برنامه پرداخت موبایلی Crypto.com Pay را تقویت می کند. در آینده، Crypto.com قصد دارد دسترسی به پلتفرم CRO را برای تقویت سایر محصولات خود نیز گسترش دهد. CRO در نوامبر تا دسامبر 2018 فعال شد.
سکه Crypto.com توسط شرکت Crypto.com به عنوان بخشی از چشم انداز "قرار دادن رمز ارز ها در هر کیف پول" راه اندازی شد. Crypto.com خود در ژوئن 2016 با عنوان "Monaco Technologies GmbH" توسط کریس مارسالک، رافائل ملو، گری اور و بابی باو تاسیس شد.

چه چیزی Cronos را منحصر به فرد می کند؟

بلاک چین CRO عمدتاً بر ارائه ابزار به کاربران راه حل های پرداخت، تجارت و خدمات مالی Crypto.com متمرکز است. صاحبان CRO می توانند سکه های خود را در زنجیره Crypto.com قرار دهند تا به عنوان یک اعتبارسنجی عمل کنند و برای پردازش تراکنش ها در شبکه هزینه دریافت کنند. علاوه بر این، از سکه های CRO می توان برای تسویه کارمزد تراکنش ها در زنجیره کرونوس استفاده کرد.
در چارچوب برنامه پرداخت‌های Crypto.com، کاربران می‌توانند با پرداخت به معامله گران در CRO تا 20 درصد و با خرید کارت‌های هدیه و انتقال همتا به همتا به سایر کاربران تا سقف 10 درصد وجه نقد دریافت کنند. وقتی صحبت از موارد استفاده معاملاتی به میان می آید، برنامه Crypto.com به کاربران اجازه می دهد تا با قرار دادن CRO، جوایز رمزی را برای لیست های انتخابی کسب کنند. به‌علاوه، کاربران می‌توانند با قرار دادن آن‌ها در برنامه تبادل Crypto.com یا ویزا کارت فلزی Crypto.com، سود سالانه 10 تا 12 درصد در سکه‌های Crypto.com خود کسب کنند. به طور کلی، CRO به عنوان ابزاری عمل می کند که به انگیزه Crypto.com برای افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در مقیاس جهانی کمک می کند. به این ترتیب، این شرکت به طور مداوم در حال کار بر روی یافتن و توسعه موارد استفاده جدید است که به کاربران این امکان را می دهد تا از ارز رمزپایه استفاده کنند تا کنترل خود را بر دارایی خود افزایش دهند.

چگونه زنجیره کرونوس باعث پیشرفت CRO شده است؟

زنجیره کرونوس میزبان برنامه های غیرمتمرکز مختلف (dApps) است و ارزش کل قفل شده (TVL) آن در زمان نگارش بیش از 781.86 میلیون دلار است که آن را به یکی از بزرگترین زنجیره های سازگار با EVM تبدیل می کند. این اولین بلاک چین است که قابلیت همکاری بین اکوسیستم اتریوم و کاسموس را امکان پذیر می کند. برخی از dApp های زنجیره ای Cronos که با استفاده از آن به عنوان روش اصلی پرداخت برای تراکنش ها باعث پذیرش CRO می شوند عبارتند از VVS Finance، Tectonic Finance، Ferro Protocol، MM Finance و Single Finance.

چه تعداد سکه [CRO] Crypto.com در گردش وجود دارد؟

کل عرضه CRO به 100 میلیارد سکه محدود شده است، که همه آن‌ها با فعال شدن بلاک چین ایجاد شده اند و آن را به ارز رمزنگاری غیرقابل استخراج تبدیل می‌کند. Crypto.com به پیش فروش، فروش عمومی‌یا عرضه اولیه سکه (ICO) اعتماد نکرد؛ در عوض، سکه‌ها فقط از طریق توزیع ثانویه توزیع می‌شوند. کل تأمین CRO برای پنج منظور مختلف تخصیص خواهد یافت: 30٪ - مشوق های توزیع و راه اندازی ثانویه - به صورت روزانه و طی پنج سال از 14 نوامبر 2018 منتشر می‌شود. 20٪ - ذخیره سرمایه - تا 7 نوامبر 2022 منجمد شده است. 20٪ - مشوق های بلند مدت شبکه - تا 7 نوامبر 2022 منجمد می‌شود. 20٪ - کمک هزینه های اکوسیستم - تا زمان راه اندازی Crypto.com Chain Mainnet منجمد شده است. 10٪ - توسعه جامعه. کاربران برای ذخیره و نگهداری ‌CRO می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید . برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت سی آر او در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار سی آر او چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه سی آر او چه مقدار است؟

سایت اصلی سی آر او

https://payeer.com/en/

خرید سی آر او
فروش سی آر او
خرید آنی سی آر او
فروش آنی سی آر او
خرید فوری سی آر او
فروش فوری سی آر او
قیمت سی آر او
خرید و فروش سی آر او
قیمت لحظه ای سی آر او
قیمت خرید سی آر او
قیمت فروش سی آر او
صرافی خرید سی آر او
قیمت سی آر او به دلار
قیمت سی آر او به تومان
بهترین صرافی خرید سی آر او
قیمت سی آر او امروز
نمودار قیمت سی آر او