در حال دریافت اطلاعات
درباره چین لینک
About Chainlink

  چین لینک با نماد اختصار LINK در سال 2015 توسط سرگی نازاروف و با همکاری استیو الیس توسعه داده شد و در سال 2017 به صورت ICO توکن خود را با نام ER-20 را به فروش گذاشت . چین لینک شبکه ی اوراکلی غیر متمرکزی است که پلی مابین قراردادهای هوشمند، مانند قراردادهای اتریوم و اطلاعات خارج از آن ایجاد می کند. خود شبکه بلاک چین توانایی ارتباط برقرار کردن با خارج از نرم افزار را به روشی ایمن ندارد. برنامه ی اوراکلی  غیر متمرکز چین لینک ، به قراردادهای هوشمند اجازه می دهد با اطلاعات خارج از شبکه ارتباط بگیرد ،بنابراین قراردادها می توانند براساس داده هایی که خود شبکه اتریوم قادر به ارتباط با آنها نیست، انجام شوند. بلاکچین لینک ،جزئیات تعدادی از موارد استفاده شده برای سیستم خود را نشان می دهد . یکی از این موارد استفاده مربوط به نظارت بر منابع آب در شهرهایی است که بطور غیرقانونی آب را آلوده می کنند  .

برنامه ی اوراکلی چین لینک می تواند این داده ها را ردیابی کرده و مستقیماً با یک قرارداد هوشمند تغذیه کند. این قرارداد هوشمند می تواند برای اجرای جریمه ها ، انتشار هشدارهای جاری شدن سیل به شهرها یا اعلان به شرکت هایی استفاده شود که مقدار زیادی از آب یک شهر را مصرف می کنند. تا ژانویه ی سال ۲۰۲۱، بازار سرمایه ی چین لینک به ارزش ۸.۶ میلیون دلار رسید و هر لینک ۲۱.۵۳ دلار قیمت گذاری شد.

کاربران برای ذخیره و نگهداری چین لینک می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .


برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.88 B
سکه در گردش
0.45 B
حجم بازار
10.30 B
عرضه کل
1.00 B