در حال دریافت اطلاعات
درباره وان اینچ
About 1inch Network

الگوریتم بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است که اطلاعات ذخیره شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده ها امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریبا از بین می رود. واژه بلاک چین ترکیب دو کلمه ی بلوک و زنجیره است، به عبارت دیگر این فناوری در حقیقت زنجیره ای از بلوک هاست. در هر بلاک هر اطلاعاتی می تواند ثبت شود، از جرم و جنایت یک فرد تا جزئیات تراکنش های یک شبکه پولی مانند بیت کوین. پس از توسعه و پذیرش بیشتر فناوری بلاک چین صرافی های غیر متمرکز نیز در راستای غیر متمرکز سازی توسط شبکه بلاک چین توسع داده شدند. برای پیدا کردن بهترین قیمت یک رمز ارز در بین این صرافی های غیر متمرکز ارز دیجیتال میتوان از پلتفرم 1Inch استفاده کرد. به بیان ساده تر در فرایند خرید ارز دیجیتال از صرافی های غیرمتمرکز میتوان از صرافی 1Inch استفاده کرد که کمترین قیمت موجود در بازار را به معامله گران ارایه میکند. این شبکه توسط هنری کونز و نیز آنتوان بوکو در سال 2019 طراحی و توسعه داده شد    و به صورت همتا به همتا نودهای مختلف شبکه را به هم متصل میکند. در یک شبکه همتا به همتا که به اختصار به آن (p2p) نیز گفته می شود، دو یا چند کامپیوتر یا شخص با یکدیگر در ارتباط هستند بدون اینکه شخص سومی به عنوان واسطه قرار بگیرد. به عبارت دیگر در این ارتباط به یک سرور مرکزی نیاز نیست و هریک از کامپیوترها به طور همزمان نقش یک سرور و یک کاربر را ایفا می کنند. به هریک ازین کامپیوترها یک گره یا (Node) و یا ماینر (miner) گفته می شود.

قیمت ارز دیجیتال 1Inch

نمودار قیمتی ارز یجیتال 1inch پس از عرضه در دسامبر 2020 نوسانات بسیار یرا تجربه کرده است. ناحیه قیمتی 1.6دلار تا 1.8دلار و 3.7تا4دلار و نیز ناحیه 7.7دلار به عنوان سقف قیمتی تاریخی میتواند به عنوان نقاط حمایتی و مقاوتی مورد استفاده معامله گران و سرمایه گذاران 1Inch در بازار ارزهای قرار گیرد. همانند سایر دارایی های مالی و ارز های دیجیتال قیمت ارز دیجیتال 1Inch از المان های متعددی تاثیر پذیر است که در ادامه به برخی از مهمترین المان ها اشاره خواهد شد. عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت 1inch است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج 1inch به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای آن در نظر گرفته می شود. ورود 1Inch به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای ان خواهد بود. رقابت دیگر عاملی است که بر قیمت 1Inch در بازار ارزهای دیجیتال اثر گذار است. صرافی های که 1Inch در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می-گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال 1Inch

توکن 1Inch به عنوان یک توکن کاربردی در بازار ارزهای دیجیتال بدون محدودیت حداکثری عرضه در اختیار معامله گران و سرمایه گذاران قرار گرفته است. در دسامبر 2021 تعداد 1.5میلیارد از این توکن به بازار عرضه شده است که 88امن رمزارز ارزشمند بازار رمزارز ها می باشد.

آینده ارز دیجیتال 1Inch

این شبکه از الگوریتم اثبات سهام به منظور تایید تراکنش ها و ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. در این سازوکار، نیازی به دستگاه های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز نیر، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک-چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه-های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد. همچنین همکاری این پلتفرم با صرافی های متمرکزی همچون بایننس و پالیگان و آپتیمیستیک میتواند موجب پذیرش بیشتر این پلتفرم  در حوزه های دیگری همچون امور نمالی غیر متمرکز deFiگردد. مهمترین هدف حوزه DeFiحذف واسطه های مالی همچون بانک ها و صرافی های متمرکز است که شبکه بلاک چین 1inch به عنوان یک پلتفرم معاملاتی غیر میتمرکز میتواند با فعالیت در اومو وام دهی و وام گیری موجب گسترش و توسعه این شبکه گردد.

کیف پول ارز دیجچیتال 1Inch

توکن 1Inch در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
49.24 M
سکه در گردش
0.47 B
حجم بازار
0.75 B
عرضه کل
0.00