logo
{ "p_id": 4030, "chart_slug": "algorand", "symbol": "ALGO", "en_name": "Algorand", "fa_name": "الگورند", "change_1h": -0.532436, "change_7d": 15.7, "change_24h": 3.05, "change_30d": 22.5, "volume": "142294782.90496463", "marketcap": "1431461333.31", "supply": 10000000000, "rank": 62, "website_url": "http://algorand.foundation", "low_24h": 0.15883014402119985, "high_24h": 0.1850633904082529, "low_7d": 0.13893141527026634, "high_7d": 0.1850633904082529, "low_30d": 0.1173020307595823, "high_30d": 0.1850633904082529, "price": 0.1949, "slug": "algorand", "is_trend": true, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "TRON", "symbol": "TRX", "fa_name": "ترون", "change_24h": 2.16, "price": 0.1075 }, { "name": "EOS", "symbol": "EOS", "fa_name": "ایاس", "change_24h": 1.16, "price": 0.8316 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "IoTeX", "symbol": "IOTX", "fa_name": "", "change_24h": 8.81, "price": 0.05951 } ], "category": { "name": "" } }
ALGO

Algorand ALGO

الگورند

قیمت الگورند

3.0 %

+

$ 0.194900

تومان 11,440

۲۴ ساعت

کمترین قیمت الگورند

$0.158830

indicator

بیشترین قیمت الگورند

$0.185063

عرضه کل الگورند

ALGO 10.00 میلیارد

ارزش کل بازار الگورند

1.43 میلیارد USDT

سایت اصلی الگورند

http://algorand.foundation

تغییرات یک ساعت الگورند

0.5 % -

تغییرات یک هفته

15.7 % +

تغییرات یک ماه

22.5 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
ALGO
ALGO
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای الگورند (ALGO/USD)

نمودار قیمت لحظه ای الگورند ALGO در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای الگورند

Algorand (ALGO)

ارز دیجیتال الگورند Algorand با نام اختصاری ALGO با ارزش بازار 1.43 میلیارد در رتبه 62 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش الگورند صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت الگورند برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز الگورند 10.00 میلیارد واحد است و هر واحد الگورند در این لحظه با قیمت 0.194900 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.14 میلیارد USDT است. قیمت الگورند در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 3.05 افزایش داشته است.

درباره الگورند

تنوع ارزهای دیجیتال تمامی ندارد و این رقابت جهانی باعث شده‌ است اشکال مختلفی از دارایی‌ های دیجیتال وارد بازار رمز ارزها شود. در این مطلب قصد داریم درباره یکی دیگر از ارزهای دیجیتال صحبت کنیم. ارز دیجیتال الگورند یکی دیگر از رمز ارزهای مبتنی بر بلاک چین است که توانسته جایگاه خود را در بین رمز ارزهای گوناگون گسترش داده و پیشرفت کند. در این مطلب به بررسی رمز ارز الگورند می‌ پردازیم و درباره آن با شما صحبت می‌کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال الگورند چیست و چه اهدافی دارد؟

همان‌ طور که اشاره شد یکی از اشکال دارایی‌ های دیجیتال، رمز ارز الگورند است. الگورند که شبکه‌ ای مبتنی بر بلاک چین است حجم وسیعی از برنامه‌ ها را پشتیبانی می‌ کند و فعالیت خود را به‌ شکل غیرمتمرکز و به‌ صورت یک شبکه مستقل اما بر پایه بلاک چین آغاز کرده‌ است. این شبکه دارای اهداف وسیعی است که در قسمت‌ های بعدی مقاله به توضیح آن ها می‌ پردازیم. اگر قصد سرمایه‌ گذاری بر روی ارز دیجیتال الگورند را دارید توصیه می‌ کنیم در ادامه این مطلب همراه باشید. زیرا جامع ترین اطلاعات را از نحوه عملکرد این ارز دیجیتال برای شما گردآوری و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

آینده ارز دیجیتال الگورند چگونه خواهد بود؟

ارز دیجیتال الگورند در تلاش است تا پلی میان سیستم مالی سنتی و اقتصاد غیر متمرکز باشد. با این حال می توان آینده ای درخشان را برای این رمز ارز تصور کرد. تحلیل اقتصادی فاندامنتال درباره ارز دیجیتال الگورند آینده ای درخشان را تصور می کند. بدون شک در آینده رمز ارز الگورند باید شاهد نسل جدیدی از معاملات و تراکنش های مالی باشیم. البته در این میان باید تغییرات و رقابت دیگر ارزهای دیجیتال را در نظر داشته باشیم و از آنان غافل نشویم. این موضوع سبب خواهد شد تمامی احتمالات را در نظر داشته و برطبق آنان بتوانیم خود را برای تغییرات آینده ارز دیجیتال الگورند آماده کنیم. تا کنون الگورند جزء بهترین ارزهای دیجیتالی است که در مدت زمانی کوتاه توانسته آینده خود را تا حدودی مشخص و در مسیر رشد حرکت کند. اما نکته مهم رقابت تنگاتنگ با دیگر ارزهای دیجیتالی است طبعا هر شرکت سعی در رشد و ارتقا وضعیت خود دارد، باید ببینیم آیا الگورند همچنان پیشتاز رقیبان خود به تلاش ادامه خواهد داد؟ و آیا رشد این رمز ارز صعودی خواهد بود یا فراز و نشیب های احتمالی سبب سقوط آن می شود؟

اهداف ارز دیجیتال الگورند چیست؟

از مهم‌ ترین اهداف ارز دیجیتال الگورند می‌ توانیم به تلاش برای انجام تراکنش‌ های با سرعت بالا و مقیاس پذیری اشاره کنیم. اهداف الگورن بسیار وسیع هستند و در تلاش و تمرکز است که خود را برای اجرای قرارداد ها و سیستم‌ های مالی با سرعت بالا و ایمن آماده کند. البته بنیان‌ گذاران این ارز پیوسته در تلاش هستند تا این سیستم ارزی را به سمت‌ و سویی هدایت کنند تا بتواند به سیستم‌ های پرداختی و مالی چون ویزاکارت و مسترکارت رسیده و از آنان پیشی بگیرد. البته برای تحقق این اهداف باید پیوسته بر روی پلتفرم خود تلاش کند. در صورت انجام تأثیرات بسیار وسیع و مثبتی را بر روی آینده رمز ارز الگورند ایجاد خواهد داشت. تاکنون اهداف الگورند و تلاش های آن در یک راستا بوده اند و می توان آینده ای توام با اهداف بیان شده را برای ارز دیجیتال الگورند تصور کرد. هر چند که این راه برای ارز دیجیتال الگورند سخت خواهد بود اما بدون شک ممکن و حتی می تواند ارتقا و رشد مالی و سیستمی را برای الگورند به همراه داشته باشد. البته باید صبورانه منتظر نتایج عملکرد آینده الگورند باشیم.

مزایای الگورند چیست؟

از مهم ترین مزایای ارز دیجیتال الگورند می توانیم به سرعت انجام تراکنش های مالی در کمتر از 5 ثانیه اشاره کنیم. همچنین این سیستم دارای اتخاذ تصمیمات بر اساس آرای بیشتر، توزیع توکن به صورت کاملا عادلانه، پروژه ای کاملا غیرمتمرکز، ایجاد و ساخت بلاک ها به صورت کاملا تصادفی، عدم نیاز به ماینرها برای استخراج و استفاده از پروتکل های بیزانس اشاره کنیم. همان طور که مشاهده می شود مزیت های الگورند بسیار زیاد است و کمتر نقاط ضعفی در عملکرد و اهداف آن به چشم می خورد. به گونه ای که تاکنون به صورت تخصصی انتقادی بر روی نقاط ضعف آن پرداخته نشده است. البته این معنای عدم مشکل بودن آن نیست. طبعا هر ارز دیجیتال در فرآیندهای مالی و تراکنش های بسیار و در مرور زمان بهتر می تواند نحوه عملکرد خود را نشان دهد. با این حال الگورند همچنان بر زیر ذره منتقدین و تحلیلگران بسیاری قرار گرفته است. برای شناخت بهتر و بررسی مزیت های آن باید صبورانه و بی طرفانه نگاهی به وضعیت فعلی و آینده وی در سیستم های ارز و مالی داشته باشیم. البته نمی توان از مزایای ارز دیجیتال الگورند غافل شد و آنان را نادیده گرفت.

بنیان گذاران ارز دیجیتال الگورند چه کسانی هستند؟

بنیان گذار ارز دیجیتال الگورند یکی از اساتید برجسته در حوزه علوم کامپیوتری و ارزهای دیجیتالی است. سیلویو میکالی موسس الگورند به دلیل فعالیت های گسترده در حوزه ارزهای پایه ای و فعالیت در پروژه های مبتنی بر بلاک چین موفق به کسب جایزه تورینگ شده است. وی در سراسر جهان با عنوان اساتید برجسته ارزهای دیجیتال شناخته شده است. پروژه های موفق و ایجاد رمزارز الگورند بر موفقیت های وی افزوده و شهرت آن را فزونی بخشیده است. سیلویو میکالی برای افزایش میزان امنیت کاربران و تبادلات مالی اقداماتی همچون کاهش تقلب و دسترسی کاربران به انجام تراکنش های مالی دیگران را فراهم کرده است. هوشمندی سیلویو میکالی سبب می شود تا تقلب کاهش یافته و در نتیجه میزان امنیت کاربران افزایش پیدا کند. البته ممکن است این موضوع سبب کاهش خرید سرمایه گذاران باشد اما هدف سیلویو میکالی افزایش امنیت کاربران و پیگیری امور آن ها با ایمنی بیشتر خواهد بود. سرمایه گذارانی که به امنیت اطلاعات خود اهمیت می دهند از این اقدامات استقبال کرده و اقدامات سیلویو میکالی مثمر ثمر در حوزه فروش و خرید ارزهای دیجیتالی با ایمنی بالاتر می دانند. تیم سیلویو میکالی همواره برای ارتقای امنیت کاربران خواهد کوشید.

قیمت الگورند در بازار جهانی چقدر است؟

الگورند از آن دسته ارزهای دیجیتالی است که در بازار بورس جهانی دارای قیمتی پایین است. اما این کاهش قیمت همیشگی نیست و اگر الگورند قصد پیشرفت در حوزه کاری خود را داشته باشد باید منتظر افزایش میزان هزینه خرید و فروش الگورند باشیم. این نوسانات قیمت تقریبا در تمامی ارزهای دیجیتالی ممکن است و شرکت رمزارزها بر سر این موضوع با یکدیگر به رقابت می پردازند و سعی در بهبود وضعیت پلتفرم های خود دارند. این مسئله درباره ارز دیجیتال الگورند نیز صادق است. به همین دلایل نمی توان هزینه مشخصی را برای الگورند بیان کرد و درباره آن صحبت نمود. برای اطلاع از وضعیت قیمت الگورند و بررسی میزان رشد و کاهش قیمت آن باید نمودار لحظه ای الگورند را بررسی کرده و بر اساس آن هزینه آینده آن را پیش بینی کنیم. در پاسخ به سوالات بسیاری که درباره هزینه خرید و فروش الگورند پرسیده می شود باید تنها به بررسی هزینه فعلی و گذشته الگورند اشاره کنیم و تنها درباره این موضوع صحبت کنیم. قیمت آینده ارزهای دیجیتالی را نمی توان حدس زد و ممکن است در چند روز آینده هزینه بیشتری را برای خرید بپردازید.

الگورند را چگونه خریداری کنیم؟

الگورند را باید از صرافی های آنلاین خریداری کنید. برای این منظور اگر با صرافی آنلاین آشنا نیستید، می توانید با جستجو در گوگل لیستی از صرافی های آنلاین را پیدا نموده و سپس اقدام به خرید کنید. البته باید اطمینان حاصل کنید که صرافی مدنظر شما از ارز دیجیتال الگورند پشتیبانی می کند و جزء ارزهای موجود در صرافی الگورند را موجود دارد. اگر اطمینان ندارید که صرافی شما الگورند را پشتیبانی می کند یا خیر بهتر است با پشتیبانی وب سایت تماس حاصل کرده و از آنان اطلاعات لازم را کسب کنید. سپس لازم است شما کیف پول الگورند را تهیه و بر روی دستگاه های هوشمند خود نصب نمایید. کیف پول های بسیاری الگورند را پشتیبانی می کنند شما می توانید با تهیه رایگان کیف پول خود و بعد از گذراندن مراحل تایید اطلاعات توسط صرافی اقدام به انجام معاملات مالی خود کنید. کیف پول به منظور نگهداری سرمایه های شما تهیه و مورد استفاده قرار خواهد گرفت. لذا تهیه آن ضروری است و باید آن را تهیه کنید. بسیاری از افراد به دلیل امنیت بیشتر ترجیح می دهند از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنند. این موضوع کاملا به نظر شما بر می گردد.

فروش ارز دیجیتال الگورند

برای فروش ارز دیجیتال الگورند نیز باید به صرافی آنلاینی که از آن خرید کرده اید رفته و تراکنش های مالی خود را انجام دهید. البته برای فروش می توانید مستقیما اقدام کنید و به صورت مستقیم به فرد خریدار ارز را واگذار کنید. اما در روش های فروش ارز دیجیتال الگورند ما این شیوه فروش را توصیه نمی کنیم زیرا امنیت این نوع فروش به مراتب کمتر از فروش از طریق صرافی است. در نتیجه بهتر است اگر قصد فروش سرمایه های دیجیتالی خود را دارید حتما از طریق صرافی اقدام کنید و برای فروش تراکنش های مالی خود را ثبت کنید. در این روش ممکن است خریدار سهام شما در گوشه ای از جهان باشد و یا سهام شما به چندین سهام تقسیم شده و به فروش برسد.

کیف پول های الگورند

همان طور که اشاره شد برای خرید ارز دیجیتال الگورند باید کیف پول تهیه کرده و سرمایه های شما درون کیف پول قرار خواهد گرفت. اما نکته مهم این است که کیف پول انتخابی شما باید از ارز دیجیتالی الگورند پشتیبانی کند. از مهم ترین کیف پول هایی که برای خرید الگورند می توانید استفاده کنید، می توانیم به کیف پول لجر، کیف پول تراست والت، کیف پول ترزور و... اشاره کنیم. البته کیف پول های سخت افزاری بسیاری از الگورند پشتیبانی می کنند و کسانی که امنیت بیشتری در کیف پول های دیجیتالی خود می خواهند می توانند از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنند. امنیت کیف پول ها بسیار بالا است به گونه ای که برای نگهداری تمامی ارزهای دیجیتال باید از کیف پول استفاده کنید. همچنین اگر نیاز دارید تا امنیت کیف پول های خود را بیشتر کنید می توانید از تنظیمات آپشن های امنیتی بیشتری را برای دسترسی به کیف پول خود فعال کنید.

آیا ارز دیجیتال الگورند قابل استخراج است؟

همان طور که در قسمت های قبل اشاره کردیم این رمزارز نیازی به ماینرها ندارد در نتیجه قابلیت استخراج را نخواهد داشت. شما نمی توانید این رمز ارز را استخراج کنید اما می توانید با خرید سهام آن را در شبکه قفل کرده و به عنوان یک گره یا نود عمل کنید. با این کار می توانید به انجام تراکنش های مالی دیگر کمک کرده و از طریق از شبکه پاداش دریافت کنید. البته این مورد نیز می تواند به عنوان یکی از بهترین ویژگی های الگورند نیز باشد. شما نیازی به استخراج ندارید در نتیجه زمان کمتری را برای دریافت و دسترسی به ارزهای دیجیتال صرف خواهید نمود. بسیاری از افرادی که به دنبال افزایش سرعت تراکنش های مالی خود هستند، روی به استفاده از رمزارزهای بدون استخراج می آورند و این قابلیت برای تمامی افراد سرمایه گذار ارز دیجیتال الگورند برقرار خواهد بود.

بررسی الگورند برای سرمایه گذاری

الگورند در سال های اخیر رشد و پیشرفت چشمگیری داشته است اما باید به این موضوع بپردازیم که آیا می توانیم از آن برای سرمایه گذاری استفاده کنیم؟ افراد بسیاری به جهت سود بیشتر اقدام به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی می کنند. اما شاید در این میان بعضی از رمزارزها مناسب سرمایه گذاری مخصوصا در کشور ما ایران نباشند. به همین علت ما توصیه می کنیم با توجه به اهداف شما برای سرمایه گذاری از افراد حاذق در این حوزه مشورت گرفته و درباره علل سرمایه گذاری خود و آنچه انتظارش را دارید حتما با کارشناسان صحبت کنید. شاید در ابتدا تصور شود الگورند برای سرمایه گذاری مناسب نیست اما ممکن است با توجه به خواسته های شما بیشتر از رمزارزهای دیگر مانند بیت کوین و اتریوم به شما سود برساند و سرمایه های شما را در بازار ارز دیجیتال گسترش دهد.

جمع بندی مطلب

در این مقاله سعی داشتیم نگاهی بی طرفانه به موضوع ارز دیجیتال الگورند داشته باشیم. الگورند ارز دیجیتالی نوپاست که توسط یکی از بهترین اساتید ارزهای دیجیتال تاسیس شده است. شاید بی انصافی باشد که آن در مقایسه با دیگر رمزارزهای موجود در بازار کمتر دانسته و قابلیت های آن را نادیده بگیریم. اگر قصد سرمایه گذاری در ارز دیجیتال الگورند را دارید توصیه می کنیم برای مشخص شدن نتایج کار الگورند صبور باشید و نگاهی مثبت و خوشبینانه به فعالیت های الگورند در بازار ارز دیجیتال داشته باشید. امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.   الگو Algo ارز رمزپایه بلاکچین الگوراند Algorand است. بلاکچین الگوراند برای کمک به ایجاد یک اقتصاد باز و بدون مرز ساخته شده است که همه بتوانند در آن مشارکت کنند. این نوع جدید اقتصاد دیجیتال، فقط با ارز واقعی دیجیتال قابل اجرا است که برای همه بلافاصله عملی باشد و این چیزی نیست جز الگو. ارزهای رمزنگاری شده مانند الگو همان کارهای کلیدی را انجام می‌دهند که پول کاغذی انجام می‌دهند (که امروزه اغلب به‌ آن‌ها ارز FIAT گفته می‌شود) اما از آنجا که ‌آن‌ها دیجیتال هستند، ‌می‌توانند بدون چالش‌های پول کاغذی این کار را انجام دهند. از Algo می‌توان برای خرید و فروش کالا یا خدمات استفاده کرد. همچنین از الگو می‌توان برای ارسال فوری پول به هر کسی بهره برد. بدون فرمی برای پر کردن، بدون بانک یا صرافی و البته بدون تاخیر. ویژگی‌‌های الگو سرعت الگو در کمتر از 4.5 ثانیه به کیف پول هر کسی ارسال می‌شود. مقیاس پذیر بلاکچین Algorand برای میلیاردها کاربر ساخته شده است. این بدان معناست که هر چقدر تعداد کاربران الگو زیاد باشند، پرداخت شما در کمتر از 4.5 ثانیه انجام می‌شود. قابل اعتماد بلاکچین الگوراند به گونه ای ساخته شده است که تضمین می‌کند منشعب نمی‌شود و به اصطلاح فورک (Fork) ندارد. شفاف کل مقدار الگو در زمان راه اندازی بلاکچین الگوراند ایجاد شد. این اتفاق در 19 ژوئن 2019 رخ داد و 10 میلیارد الگو ایجاد شد. در هر زمان، هر کسی می‌تواند بلاکچین عمومی ‌الگوراند را بررسی کند تا ببیند چند الگو استفاده می‌شود. امن گرچه بلاکچین الگوراند از بسیاری جهات شفاف است، اما از پیشرفته ترین رمزنگاری (کدهای دیجیتال نشکن) استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که تمام اطلاعات شخصی و خصوصی پرداخت شما در امنیت است. به طور خلاصه، الگو یکی از سریع ترین، مطمئن ترین و قابل اعتمادترین ارزهای رمزنگاری است که امروزه استفاده می‌شود. با محقق شدن چشم انداز اقتصاد بدون مرز، الگو یکی از مهمترین ارزهای رمزنگاری مورد استفاده خواهد بود. از آنجا که الگو یک ارز رمزنگاری شده آزاد است، بسته به احساسات بازار یا شرایط خارجی، ارزش آن در صورت تبدیل به پول کاغذی یا ارز رمزنگاری دیگری ممکن است کاهش یا افزایش یابد. الگورند قیمت الگو را کنترل نمی‌کند. توزیع برخی یا انواع ارزهای رمزپایه، از جمله الگو، در برخی از حوزه‌های قضایی قانونی نیست و ممکن است در سایر حوزه ها با محدودیت‌های خاصی روبرو شود. الگورند به طور مستقیم الگو را در کشورهایی که هنوز چنین توزیعی مجاز نیست (از جمله ایالات متحده) عرضه نمی‌کند، اگرچه بازارهای ثانویه که تحت کنترل الگوراند نیستند، ممکن است که الگو را در چنین حوزه‌های قضایی معامله کنند. الگورند مسئولیت اینگونه معاملات را نمی‌پذیرد و به خریداران هشدار می‌دهد که ریسک این معاملات با خودشان است. کاربران برای ذخیره و نگهداری الگورند می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید . برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت الگورند در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار الگورند چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه الگورند چه مقدار است؟

کمترین قیمت الگورند در ۲۴ ساعت 0.158830 $

بیشترین قیمت الگورند در ۲۴ ساعت 0.185063 $

کمترین قیمت الگورند در یک هفته 0.138931 $

بیشترین قیمت الگورند در یک هفته 0.185063 $

کمترین قیمت الگورند در یک ماه 0.117302 $

بیشترین قیمت الگورند در یک ماه 0.185063 $

سایت اصلی الگورند

http://algorand.foundation

خرید الگورند
فروش الگورند
خرید آنی الگورند
فروش آنی الگورند
خرید فوری الگورند
فروش فوری الگورند
قیمت الگورند
خرید و فروش الگورند
قیمت لحظه ای الگورند
قیمت خرید الگورند
قیمت فروش الگورند
صرافی خرید الگورند
قیمت الگورند به دلار
قیمت الگورند به تومان
بهترین صرافی خرید الگورند
قیمت الگورند امروز
نمودار قیمت الگورند