در حال دریافت اطلاعات
درباره بیت کوین
About

تاریخچه کازموس به سال‌ها قبل از تاریخ راه اندازی آن برمی‌گردد. پلتفرم Tendermint ، در سال 2014 پس از معرفی توسعه دهنده شناخته شده بلاک چین، Jae Kwon به این صنعت اضافه شد. سرانجام، کوون با دو توسعه دهنده رمزنگاری دیگر، Zarko Milosevic و Ethan Buchman ارتباط برقرار کرد.

در آوریل 2017، کازموس با موفقیت از طریق ICO امنیت خود را تامین کرد و به طرز شگفت انگیزی، تنها 29 دقیقه طول کشید تا به هدف خود برسد.

در دسامبر 2018، این شبکه آزمایشات عمده ای را با انتشار Game of Stakes آغاز كرد. کمتر از چهار ماه بعد، شبکه رسمی کازموس راه اندازی شد.

کازموس (ATOM) چیست؟

به طور خاص، کازموس شبکه ای از شبکه های بلاک چین است. توسعه دهندگان این مفهوم را " اینترنت بلاک ‌چین " می نامند. هدف این پروژه این است که بلاک ‌چین‌های جداگانه بتوانند به صورت یکپارچه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

کازموس قادر است با اجازه دادن به هر زنجیره بلوکی برای برقراری ارتباط، به اشتراک گذاری داده ها و معامله با هر کس دیگری، اصطکاک موجود در بازار را به یک نیروی محرکه مثبت برای توسعه تبدیل کند.

کازموس چیزی فراتر از پل ارتباطی بین بلاک چین‌هاست. این پلت فرم همچنین دارای مجموعه کاملی از محصولات و ویژگی هایی است که آن را به گزینه ای محبوب در بازار تبدیل کرده است.

کازموس دسته ای از فناوری نسل جدید را معرفی می کند که دسترسی توسعه دهندگان به ابزارهای قدرتمندی را که کارایی ایجاد بلاک چین را افزایش می دهند فراهم می کند.

به طرز چشمگیری، توسعه دهندگان قادر به ایجاد زنجیره بلوکی پیچیده در اکوسیستم کازموس طی یک هفته هستند. در مقایسه، با استفاده از بلاک چین‌های نسل 2cd همین کار هفته ها طول می‌کشد. به همین دلیل، کازموس همچنان شاهد رشد جامعه Dapp است که به ایجاد تعامل بیشتر کاربر کمک می کند.

ATOM رمز ارز شبکه کازموس است و به عملکردهای حیاتی کمک می‌کند. برای اولین بار، برای اجرای قراردادهای هوشمند و تراکنش‌های تکمیل شده، استفاده می‌شود. ATOM های جدید، هر بار که بلوکی از تراکنش ها تأیید می‌کنند، به عنوان پاداش برای اعتبار سنج شبکه تولید می‌شوند.

 

کازموس (ATOM) چه مشکلاتی را حل می‌کند؟

هدف اصلی کازموس مقابله با عدم همکاری در بازار است. بخش بلاک چین، انواع زیادی از خدمات و عملکردها را در بر می‌گیرد. با این حال، هر زنجیره بلوکی در حال حاضر به عنوان یک جزیره فعالیت می‌کند. این توانایی کلی بازار در انجام وظایف مهمی مانند لابی گری برای قوانین حامی رمزگذاری بیشتر، یا سایر پیشرفت های حیاتی در صنعت را ضعیف می‌کند.

از طریق کازموس، بلاک چین‌های مختلف می‌توانند با موارد استفاده تخصصی خودشان همزیستی داشته باشند. این به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا تلاش خود را بجای بازاریابی و فعالیت‌های رقابتی بر روی پیشرفت متمرکز کنند. کازموس حتی به بلاک چین‌های مختلف اجازه می‌دهد تا از قابلیت‌های سیستم عامل‌های دیگر برای بهبود قابلیت استفاده خود استفاده کنند.

 

مزایای کازموس (ATOM)

کازموس مزایای زیادی را به بازار عرضه می‌کند. برای اولین بار، این پلت فرم کاملا قابل تنظیم است. توسعه دهندگان می توانند به راحتی برنامه ها و سیستم عامل‌های جدید بلاک چین را ایجاد و صادر کنند.

شبکه کازموس بدون هیچ نهاد مرکزی فعالیت را تسهیل می‌کند. به این ترتیب، شبکه معاملات بین بلاک چین را ساده می‌کند و به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد تا داده ها و رمزها را به صورت برنامه ای به اشتراک بگذارند.

چشم انداز کازموس ایجاد سهولت در ساخت زنجیره های بلوکی و شکستن موانع بین بلاک چین‌ها با اجازه دادن به آن‌ها برای انجام معاملات با یکدیگر است.

هدف نهایی ایجاد اینترنت از Blockchains است، شبکه ای از بلاک چین‌ها که می‌توانند به صورت غیرمتمرکز با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. با کازموس ، بلاک چین‌ها می توانند حاکمیت خود را حفظ کنند، معاملات را به سرعت پردازش کرده و با بلاک چین‌های دیگر در اکوسیستم ارتباط برقرار کنند، و این امر را برای موارد مختلف استفاده بهینه می‌کند.

این چشم انداز از طریق مجموعه ای از ابزارهای منبع باز Open Source)) مانند:Tendermint ، کازموس SDK و IBC طراحی شده است تا به مردم اجازه دهد برنامه های بلاک چین سفارشی، ایمن، مقیاس پذیر و قابل همکاری را به سرعت ایجاد کنند.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری کازموس می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.00
سکه در گردش
0.00
حجم بازار
0.00
عرضه کل
0.00