در حال دریافت اطلاعات
درباره Solana
About Solana

ارز دیجیتال سولانا با نماد اختصاری SOL  در سال 2017 توسط آناتولی یاکوونکو ایجاد شد . مدیر عامل سولانا ((Anatoly Yakovenko به این پی برد که SHA256 می تواند برای ایجاد یک روش زمان سنجی غیرمتمرکز در بلاکچین رمزارزی استفاده شود به همین جهت در ماه نوامبر سال 2017 وایت پیپر سولانا را منتشر نمود .

عرضه اولیه ICO ارز دیجیتال سولانا در ماه مارس 2020 از طریق صرافی Coinlist انجام شد که طی آن هشت میلیون SOL  به فروش رفت.

سولانا برای افزایش بازدهی شبکه ی خود ، از سیستم اثبات سهام با موانع ورودی کم به همراه تراکنش های برچسب زمانی استفاده نمود.سولانا با این کار تا 65 هزار تراکنش در ثانیه را پردازش می کند و عملیات خود را بر خلاف پروژه های دیگر به سایر زنجیره ها واگذار نمی کند.

همکاری سولانا SOL با چین لینک  Chainlink یکی از پروژه های همکاری است که تصمیم دارند در کنار یکدیگر در حال ساخت اوراکلی بسیار سریع و ارزان قیمت هستند که داده های قیمتی هر بلاک Sol  در هر 400 میلی ثانیه یک بار به روز کند.

همچنین سولانا از همکاری بزرگ دیگری با تتر جهت ورود USDT  به اکو سیستم خود خبر داده است.

تیم سولانا در وایت پیپر خود روند رو به رشدی را نوید داده اند که طی آن قصد دارند زمان تولید هر بلاک را تا 80 میلی ثانیه کاهش دهند و امیدوار هستند که بتوانند معاملات ارزهای دیجیتال را در بازه ی یک میلی ثانیه در صرافی های غیرمتمرکز SOL  که در مقایسه با کوتاه ترین بازه ی زمانی بایننس 1 دقیقه می باشد ، انجام دهند.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری سولانا می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
1.27 B
سکه در گردش
0.30 B
حجم بازار
39.33 B
عرضه کل
0.00