در حال دریافت اطلاعات
درباره ترون
About TRON

TRX یک ارز رمزنگاری شده محبوب است که در بلاکچین ترون فعالیت می‌کند. این نسخه در ابتدا به عنوان رمز ERC-20 در طی افزایش رمزنگاری، توسط جاستین سان در سال 2017 ساخته شد، اما پس از اتمام آن در اواسط 2018 به بلاکچین خود مهاجرت کرد.

برای چند ماه اول، قیمت آن هیچ حرکت قابل توجهی را مشاهده نکرد. بیشتر بین 0.001 تا 0.002 دلار در نوسان بود تا اینکه سرانجام در اواسط دسامبر همان سال شروع به افزایش کرد.

 

اهداف ترون

هدف بلند مدت Tron ایجاد انقلابی در صنعت سرگرمی‌ است، بیشتر از طریق بازی، تورنت و سایر فعالیت‌های مشابه جامعه گرا، توانایی انجام تراکنش های خرد را فراهم می‌کند. به این ترتیب، مصرف کنندگان می‌توانند مستقیما به هنرمندان و توسعه دهندگان متصل شوند و در ازای پرداخت هزینه ای ناچیز، اغلب فقط چند سنت بیشتر یا کمتر، از محتوای آن‌ها لذت ببرند.

 

عملکرد پلتفرم

این پروژه همچنین به عنوان یک پلتفرم توسعه عمل می‌کند که در قراردادهای هوشمند، dApps، DeFi، NFTs و سایر روندهای محبوب، سر و صدا به پا کرده است. به همین ترتیب، علی رغم اینکه بلاکچین ترون، یکی از رقبای Ethereum است؛ ترون بسیار سریعتر، راحت تر و صد البته ارزانتر از بلاکچین اتریوم عمل می‌کند.

 

بنیاد TRON ادعا کرد که این پروژه پس از آنکه اخیرا عرضه خود را کاهش داد، به اولین رمزنگاری تورم زدایی در جهان تبدیل شده است.

 

ارزش TRX در آینده چیست؟

در حالی که هیچ کس به طور قطعی نمی‌تواند آینده ترون را برای قیمت ارز رمزنگاری شده بیان کند، دلایل زیادی برای خوش بینی وجود دارد.

TRX در سال جاری پیشرفت چشمگیری داشته است و این امکان وجود دارد که به لطف آخرین تحولات در شبکه Tron و خود ارز رمزپایه بومی ‌و به ویژه افت ناگهانی عرضه، این پیشرفت ادامه پیدا کند.

 

آیا ترون در آینده به 1 دلار می‌رسد؟

TRX در کل عمر خود حتی به نزدیک 1 دلار هم نرسیده است، اما با گذشت زمان، می‌تواند آنقدر بالا برود که این رقم برایش ناچیز باشد. با این حال، این کار سال‌ها به طول می‌انجامد و یا به توسعه بسیار قدرتمندی از طرف پروژه وابسته است.

کاربران برای ذخیره و نگهداری ترون می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
1.03 B
سکه در گردش
71.66 B
حجم بازار
6.72 B
عرضه کل
0.00