logo
{ "p_id": 6945, "chart_slug": "amp", "symbol": "AMP", "en_name": "Amp", "fa_name": "آمپ", "change_1h": -0.819386, "change_7d": 7.88, "change_24h": 3.2, "change_30d": 84.24, "volume": "11128031.22933325", "marketcap": "164135662.86", "supply": 99444100000, "rank": 196, "website_url": "https://amptoken.org", "low_24h": 0.00378196156636004, "high_24h": 0.003973853229082267, "low_7d": 0.003566220554301312, "high_7d": 0.004000956770874773, "low_30d": 0.002361136965435394, "high_30d": 0.004578220050328283, "price": 0.009507, "slug": "amp", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
AMP

Amp AMP

آمپ

قیمت آمپ

3.2 %

+

$ 0.009507

تومان 556

۲۴ ساعت

کمترین قیمت آمپ

$0.003782

indicator

بیشترین قیمت آمپ

$0.003974

عرضه کل آمپ

AMP 99.44 میلیارد

ارزش کل بازار آمپ

0.16 میلیارد USDT

سایت اصلی آمپ

https://amptoken.org

تغییرات یک ساعت آمپ

0.8 % -

تغییرات یک هفته

7.9 % +

تغییرات یک ماه

84.2 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
AMP
AMP
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای آمپ (AMP/USD)

نمودار قیمت لحظه ای آمپ AMP در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای آمپ

Amp (AMP)

ارز دیجیتال آمپ Amp با نام اختصاری AMP با ارزش بازار 0.16 میلیارد در رتبه 196 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش آمپ صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت آمپ برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز آمپ 99.44 میلیارد واحد است و هر واحد آمپ در این لحظه با قیمت 0.009507 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 11.13 میلیون USDT است. قیمت آمپ در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 3.20 افزایش داشته است.

دربارهamp

ارز دیجیتال AMP به‌عنوان توکن وثیقه دیجیتال جدید توصیف می‌شود که تضمین‌های فوری و قابل تأیید را برای هر نوع انتقال ارزش ارائه می‌کند. با استفاده از Amp، شبکه‌هایی مانند Flexa می‌توانند تراکنش‌ها را برای طیف گسترده‌ای از موارد استفاده مرتبط با دارایی به سرعت و به‌طور برگشت‌ناپذیر ایمن کنند. بلاکچین برای حفظ امنیت مجازی از دو کلید برای سیستم تاید اعتبار استفاده می کند. این سیستم تایید اعتبار باعث می شود امنیت کامل در بلاک چین ایجاد شود. به عبارت دیگر سیستم رمزنگاری در بلاکچین ار تابعی به نام (هش) استفاده می کند. به بیان ساده تابع هش تابعی است که در ازائ ورود هر نوع کلمه یا عبارتی، مقدار ثابتی از اعداد را به عنوان خروجی اراعه می دهد. تابع هشی که بیتکوین را رمزنگاری می کند یک تابع ریاضی به نام SHA256 می باشد. تابع هش تابعی یک طرفه است که پس از رمزنگاری امکان بازگشت و یا رمز گشایی آن وجود ندارد. آنچه که امنیت بلاکچین را شگف آور می کند این است که اطلاعات هر بلوک دقیقا رمز بلوک قبلی است و برای هک کردن شبکه بلاک چین باید حداقل به 51% بلوک ها دسترسی پیدا کرد که تا حد زیادی غیر ممکن است. تراکنش ها توسط یک آدرس عمومی که بلاک چین به فرد می دهد ثبت می شود و به دیگران نشان داده می شود. بنابر این در حالی که هویت واقعی فرد محفوظ مانده تمام معاملات انجام شده او با آدرس عمومی در معرض همگان قرار می گیرد. این آدرس عمومی همان آدرس والت یا کیف پول دیجیتالی است که در جا به جایی ارزهای دیجیتال استفاده می شود. با گسترش فناوری نوین بلاک چین و نیز توسعه روز افزون معاملات در بازار ارزهای دیجیتال مشکلاتی همچون کارمزد تراکنش های بالا در برخی از صرافی ها و نیز سرعت تراکنش ها از چالش های اصلی هریک پروژه های مبتنی بر بستر بلاک چین هستند. ارز دیجیتال AMP به منظور پوشش ریسک سرعت تراکنش ها ی شبکه بلاک چین اتریوم و بر بستر همین شبکه به عنوان یک توکن توسعه داده شد. این پروژه به بیان ساده تر دارای بسته های رمزارز AMPاست که به عنوان وثیقه ی تراکنش ها در شبکه اریوم مورد استفاده قرار میگیرد. حال اگر به جهت سرعت تراکنش کم در یک تراکنش سرمایه گذارا دچار مشکل شده و نیز قیمت با نوسان بالا مواجه شود میتوان از این بسته های AMP در مقابل کاهش ارزش معاملات به دلیل نوسانات استفاده کرد.

قیمت ارز دیجیتال AMP

نمودار قیمتی ارز دیجیتال AMP پس از عرضه در نوامبر 2021 با یک روند نزولی مواجه شده است. نواحی قیمتی 0.04دلار و 0.05تا0.054دلار و نیز سقف قیمتی تاریخی 0.07دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده سرمایه گذاران و تحلیل گران تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرد. همانند سایر دارایی های مالی قیمت ارزدیجیتال AMP نیز از المان های بسیاری تاثیر پذیر است که در ادامه به مهترین المان ها اشاره خواهد شد. عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت AMP است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج AMP به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای آن در نظر گرفته می شود. ورود AMP به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای ان خواهد بود. رقابت دیگر عاملی است که بر قیمت AMPدر بازار ارزهای دیجیتال اثر گذار است. صرافی های که AMPدر آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

آینده ارز دیجیتال AMP

همانطور که پیشتر نیز گفته شد این توکن بر بستر شبکه بلاک چین اتریوم طراحی شده است که در این شبکه از الگوریتم اجماع در سازوکار اثبات کار به منظور تایید تراکنش ها و نیز ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. بر اساس این الگوریتم ، تایید نهایی تراکنش ها پس از آن که یکی از گره ها آن را ثبت می کند، مستلزم تایین حداقل دوسوم گره های دیگر حاضر در شبکه می باشد. این فرایند از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و هم چنین تراکنش های ثبت شده غیر قابل بازگشت هستند. سازوکار اثبات کارکه به اختصار POW گفته می شود ساز و کاری است که اتریوم بر اساس آن استخراج می شود. تایید تراکنش ها، ایجاد بلاک های جدید و برقراری امنیت شبکه از مهم ترین وظایف سیستم مبتنی بر POW می باشد. ولی این سیستم دارای عملکرد بسیار کند بوده و برای محیط زیست خطرناک است. POW اشاره به الزام وجود گره ها (ماینرها) در سیستم استخراج اتریوم دارد که اولین فرایند استخراج ارزهای دیجیتال است. ماینر ها به ازاء پردازش تراکنش ها و هر بلوکی که ایجاد می کنند به عنوان کارمزد، اتریوم دریافت می کنند. این پلتفرم بر بستر شبکه بلاک چین اتریوم طراحی و توسعه داده شد که به صورت همتابه همتا ارتباط بین گره های مختلف شبکه را امکان پذیر میکند. در یک شبکه همتا به همتا که به اختصار به آن (p2p) نیز گفته می شود، دو یا چند کامپیوتر یا شخص با یکدیگر در ارتباط هستند بدون اینکه شخص سومی به عنوان واسطه قرار بگیرد. به عبارت دیگر در این ارتباط به یک سرور مرکزی نیاز نیست و هریک از کامپیوترها به طور همزمان نقش یک سرور و یک کاربر را ایفا می کنند. به هریک ازین کامپیوترها یک گره یا (Node) و یا ماینر (miner) گفته می شود. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال Amp به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید.

کیف پول ارز دیجیتال AMP

توکن AMPدر تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به 100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

Amp و AMP Token چیست؟

Amp یک وثیقه دیجیتال منبع باز و دارایی دیجیتال است که امکان تضمین فوری ، کارآمد و برگشت ناپذیر هر نوع انتقال ارزش را فراهم می کند. توکن AMP با تمرکز بر امنیت و تغییر ناپذیری ، دارای طیف وسیعی از موارد استفاده است. به لطف استفاده از قراردادهای هوشمند که به عنوان مدیر وثیقه عمل می کنند ، Amp پارتیشن های وثیقه ای را فراهم می کند که امکان جابجایی توکن ها بدون جابجایی آدرس کیف پول را فراهم می کند. اولین تکرار این مورد ، مدیر وثیقه شبکه Flexa بود. علاوه بر این ، Amp را می توان به راحتی در سیستم های پرداخت موجود ادغام کرد تا انتقال ارزش دارایی های دیجیتالی و فیزیکی را تسهیل کند.

پیشینه Amp

پس از نزدیک به یک سال توسعه و پشتیبانی نزدیک با یکی از موفق ترین شرکت های توسعه نرم افزار بلاک چین ، Consensys ، توکن دارایی Amp و پلتفرم استیک،  به عنوان محصول ذهن Flexa راه اندازی شد. این تیم در ابتدا می خواست امنیت و شفافیت را در مورد تسهیلات استیک کردن پلتفرم بومی سکه flexa بهبود بخشد. با این حال ، آنها به زودی متوجه شدند که پتانسیل کامل پروژه بسیار بیشتر است. Amp یک وثیقه و رمز دارایی دیجیتالی است که می تواند از وثیقه گذاری هر نوع انتقال ارزش پشتیبانی کند. این امر به طور شفاف ، فوری و به صورت دیجیتالی برای بسیاری از انواع تراکنش ها قابل دستیابی است. این شامل دارایی های دیجیتالی و فیزیکی ، دارایی های چندگانه یا مشابه است.

شبکهFlexa و Amp

از 30 سپتامبر 2020 ، برنامه مالی غیر متمرکز شبکه (DeFi) Flexa  متوقف شد تا از سکه flexa (FXC) به عنوان وثیقه دیجیتال پشتیبانی کند. علاوه بر این ، Flexa مالکیت قرارداد توکن Flexacoin را از بین برد. دارندگان توکن Flexacoin قادر به انتقال توکن های خود به توکن های AMP با نسبت 1: 1 بودند. از آن زمان ، پاداش های شبکه Flexa Capacity با توجه به تعداد توکن های AMP توزیع شده است. همچنین از این تاریخ ، استفاده از توکن های AMP به عنوان وثیقه در پلت فرم آغاز شد. شبکه Flexa به عنوان یکی از پیشروان پرداخت های فقط دیجیتالی ، ادعا می کند که سریع ترین شبکه و ایمن ترین از نظر ضدیت با پرداخت های تقلبی در جهان را داراست. Flexa می تواند معاملات تجاری را تقریباً بلافاصله با تأیید مجوز پرداخت تأیید کند در حالی که دارایی اصلی تأیید نشده باقی می ماند. این امر به لطف استفاده از پارتیشن های Amp (که در ادامه به آن اشاره شد) به عنوان استخرهای وثیقه است. تیم شبکه Flexa دو سال تحقیق و توسعه را به پروتکل توکن AMP اختصاص داد. علاوه بر این ، Flexa اولین قرارداد توکن منبع باز وثیقه را منتشر کرد. Amp چیست؟ Amp یک وثیقه و رمز دارایی دیجیتالی است که "امکان تسویه فوری معاملات پرداخت" را در یک فرآیند سه مرحله ای ساده فراهم می کند. در مرحله اول ، هنگامی که کاربران توکن AMP را استیک می کنند ، این بدان معناست که هر نوع مبادله تراکنش ارزش را می توان تضمین کرد. این شامل همه چیز از توزیع وام ، فروش اموال ، پرداخت های دیجیتال و مبادله ارز فیات می شود . سپس ، پس از استیک کردن توکن ها ، Amp ریسک انتقال را با استفاده از حوضچه های وثیقه، غیر متمرکز می کند. این امر باعث می شود Amp فوق العاده امن باشد ، و برای استفاده در دنیای واقعی ایده آل است و نیاز به شبکه های ضد تقلب را پاسخ میدهد. در نهایت ، Amp پس از اتمام انتقال دارایی ها به اعتبارسنجان شبکه پاداش می دهد. انواع پاداش ها و مدل های تشویقی برای قراردادهای هوشمند Amp برنامه ریزی شده است. این امر باعث می شود که عملیات روان پروژه انجام شود و صداقت ، شفافیت و امنیت را تسهیل کند. برخی از این مشوق ها شامل ترکیب مداوم خودکار و توزیع خرد است. توکن AMP توکن دارایی AMP (Amp)، یک رمزارز وثیقه، سازگار با ERC-20 است که برای تسهیل تسویه فوری معاملات پرداخت با اجرای حقوق مشروط، با استفاده از قراردادهای هوشمند، همراه با طرح تقسیم بندی طراحی شده است. با استفاده از بزرگترین بلاک چین مبتنی بر قرارداد هوشمند ، Ethereum ، Amp دارای قابلیت همکاری جهانی با سایر پروتکل های معامله است. بر اساس وایت پیپرAmp ، Amp شبیه یک "توکن ابتدایی" است که در آن ترازها به آدرس های اتریوم اختصاص داده می شوند ، اما توکن ها نیز متعلق به یک پارتیشن 32 بیتی خاص هستند که به طور موثر به عنوان بعد دوم در آرایه توزیع مانده ها عمل می کند. این بدان معناست که کل توکن های AMP برابر با مجموع توکن ها در تمام آدرس ها و پارتیشن های کیف پول است . اگرچه Amp دارای عملکرد بیشتری نسبت به Flexacoin است ، اما مدل توکنومیک آن یکسان است. این بدان معناست که توکن AMP همان عرضه ثابت رقیق شده در حدود 100 میلیارد توکن را به علاوه منحنی توزیع مشابه Flexacoin حفظ می کند. بر اساس گزارش CoinGecko ، در زمان نگارش این مقاله ، Amp در حدود 0.05 دلار برای هر توکن قیمت گذاری شده است ، با ارزش بازار 2.7 میلیارد دلار و عرضه در گردش حدود 48 میلیارد توکن .

 Amp چگونه کار می کند؟

مدل وثیقه Amp از مفهوم "تقسیم وثیقه" استفاده می کند. پارتیشن های وثیقه با نمایندگی زیر مجموعه های خاصی از توکن های AMP ، که برای اهداف خاصی استفاده می شوند، کار می کنند. این موارد در بلاک چین اتریوم با استفاده از آدرس های پارتیشن منحصر به فرد متمایز می شوند. همه پارتیشن های وثیقه می توانند مجموعه قوانین منحصر به فردی داشته باشند که عملکردها و قابلیت های خاصی را امکان پذیر می سازد. این مدل های وثیقه را تسهیل می کند که به موجب آن می توان بدون استفاده از توکن ها آدرس گذاشت. Amp از قراردادهای هوشمند به عنوان مدیر وثیقه های زنجیره ای استفاده می کند که انتقال توکن های AMP را برای برنامه های وثیقه برای "قفل ، انتشار و پاداش وثیقه" مدیریت می کند. مدیران وثیقه در رابطه با پارتیشن های وثیقه برای فعالیتها و مجوزهای ارزش انتقال کار می کنند. این شبکه اجازه می دهد تا توکن ها از طرف یک تماس گیرنده از یک پارتیشن خاص منتقل شوند. هنگامی که ترازها خارج از زنجیره ردیابی می شوند ، دو رویداد رخ می دهد. در مرحله اول ، رویداد انتقال شامل اطلاعات آدرس و مقادیر توکن است. ثانیاً ، رویداد انتقال توسط پارتیشن حاوی داده های مشابه رویداد انتقال ، همراه با داده های پارتیشن و فراداده است. Amp می تواند از هر تعداد مدیر وثیقه پشتیبانی کند. به علاوه ، هرکسی می تواند قراردادهای مدیر وثیقه ایجاد کرده و مستقر کند تا Amp را با برنامه های موجود ادغام کند. مدیر وثیقه اصلی ساخته شده بر روی Amp مدیر وثیقه Flexa است. مدیر وثیقه Flexa توکن های AMP را که از طریق شبکه Flexa ذخیره شده است مدیریت می کند تا پرداخت ها را تضمین کند. مدیر وثیقه Flexa با استفاده از پارتیشن وثیقه به عنوان استخر کاربران را به استیک کردن این توکن تشویق می کند، و به موجب آن یک درصد از نقل و انتقالات موفق به همکاران پاداش داده می شود. چرا از Amp استفاده کنم؟ Amp اجازه "اطمینان فوری و قابل تأیید برای هرگونه انتقال ارزش درحال انتظار یا مربوط به آینده" را می دهد. این بدان معناست که اقدامات وابسته به انتقال می تواند بدون هیچ تاخیری انجام شود. همچنین ، وقتی از Amp به عنوان وثیقه استفاده می شود ، کاربران از امنیت ، شفافیت و کارایی دفتر کل تغییر ناپذیر بهره مند می شوند . همچنین ، با تصویب توکن AMP در پروژه های بیشتر ، پروژه های موجود از سطوح بالاتری از نقدینگی و عدم تمرکز بهره مند می شوند. در نتیجه ، این می تواند نوسانات را کاهش داده و کیفیت وثیقه را بهبود بخشد ، زیرا توکن عرضه ثابت دارد و غیر تورمی است. علاوه بر این ، Amp دارایی آگنوستیک است. این بدان معناست که برای استفاده از Amp به عنوان وثیقه برای تضمین معاملات فیزیکی و دیجیتالی ، هیچ سازوکار اجماع خاصی یا نوع دارایی مورد نیاز نیست. هنگامی که Amp به عنوان وثیقه استفاده می شود ، ارزش نقل و انتقالات بیمه می شود ، حتی اگر تأیید نشده باشد. علاوه بر این ، کاربران Amp می توانند مدیران وثیقه سفارشی ایجاد کنند که به برنامه های موجود اجازه می دهد با استفاده از پارامترهای قابل تنظیم با Amp ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این ، چون Amp عرضه ثابت دارد ، خطر نوسان قیمت کاهش می یابد. این امر توجه طیف وسیعی از شرکتها را در بخشهای مختلف جلب کرده است. به لطف رابط های مدیریت وثیقه هوشمند مبتنی بر قرارداد و استراتژی های پارتیشن بندی ، توکن دارایی Amp انتقال سریع ، کارآمد و مطمئن ارزش را تسهیل می کند. این فرصت های جدیدی را برای پرداخت ، وام ، حواله و غیره فراهم می کند! به علاوه ، چون Amp منبع باز است ، می توان آن را به راحتی در سیستم عامل ها و برنامه های شخص ثالث ادغام کرد. صرافی های رمزنگاری Amp Token پس از راه اندازی پلتفرم توکن و سهم دارایی وثیقه دیجیتال Amp در سپتامبر 2020 ، توکن های AMP در ابتدا از طریق صرافی بزرگ ارز ، Gemini در دسترس بود. صرافی مستقر در نیویورک که توسط کامرون و تایلر وینکلووس تأسیس شده است ، شریک قدیمی شبکه Flexa است و از انتشار Amp پشتیبانی می کند. به عنوان یکی از همه کاره ترین توکن های ERC-20 موجود ، Amp برای خرید از طریق بسیاری از صرافی های ارز رمزنگاری محبوب در دسترس است . سرمایه گذاران از بین صرافی های متمرکز و غیر متمرکز انتخاب گسترده ای برای مبادلات دارند. یکی از محبوب ترین مبادلات غیرمتمرکز (DEXs) برای یافتن توکن AMP ، Uniswap است . همچنین ، Bancor Network ، Balancer و 1inch از لیست توکن AMP پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، از آوریل 2021 ، کلون معروف Uniswap ، Sushiswap ، تجارت توکن AMP را نیز تسهیل می کند. علاوه بر این DEX ها ، لایه 2 اتریوم Loopring AMM (بازار ساز خودکار) همچنین از توکن های AMP پشتیبانی می کند. بعلاوه ، به عنوان راه حل لایه 2 ، کاربران می توانند در هزینه های سوخت اتریوم صرفه جویی کنند . خلاصه توکن AMP Amp یک توکن منطبق با "ERC-20" پیشرفته و قابل توسعه است که برای طیف گسترده ای از انواع وثیقه های دیجیتال ، از جمله پرداخت های دیجیتال ، مبادله ارز فیات ، وام و فروش املاک مناسب است. همچنین ، هنگامی که پرداخت ها گیر می افتند ، شکست می خورند یا زمان زیادی طول می کشد ، توکن های AMP که به عنوان وثیقه استفاده می شوند می توانند برای پوشش هر گونه هزینه نقد شوند. در نتیجه ، فروشندگان هنوز پرداخت های خود را به سرعت دریافت می کنند. به علاوه ، خریداران و فروشندگان از برگشت ناپذیری و تغییر ناپذیری معاملات سود می برند. Amp دارای اصول اساسی با رویکرد منحصر به فرد به خدمات درخواستی است. همچنین ، Amp دارای مجموعه قابل توجهی از مشارکت ها از جمله Poloniex ، Bittrex و پروژه شماره یک اوراکل ، Chainlink است . برای ذخیره و نگهداری amp می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید. برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید.

خرید و فروش ارز دیجیتال AMP

ارز دیجیتال AMP دارای محدودیت عرضه در تعداد 92میلیارد عدد است که در ژانویه 2022 تعداد 42میلیارد از این رمزارز در بازار ارزهای دیجیتال در دسترس سرمایه گذاران و معامله گران قرار گرفته است. برای معامله رمزارز Amp می توانید به وبسایت صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت آمپ در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار آمپ چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه آمپ چه مقدار است؟

کمترین قیمت آمپ در ۲۴ ساعت 0.003782 $

بیشترین قیمت آمپ در ۲۴ ساعت 0.003974 $

کمترین قیمت آمپ در یک هفته 0.003566 $

بیشترین قیمت آمپ در یک هفته 0.004001 $

کمترین قیمت آمپ در یک ماه 0.002361 $

بیشترین قیمت آمپ در یک ماه 0.004578 $

سایت اصلی آمپ

https://amptoken.org

خرید آمپ
فروش آمپ
خرید آنی آمپ
فروش آنی آمپ
خرید فوری آمپ
فروش فوری آمپ
قیمت آمپ
خرید و فروش آمپ
قیمت لحظه ای آمپ
قیمت خرید آمپ
قیمت فروش آمپ
صرافی خرید آمپ
قیمت آمپ به دلار
قیمت آمپ به تومان
بهترین صرافی خرید آمپ
قیمت آمپ امروز
نمودار قیمت آمپ