در حال دریافت اطلاعات
درباره Axie Infinity
About Axie Infinity

کسب درآمد هنگام بازی کردن؟آشنا به نظر می رسد. اما کسب درآمد در حین انجام یک بازی "مبتنی بر NFT" مطمئناً چیزی است که همه به آن عادت ندارند. اما اکنون با بازی Axie Infinity Game با الهام از Pokemon امکان پذیر است . این یک دستمزد معمول برای برنده شدن در یک بازی نیست ، این یک بازی برد-برد است. و مطمئناً یکی از انواع بازی هایی است که در بین توده مردم محبوبیت و استقبال چشمگیری پیدا کرده است.

بنابراین ، اکنون می توانید کار کنید ، در رمزنگاری سرمایه گذاری کنید و همچنین درآمد کسب کنید در حالی که هیچ کاری جز بازی انجام نمی دهید. هیچ بازی ای تا کنون هرگز اینقدر سرگرم کننده و هیجان انگیز نبوده است.

Axie Infinity (AXS) چیست؟

Axie Infinity یک بلاک چین مبتنی بر تجارت و بازی‌های مبارزه ای است که تا حدی اداره آن بر عهده بازیکنان می‌باشد.

Axie Infinity با الهام از بازی های محبوب مانند Pokémon و Tamagotchi، به بازیکنان امکان جمع آوری، پرورش، مبارزه و تجارت موجودات مبتنی بر توکن ها را می‌دهد که به Axies معروف هستند.

این اکسیس ها می‌توانند اشکال مختلفی داشته باشند و بیش از 500 قسمت مختلف بدن از جمله قسمتهای آبزیان، جانوران، پرندگان، حشرات، گیاهان و خزندگان در دسترس است. قطعات از هر کلاس در چهار مقیاس نادر متفاوت ارائه می‌شوند: معمولی، نادر، فوق العاده نادر و افسانه ای - و Axies می‌توانند هر ترکیبی از اعضای بدن را داشته باشند، که آن‌ها را بسیار متغیر و اغلب نادر و منحصر به فرد می‌کند.

هر Axie یک توکن غیر مثلی NFT) ) با ویژگی ها و نقاط قوت مختلف است و می‌تواند در نبردهای 3v3 وارد شود، با تیم برنده امتیازات بیشتری (برای افزایش سطح آماری Axie یا تکامل اعضای بدن آن‌ها) به دست می‌آورند. این Axies را می‌توان برای تولید فرزندان جدید و منحصر به فرد پرورش داد که می‌توانند در بازار Axie استفاده یا فروخته شوند.

اکوسیستم Axie Infinity همچنین دارای توکن مدیریت منحصر به فرد خود است که به Axie Infinity Shards (AXS)  معروف است. این موارد برای مشارکت در رأی های کلیدی مدیریتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به صاحبان آن می‌گوید که چگونه وجوه خزانه داری جامعه Axie هزینه می‌شود.

بنیانگذاران Axie Infinity چه کسانی هستند؟

Axie Infinity در سال 2018 توسط Sky Mavis ایجاد شد-توسعه دهنده بازی متمرکز بر فناوری و تیمی ‌که عمدتا در ویتنام مستقر است. این مرکز توسط ترانگ نگوین و الکساندر لارسن تاسیس شد.

ترانگ نگوین مدیر عامل فعلی این پلتفرم است. نگوین فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی نرم افزار رایانه بود و قبل از تاسیس Axie Infinity به عنوان مهندس نرم افزار در Anduin Transactions کار می‌کرد.

بازیگر سابق رقابتی الکساندر لارسن همچنین به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل اجرایی این پلت فرم شناخته می‌شود. لارسن از سال 2017 در زمینه بازی های بلاک چین کار می‌کند. او قبلا به عنوان افسر امنیتی اجرایی در سازمان امنیتی دولت نروژ کار می‌کرد و همچنان به عنوان دبیر هیئت مدیره در اتحاد بازی های بلاک چین فعالیت می‌کند.

در مجموع، تیم Axie Infinity متشکل از 25 کارمند تمام وقت است. بسیاری از آن‌ها تجربه توسعه بازی را دارند.

 

چه چیزی Axie Infinity را منحصر به فرد می‌کند؟

هر Axie دارای شش قسمت از صدها قسمت بالقوه مختلف بدن است. که هر کدام حرکات مخصوص به خود را در نبرد دارند. این امر اساساً تنوع بی پایان را در بین Axieها ایجاد می‌کند، در حالی که اکثر Axieها آمار نسبتاً ضعیفی دارند، با این حال آن‌هایی که قوی ترین ترکیب اعضای بدن را دارند می‌توانند آمار باورنکردنی داشته باشند.

بر خلاف برخی دیگر از بازی های مبارزه و پرورش مبتنی بر بلاک چین، هر Axie را می‌توان در مجموع هفت بار پرورش داد تا به کنترل جمعیت Axies کمک کند.

Axie Infinity دارای مرکز جفت گیری مخصوص به خود است تا به بازیکنان کمک کند یک مسابقه مناسب برای پرورش Axie خود بیابند تا بهترین شانس را برای تولید فرزندان کمیاب یا قدرتمند داشته باشند. هزینه 0.005 ETH علاوه بر توکن های  (SLP) برای پرورش Axieها لازم است.

دارندگان توکن AXS به زودی می‌توانند توکن های خود را برای دریافت پاداش های منظم به اشتراک بگذارند. اما بر خلاف برخی دارایی های سهام دار دیگر، دارندگان AXS نیز برای مطالبه پاداش خود باید رای دهند و بازی کنند.

چند سکه Axie Infinity (AXS)  در گردش وجود دارد؟

توکن های Axie Infinity (AXS) دارای مجموع عرضه 270 میلیون توکن هستند. از این تعداد، حدود 53.5 میلیون توکن تا اواسط نوامبر 2020 در گردش بود.

در مجموع، 11 درصد از کل عرضه به شرکت کنندگان در فروش Binance Launchpad IEO اختصاص یافت و 4 درصد در فروش خصوصی فروخته شد. علاوه بر این، 29 درصد برای دریافت پاداش، 20 درصد به بازی برای کسب درآمد، 21 درصد به تیم، 7 درصد به مشاوران و 8 درصد به صندوق اکوسیستم اختصاص می‌یابد.

بر اساس برنامه فعلی انتشار، همانطور که توسط Binance Research نشان داده شده است، 100 درصد از توکن های AXS تا اوایل سال 2026 در گردش خواهند بود.

امنیت شبکه Axie Infinity

توکن Axie Infinity (AXS)  یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شده است. در نتیجه، با مکانیسم اجماع اثبات کار اتریوم POW) ) تضمین می‌شود.

در اوایل سال 2021، Axie Infinity قصد دارد توکن های NFT خود، از جمله Axies، Land و سایر توکن های آیتم های درون بازی را از شبکه Loom به سایدچین سفارشی ساخته شده در اتریوم معروف به Ronin منتقل کند.

Ronin یک زنجیره جانبی مخصوص برنامه است که فقط برای Axie Infinity ساخته شده است. این برنامه توسط Sky Mavis - شرکت توسعه دهنده بازی Axie Infinity، توسعه داده می‌شود و به گونه ای طراحی شده است که از تأیید تراکنش های آنی، کاهش هزینه سوخت و پشتیبانی از مقیاس Axie Infinity پشتیبانی می‌کند.

آیا AXS ارزش سرمایه گذاری دارد؟

Axie مطمئناً یک بازی منحصر به فرد و سودآور است. اما ، کاملاً به بازیکن و دخالت گیمر در پلتفرم بستگی دارد. توکن AXS مطمئناً مورد علاقه هر تحلیلگر ارز رمزنگاری است. اما بی ثباتی توکن به توانایی بازیکن در تکمیل جستجوی روزانه خود بستگی دارد .

مقدار توکن AXS که می توان به دست آورد بر اساس میزان وظایفی است که گیمر انجام می دهد یا بردهایی که آنها می توانند در طول بازی جمع کنند. این توکن در یک سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. قیمتها از 4.72 دلار در ماه مه به 53.28 دلار در جولای افزایش یافته است و در حال حاضر با 39 دلار معامله می شود. این مطمئناً بازگشت امیدوار کننده ای است.

نحوه ذخیره AXS

از آنجا که AXS یک توکن ERC-20 است ، می توان آن را در هر کیف پول نرم افزاری سازگار با ERC-20 مانند Trust Wallet ، Coinomi ، Exodus و همچنین کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor One یا Ledger Nano X ذخیره کرد.

نتیجه گیری

آینده توکن AXS متکی به قابلیت پخش و محبوبیت بازی Axie Infinity است. بازی سرگرم کننده است ، و فضای زیادی برای رشد وجود دارد. همچنین در دو سال گذشته خود را ثابت کرده است و ویژگی های جدیدی در راه دارد تا بازیکنان بیشتری را برای پیوستن به خود جذب کند.

کاربران برای ذخیره و نگهداری axie-infinity می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید. 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.18 B
سکه در گردش
60.91 M
حجم بازار
3.41 B
عرضه کل
0.27 B