logo
{ "p_id": 3602, "chart_slug": "bitcoin-sv", "symbol": "BSV", "en_name": "Bitcoin SV", "fa_name": "بیت کوین اس وی", "change_1h": 0.267459, "change_7d": 8.59, "change_24h": 7.3, "change_30d": 11.31, "volume": "60856264.23862446", "marketcap": "1050213222.01", "supply": 21000000, "rank": 68, "website_url": "https://bitcoinsv.com/", "low_24h": 51.6849040560381, "high_24h": 54.111641524253066, "low_7d": 48.5255166143786, "high_7d": 54.111641524253066, "low_30d": 44.451855878925954, "high_30d": 54.111641524253066, "price": 70.72, "slug": "bitcoin-sv", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

بیت کوین اس وی BSV

BSV

Bitcoin SV BSV

بیت کوین اس وی

قیمت بیت کوین اس وی

7.3 %

+

$ 70.72

تومان 4,557,904

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین اس وی

$51.68

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین اس وی

$54.11

عرضه کل بیت کوین اس وی

BSV 21.00 میلیون

ارزش کل بازار بیت کوین اس وی

1.05 میلیارد USDT

سایت اصلی بیت کوین اس وی

https://bitcoinsv.com/

تغییرات یک ساعت بیت کوین اس وی

0.3 % +

تغییرات یک هفته

8.6 % +

تغییرات یک ماه

11.3 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
BSV
BSV
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین اس وی (BSV/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین اس وی BSV در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین اس وی

Bitcoin SV (BSV)

ارز دیجیتال بیت کوین اس وی Bitcoin SV با نام اختصاری BSV با ارزش بازار 1.05 میلیارد در رتبه 68 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین اس وی صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین اس وی برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین اس وی 21.00 میلیون واحد است و هر واحد بیت کوین اس وی در این لحظه با قیمت 70.72 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 60.86 میلیون USDT است. قیمت بیت کوین اس وی در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 7.30 افزایش داشته است.

درباره بیت کوین کش ساتوشی

پس از پیدایش رمزارزهای نسل بعد از بیت کوین در دنیای بلاکچین نیاز به توسعه این سیستم پولی و هم چنین برطرف کردن برخی ایرادات آن غیرقابل انکار بود. یکی از راه هایی که در فناوری بلاکچین امکان توسعه داخلی این سیستم را فراهم می کند ایجاد هارد فورک و سافت-فورک می باشد که دو ساز و کار مناسب برای به روز رسانی در شبکه بلاکچین هستند. هرچند که واژه فورک (Fork) در لغط به معنای چنگال می باشد ولی در سیستم های برنامه نویسی به معنای تقسیم شدن پروژه به دو مسیر مجزا است که معولا دلیل آن به روز رسانی و یا عدم مقبولیت برخی مباحث سیستم توسط مدیران آن می باشد. تفاوت اصلی بین هاردفورک و سافت فورک سازگاری با بلاک چین قبلی است. در هارد فورک این سازگاری وجود ندارد و اگر از بلاک چین جدید استفاده نشود امکان دسترسی به هیچ یک از بروز رسانی ها وجود نخواهد داشت و نمی توان با کاربران سیستم جدید ارتباط داشت. هاردفورک ها و سافت فورک هایی که در بیت کوین اتفاق افتاد موجب پیدایش رمرازرهای جدید مبتنی بر بیت کوین شد که هرکدام بخشی از مشکلات شبکه پولی بیت کوین را حل می کرد. پس از ایجاد بیت کوین کش و حل کردن بعضی از مشکلات سیستم پولی بیت کوین، مجددا در سال 2018 یک هارد فورک در سیستم بیت کوین کش اتفاق افتاد که از رمزارز بیت کوینSV رونمایی کرد. این رمزارز که در نوامبر2021 دارای رتبه 55 در رده بندی ارزهای دیجیتال می باشد، با هدف افزایش مقیاس پذیری بیت کوین و همچنین سازگاری با بلاک چین های پیشرفته به وجودآمد. پس از جدا شدن BSV از بیت کوین کش یک انجمن صنعتی غیرانتفاعی مستقر در سوئیس به نام انجمن بیت کوین تشکیل شد که اکنون از رشد جهانی و پذیرش بلاک چین و ارز دیجیتال BSV پشتیبانی می کند. ظرفیت هر بلاک در شبکه بیت کوین 10 مگابایت بود که با BSV این مقدار تا 2 گیگابایت افزایش پیدا کرده است. هاردفورک ها معمولا استراتژی و یا حتی محصول جدیدی از یک سیستم هستند که به جهت اختلاف بین توسعه دهندگان برای حل کردن بعضی از مشکلات محصول ایجاد می شوند. سیستم استخراج بیت کوین بر اساس سازوکاری به نام POW می باشد. این فرایند نیازمند وجود گره های متعدد یا همان ماینرهاست که تایید تراکنش ها و همچنین ساخت بلاک ها جدید را به عهده دارند. این دستگاه ها که در امروزه در سراسر جهان یافت می شوند برای انجام محاسبات پیچیده خود نیازمند اینترنت، پردازنده های (CPU) بسیار قوی و در نهایت مصرف بسیار زیاد از انرژی برق هستند. این مسئله می تواند بیش از پیش موجب گرمایش کره زمین و همچنین باعث مصرف بیش از حد برق شود. امروزه نسل های جدیدتر ارزهای دیجیتال با ارائه فرایندی جدید به نام اثبات سهام (POS) توانسته اند روشی نوین برای استخراج ارزهای دیجیتال ارائه دهند.

قیمت ارز دیجیتال BSV

نمودار ارز دیجیتال BSV پس از عرضه در نوامبر 2018 نوسانات بسیاری را تجربه کرده است. نواحی قیمتی 65تا80دلار و 90تا100دلار و نیز 484دلار به عنوان سقف تاریخی قیمتی میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیلگران و معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرد. همانند سایر دارایی های مالی قیمت ارز دیجیتال BSV از المان های بسیاری تاثیر میپذیرد که با المان های تاثیر گذار بر قیمت بیتکوین مشترک است. در ادامه به برخی از مهمترین المان ها اشاره خواهد شد. هزینه تولید به عنوان یک عامل اثر گذار بر قیمت بیت کوین شناخته می شود. برای مثال اگر هزینه مصرف انرژی در کشوری بالا باشد ممکن است ماینرها از نظر صرفه اقتصادی قابل قبول نباشند و در نهایت صاحبان آنها تصمیم به جمع آوری و یا خاموش کردن ماینرها داشته باشند. در این صورت تعداد ماینرها کمتر شده و در ادامه امنیت شبکه نیز کاهش پیدا می کند. به عبارت دیگر زمانی که تعداد ماینرها کم شود احتمال حمله 51% که پیشتر توضیح داده شد بیشتر می شود، لذا موجب کاهش قیمت بیت کوین می شود. صرافی های که بیت کوین در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می-گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود. مقررات حاکم بر فروش بیت کوین که توسط دولت ها تعیین میشود قیمت بیت کوین را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر کشوری خرید و فروش بیت کوین و یا ماین کردن بیت کوین را ممنوع اعلام کند خبر بدی برای این رمزارز و حتی کل بازار ارزهای دیجیتال می باشد. همچنین حاکمیت داخلی بیت کوین نیز بر قیمت اثر گذار است. منظور از حاکمیت داخلی افرادی هستند که یک رمزارز را به وجود آورده اند و اختلاف این افراد با هم می تواند قیمت را تغییر دهد. عوامل اقتصادی همچون دیگر بازار های مالی، در بازار ارزهای دیجیتال نیز موجب تغییرات در قیمت ها می شود. برای مثال سیاست های انبساطی و انقباظی دولت ها برای مهار تورم و یا رکود، می تواند موجب نوسانات قیمتی شدید در بیت کوین و در ادامه کل بازار ارزهای دیجیتال شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال BSV

ارز دیجیتال BSV دارای محدودیت حداکثری عرضه در تعداد 21میلیون عدد است که در دسامبر 2021 تعداد 18میلیون از این رمز ارز در دسترس معامله گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

آینده ارز دیجیتال BSV

این رمز ارز از الگوریتم اجماع در سازوکار اثبات کار به منظور تایید تراکنش ها و نیز ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. الگوریتم اثبات کارکه به اختصار POW گفته می شود ساز و کاری است که BSV بر اساس آن استخراج می شود. تایید تراکنش ها، ایجاد بلاک های جدید و برقراری امنیت شبکه از مهم ترین وظایف سیستم مبتنی بر POW می باشد. ولی این سیستم دارای عملکرد بسیار کند بوده و برای محیط زیست خطرناک است. POW اشاره به الزام وجود گره ها (ماینرها) در سیستم استخراج دارد که اولین فرایند استخراج ارزهای دیجیتال است. ماینر ها به ازاء پردازش تراکنش ها و هر بلوکی که ایجاد می کنند به عنوان کارمزد، BSV دریافت می کنند. ارز دیجیتال BSV در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به 100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند. بیت کوین کش ساتوشی یا همان ساتوشی ویژن با نماد اختصاری BSV یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳.۵۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲۹ بازار قرار داشته و سهم ۰.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. بیت کوین کش ساتوشی یا Bitcoin SV ارز دیجیتالی است که از انشعاب بیت کوین کش ایجاد شده است. اختلافات بین  صاحبین بیت کوین کش باعث جدا شدن آقای ” استیون رایت ” از این تیم و بوجود آمدن BSV شد. در تاریخ ۱ آگوست سال ۲۰۱۷ میلادی وارد یک هارفورک جدید شد و انشعاب جدیدی از بلاک چین بیت کوین ایجاد شد که بیت کوین کش نام گرفت. در سال بعد یعنی ۲۰۱۸ نیز به دلیل عدم توافق توسعه دهندگان بیت کوین کش ، این ارز دیجیتال نیز وارد انشعاب جدیدی شد و بلا کچین آن به دو شاخه  بیت کوین ای بی سی و بیت کوین اس وی شد . و خالق BSV آقای کریگ استیون رایت استرالیایی است که تا کنون تلاش های زیادی در جهت ارتقا شبکه ی این ارز داشته است و با مداومت ایشان با اینکه این ارز عمر چندانی ندارد در رتبه ی نهم جدول برترین ارزهای دیجیتال قرار گرفته است . کاربران برای ذخیره و نگهداری  بیت کوین کش ساتوشی می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید . برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت بیت کوین اس وی در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار بیت کوین اس وی چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه بیت کوین اس وی چه مقدار است؟

کمترین قیمت بیت کوین اس وی در ۲۴ ساعت 51.68 $

بیشترین قیمت بیت کوین اس وی در ۲۴ ساعت 54.11 $

کمترین قیمت بیت کوین اس وی در یک هفته 48.53 $

بیشترین قیمت بیت کوین اس وی در یک هفته 54.11 $

کمترین قیمت بیت کوین اس وی در یک ماه 44.45 $

بیشترین قیمت بیت کوین اس وی در یک ماه 54.11 $

سایت اصلی بیت کوین اس وی

https://bitcoinsv.com/

خرید بیت کوین اس وی
فروش بیت کوین اس وی
خرید آنی بیت کوین اس وی
فروش آنی بیت کوین اس وی
خرید فوری بیت کوین اس وی
فروش فوری بیت کوین اس وی
قیمت بیت کوین اس وی
خرید و فروش بیت کوین اس وی
قیمت لحظه ای بیت کوین اس وی
قیمت خرید بیت کوین اس وی
قیمت فروش بیت کوین اس وی
صرافی خرید بیت کوین اس وی
قیمت بیت کوین اس وی به دلار
قیمت بیت کوین اس وی به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین اس وی
قیمت بیت کوین اس وی امروز
نمودار قیمت بیت کوین اس وی