logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "bittorrent", "symbol": "BTTOLD", "en_name": "BitTorrent", "fa_name": "بیت تورنت", "change_1h": null, "change_7d": null, "change_24h": null, "change_30d": null, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 5781, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": null, "slug": "bittorrent", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

بیت تورنت BTTOLD

BTTOLD

BitTorrent BTTOLD

بیت تورنت

قیمت بیت تورنت

0 %

+

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت تورنت

$0

indicator

بیشترین قیمت بیت تورنت

$0

عرضه کل بیت تورنت

BTTOLD 0.00

ارزش کل بازار بیت تورنت

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت تورنت

0 % +

تغییرات یک هفته

0 % +

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
BTTOLD
BTTOLD
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت تورنت (BTTOLD/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت تورنت BTTOLD در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت تورنت

BitTorrent (BTTOLD)

ارز دیجیتال بیت تورنت BitTorrent با نام اختصاری BTTOLD با ارزش بازار 0.00 در رتبه 5781 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت تورنت صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت تورنت برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت تورنت 0.00 واحد است و هر واحد بیت تورنت در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت تورنت در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 افزایش داشته است.

درباره بیت تورنت

ارز دیجیتال بیت تورنت با نماد اختصاری BTT ، بزرگترین پروتکل به اشتراک گذاری فایل غیرمتمرکز در جهان است . Bram Cohen ، بیت‌تورنت را در آوریل ۲۰۰۱ ایجاد نمود و نسخه جدید آن را در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد. و در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، Justin Sun  موسس Tron ، بیت‌تورنت را به مبلغ ۱۲۰ میلیون دلار در جهت توسعه‌ی پروژه Atlas خرید. این شبکه به شما امکان این را می دهد که چندین نوع فایل مختلف را ب سرعت و بطور رایگان از اینترنت دانلود کنید که در حال حاضر بیش از ۱۷۰ میلیون نفر ماهانه از این پروتکل استفاده می‌کنند. با توجه به وایت پیپر این پروژه  "  BTTبه عنوان یک مکانیزم کلی برای انجام معاملات در منابع محاسباتی مشترک بین مشتریان بیت‌تورنت و یک بازار شفاف از درخواست‌ کنندگان سرویس و ارائه ‌دهندگان سرویس عمل می‌کند.” در کنار BTT، تیم توسعه این پروژه ” BitTorrent Speed” را نیز معرفی کرده‌اند. عرضه‌ی کلی BTT برابر با 990،000،000،000 است. BTT با استفاده از سیستم ICO یا همان عرضه اولیه شکه توانست در ژانویه سال 2019 شروع به کار کند. در مجموع هر توکن بیت تورنت 0.00012 دلار قیمت‌گذاری شد و به این ترتیب در ICO حدود 7.2 میلیون دلار سرمایه جذب گردید. این به این معنی که 60 میلیارد توکن بیت تورنت فروخته شد. جالب اینجاست که این مقدار توکن که در پلتفرم اختصاصی Binance میزبانی می‌شد؛ فقط در عرض چند دقیقه به فروش رسید. فقط سه روز پس از ICO این ارز، قیمت BTT پنج برابر افزایش یافت. از آن زمان یعنی از تاریخ 16 فوریه سال 2019 به بعد قیمت توکن BitTorrent تقریباً به 8 برابر قیمت ICO اصلی خود رسیده است. کاربران برای ذخیره و نگهداری بیت تورنت می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید. ارزهای دیجیتال این روزها دارای گسترش بسیاری است. در این مقاله قصد داریم درباره ارز دیجیتال بیت تورنت صحبت کنیم. بیت تورنت در ابتدا تنها پلتفرمی برای انتقال محتوا و اطلاعات بوده است. اما در سال های اخیر ارز دیجیتال بیت تورنت وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. در ادامه این مقاله قصد داریم معرفی و بررسی کاملی درباره این ارز دیجیتال داشته باشیم و درباره آن با شما صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که اشاره شد این پلتفرم تنها برای انتقال محتوا مورد استفاده قرار می گرفت اما کم کم شاهد حضور ارز دیجیتال بیت تورنت بوده ایم و این نشان از فعالیت این شرکت در حوزه ارزهای دیجیتال است. در حال حاضر پلتفرم بیت تورنت دارای 250 میلیون کاربر است و می توان آینده ای روشن را برای ارز دیجیتال آن متصور شد. بیت تورنت در حال حاضر بر روی شبکه بلاک چین ترون قرار گرفته است و فعالیت های اقتصادی بسیاری را شامل می شود. برای استفاده از این پلتفرم نیازمند نصب نرم افزار آن هستید و باید آن را دانلود و نصب کنید. اما موضوع بحث ما در این مطلب درباره ارز دیجیتال بیت تورنت است و قصد داریم درباره آن در حوزه ارزهای دیجیتال با شما صحبت کنیم. پس برای اطلاعات بیشتر درباره بیت تورنت همچنان با ما همراه باشید.

آینده ارز دیجیتال بیت تورنت چگونه است؟

همانطور که اشاره شد بیت تورنت دارای 250 میلیون کاربر است اما در میان ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال بیت تورنت کمتر شناخته شده است و هنوز راه بسیار طولانی را در پیش دارد. بیشتر سرمایه گذاران ارز دیجیتال بیت تورنت کاربرانی هستند که از پلتفرم آن استفاده می کنند. به همین علت شرکت بیت تورنت به دنبال راهی برای افزایش میزان اعتبار و کمک گرفتن از دیگر رسانه های معتبر است. با این حال نمی توان جایگاه آینده بیت تورنت را نادیده گرفت. البته در شرایط فعلی بهتر است برای سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز تحقیقات بسیاری انجام داده و بی گدار به آب نزنیم. شرایط فعلی بیت تورنت ایده آل نیست و این شرایط با توجه به میزان سوددهی و شناخت مردم در سراسر جهان دستخوش تغییر خواهد بود. لذا اکیدا توصیه می شود حتما در این باره تحقیق کرده و درباره آن با کسانی که جز سرمایه گذاران بیت تورنت هستند، مشورت کنید. ما در این مقاله قصد داریم نگاهی منصفانه به این ارز دیجیتال نوپا داشته باشیم و اطلاعاتی دقیق را برای شما گردآوری و در اختیار شما قرار دهیم.

هدف ارز دیجیتال بیت تورنت چیست؟

بیت تورنت بر روی شبکه بلاک چین ترون قرار گرفته است و طبعا از اهداف ترون در این راستا حمایت می کند. از مهمترین اهداف ارز دیجیتال بیت تورنت می توانیم به: قرار گرفتن بیت تورنت میان تولید کنندگان محتوا و مخاطبین آنها، حذف سانسور، ترویج صداقت و دریافت پاداش برای مشارکت می باشد. از مهمترین اهداف بیت تورنت می توانیم به ایجاد انگیزه بازار به کاربران برای رشد و ارتقای اقتصادی و فعالیت آنها است. شاید با خود فکر کنید از دیگر ارزهای دیجیتال که می شناسید هیچ کدام کاربر محور و اینگونه به فکر سرمایه گذاران خود نبوده اند. به همین دلایل است که ممکن خواهد بود تا بیت تورنت یکی از شکست ناپذیرترین ارزهای دیجیتالی باشد. از این رو باید این ارز اقتصادی را شناخت و درباره آن اهداف دقیقی به دست آورد. تا به این لحظه بیت تورنت با وجود عدم شناخت کافی در بازار توانسته تا حدودی اهداف خود را جامعه عمل بپوشاند. البته در این میان هیچ چیز قابل حدس نیست و ممکن است مشکلات بسیاری برای ارزهای دیجیتال نوپا ایجاد شده و تغییرات گسترده ای در نوع فعالیت آنها ایجاد شود.

مزایای ارز دیجیتال بیت تورنت چیست؟

شاید بد نباشد در این میان اشاره ای به مزایا و معایب ارز دیجیتال بیت تورنت داشته باشیم. طبعا اهداف در کنار نوع عملکرد هر پروژه نقاط ضعف و نقاط قوت بسیاری را برای کاربران و سرمایه گذاران خود ایجاد می کند. در این میان قصد داریم به بررسی نقاط قوت بیت تورنت پرداخته و درباره این ارز دیجیتال نوظهور اطلاعات بیشتری کسب کنیم. از مهمترین مزایای ارز دیجیتال بیت تورنت می توانیم به عدم دریافت کارمزد از کاربران خود اشاره کنیم. بیت تورنت تا بدین لحظه هیچ گونه کارمزدی جهت انجام تراکنش ها از سرمایه گذاران خود دریافت نکرده است و این یکی از مزایای بزرگی است که سرمایه گذاران بسیاری را جهت سرمایه گذاری بر روی بیت تورنت تشویق می کند. از دیگر مزایای آن می توانیم به ایجاد شور و انگیزه برای کاربران و سرمایه گذاران خود و تلاش برای توسعه اکوسیستم اشاره کنیم. شاید بتوان ارز دیجیتال بیت تورنت را یکی از بهترین ارزهای دیجیتال شناخت که علاوه بر کاربر محور بودن به اعتقادات و اهداف دیگری پایبند است و قصد دارد از این طریق اهداف بسیاری را گسترش داده و در جهت آنان کوشا باشد.

معایب بیت تورنت چیست و آیا معایبی هم دارد؟

با وجود مطالب قسمت های قبلی این سوال ایجاد می شود که آیا ارز دیجیتال بیت تورنت معایبی هم دارد؟ اگر بخواهیم نگاهی دقیق تر به ارز دیجیتال بیت تورنت داشته باشیم باید پاسخ مثبتی به این سوال بدهیم. با وجود مزایای بالا اما مواردی مشکوک در نحوه عملکرد این ارز دیجیتال مشاهده می شود. به عنوان اولین معایب می توانیم به نحوه بازاریابی این شبکه که به صورت گسترده در حال افزایش است شک کنیم. توکن BTT  هیچ ضمانتی برای افزایش سرعت و عملکرد شبکه بیت تورنت ندارد. و یکی از مهمترین نکاتی که در این میان باید به آن توجه داشته باشیم این است که بعد از خریداری بیت تورنت تعدادی از پرسنل قدیمی آن اخراج و از کار برکنار شدند. قطعا این سوال برای شما نیز ایجاد می شود که دلیل این ابهامات چیست و چرا باید چنین مواردی در خریداری بیت تورنت ایجاد شود؟ دقیقا نکته ای که سعی داریم در جای جای مطلب به آن اشاره کنیم این موضوع است و باید دقیقا این موارد را بررسی کنیم. ابهامات در عملکرد بیت تورنت از مزایای آن بیشتر اهمیت دارد و اگر قصد خرید بیت ترونت را دارید حتما این موارد را در نظر داشته باشید.

موسس بیت تورنت کیست؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید این شرکت در سال 2001 به دست برنامه نویسی آمریکایی به نام برام کوهن تاسیس شد و در زمانی بسیار کوتاه تبدیل به یکی از بهترین وب سایت های انتقال اطلاعات بر روی وب قرار گرفت. البته این شرکت بعدها ارز دیجیتال بیت تورنت را ساخته و روانه بازار کردند. در حال حاضر این شرکت به دلیل عرضه ارز دیجیتال بیت تورنت به دست سه فرد اصلی به نام های جاستین سان، مدیرعامل، برام کوهن اداره می شود. در حال حاضر بیت تورنت یکی از بهترین وب سایت های اشتراک فایل و دارای ارز دیجیتال بیت تورنت در حوزه ارزهای دیجیتال است. این فعالیت سبب گسترش و فعالیت بیشتر این شرکت شده است و طبعا مدیریت آن با توجه به نیازهای ارز دیجیتال بیت تورنت به فکر گسترش و تامین نیازهای شرکت خود ممکن است دستخوش تغییرات و اعمال پروتکل های دیگری خواهد شد. البته این احتمالات درباره تمامی ارزهای دیجیتال ممکن است وجود داشته باشد اما تاکید ما بر روی این مسئله به دلیل نوپا بودن بیت تورنت و مدیریت آن است. البته این موارد در آینده بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

قیمت رمز ارز بیت تورنت چقدر است؟

همانطور که می دانید قیمت رمز ارزها روزانه و لحظه ای ممکن است تغییر کند. به همین علت هزینه ای ثابت را نمی توان برای ارز دیجیتال بیت تورنت بیان کرد. بهتر است در هنگام خرید نمودار لحظه ای بیت تورنت را مشاهده و در این باره تصمیم بگیرید. متاسفانه شرایط حاکم بر اقتصاد جهانی و افزایش یا کاهش نرخ تورم هزینه خرید و فروش رمز ارز بیت تورنت را ممکن است تغییر داده و افرادی که تا دیروز ممکن بود جز سرمایه گذاران این ارز باشند امروز قصد خرید ندارند. همچنین ممکن است شرایط ایده آل برای خرید رمز ارز بیت تورنت و سرمایه گذاری بر روی آن ایجاد شود. تمامی این تغییرات به عواملی که در بالا اشاره شد وابسته است و باید حتما موارد را بررسی و سپس تصمیم برای خرید و فروش بگیرید. این موضوع برای سرمایه گذاران در حوزه ارزهای دیجیتال اهمیت بسزایی دارند و ترجیح می دهند هزینه کمتر را پرداخته و بیشترین سوددهی را داشته باشند. اما این موضوع وابسته به میزان تجربه شما در حوزه فروش و مدیریت ارزهای دیجیتال خواهد بود. لذا اگر قصد سرمایه گذاری دارید اما مهارت کافی در این حوزه را بدست نیاورده اید حتما از افراد فعال در حوزه خرید و فروش کمک بگیرید.

چگونه رمز ارز بیت تورنت را خریداری کنیم؟

اگر به تازگی تصمیم به خرید و سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال بیت تورنت گرفته اید، باید بدانید که کلیه تراکنش های مالی بر روی این رمز ارز توسط صرافی های آنلاین انجام خواهد شد. آنچه شما برای سرمایه گذاری نیاز دارید این است که صرافی آنلاین معتبر را پیدا نموده و سپس اقدام به تهیه کیف پول بیت تورنت کنید. کیف پول محل نگهداری سرمایه های شما خواهد بود. برای پیدا نمودن صرافی کافی است تا جستجویی در موتورهای جستجو داشته باشید تا با لیست انبوهی از صرافی های آنلاین روبرو شوید. اما قبل از اقدام توجه داشته باشید که صرافی مدنظر شما باید بیت تورنت را جز ارزهای دیجیتال برای خرید و فروش موجود داشته باشد. اگر اطمینان ندارید صرافی مدنظرتان رمز ارز بیت تورنت را برای انجام معاملات موجود دارند یا خیر به قسمت درباره ما یا پشتیبانی وب سایت صرافی مراجعه کنید و حتما قبل از اقدام به پیگیری مراحل احزار هویت در صرافی این موضوع را پیگیری نمایید. پس از انتخاب مراحل احراز هویت شما توسط صرافی انجام خواهد گرفت. پس از آن قادر به انجام تراکنش ها خواهید بود.

فروش بیت تورنت چگونه انجام خواهد شد؟

شاید از خود سوال کنید نحوه فروش بیت تورنت به چه صورت است؟ برای فروش ارز دیجیتال بیت تورنت به دو روش می توانید اقدام کنید، اولین روش فروش بیت تورنت به صورت مستقیم به شخصی دیگر است و می توانید آن را مستقیما به فردی دیگر واگذار کرده و یا فردی دیگر خریداری کنید. اما به دلایل امنیتی ما این روش را توصیه نمی کنیم. زیرا ممکن است مشکلات بسیاری از جمله ناامن بودن و کلاهبرداری برای شما ایجاد شود. بهترین راه واگذاری و فروش بیت تورنت فروش از طریق صرافی های آنلاین است. همان طور که اشاره شد شما برای خرید نیازمند کیف پول و صرافی های آنلاین هستید بهتر است نقل و انتقالات را از فقط از طریق صرافی انجام دهید. با این کار شما سوددهی مناسب را از فروش خود به دست خواهید آورد و مشکلات بسیاری که در فروش مستقیم وجود دارد برای شما ایجاد نخواهد شد. البته در هنگام فروش نیز باید حتما قیمت فعلی رمز ارز بیت تورنت را رصد کرده و بهترین زمان فروش را انتخاب و رمز ارز خود را به فروش برسانید.

بررسی استخراج بیت تورنت

شاید این نکته برای شما جالب باشد که استخراج بیت تورنت امکان پذیر نخواهد بود. زیرا ارز دیجیتال بیت تورنت از الگوریتم DPoS پشتیبانی می کند و این الگوریتم قابلیت استخراج رمز ارزها را ندارد. تمامی رمز ارزهایی که قابلیت استخراج دارند از الگوریتم PoW استفاده می کنند. سوالات بسیاری از نحوه استخراج بیت تورنت پرسیده می شود و باید به این سوال پاسخ منفی داد زیرا امکان استخراج این رمز ارز وجود ندارد.

کیف پول بیت تورنت چیست؟

برای انجام تراکنش های مالی خود در حوزه ارزهای دیجیتال نیازمند تهیه کیف پول هستید. کیف پول که به صورت نرم افزاری یا سخت افزاری در دسترس سرمایه گذاران قرار می گیرد.  محلی برای نگهداری ارز دیجیتال بیت تورنت است. لذا تهیه آن باید انجام شود. بدون کیف پول شما قادر به نگهداری سرمایه های خود نخواهید بود. ممکن است بعضی از صرافی ها بعد از احراز هویت کیف پول را برای نگهداری سرمایه ها در اختیارتان قرار دهند. شما نیز می توانید از کیف پول های بسیاری در این زمینه استفاده کرده و آنان را دانلود و نصب نمایید. داشتن کیف پول از مراحل ضروری احراز هویت و خرید و فروش رمز ارزها می باشد.

صرافی های خرید و فروش بیت تورنت

صرافی های بسیاری وجود دارند که در حوزه خرید و فروش رمز ارزها فعالیت می کنند. برای یافتن بهترین صرافی باید تحقیق کرده و از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. این روزها صرافی های آنلاین بسیاری برای خرید و فروش رمز ارزها وجود دارند. برای انجام تراکنش های مالی ارز دیجیتال بیت تورنت باید برای یافتن بهترین صرافی صبور و کوشا باشید. البته صرافی های آنلاین معتبر بسیاری از جمله بایننس رمز ارز بیت تورنت را پشتیبانی کرده و جز ارزهای دیجیتال قابل معامله در صرافی خود موجود دارند. اما ممکن است به علت نوظهور بودن و عدم شناخت کافی درباره این رمز ارز صرافی های بسیار دیگری آن را موجود نداشته باشند. توصیه می شود اگر در این حوزه اطلاعات کافی ندارید حتما مشورت کرده و بهترین صرافی را انتخاب و برای انجام تراکنش های مالی خود استفاده کنید. جمع بندی و کلام آخر در این مقاله سعی داشتیم تا درباره ارز دیجیتال بیت تورنت؛ معایب و مزایا و معرفی کاملی داشته باشیم. همانطور که اشاره شد بیت تورنت ارز دیجیتال نوظهوری است که باید برای تصمیم گیری درباره خرید و فروش آن تحقیقات لازم را انجام داده و سپس اقدام به سرمایه گذاری کنید. اگر دارای تجربه خرید و فروش بیت تورنت نیستید حتما در این باره با افراد تحلیلگر بازار ارز دیجیتال مشورت کنید و یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باشید. در این مطلب سعی داشتیم تا با نگاهی بی طرفانه اطلاعاتی در زمینه رمز ارز بیت تورنت اطلاعاتی موثق را برای شما گردآوری و در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید و به شناخت نسبی درباره بیت تورنت و ارز دیجیتال آن رسیده باشید. برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت بیت تورنت در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار بیت تورنت چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه بیت تورنت چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت تورنت

https://payeer.com/en/

خرید بیت تورنت
فروش بیت تورنت
خرید آنی بیت تورنت
فروش آنی بیت تورنت
خرید فوری بیت تورنت
فروش فوری بیت تورنت
قیمت بیت تورنت
خرید و فروش بیت تورنت
قیمت لحظه ای بیت تورنت
قیمت خرید بیت تورنت
قیمت فروش بیت تورنت
صرافی خرید بیت تورنت
قیمت بیت تورنت به دلار
قیمت بیت تورنت به تومان
بهترین صرافی خرید بیت تورنت
قیمت بیت تورنت امروز
نمودار قیمت بیت تورنت