در حال دریافت اطلاعات
درباره BitTorrent
About BitTorrent

ارز دیجیتال بیت تورنت با نماد اختصاری BTT ، بزرگترین پروتکل به اشتراک گذاری فایل غیرمتمرکز در جهان است . Bram Cohen ، بیت‌تورنت را در آوریل ۲۰۰۱ ایجاد نمود و نسخه جدید آن را در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد. و در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، Justin Sun  موسس Tron ، بیت‌تورنت را به مبلغ ۱۲۰ میلیون دلار در جهت توسعه‌ی پروژه Atlas خرید.

این شبکه به شما امکان این را می دهد که چندین نوع فایل مختلف را ب سرعت و بطور رایگان از اینترنت دانلود کنید که در حال حاضر بیش از ۱۷۰ میلیون نفر ماهانه از این پروتکل استفاده می‌کنند.

با توجه به وایت پیپر این پروژه  "  BTTبه عنوان یک مکانیزم کلی برای انجام معاملات در منابع محاسباتی مشترک بین مشتریان بیت‌تورنت و یک بازار شفاف از درخواست‌ کنندگان سرویس و ارائه ‌دهندگان سرویس عمل می‌کند.”

در کنار BTT، تیم توسعه این پروژه ” BitTorrent Speed” را نیز معرفی کرده‌اند. عرضه‌ی کلی BTT برابر با 990،000،000،000 است.

BTT با استفاده از سیستم ICO یا همان عرضه اولیه شکه توانست در ژانویه سال 2019 شروع به کار کند. در مجموع هر توکن بیت تورنت 0.00012 دلار قیمت‌گذاری شد و به این ترتیب در ICO حدود 7.2 میلیون دلار سرمایه جذب گردید. این به این معنی که 60 میلیارد توکن بیت تورنت فروخته شد. جالب اینجاست که این مقدار توکن که در پلتفرم اختصاصی Binance میزبانی می‌شد؛ فقط در عرض چند دقیقه به فروش رسید.

فقط سه روز پس از ICO این ارز، قیمت BTT پنج برابر افزایش یافت. از آن زمان یعنی از تاریخ 16 فوریه سال 2019 به بعد قیمت توکن BitTorrent تقریباً به 8 برابر قیمت ICO اصلی خود رسیده است.

کاربران برای ذخیره و نگهداری بیت تورنت می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.22 B
سکه در گردش
0.66 T
حجم بازار
2.20 B
عرضه کل
0.00