logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "celsius", "symbol": "CEL", "en_name": "Celsius", "fa_name": "CEL", "change_1h": null, "change_7d": null, "change_24h": null, "change_30d": null, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 572, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": null, "slug": "celsius", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 4.29, "price": 15.82 }, { "name": "Oasis Network", "symbol": "ROSE", "fa_name": "(رز)اوسیس نتورک", "change_24h": -1.71594, "price": 0.11631129573560647 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 6.9981, "price": 1.8485647354149715 } ], "category": { "name": "" } }
CEL

Celsius CEL

CEL

قیمت CEL

0 %

+

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت CEL

$0

indicator

بیشترین قیمت CEL

$0

عرضه کل CEL

CEL 0.00

ارزش کل بازار CEL

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت CEL

0 % +

تغییرات یک هفته

0 % +

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
CEL
CEL
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای CEL (CEL/USD)

نمودار قیمت لحظه ای CEL CEL در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای CEL

Celsius (CEL)

ارز دیجیتال CEL Celsius با نام اختصاری CEL با ارزش بازار 0.00 در رتبه 572 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش CEL صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت CEL برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز CEL 0.00 واحد است و هر واحد CEL در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت CEL در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 افزایش داشته است.

درباره سلسیوس

ارز دیجیتال Cel

ارز دیجیتال CEL در سال 2018 توسط علکس ماشینسکی و با رعایت استاندارد توکن سازی ERC20 بر بستر شبکه اتریوم طراحی و توسعه داده شد. ارز دیجیتال Cel یک توکن کاربردی به منظور پرداخت کارمزد تراکنش ها در پلتفرم Celsius است که در حوزه امور مالی غیر متمرکز فعالیت میکند. پلتفرم ارز دیجیتال Cel بستری مناسب به منظور وام دهی و وام گیری است. به بیان دیگر کاربران با وثیقه قرار دادن دارایی های دیجیتال خود در این پلتفرم میتوانند علاوه بر کسب سود پس انداز، امکان دریافت وام به شکل دارایی های فیات و ارز های مختلف را داشته باشند. کارمزد این وام ها در این شبکه در حدود 5درصد میباشد که یکی از اصلی ترین مزیت های استفاده از این پلتفرم است چراکه یکی از کمترین درصد کارمزدها در میان اکثر پروژه های حوزه امور مالی غیر متمرکز است. توکن ها نمادهای قابل معامله ای هستند که بر اساس استانداردهای تعریف شده یک سیستم بلاک-چین بر بستر آن شکل گرفته اند. به بیان ساده تر سیستم  های بلاک چین شناخته شده ای مانند بیت-کوین، اتریوم، بایننس چین و سایر شبکه های موجود در دنیای ارزهای دیجیتال، این امکان را فراهم کرده اند که افرادی که نیازمند داشتن کوین هستند، مجبور به طراحی سیستم بلاک چین جدیدی نباشند و بتوانند از ظرفیت این شبکه ها استفاده کنند. برای مثال با رعایت استانداردهای شبکه اتریوم که با نام ERC20 شناخته می شود، می توان یک توکن بر بستر این شبکه ایجاد کرد. بنابراین اصلی ترین تفاوت یک کوین با توکن در این است که کوین دارای یک سیستم بلاک چین اختصاصی است، در حالی که توکن ها از بلاک  چین های دیگر موجود استفاده می کنند و در واقع بر بستر یک شبکه بلاک چین دیگر میهمانند. از توکن ها می توان در امور مالی غیر متمرکز و حتی در بازی های ویدیویی استفاده کرد، در حالی که هم چنین می توان توکن ها را مانند هر ارز رمزنگاری شده ی دیگری مورد معامله و خرید و فروش قرار داد. توکن های کاربردی به منظور نقل و انتقالات و یا حتی خرید فروش مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارت دیگر از توکن های کاربردی می توان برای پرداخت هزینه های استفاده از خدمات یک پلتفرم خاص استفاده کرد. به طور مثال برای استفاده از خدمات پلتفرم ارز دیجیتال Celsius و پرداخت هزینه این خدمات باید از توکن اختصاصی آن به نام  ارز دیجیتال CEl استفاده کرد. ارز دیجیتال Cel 80درصد از درامد خود را به کاربران شبکه و 20درصد باقی مانده را صرف هزینه های تحقیق و توسعه در شبکه مینماید. کاربران با پرداخت کارمزد تراکنش ها در شبکه با استفاده از ارز دیجیتال Cel میتوانند از دریافت 30درصد تخفیف در کارمزدها بهره مند گردند.

قیمت ارز دیجیتال Cel

نمودار قیمت ارز دیجیتال Cel پس از عرضه در نوامبر 2018 نوسانات بسیار را تجربه نموده است. نواحی قیمتی 3دلار و 4تا5.8دلار و نیز سقف تاریخی 6.7دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایت و مقاومتی مورد استفاده تحلیل گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند.

خرید و فروش ارز دیجیتال Cel

ارز دیجیتال Cel درای محدودیت حداکثری عرضه رد تعداد 695میلیون عدد است که در ژانویه 2022 تعداد 238میلیون از این ارز دیجیتال در بازار کریپتو مورد معامله قرار میگیرد.

آینده ارز دیجیتال Cel

سازوکار استخراج ارزهای دیجیتال به انواع مختلفی تقسیم می شود، که هریک دارای مزایا و معایب منحصر به فردی هستند. هرچند ترجمه کلمه ماینینگ به استخراج، در بازار ارزهای دیجیتال به خوبی نمی تواند مفهوم این سازوکار را روشن کند، اما به طور ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این فرایند در طول سال های اخیر و با گسترش شبکه بلاک چین و بازار ارزهای دیجیتال، دچار تغییرات و پیشرفت های گوناگونی شده است که به عنوان یکی از اصلی ترین المان های تحلیل بنیادی هر یک از رمزارزها شناخته می شود. ارز دیجیتال Cel همانطور که گفته شد در بتسر شبکه اتریوم طراحی شده است که از الگوریتم اجماع در سازوکار اثبات سهام به منطور تایید تراکنش ها و ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. یکی از دلایل استفاده از الگوریتم اجماع، افزایش سطح امنیت شبکه بلاک چین بود که موجب اطمینان به درستی تراکنش ها می شد. به دلایلی هم چون کندی سرعت تراکنش ها و نیز مسائل محیط زیستی، فرایند استخراج ارزهای دیجیتال به روش های نوین و توسعه یافته ای تغییر پیدا کرد. یکی از این سازوکارهای نوین فرایند اثبات سهام می باشد. در این سازوکار، نیازی به دستگاه های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است. اتریوم یکی از اولین رمزارزها است که سیستم بلاک چین خود را بر اساس اثبات سهام نیز گسترش داده است. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز اتریوم، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین اتریوم، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد.

کیف پول ارز دیجیتال Cel

ارز دیجیتال  Cel در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

سلسیوس چیست؟ (CEL)

شبکه سلسیوس یک پلت فرم وام دهی مقرون به صرفه و منطبق با SEC است که به کاربران این امکان را می دهد تا از ارزهای رمزپایه سپرده گذاری شده بهره بگیرند یا وام هایی با وثیقه رمزنگاری شده دریافت کنند. سلسیوس امیدوار است با بازگرداندن بازدهی بالا به سپرده های خود ، کاربران را به خود جلب کند و مزایای موجود در مراکز سنتی مانند معاملات سریع و بدون هزینه را حفظ کند. برای سرمایه گذاران رمزنگاری کنونی که مایل به گرفتن وام هستند ، سلسیوس فرصتی را برای دریافت دلار، بدون پول نقد از دارایی های رمزنگاری شده فراهم می کند. این سیستم بر اساس ارز دیجیتال بومی CEL است که برای گرفتن وام ، ارائه پاداش و پرداخت استفاده می شود. علاوه بر این ، سلسیوس یک برنامه وفاداری اجرا می کند که در آن وضعیت(استاتوس)، منعکس کننده ارزش CELs در سبد خرید کاربران است. با پیشرفت یک عضو در هر ردیف بعدی ، به آنها پاداش و تخفیف در بهره وام تعلق می گیرد.

ارز دیجیتال سلسیوس چگونه کار می کند؟

شبکه سلسیوس از حسابهای میزبانی شده بر روی سلسیوس و انواع مبادلات رمزنگاری تشکیل شده است که قصد دارند انتقال دارایی های رمزنگاری شده به خارج از سیستم خود را به حداقل برسانند. در نهایت ، چهار بازیگر اصلی در سیستم سلسیوس وجود دارد: وام دهندگان - سپرده گذاراني كه از دارايي حساب خود بهره مي گيرند وام گیرندگان - معامله گران حاشیه ای که مایل به استفاده از موقعیت های کوتاه مدت یا بلند هستند پلتفرم سلسیوس - معاملات را تسهیل می کند ، ریسک را مدیریت می کند و کارمزد معاملات را تعیین می کند بازارهای مبادله خارجی - معاملات را انجام می دهد و وام می گیرد/نقدینگی ایجاد می کند درآمد برای کسب درآمد اضافی با استفاده از شبکه سلسیوس ، شرکت کنندگان دارایی های رمزنگاری شده را بر روی این پلت فرم واریز می کنند و تعدادی از ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین ، اتریوم یا یو اس دی کوین را به عنوان پاداش دریافت می کنند. سلسیوس وجوه سپرده گذاری شده را در " استخر وام دهی سهام" مدیریت می کند ، سپس به مبادلات خارجی وام می دهد و سود دریافتی بین کاربران توزیع می شود. برای تعیین نحوه ی توزیع پرداخت به وام دهندگان ، سلسیوس از فرمول اثبات سهام (PoS) استفاده می کند که در آن سود پرداخت شده به وام دهندگان تابعی از وجوه سپرده گذاری شده و میزان روزهای مشارکت در مکانیزم اتفاق آرا سلسیوس است.

وام گرفتن در ارز دیجیتال CEL

چند نوع کاربر وجود دارند که ممکن است بخواهند از طریق بستر Celsius وام بگیرند. کاربران عمومی - کاربرانی که ارزخود را در شبکه سلسیوس سپرده گذاری می کنند و از وجوه به عنوان وثیقه برای دریافت وام استفاده می کنند. معامله گران - سرمایه گذاران معتبر (یا وجوه ثبت شده SEC) که برای تجارت از استخروام سلسیوس قرض می گیرند. این حساب ها حداقل 10 هزار دلار موجودی نیازدارند تا خسارات و هزینه های احتمالی که در برخی فعالیت های تجاری رخ می دهد ، را پوشش دهند. صرافی ها- موسساتی که از استخرهای وام سلسیوس وام می گیرند ،زمانی که نیاز به نقدینگی اضافی برای تسویه معاملات را دارند.

Celsius ارز دیجیتال  چیست؟

ارز دیجیتال CEL یک توکن ERC-20 است که بر روی شبکه اتریوم اجرا می شود.سلسیوی یک توکن رمزنگاری شده است که یک فروشگاه یکجا برای انتقالات بانکی و پول ارائه می دهد. و پرداخت هایی به سبک کیف پول ، وام و جایزه برای سرمایه گذاری روی ارزها انجام می دهد. کاربران به صورت ماهانه حقوق دریافت می کنند و از سرمایه گذاری خود بهره می گیرند. هرکسی تلفن هوشمند دارد می تواند از شبکه سلسیوس استفاده کند. برخلاف بانک ، ارز دیجیتال CEL فرآیندهای پرداخت و سرمایه گذاری را برای کاربران ساده می کند. در حالی که شیوه های سنتی بانکداری را به چالش می کشد. کاربران 80 درصد سود را به عنوان تشویق دریافت می کنند ، در حالی که 20 درصد باقی مانده برای تأمین بودجه پروژه های دیگر استفاده می شود. توکن سلسیوس برای کسب سود به حداقل مبلغ نیاز ندارد و این سیاست خدمات بانکی سنتی را مورد آزمایش قرار می دهد. شبکه سلسیوس ساختار هزینه کاملاً متمایزی را در روشی که شما دارایی های خود را نگهداری و صرف می کنید، با محدودیت های کمتر و پاداش بیشتر ارائه می دهد. شبکه سلسیوس در سال 2017 در لندن توسط الکس ماشینسکی ، دنیل لئون و ناک گلدستین تاسیس شد. قابل ذکر است که ماشینسکی یک کارآفرین و مهندس ماهر است که قبلاً در تاسیس VOIP (پروتکل صدا از طریق اینترنت) مشارکت داشت و از سال 2000 دو مورد از 10 استارتاپ -سرمایه گذاری خطر پذیر -برتر نیویورک را تأسیس کرد. در سال 2018 ، سلسیوس یک پیشنهاد اولیه سکه (ICO) را راه اندازی کرد ، با فروش 325 میلیون CEL (حدود نیمی از کل عرضه آنها) ، حدود 50 میلیون دلار جمع آوری کرد.

ردیف های (tires)وفاداری سلسیوس

ردیف وفاداری سلسیوس بر اساس درصد ارز دیجیتال CEL که توسط کاربران بر روی پلتفرم نگهداری می شود تعیین می شود. شبکه سلسیوس دسترسی به پاداش های درجه یک را ، با توجه به نسبت ارز دیجیتال CEL در سبد خرید ، و نه مقدار آن ها برای همه آسان می کند. برای استفاده حداکثری از مزایای ارائه شده از شبکه سلسیوس ، کاربران باید ارز دیجیتال CEL را نگه داشته و و آنها را سرمایه گذاری(استیک) کنند. ارز دیجیتال سلسیوس از یک سیستم چهار لایه منحصر به فرد (برنز ، نقره ، طلا و پلاتین) استفاده می کند. واجد شرایط بودن کاربر برای هر ردیف بستگی به نحوه انتخاب سرمایه گذاری (استیک) کاربران دارد.
  • اعضای برنز باید 5 تا 10 درصد از سبد سهام خود را ارز دیجیتال CEL داشته باشند. اعضای برنز همچنین 5درصد پاداش و تخفیف سود وام دریافت می کنند.
  • اعضای نقره باید 10 تا 15 درصد از سبد سهام خود را ارز دیجیتال CELداشته باشند. همچنین ، اعضای نقره ای 10 درصد پاداش و تخفیف سود وام دریافت می کنند.
  • اعضای طلا باید 15-20 درصد از سبد سهام خود را ارز دیجیتال CEL داشته باشند. علاوه بر این ، اعضای طلا 20 درصد پاداش و تخفیف سود وام دریافت می کنند.
  • اعضای پلاتینیوم 20 درصد یا بیشتر از سبد سهام خود را ارز دیجیتال CELنگهداری می کنند و 30 درصد پاداش و تخفیف سود وام دریافت می کنند.
کاربران برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال سلسیوس می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید . برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت CEL در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار CEL چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه CEL چه مقدار است؟

سایت اصلی CEL

https://payeer.com/en/

خرید CEL
فروش CEL
خرید آنی CEL
فروش آنی CEL
خرید فوری CEL
فروش فوری CEL
قیمت CEL
خرید و فروش CEL
قیمت لحظه ای CEL
قیمت خرید CEL
قیمت فروش CEL
صرافی خرید CEL
قیمت CEL به دلار
قیمت CEL به تومان
بهترین صرافی خرید CEL
قیمت CEL امروز
نمودار قیمت CEL