در حال دریافت اطلاعات
درباره ای اُ اس
About EOS

ارز دیجیتال ایاس با نماد اختصار EOS که برای برنامه های غیر متمرکز طراحی شده است در ژانویه 2018 منتشر و طی چند سال ، سیزدهمین رتبه را در سایتCoinMarketCap  به دست آورده است .این پلتفرم غیر متمرکز برای قراردادهای هوشمند طراحی شده و از رقبای اتریوم محسوب می گردد .
از اهداف این رمز ارز می توان به امنیت بیشتر و انعطاف پذیری و انطباق برای شرکت ها اشاره کرد و تصمیم دارد در آینده ای نزدیک بلاکچین اختصاصی خود را با ویژگی های خاص راه اندازی نماید.
رمز ارز ایاس توسط شرکتی به نام Black.One تاسیس شد. این شرکت توسط براندن بلومر با هدف جذب فناوری بلاکچین فعالیت خود را آغاز کرد . از دیگر توسعه دهندگان این پروژه می توان از لیمر استوی (موسس استیم) و دانیل لارمیر (بنیان گذار بیت شیرز) نام برد.

یکی از فعالیت های بلومر فروش سرمایه های مجازی برای بازی های ویدئویی است و لارمیر نیز یک برنامه نویس نرم افزاری است که فعالیت های خود را در زمینه ارز دیجیتال شروع کرده است .
عرضه اولیه (ICO) ایاس در سال 2017 توسط شرکت Block.One شروع  و تا سال 2018 ادامه داشت. وایت پیپر این ارز نیز در سال 2017 منتشر شد. طبق اخبار موثق پروژه ایاس رکورد جذب سرمایه 4 میلیارد دلاری در مدت زمان یک سال را زده است. توکن های ایاس ابتدا بر روی شبکه اتریوم قرار داشته اند و این توکن ها در کیف پول اتریوم نیز ذخیره می شدند و در سال 2018 این توکن ها بر روی شبکه اصلی خودشان انتقال داده شدند.


کاربران برای ذخیره و نگهداری ایاس می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.96 B
سکه در گردش
0.96 B
حجم بازار
4.04 B
عرضه کل
0.00