logo
{ "p_id": 1765, "chart_slug": "eos", "symbol": "EOS", "en_name": "EOS", "fa_name": "ایاس", "change_1h": -0.144177, "change_7d": -7.42231, "change_24h": -4.27769, "change_30d": -0.835823, "volume": null, "marketcap": "913811908.85", "supply": 1110770000, "rank": 95, "website_url": "https://eosnetwork.com/", "low_24h": 0.800255852107289, "high_24h": 0.849688362907423, "low_7d": 0.7884355993323089, "high_7d": 0.8870598088526154, "low_30d": 0.7140334209907082, "high_30d": 0.8870598088526154, "price": 0.8096776946362059, "slug": "eos", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "The Graph", "symbol": "GRT", "fa_name": "گراف", "change_24h": -5.10618, "price": 0.31345298781388903 }, { "name": "Algorand", "symbol": "ALGO", "fa_name": "الگورند", "change_24h": -2.19709, "price": 0.19311765908406792 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": -1.60438, "price": 7237.018184005433 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": -1.72345, "price": 1.7623756753232263 }, { "name": "Origin Protocol", "symbol": "OGN", "fa_name": "", "change_24h": -1.92799, "price": 0.16017127972568304 } ], "category": { "name": "" } }
EOS

EOS EOS

ایاس

قیمت ایاس

4.3 %

-

$ 0.809678

تومان 47,810

۲۴ ساعت

کمترین قیمت ایاس

$0.800256

indicator

بیشترین قیمت ایاس

$0.849688

عرضه کل ایاس

EOS 1.11 میلیارد

ارزش کل بازار ایاس

0.91 میلیارد USDT

سایت اصلی ایاس

https://eosnetwork.com/

تغییرات یک ساعت ایاس

0.1 % -

تغییرات یک هفته

7.4 % -

تغییرات یک ماه

0.8 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
EOS
EOS
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای ایاس (EOS/USD)

نمودار قیمت لحظه ای ایاس EOS در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای ایاس

EOS (EOS)

ارز دیجیتال ایاس EOS با نام اختصاری EOS با ارزش بازار 0.91 میلیارد در رتبه 95 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش ایاس صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت ایاس برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز ایاس 1.11 میلیارد واحد است و هر واحد ایاس در این لحظه با قیمت 0.809678 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت ایاس در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 4.28 کاهش داشته است.

درباره ایاس

ارز دیجیتال ایاس با نماد اختصار EOS که برای برنامه های غیر متمرکز طراحی شده است در ژانویه 2018 منتشر و طی چند سال ، سیزدهمین رتبه را در سایتCoinMarketCap  به دست آورده است .این پلتفرم غیر متمرکز برای قراردادهای هوشمند طراحی شده و از رقبای اتریوم محسوب می گردد . از اهداف این رمز ارز می توان به امنیت بیشتر و انعطاف پذیری و انطباق برای شرکت ها اشاره کرد و تصمیم دارد در آینده ای نزدیک بلاکچین اختصاصی خود را با ویژگی های خاص راه اندازی نماید. رمز ارز ایاس توسط شرکتی به نام Black.One تاسیس شد. این شرکت توسط براندن بلومر با هدف جذب فناوری بلاکچین فعالیت خود را آغاز کرد . از دیگر توسعه دهندگان این پروژه می توان از لیمر استوی (موسس استیم) و دانیل لارمیر (بنیان گذار بیت شیرز) نام برد. یکی از فعالیت های بلومر فروش سرمایه های مجازی برای بازی های ویدئویی است و لارمیر نیز یک برنامه نویس نرم افزاری است که فعالیت های خود را در زمینه ارز دیجیتال شروع کرده است . عرضه اولیه (ICO) ایاس در سال 2017 توسط شرکت Block.One شروع  و تا سال 2018 ادامه داشت. وایت پیپر این ارز نیز در سال 2017 منتشر شد. طبق اخبار موثق پروژه ایاس رکورد جذب سرمایه 4 میلیارد دلاری در مدت زمان یک سال را زده است. توکن های ایاس ابتدا بر روی شبکه اتریوم قرار داشته اند و این توکن ها در کیف پول اتریوم نیز ذخیره می شدند و در سال 2018 این توکن ها بر روی شبکه اصلی خودشان انتقال داده شدند. کاربران برای ذخیره و نگهداری ایاس می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید . تنوع ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است و همین موضوع سبب رقابتی تنگ تر در این بازار ارز خواهد شد. در این مطلب می‌ خواهیم درباره یکی دیگر از رمز ارزهای موجود در جهان با شما صحبت کنیم. ارز دیجیتال ایاس یکی از پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین است که این روزها در بازار ارزهای دیجیتالی انقلابی به پا کرده‌ است. در این مطلب قصد داریم درباره به بررسی رمز ارز ایاس پرداخته و درباره آن با شما صحبت کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال ایاس چیست؟

حتما نام ایاس و لوگوی آن برای شما هم جالب است. باید بدانید که این‌ موضوع تبدیل به رازی ناگفته شده‌ است و تحلیلگران بسیاری به‌دنبال معنی نام ارز دیجیتال ایاس و لوگوی آن هستند. اما تاکنون درباره آن به‌ صورت رسمی صحبت نشده است و بنیان گذاران آن پاسخی برای این سوال مطرح نکرده اند. به‌طور کلی ایاس یکی از رمز ارزهای مبتنی بر بلاک چین است که سر و صدای بسیاری را در بازار ارزهای دیجیتال به پا کرده‌است. از همین‌ رو قصد داریم مفصل درباره این‌ موضوع با شما صحبت کنیم و به بررسی ارز دیجیتال ایاس بپردازیم. در ادامه حتما با ما همراه باشید.

آینده ارز دیجیتال ایاس چگونه خواهد بود؟

زمانی‌ که قصد سرمایه گذاری در یک ارز دیجیتال را پیدا می کنیم، این‌ موضوع کاملا طبیعی است که به‌دنبال آینده رمز ارز مدنظر و نظریه کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی باشیم. به‌همین دلیل قصد داریم در این قسمت از مقاله نکاتی را درباره آینده ارز دیجیتال ایاس با شما به اشتراک بگذاریم. رمز ارز ایاس محیطی را برای استفاده از قراردادهای هوشمند مانند شبکه بلاک چین اتریوم و دیگر رمزارزهای مبتنی بر بلاک چین فراهم می‌ کند. با استفاده از این ویژگی برنامه و خدمات DApps را می‌ توانیم بکار گرفته و اجرایی کنیم. اما از مهم‌ترین ویژگی‌ های این ارز دیجیتالی که بر آینده آن نیز ممکن است موثر واقع شود این است که برای اجرایی نمودن قراردادهای هوشمند دیگر از ماشین‌ های مجازی استفاده نمی‌ کنید. این  رمز ارز از زبان های برنامه‌نویسی مبتنی بر C و C++ استفاده می‌ کند و نتایج استفاده از قراردادهای هوشمند معمولا بسیار منعطف و با سرعت بالا خواهند بود. در نتیجه برای پیش‌ بینی آینده رمز ارز ایاس لازم است که تحقیقات بیشتری در این‌ باره داشته باشید و به‌دنبال اطلاعات بیشتری درباره این رمز ارز جالب باشید.

هدف ارز دیجیتال ایاس چیست؟

برای شناخت بهتر یک رمز ارز بهتر است که با اهداف ایجاد آن آشنا شوید. از اهداف مهم ایجاد ارز دیجیتال ایاس می‌ توانیم به انجام میلیون‌ ها تراکنش در یک ثانیه اشاره کنیم. البته بلاک چین‌ های دیگری قابلیت انجام چنین امکاناتی را دارند اما هیچ کدام از ارزهای دیجیتال موجود نمی‌ توانند حجم وسیعی از معاملات اقتصادی را با سرعت بالای بلاک چین ایاس انجام دهند. از دیگر اهداف ارز دیجیتال ایاس می‌ توانیم به عدم فیلتر اطلاعات اشاره کنیم. در کشورهایی مانند عربستان و ترکیه فیلتر اطلاعات در برخی ارزهای دیجیتال اتفاق می‌ افتد. در ارز دیجیتال ایاس امکان ندارد فیلتر اطلاعات صورت بگیرد. در ادامه شناخت اهداف ارز دیجیتال ایاس می‌ توانیم به سعی در حل مشکل کاربرد پذیری اشاره کنیم. بلاک چین ایاس سعی دارد که موضوع کاربردپذیری سیستم‌های بلاک چین را حل نموده و  از این رو توسعه‌دهندگان بسیاری می‌ توانند تابع های کاربردی خود را به‌ راحتی بر بستر بلاک چین ایاس اجرایی نمایند. از این رو اهداف ایاس نه تنها هماهنگ با اهداف بلاک چین است بلکه این رمز ارز به دنبال حل مشکلات موجود در شبکه های بلاک چین خواهد بود. این موضوع برای شبکه های بلاک چین بسیار خوشایند است.

مزایای رمزارز ایاس چیست؟

از مهم ترین مزایای شبکه بلاک چین ایاس می توانیم به امکانات سهولت و دسترسی آسان تر برای توسعه دهندگان و قرار گرفتن برنامه های غیر متمرکز در کنار یکدیگر اشاره کنیم. از دیگر مزایای آن می توانیم به این قابلیت اشاره کنیم در شبکه بلاک چین ارز دیجیتال ایاس هر کاربر به میزان سرمایه و دارای خود می تواند مالکیت شبکه را در اختیار داشته باشد و این قابلیت به میزان دارایی فرد اجازه استفاده از پهنای باند شبکه را برای کاربران خود فراهم می کند. ایاس کاملا از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند و قابلیت سازگاری با برنامه غیر متمرکز را نیز دارا می باشد. عدم دریافت کارمزد در تراکنش های مالی و انجام تراکنش ها با سرعت بسیار بالا از مزایا و دلایل مهمی است که افراد بسیاری در سراسر جهان به دنبال سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال هستند. بدون شک این ویژگی ها سبب محبوبیت و شناخت بیشتر ارز دیجیتال ایاس در سراسر جهان خواهد شد. طبعا سرمایه گذاران به دنبال سود بیشتر و کارمزدی کمتر خواهند بود، در حال حاضر این موارد و قابلیت ها توسط بنیان گذاران شرکت ایاس اجرایی شده است.

معایب رمز ارز ایاس چیست؟

از مهم ترین معایبی که می توان برای ارز دیجیتال ایاس بیان کرد، حاکمیتی است که در کل شبکه برقرار است، بر این اساس در هر لحظه تنها 21 تولید کننده بلاک می توانند فعالیت کنند. از دیگر موارد می توانیم به حضور رقیب های سرسختی چون اتریوم اشاره کنیم. رمز ارزهای بسیاری در این حوزه رقیب ارز دیجیتال ایاس هستند و این راه رشد رمز ارز ایاس را سخت تر خواهد کرد. برای رشد در این حوزه ایاس باید همواره در ارتقا عملکرد و پلتفرم خود کوشا باشد تا از رقیبان جا نماند. در حال حاضر رقابت بسیار سختی میان اتریوم و ایاس برقرار است و هنوز نتایج این رقابت مشخص نیست. طبیعی است که رقابت در میان دو ابر قدرت ارزهای دیجیتال می تواند تا چه حد استرس سرمایه گذاری بر روی آنان را افزایش دهد. در این میان انتقادی سخت و بسیار تند از سوی تحلیلگران و کارشناسان متوجه شرکت ایاس شد زیرا ایاس بدون ارائه پلتفرم اصلی خود بیش از یک میلیارد دلار درآمد کسب کند و این موضوع خوشایند تحلیلگران اقتصادی نبود، از این رو عملکرد ارز دیجیتال ایاس در بازار بورس جهانی بسیار مورد ارزیابی و سخت گیری بیشتری قرار خواهد گرفت.

موسس ایاس کیست؟

از افراد سرشناس و بنیان‌ گذار ارز دیجیتال ایاس می‌ توانیم به دنیل لاریمر و برندن بلومر اشاره کنیم. این افراد بنیان‌ گذار ارز دیجیتال ایاس و توسعه‌ دهندگان بلاک چین ایاس هستند. دنیل لاریمر بنیان‌ گذار و مؤسس اصلی بیت شیر و استریم است که توانسته در حوزه فروش و معرفی بلاک چین ایاس نیز موفقیت های بسیار دیگری را در رزومه کاری خود ثبت کند. یکی از مهم‌ ترین و سرشناس‌ ترین افراد در حوزه ارزهای دیجیتال است و پروژه‌ های موفقی را مبتنی بر بلاک چین طراحی و به اجرا درآورده است. نکته بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال ایاس باید اشاره کرد این است که موسسان و بنیان گذاران آن افرادی شناخته شده و دارای تجارب کاری بسیار بالایی هستند. این موضوع حس اطمینان و اعتماد بیشتری را در سرمایه گذاران ایاس به وجود آورده است و یکی از مهم ترین عللی که ایاس توانست به سرعت رشد پیدا کرده و وارد بازار جهانی شود، همین موضوع بوده است. افراد سرمایه گذار به دنبال ارزهای دیجیتال مطمئن هستند و این اطمینان را به دلیل تیم پشتیبانی موفق و توسعه دهندگانی با تجربه به دست می آورند. این موضوع را در چالش های بسیاری که برای ارز ایاس پیش آمده است می توان مشاهده کرد، کنترل به موقع اوضاع از مهم ترین نکات بوده است.

قیمت ایاس چقدر است؟

ارز دیجیتال ایاس نمونه ارزهایی است که از زمان ورود به بازار ارز دیجیتال دارای فراز و نشیب‌ های بسیاری بوده‌ است اما سرعت پیشرفت و رشد آن نشان از پتانسیل بالای آن برای رسیدن به جایگاه‌ های برتر دارد. در حال‌ حاضر اصلی‌ ترین رقیب آن اتریوم است و ایاس با وجود فراز و نشیب‌ های بسیاری که طی می‌ کند همچنان سعی دارد که خود را در رقابت با برترین ارزهای دیجیتال به چالش کشیده و گسترش پیدا کند. البته عملکرد ایاس همیشه با رشد همراه نبوده و در سال 2020 این ارز دیجیتال تنها در چند روز دچار ضررهایی بیش‌ از یک میلیارد دلار شد. البته توانست با سرعت عملکرد بالا از شتاب سقوط کم کند و سریعا اوضاع را به کنترل خود در آورد. در نتیجه رزومه آن در برابر چالش ها سبب شده است تا نه تنها از ارزش آن کم شود بلکه به نوعی قدرت نمایی و کنترل اوضاع را به دست گرفته است. در حال حاضر ایاس در جدال با ارزشمندترین ارزهای دیجیتالی است و نوسانات قیمت آن را نمی توان پیش بینی کرد. تنها باید منتظر نتایج برتری رقابت ارزهای دیجیتالی با یکدیگر باشیم.

چگونه ایاس را خریداری کنیم؟

برای خرید ارز دیجیتال ایاس لازم است که به‌ دنبال صرافی‌ های آنلاین باشید که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌ کند و برای این منظور با یک جستجوی ساده می‌ توانید در اینترنت صرافی‌ های بسیاری را پیدا کنید که به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازد. اگر اطمینان ندارید که صرافی مدنظر شما از ارز دیجیتال ایاس پشتیبانی می‌ کنند حتما با پشتیبانی سایت تماس برقرار کرده و در قسمت درباره ما به‌ دنبال ارزهای دیجیتالی باشید که توسط صرافی به فروش می‌ رسد. در مرحله بعد لازم است که از کیف پول‌ هایی که از ارز دیجیتال نیاز پشتیبانی می‌ کنند تهیه کرده و آنان را بر روی گوشی یا سیستم خود نصب کنید در این مرحله لازم است که شما احراز هویت اطلاعات خود را به تأیید صرافی رسانده و پس‌ از آن قادر خواهید بود که به انجام معاملات و تراکنش‌ های خود در بازار ارز دیجیتال بپردازید. مراحل احراز هویت توسط صرافی و به صورت مرحله ای انجام می شود. توسط این مراحل صرافی اطمینان حاصل می کند شما شخصی حقیقی و دارای اطلاعاتی واقعی هستید. تمامی اطلاعات شما در هر تراکنش مالی ثبت و توسط شبکه بلاک چین کنترل خواهد شد.

چگونه ایاس را واگذار یا به فروش برسانیم؟

برای فروش و واگذاری ایاس نیز شما به یک صرافی و برداشت سرمایه های خود از کیف پول صرافی نیاز خواهید داشت. بهتر است برای فروش ارز دیجیتال ایاس از طریق صرافی آنلاین خود استفاده کنید و تراکنش های مالی را از این طریق پیگیری کنید. دلیل این توصیه ما به شما کنترل اوضاع توسط بلاک چین ایاس و سهولت در انجام کار است. سرعت در انجام تراکنش های مالی سبب می شود تا شما بهتر بتوانید اوضاع و وضعیت معاملات خود را کنترل کنید و دیگر نیازی به صرف زمان زیاد نخواهید داشت. برای فروش کافی است به صورت مستقیم فرد خریدار را پیدا نموده و انتقالات را به حساب وی انجام دهید؛ یا تمامی فرآیند انتقال و فروش را به صرافی و شبکه بلاک چین واگذار کنید. در این حالت شما فرد خریدار را نخواهید شناخت و حتی ممکن است سرمایه شما به چندین فرد مختلف در سراسر جهان فروخته شود. تمامی این موارد تحت شبکه قدرتمند بلاک چین کنترل خواهد شد و دیگر نیازی به پیگیری فرد فروشنده یا خریدار نخواهد بود. طبیعی است که در فروش مستقیم دایره ارتباطات بسیار کوچک خواهد بود اما در فروش غیر مسقیم ممکن است شما خریداری در آن سوی جهان برای سرمایه خود پیدا کنید.

کیف پول های ایاس

شاید این سوال ایجاد شود کیف پول چیست و چگونه باید آن را تهیه کنید؟ کیف پول های ایاس محل نگهداری سرمایه های شما خواهند بود. معمولا بعد از تایید اطلاعات شما توسط صرافی کیف پول به شما اهدا می شود. کیف پول ارز دیجیتال ایاس در واقع نرم افزاری است که بر روی گوشی هوشمند یا سیستم های کامپیوتری شما نصب می شود و توسط آن می توانید سرمایه های خود را مدیریت و نگهداری کنید.

استخراج ایاس چگونه انجام خواهد شد؟

سوالی که پرسیده می شود این است که استخراج ایاس چگونه انجام می شود؟ در زمان معرفی بسیاری از توکن های ایاس معرفی شدند در نتیجه استخراج آن در مقیاس بالا انجام نخواهد گرفت. بهترین کار این است که دستگاه استخراج خود را به دستگاه استخراج اتریوم ملحق کنید و بعد از استخراج مقادیر زیاد اتریوم آن را به صرافی آنلاین انتقال داده و با ارز دیجیتال ایاس معاوضه کنید. جمع بندی مطلب ارز دیجیتال ایاس در این مقاله قصد داشتیم تا اطلاعاتی دقیق و منصفانه به ارز دیجیتال ایاس بندازیم و درباره آن با شما صحبت کنیم. ایاس ارز دیجیتال قدرتمندی است که در ابتدای ورود توانست شناخت و توسعه بیشتری داشته باشد. همین موضوع سبب شد تا افراد بیشماری در سراسر جهان آن را شناخته و برای سرمایه گذاری های خود، ایاس را خریداری کنند. اما این صعود همیشگی نبود و ایاس با چالش های اقتصادی بسیاری رو به رو شد. برای خرید ایاس بهتر است به صورت مستقیم و از صرافی آنلاین مدنظر خود اقدام کنید. رقابت ایاس با دیگر ارزهای دیجیتال همچنان چالش های بسیاری را به وجود آورده است. در این باره باید صبورانه به انتظار رقابت های ارزهای دیجیتال بنشینیم. برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت ایاس در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار ایاس چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه ایاس چه مقدار است؟

کمترین قیمت ایاس در ۲۴ ساعت 0.800256 $

بیشترین قیمت ایاس در ۲۴ ساعت 0.849688 $

کمترین قیمت ایاس در یک هفته 0.788436 $

بیشترین قیمت ایاس در یک هفته 0.887060 $

کمترین قیمت ایاس در یک ماه 0.714033 $

بیشترین قیمت ایاس در یک ماه 0.887060 $

سایت اصلی ایاس

https://eosnetwork.com/

خرید ایاس
فروش ایاس
خرید آنی ایاس
فروش آنی ایاس
خرید فوری ایاس
فروش فوری ایاس
قیمت ایاس
خرید و فروش ایاس
قیمت لحظه ای ایاس
قیمت خرید ایاس
قیمت فروش ایاس
صرافی خرید ایاس
قیمت ایاس به دلار
قیمت ایاس به تومان
بهترین صرافی خرید ایاس
قیمت ایاس امروز
نمودار قیمت ایاس