در حال دریافت اطلاعات
درباره کوانتوم
About Qtum

Qtum یک بلاکچین ترکیبی است که دارای عناصر سازوکارهای اجماع اثبات کار (PoW) و اثبات سهام (PoS) است. بلاکچین کوانتوم یک اکوسیستم از برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) است که توسط رمز بومی ‌کوانتوم (Qtum) طراحی شده است.

 

این رمزها را می‌توان با استفاده از کیف پول کوانتوم ذخیره و معامله کرد. علاوه بر این، کوانتوم staking به کاربران این امکان را می‌دهد که از راه‌های مختلف با رمزگذاری به صورت منفعل، درآمد کسب کنند. کوانتوم توسط بنیاد Qtum Chain تاسیس شد و در حال تبدیل شدن به یک رقیب جدی در صنعت رمزنگاری است. اکوسیستم رمزنگاری کوانتوم از مدلی مشابه بلاکچین شماره یک بیت کوین استفاده می‌کند.

 

نشانه کوانتوم

رمز کوانتوم بومی ‌یا همان سکه کوانتوم که گاهی اوقات به آن اشاره می‌شود، پایه و اساس کل اکوسیستم رمزنگاری کوانتوم است. این مانند اکثر ارزهای رمزپایه دیگر به عنوان واسطه مبادله مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای هزینه‌های معاملات در بلاکچین کوانتوم مورد نیاز است. همچنین، توکن کوانتوم توسط توسعه دهندگانِ ایجاد کننده برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در کوانتوم استفاده می‌شود.

 

به محض راه اندازی، توکن کوانتوم 100 میلیون عرضه اولیه داشت. از این تعداد، 51 میلیون توکن کوانتوم از طریق فروش عمومی ‌در مارس 2017 توزیع شد. درآمد حاصل از این فروش به ایجاد و توسعه بنیاد زنجیره کوانتوم اختصاص یافت. 20 میلیون توکن دیگر کوانتوم نیز به اعضای تیم اختصاص یافت. این شامل حدود 8٪ برای سرمایه گذاران خصوصی و تقریبا 12٪ برای تیم موسس و توسعه دهندگان است. علاوه بر این، 29 درصد از کل توکن‌ها به توسعه جامعه، تحقیقات دانشگاهی، آموزش و گسترش اختصاص یافت.

 

علاوه بر این، سازوکار Staking  کوانتوم توسط بنیادQtum Chain  برای جلوگیری از تخلیه رمزها و تعهد طولانی مدت به کوانتوم ایجاد شده است. این امر برای اطمینان از پایدار و سالم ماندن اکوسیستم کوانتوم است.

 

خلاصه کوانتوم

بلاکچین کوانتوم که توسط بنیاد Qtum Chain راه اندازی شده است، یک تجربه یکپارچه را برای سرمایه گذاران، مشاغل و توسعه دهندگان ارائه می‌دهد. بلاکچین کوانتوم دارای مجموعه ای از ویژگی‌های نوآورانه است که این بلاکچین دارای قرارداد هوشمند را، به گزینه ای محبوب برای برنامه نویسان تبدیل می‌کند.

 

همچنین، کوانتوم به لطف پروتکل حاکمیت غیرمتمرکز کوانتوم (DGP) دارای یک جامعه جذاب و مشتاق است. علاوه بر این، کوانتوم یک  میلیون دلار برای توسعه جامعه و سرمایه گذاری در برنامه تشویقی DeFi اختصاص داده است. این به وضوح نشان دهنده تعهد پروژه نسبت به کاربر و جامعه توسعه دهنده آن است.

 

بلاکچین کوانتوم یک زمینه توسعه آماده برای شرکت‌های برنامه نویسی، به منظورایجاد راه حل‌های تجاری مبتنی بر بلاکچین است.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری کوانتوم می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.13 B
سکه در گردش
98.72 M
حجم بازار
0.98 B
عرضه کل
0.11 B