logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "rally", "symbol": "RLY", "en_name": "Rally", "fa_name": "رالی", "change_1h": null, "change_7d": null, "change_24h": null, "change_30d": null, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 543, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": null, "slug": "rally", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
RLY

Rally RLY

رالی

قیمت رالی

0 %

+

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت رالی

$0

indicator

بیشترین قیمت رالی

$0

عرضه کل رالی

RLY 0.00

ارزش کل بازار رالی

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت رالی

0 % +

تغییرات یک هفته

0 % +

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
RLY
RLY
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای رالی (RLY/USD)

نمودار قیمت لحظه ای رالی RLY در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای رالی

Rally (RLY)

ارز دیجیتال رالی Rally با نام اختصاری RLY با ارزش بازار 0.00 در رتبه 543 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش رالی صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت رالی برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز رالی 0.00 واحد است و هر واحد رالی در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت رالی در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 افزایش داشته است.

ارز دیجیتال RLY

پروژه ارز دیجیتال rly  یک پلتفرم محتوای مبتنی بر بستر بلاکچین است که برای برند های خلاق و هنرمندان ساخته شده است تا با جوامع شبیه به خود، به روش‌های جدید دسترسی داشته باشند و با هم کیشان یا طرفداران خود تعامل کنند. پلتفرم محتوای رمزنگاری رالی به هنرمندان، برندها، اینفلوئنسر ها و افراد تاثیرگذار به طور یکسان این فرصت را می دهد تا بدون وابستگی به هر پلتفرم دیگری و بطور مستقیم با جامعه طرفداران خودشان ارتباط داشته باشند و مهم تر از همه، توکن های اختصاصی با نام خودشان را ایجاد کنند. ارز های دیجیتالی شخصی سازی شده RLY، نشانه های اجتماعی خاص هنرمندان هستند، در حقیقت نوعی ارز دیجیتالی اند که نماینده یک جامعه، یک فرد یا برند است. پلتفرم  ارز دیجیتال RLY شکل جدیدی از انگیزه برای تعامل بین سازندگان و طرفداران آنها و جامعه را ارائه می دهد. علاوه بر این، هنرمندان در انتخاب ابزارهای توکن های اجتماعی خود آزادند، در حالی که ارز دیجیتال RLY در حال توسعه دسترسی به توکن های سازنده در سراسر وب غیر متمرکز است. در واقع کارابران میتوانند با استفاده از ارز دیجیتال rly، امتیازات خاص تری نسبت به مخاطبان معمولی داشته باشند؛ برای مثال می توانند از این توکن ها برای دسترسی به اخبار منتشر نشده، صحبت با هنرمند یا فرد موردنظر، تهیه بلیت نمایشگاه، حق نظر در فعالیت ها و یا هر چیز مرتبط با آن، استفاده کنند. ارز دیجیتال RLY این اشخاص مشهور نیز میتوانند با توزیع توکن های خود به عنوان پاداش بین کاربران، مخاطبان خود را به نوعی تشویق کنند یا طرفداران بیشتری جذب کنند. این اتفاق در واقع به سود هر دو طرف خواهد بود. یعنی هم کاربران و طرفداران از این طریق صاحب توکن میشوند و هم این توکن ها ارزش بیشتری پیدا میکنند و این به معنی سود بیشتر است. کاربران نیز میتوانند هر زمان که بخواهند رمزارز RLY  را خرج کنند و یا توکن ها را به پول های فیات مانند یورو یا دلار تبدیل کنند. درواقع این افراد، بدون هزینه و کنترل شخص یا هیچ ارگان ثانویه ای، ارز دیجیتال اختصاصی با نام خودشان و پلتفرم اختصاصی خود را خواهند داشت. علاوه بر این، کاربران ارزهای دیجیتالی اختصاصی RLY نیازی به تجربه قبلی با بازار ارز های دیجیتال ندارند و این پلتفرم یک تجربه کاربری بسیار آسان را برای مبتدیان ارائه می‌ دهند. در نتیجه، پروژه RALLY، نشانه های اجتماعی خاص هنرمندان هستند، در حقیقت نوعی ارز دیجیتالی اند که نماینده یک جامعه، یک فرد یا برند است. پلتفرم  ارز دیجیتال RLY شکل جدیدی از انگیزه برای تعامل بین سازندگان و طرفداران آنها و جامعه را ارائه می دهد. علاوه بر این، هنرمندان در انتخاب ابزارهای توکن های اجتماعی خود آزادند، در حالی که ارز دیجیتال RLY در حال توسعه دسترسی به ارز های دیجیتالی ساخته شده در سراسر پلتفرم های غیر متمرکز است. پروژه Rally به هر شخصی اجازه می دهد تا با استفاده از یک کارت نقدی یا اعتباری معمولی، توکن های اختصاصی RLY را خریداری کند! اکوسیستم رمزنگاری RLY در شبکه rally، منحصرا در ارتباط با توکن بومی رالی (RLY) کار می‌کند. سازندگان و جوامع می توانند از رمزارز RLY برای خرید محصولات ایجاد شده در این پلتفرم استفاده کنند و اینگونه از برند های مورد علاقه خود و یا اشخاص و هنرمندان حمایت کنند.

بنیان گذاران پروژه Rally

از بین اعضای تیم Rally، این سه شخص ستاره های تشکیل دهنده پروژه هستند. جامعه سلامت یا HLTH: گروهی از افراد که در زمینه مراقبت های بهداشتی کار میکنند و بر روی ایده ارائه نوآوری های بزرگ در خدمات مرتبط به رمزنگاری  فعالیت می کنند. جو پولیزی (موسس The Tilt): دتیلتس یک شرکت مبتنی بر رسانه، است که هدف آن تبدیل تولید کنندگان حوزه محتوا به کارآفرینان محتوا است. کیسوکه هوندا: بازنشسته فوتبال، مربی و سرمایه گذار ژاپنی است و فعالیت مرتبط دیگری در حوزه ارزهای دیجیتال ندارند. در طول توسعه اولیه پلتفرم محتوای رمزنگاری RLY، این پروژه یک تیم متمرکز کوچک از توسعه دهندگان بود. با این حال، تیم ارز دیجیتال RLY این پروژه را با طراحی برای مقیاس ‌پذیری و عدم تمرکز در آینده ایجاد کرد. به این ترتیب، از 15 اکتبر 2021، این پروژه  را معرفی کرد، که به جامعه دارندگان توکن RLY اجازه می دهد در شبکه  فعالیت کنند و مسیر تغییرات و توسعه را هدایت کنند.

هدف Rally

تمرکز اصلی پلتفرم محتوایی ارز دیجیتال RLY بر تمرکز زدایی و جهت گیری های شخصی مبتنی اکثریت افراد جامعه، به سازندگان این امکان را می‌ دهد تا اقتصادهای دیجیتال مستقل و خودگردانی را در اطراف برند های خود تشکیل دهند. پلتفرم رالی که با حمایت های افراد مشهور، هرروز به سرفصل های خبری رسانه ها می رسد، شاهد افزایش مستمر پذیرش با برنامه های توسعه بیشتر است. تیم ارز دیجیتال RLY فضایی را برای یک پلتفرم میزبانی محتوای غیرمتمرکز با تعاملات ایمن و شفاف با طرفداران کاربران ایجاد می کند. علاوه بر این، پلتفرم محتوای رمزنگاری Rally به اینفلوئنسر های موجود امکان کسب درآمد از محتوای خود را ارائه می دهد. به علاوه، این به طرفداران آنها اجازه می دهد تا جوایزی نیز کسب کنند! این به لطف توکن بومی رالی ERC-20 امکان پذیر است. توکن RLY امکان تمرکز زدایی واقعی از پلتفرم را فراهم می کند و وثیقه ارز های دیجیتالی RLY را تشکیل می دهد.

آینده ارز دیجیتال RLY

ارز دیجیتال RLY همچنین میتواند در پروسه کشت سرمایه مورد استفاده قرار گیرد. بستری که در حوزه ی Defi به منظور استیک کردن یا همان قفل کردن سرمایه و دریافت رمزارز بیشتر ایجاد شده است به اصطلاح Yield Farming یا همان کشت سرمایه نامیده می شود. به عبارت دیگر یکی از خدمات ارائه شده در حوزه ی Defi ایجاد امکان قفل کردن رمزارزهایی است که بر اساس  POS  رمزنگاری شده اند که به بیان ساده تر نیازی به دستگاه های Mining برای استخراج ندارند. اصطلاح کشت سرمایه در پروژه رالی به همین دلیل برای این حوزه به کار گرفته می شود که اشاره به برداشت رمزارز بیشتر در یک دوره زمانی مشخص پس از قفل کردن سرمایه بر بستر Yield Farming می باشد. کشت سرمایه بخشی نوپا در اکوسیستم DeFi می باشد که در مدت نسباتا کوتاهی موجب افزایش ارزش حوزه ی DeFi از 500 میلیون دلار به 10 میلیارد دلار شد. پروتکل های موجود در حوزه کشت سرمایه از انواع مختلفی تشکیل شده است که به قفل کنندگان سرمایه پیشنهادات متنوعی برای دریافت کارمزد ارائه می کند. از جمله آنها می توان به دریافت کارمزد تراکنش ها، دریافت سود ثابت، دریافت توکن های دولتی و... اشاره کرد. اوایل شروع کار حوزه ی کشت سرمایه اکثر قفل کنندگان سرمایه بیشتر استیبل کوین های شناخته شده ای مانند USDT،  DAI و یا USDC را در این حوزه قفل می کردند که امروزه سیستم بلاکچین اتریوم،DEX و حتی برخی از استیبل کوین های دولتی از جمله امکاناتی است که به این حوزه اضافه شده است. برای آگاهی بیشتر از پیشرفت های آنیده ارز دیجیتال RLY میتوانید به سایت رسمی آن مراجعه کنید و یا مدت کوتاهی منتظر به روز رسانی این مقاله همزمان با پیشرفت این پروژه باشید.

قیمت ارز دیجیتال RLY

نمودار قیمت ارز دیجیتال RLY  پس از عرضه در مارس2021 نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته است. نواحی مهم قیمتی 0.18تا0.19دلار و 0.32تا0.40دلار و 0.6تا0.83دلار و نیز سقف تاریخی قیمت رمزارز آر ال وای  در نقطه 1.48دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیلگران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند. رمزارز RALY

کیف پول ارز دیجیتال RLY

ارز دیجیتال RLY در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند.. اینگونه افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

خرید و فروش ارز دیجیتال RLY

ارز دیجیتال RLY  درای محدودیت حداکثری عرضه در تعداد 15میلیارد توکن است که در فبریه 2022 تعداد 2.4میلیارد از ارز دیجیتال RLY   در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. برای معامله ارز دیجیتال RLY میتوانید به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو مراجعه نمایید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت رالی در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار رالی چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه رالی چه مقدار است؟

سایت اصلی رالی

https://payeer.com/en/

خرید رالی
فروش رالی
خرید آنی رالی
فروش آنی رالی
خرید فوری رالی
فروش فوری رالی
قیمت رالی
خرید و فروش رالی
قیمت لحظه ای رالی
قیمت خرید رالی
قیمت فروش رالی
صرافی خرید رالی
قیمت رالی به دلار
قیمت رالی به تومان
بهترین صرافی خرید رالی
قیمت رالی امروز
نمودار قیمت رالی