logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "revain", "symbol": "REV", "en_name": "Revain", "fa_name": "ریون", "change_1h": null, "change_7d": null, "change_24h": null, "change_30d": null, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 1317, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": null, "slug": "revain", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
REV

Revain REV

ریون

قیمت ریون

0 %

+

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت ریون

$0

indicator

بیشترین قیمت ریون

$0

عرضه کل ریون

REV 0.00

ارزش کل بازار ریون

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت ریون

0 % +

تغییرات یک هفته

0 % +

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
REV
REV
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای ریون (REV/USD)

نمودار قیمت لحظه ای ریون REV در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای ریون

Revain (REV)

ارز دیجیتال ریون Revain با نام اختصاری REV با ارزش بازار 0.00 در رتبه 1317 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش ریون صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت ریون برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز ریون 0.00 واحد است و هر واحد ریون در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت ریون در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 افزایش داشته است.

ارز دیجیتال revain چیست؟

بررسی های مدرن به مصرف کنندگان کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه ای در مورد شرکت ها، محصولات و خدمات بگیرند. با این حال، بسیاری از افرادی که به سایت های بررسی اعتماد می کنند متوجه نمی شوند که همیشه نمی توانند به آنچه در صفحه نمایش خود می بینند اعتماد کنند. چه سایت ،رتبه بندی با ستاره ها و یا نظرات نوشته شده یا ترکیبی از هر دو ارائه دهد، ممکن است مشکلات جدی در محتوای اطلاعات وجود داشته باشد. سایت‌های بررسی اغلب حاوی نظرات جعلی هستند که برای آسیب رساندن به یک شرکت طراحی شده‌اند، و نقدهای هرزنامه یا پولی که توسط شرکت‌ها و افراد برای تبلیغ یا آسیب رساندن به برندها پرداخت می‌شود. علاوه بر این، بسیاری از شرکت ها با موفقیت موفق به حذف نظرات منفی می شوند. در نتیجه، سایت های نقد اغلب به طور ناخواسته وزن بیشتری به نظرات مثبت می دهند. برخی از سایت‌ها نیز نمایش نظرات مثبت را بر جدیدترین یا بدترین بررسی‌ها در اولویت قرار می‌دهند، که به طور بالقوه باعث ایجاد تصور گمراه‌کننده از یک شرکت مشکل‌ساز که به صورت آنلاین مثبت به تصویر کشیده می‌شود. Revain قصد دارد این مشکلات را با استفاده از فناوری پیشرفته بلاک چین حل کند تا اکوسیستم بررسی خود را دقیق‌تر و از نفوذ خارجی ایمن کند.  

Revain (REV) چیست؟

Revain که توسط گروهی از متخصصان فناوری در روسیه در سال 2018 تأسیس شد ، یک بستر بازخورد است که بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شده است و به کاربران اجازه می دهد تا بازخورد ارزشمند خود را ارائه دهند و در عوض به آنها پاداش داده می شود. این پلتفرم در ابتدا در سال 2017 توسعه یافت و از آن به بعد ، نظرات و بازخورد مشاغل و مشتریان را با کمک شبکه بلاک چین اتریوم ثبت می کند و سپس با استفاده از توکن های Revain به آنها پاداش می دهد. به عبارت ساده تر ، Revain کاربران را قادر می سازد تا بازخوردهای سازنده ای در مورد پلتفرم خود ارائه دهند. علاوه بر این ، Revain اولین پلتفرمی است که فناوری بلاک چین را با سایتهای مرورگر سنتی ترکیب کرده است. نه تنها این ، یکی از مزایای اصلی Revain نسبت به سایر سیستم های مروری سنتی دیگر این است که پس از ارسال بازخورد یا پاسخ ، نمی توان آن را حذف ، دستکاری و یا ویرایش کرد. هدف اصلی این پلتفرم ایجاد ساختار واقعی و مشروع برای بازخورد برای همه محصولات و خدمات در سطح جهانی است که از فناوری های نوظهور از جمله بلاک چین و یادگیری ماشینی استفاده می کند. تمرکز اصلی Revain از بین بردن تعدادی از مسائل است که در سایر سیستم های مروری سنتی مانند اسپم و تبلیغات پولی وجود دارد. این پلت فرم منتظر یک سیستم بازبینی شفاف و صادقانه است که عاری از هر گونه جانبداری باشد. از فناوری بلاک چین برای اطمینان از عدم تمرکز کامل استفاده می شود و می تواند بدون هیچ گونه تبعیضی به هر کاربر انگیزه بدهد. علاوه بر این ، Revain مانند سایر سیستم های بازبینی از جمله Trip Advisor و Yelp است که نویسندگان را تشویق می کند تا نظرات خود را بنویسند و رتبه های مناسب را به آنها پیوست کنند. با ایجاد یک پست ، Revain به طور میانگین رتبه بندی و نمرات مربوطه را در پلتفرم خود که برای عموم قابل دسترسی است ، جمع آوری کرده و نمایش می دهد. به غیر از این ، این پلتفرم دارای دو رمز بومی است: RVN ، که فقط یک استیبل کوین دلار است که اغلب برای جریمه و پاداش دادن به شرکت ها و کاربران در فرآیند بازبینی استفاده می شود ، REVکه یک رمز کاربردی است که اغلب توسط شرکت ها استفاده می شود. برای تشویق نظرات کاربران و در نتیجه اجازه به کاربران برای برداشتن توکن های RVN که پس از آن می توان آنها را مبادله کرد.  

چه چیزی Revain را منحصر به فرد می کند؟

این پلتفرم از زمانی که برای اولین بار در سال 2018 معرفی شد ، بسیار محبوب شده است و ادعا می کند که حداکثر تعداد نظرات کاربران آنلاین در صنعت را به دست آورده است. پروتکل این شرکت شامل 7 بخش بلاک چین شامل کیف پول ، کازینو ، صرافی ها ، پروژه ها ، کارت ها ، بازی ها و استخرهای استخراج است. یکی از عوامل اصلی که Revain را از سایر پروژه های مبتنی بر بلاک چین متمایز می کند این است که از دو توکن برای افزایش کارایی خود استفاده می کند. به غیر از این ، ترکیب آن با IBM Watson Tone Analyzer یکی دیگر از اجزای اصلی است.  

Revain چگونه کار می کند؟

Revain از سیستمهای بازبینی دستی به همراه ابزارهای هوش مصنوعی، برای تحمل کیفیت بالای نظرات کاربران ارسال شده آنلاین استفاده می کند. برخی از عناصر اساسی پروتکل شامل بررسی های قانونی است: Revain فقط از محتوای اصلی طیف وسیعی از متخصصان در وب سایت رسمی خود استفاده می کند. به غیر از این ، سیستم پایدار: کل پروتکل Revain با استفاده از دو توکن مختلف RVN و REV اجرا می شود ، بنابراین عملکرد روان سیستم را امکان پذیر می کند. توکن RVN عمدتا برای ایجاد تعامل بین کاربران بر روی پلت فرم استفاده می شود. سرانجام ، اطلاعات تغییر ناپذیر: این پلتفرم از Revain خود به همراه کاربران معمولی برای ایجاد تغییر در اطلاعات سایر کاربران جلوگیری می کند. این پلت فرم از سیستم پنج ستاره برای رتبه بندی، به منظور تعیین محصولات و خدمات و عملکرد سازمان استفاده می کند. نه تنها این ، این پلتفرم هنگام ارسال نظرات به پلت فرم شرکت به عنوان تلاشی برای تقویت انجمن های بازخورد سنتی ، فرآیندهای سختی را پیاده می کند. هنگامی که هر کاربری در بستر Revain نقدی ارسال می کند ، طی سه قسمت که شامل فیلتر کردن هوش مصنوعی می شود ، انجام می شود : همه بررسی ها، پس از  اینکه ارسال می شوند از طریق سیستمی موسوم به Review Automatic Filtering (RAF)انجام می شود که هدف آن این است که تشخیص بررسی های جعلی ، هرزنامه ها و سرقت ادبی را انجام دهد. غیر از این، امنیت دستی: پس از اینکه بررسی لازم انجام شد سپس به شرکت برای تصویب فرستاده می شود، پس از آن می توانند نظر دهند، دیدگاه داشته باشند،  بررسی منتشر شده را رد و یا قبول کنند. در نهایت ، اعتدال:در صورت بروز اختلاف ، وظیفه ناظرین است که تحقیق کنند و حکم نهایی را در مورد یک بررسی خاص صادر کنند. همچنین ، در این مرحله ، تعدیل کنندگان این قدرت را دارند که نویسندگان یا شرکت ها را به دلیل اقدامات کینه توزانه مجازات کنند و در صورت جدی بودن آن ، آنها همچنین مجاز به تعلیق آنها هستند. علاوه بر این ، نویسندگان بازبینی نیز برای دریافت نظرات ، نوشتن دیدگاه ها پاداش دریافت می کنند و در در قسمت لایک امتیاز کسب می کنند و ارز آنلاین RVN Revain پاداش می گیرند. همانطور که نویسندگان موفق به جمع آوری نقاط تجربه می شوند ، ممکن است بتوانند به وظایف ، خدمات و پاداش های بسیار بیشتری دسترسی پیدا کنند. به غیر از این ، شایان ذکر است که ارز RVN بومی این پلتفرم با سایر ارزهای مجازی متفاوت است و نمی تواند برای تجارت در بازار آزاد استفاده شود. برای اینکه کاربران ارزهای خود را به صرافی بفرستند و برای تلاش های خود جبران خسارت کنند ، ابتدا باید RVN را به REV تبدیل کنند. به زبان ساده تر ارز REV نقش مهمی در عملکرد بستر Revain ایفا می کند و می تواند برای دریافت ، ارسال و یا در واقع برای تبدیل به توکن RVN استفاده شود. با در اختیار داشتن REV ، کاربران به همراه شرکت ها توانایی تبدیل این توکن ها را به دارایی های مجازی وابسته به دلار RVN بدست می آورند و می توانند برای پاداش نویسندگان مورد استفاده قرار گیرند. همچنین ، هنگام نقد شدن سود خود ، برای کاربران مهم است که توکن RVN خود را به توکن REV تبدیل کنند.

سرمایه گذاری در Revain

در ابتدا ، هنگامی که Revain معرفی شد ، با توکن RVN و R عرضه شد. با این حال ، در مارس سال گذشته ، این شرکت R را به توکن های REV تغییر داد. توکن REV بر اساس استاندارد اتریوم ERC-20 ، BEP20 و TRC20 ساخته شده است. از امروز ، قیمت فعلی Revain 0.021755 دلار آمریکا است و حجم معاملات بیست و چهار ساعته آن نزدیک به 3،171،485 دلار آمریکا است. در حقیقت ، Revain در مدت بیست و چهار ساعت گذشته حدود 19.96 درصد صعود کرده است. بازار ارز تقریباً 1،850،483،855 دلار آمریکا دارد و آن را در رتبه 65 در رتبه بندی CoinMarketCap قرار می دهد. به غیر از این ، عرضه فعلی ارز 85،061،485،690 سکه REV است. علاوه بر این ، تنها در مدت یک هفته ، ارزش Revain تقریباً 106.31 درصد افزایش یافته است. با این اوصاف ، Revain در حال حاضر یک سرمایه گذاری بزرگ است. چند سال پیش که معرفی شد ، هیچ سابقه ای برای ارزیابی استراتژی سرمایه گذاری وجود نداشت ، اما به نظر می رسد که چشم انداز و هدف این پلت فرم چیزی است که قطعاً بسیاری از سرمایه گذاران بالقوه را جذب خواهد کرد. این یک راه عالی برای پیشرفت است و این امر انقلابی در صنعت ایجاد خواهد کرد.  

Revain را از کجا می توانید خریداری کنید؟

Revain در اکثر صرافی های ارزهای رمزپایه موجود است. برخی از صرافی های رایج که Revain فهرست شده اند شامل HitBTC ، KuCoin ، BitMart و DigiFinex هستند. در پایان ، همیشه به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری روی هر ارز دیجیتال بسیار خطرناک و بسیار نامشخص است. همیشه به شما توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری در هر ارز آنلاین تحقیقات خود را انجام دهید و فقط با تبلیغات روبرو نشوید. این مهم است که به یاد داشته باشید که شما فقط باید آن چیزی را سرمایه گذاری کنید که می توانید از دست بدهید. برای ذخیره و نگهداری revain می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید. برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت ریون در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار ریون چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه ریون چه مقدار است؟

سایت اصلی ریون

https://payeer.com/en/

خرید ریون
فروش ریون
خرید آنی ریون
فروش آنی ریون
خرید فوری ریون
فروش فوری ریون
قیمت ریون
خرید و فروش ریون
قیمت لحظه ای ریون
قیمت خرید ریون
قیمت فروش ریون
صرافی خرید ریون
قیمت ریون به دلار
قیمت ریون به تومان
بهترین صرافی خرید ریون
قیمت ریون امروز
نمودار قیمت ریون