در حال دریافت اطلاعات
درباره بیت کوین
About

ارز دیجیتال لونا با نماد اختصاری LUNA می باشد که معمولا با نام ارز دیجیتال Terra LUNA عنوان می شود. ترا یک بلاکچین برای تجارت الکترونیک است که برای این گروزه استیبل کوین خورا برای کاهش کارمزد در معاملات ایجاد کرده و از ذخیره ی قسمتی از این کارمزدها در صندوق تثبیت کننده رمزارز خود یعنی LUNA  برای ثابت نگه داشتن قیمت استیبل کوین Terra استفاده می کند.

یکی از ویژگی ها و قابلیت های ارز دیجیتال Terra مکانیزم دو توکن ترا و لونا در این پروژه می باشد که از LUNA بعنوان توکنی برای پشتوانه یا ذخیره اشتفاده می شود اما توکن Terra  ترید می شود .

استیبل کوین‌های ترا شامل TerraUSD ،TerraEUR ،TerraCNY ،TerraJPY ،TerraGBP ،TerraKRW و TerraSDR  می باشد که با ارزهای برتر جهانی مثل USD ،EUR ،CNY ،JPY ،GBP ،KRW و پول رایج صندوق بین‌المللی یعنی SDR پشتیبانی می‌شوند.ارزش رمز ارزهای ترا با رای گیری در مورد میزان ذخیره تثبیت کننده توسط ماینر ها تعیین می شود.

بصورت کلی کاربرد اصلی LUNA ثابت نگه داشتن قیمت استیبل کوین Terra است. لونا قدرت بهره برداری کل شبکه ترا به حساب می آید و از ارزدیجیتال ترا برای پرداخت هزینه های کالاها و خدمات به وسیله پلتفرم تجارت الکترونیک ترا استفاده می شود و همینطور برای پاداش دهی به استخراج کنندگانی که برای تثبیت قیمت ترا رای می دهند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

بنیان‌گذاران ترا و لونا ، Daniel Shin و Do Kwon هستند که هر دو مدیرعاملان بزرگتریم ئلتفرم های تجارت الکترونیک کره هستند و در مایکروسافت و اپل سابقه ی مهندسی نرم افزار را داشته اند.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری  لونا می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.00
سکه در گردش
0.00
حجم بازار
0.00
عرضه کل
0.00