در حال دریافت اطلاعات
درباره بیت کوین
About

وینک یک پلتفرم بازی است که کاربران می‌توانند در آن به معاشرت با یکدیگر نیز بپردازند. کاربران این پلتفرم همچنین می‌توانند در چندین اکوسیستم بلاک چین نیز مشارکت داشته باشند. کاربران از رمز وینک به عنوان دارایی دیجیتال بومی در سیستم عامل استفاده بهینه‌ای خواهند داشت.

وینک قصد دارد توسط فاکتورهایی مانند استخراج رفتاری، طراحی ابتکاری اقتصاد رمز، مکانیزم تشویقی و... یک اکوسیستم ایجاد کند. این پلتفرم با ایجاد اکوسیستم، تجربه بازی غیرمتمرکز با کیفیتی بالا را فراهم می‌کند.

به این جهت که توسعه‌دهندگان توانایی ساخت DApp را پیدا کرده و در نهایت این امر به پذیرش حقیقی منجر خواهد شد. به این ترتیب کاربران برای مشارکت به عنوان ذی‌نفعانی فعال در این سیستم عامل اشتیاق پیدا می‌کنند.

وینک کوین چیست؟

رمز وین یک توکن سودمند TRC-20 است که بر روی زنجیره بلوک ترون TRON ساخته شده است. در پس‌زمینه وین، وینک نشانه مهمی است که برای ایجاد انگیزه سهام‌داران اصلی جهت مشارکت فعال مورد استفاده قرار می‌گیرد. منظور از سهام‌داران اصلی توسعه‌دهندگان و کاربران هستند.

وینک کوین

در ادامه به لیستی از موارد اصلی استفاده از توکن وینک اشاره می‌کنیم:

 • وین پاور Win Power: صاحبان رمز، وین پاور را به دلیل قرار دادن رمزهای وین دریافت می‌کنند.
 • قطره هوایی. صاحبان رمزها واجد شرایط دریافت قطره‌های هوایی وین هستند.
 • WinDrop staking: تمام DApp های متصل به سیستم عامل بازی می‌توانند بخشی از برنده‌ها را با صاحبان رمزهای وین توسط برنامه وین دراپ WinDrop تقسیم کنند.
 • حقوق حاکمیت: این امکان برای صاحبان رمز وجود دارد که توسط مکانیزم حاکمیت و حقوقی که دارند، بر توسعه و جهت‌دهی روند سیستم عامل تأثیرگذار باشند.
 • سوزاندن منابع: کاهش هزینه معاملات برای صاحبان رمز با دستیابی به وین.
 • فرصت‌ها و تجربه‌های شخصی: صاحبان رمز می‌توانند در رویدادهایی مانند مسابقات پوکر یا اتومبیل‌رانی شرکت کنند.
 • جایزه‌های گیم پلی: دریافت پاداش. در واقع بازیکنان بر اساس میزان حجم بالا و DApp هایی که به پایگاه‌های کاربر بزرگ خدمات ارائه می‌دهند، از این مزایا بهره‌مند می‌شوند. این پاداش‌ها شامل مواردی مانند تخفیف مستقیم، افزایش میزان پرداخت یا سرعت استخراج می‌شود.

ویژگی‌های کلیدی ارز دیجیتال وینک

 • ابزارها و آی‌پی‌های توسعه‌دهنده. این ابزارها به گروه‌ها اجازه می‌دهند تا پروژه‌های خود را با یکدیگر ادغام کرده یا از ابتدا DApp‌های بازی را ایجاد کنند.
 • پیشکسوتان و افراد باتجربه در صنعت بازی تیم توسعه را تشکیل می‌دهند.
 • فراهم بودن زمینه مشارکت سرمایه‌گذاری و استراتژیک با ترون Tron
 • مکانیزم پاداش وین دراپ WinDrop
 • ارزهای فیات با یکپارچه‌سازی پول‌های ثابت و ادغام DeFi بیشتری همراه است.
 • برخورداری از موتور محتوا و صندوق اکوسیستم با مدل حکمرانی
 • مجوز بازی کاستاریکا و کوراسائو

در حال حاضر ارز دیجیتال وینک در رتبه Coinmarketcap 170 قرار داشته و اخیرا نیز تا 65.65 درصد رشد کرده است. وجه تمایز وین با دیگر ارزهای رمز پایه اصلی در عدم خریداری مستقیم آن با پول ناخالص است. با این حال همچنان شما می‌توانید با خرید بیت کوین از صرافی ارزیپتو، به آسانی این سکه را تهیه کنید.

وین توکن WIN Token

مبلغی حدود 999 میلیارد وین توکن ایجاد خواهد شد که تنها از طریق IEO یا توسط بازارهای ثانویه، قطره‌های هوایی و رویدادهای تبلیغاتی، قابلیت دستیابی دارند.

اولین مورد، پیشنهاد اولیه مبادله IEO است که در بستر بینانس لانچ پد Binance Launchpad برگزار می‌شود. این پیشنهاد قرعه‌کشی از بیست و چهارم ماه جولای سال 2019 شروع شد. برندگان قرعه‌کشی نیز در 31 جولای سال 2019 اعلام شدند. حدود 5 درصد از کل عرضه که برابر با 000، 000، 950، 49 وین است به فروش عمومی اختصاص داده شد.

با فروش توکن به مبلغ 0.0001201 دلار، سقف فروش آن حدود 6 میلیون دلار است. این نکته نیز قابل ذکر است که قیمت بر اساس حداقل بیت کوین تعیین شده و تقریبا معادل یک ساتوشی است. ساتوشی کوچک‌ترین واحد اندازه‌گیری بیت کوین است. در واقع این بدان معناست که ارزش وین تنها از نظر بیت کوین افزایش پیدا می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های شاخص ارز وینک باید به نقطه قیمت پایین اشاره کنیم. این نقطه قیمت پایین می‌تواند پس از فروش به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. همچنین مشاهده شده که بینانس IEO در مدت زمان کوتاهی رشد چشمگیری داشته و این رشد ده برابر بلافاصله پس از IEO چندان غیرمعقول به نظر نمی‌رسد.

خرید ارز دیجیتال وینک

یکی از راه‌های آسان برای دریافت رمزهای وین توسط قطره‌های هوایی انجام می‌شود. حدود 5 درصد اضافی از کل عرضه سکه به قطره‌های هوایی اختصاص دارد. این توقع وجود دارد که طی سه سال آینده مقدار درصد اضافی گسترش پیدا کند.

اولین قطره هوایی در ماه آگوست سال 2019 اتفاق افتاد و نشانه‌های وین نیز به صاحبان نشانه‌های BTT، TRX و ANTE/WIN منتقل شد. اولین قطره هوایی 22 درصد از کل تقسیم قطره هوایی را که معادل 10، 989، 000، 000 است را توزیع می‌کند. همچنین در آن سال پیش‌بینی می‌شد که طی دوازده ماه آینده 20 درصد اضافی یا 11، 880، 000، 000 وین که با هر ماه 999، 000، 000 برابری می‌کند، توسط قطره‌های هوایی توزیع شود.

برای خرید ارز وینک می توانید از صرافی ارزیپتو اقدام کنید. با ثبت نام در ارزیپتو و پس از مرحله احراز هویت، می توانید از طریق پنل کاربری خود ارز وینک و بیش از 1700 ارز دیجیتال دیگر را خریداری کنید.

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.00
سکه در گردش
0.00
حجم بازار
0.00
عرضه کل
0.00