logo
{ "p_id": 4206, "chart_slug": "wink", "symbol": "WIN", "en_name": "WINkLink", "fa_name": "وینک", "change_1h": -0.353798, "change_7d": -4.81388, "change_24h": -2.06293, "change_30d": 9.47269, "volume": "25676432.74278143", "marketcap": "66885762.05", "supply": 999000000000, "rank": 368, "website_url": "https://winklink.org/", "low_24h": 0.000069031301828964, "high_24h": 0.000071322416010844, "low_7d": 0.000068683902436463, "high_7d": 0.00007493286485006, "low_30d": 0.000061775470611352, "high_30d": 0.000079338814073554, "price": 0.00006954681081072515, "slug": "wink", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "", "change_24h": 4.14, "price": 13.38 }, { "name": "Uniswap", "symbol": "UNI", "fa_name": "", "change_24h": 0.75, "price": 5.22 }, { "name": "Oasis Network", "symbol": "ROSE", "fa_name": "", "change_24h": 0.78, "price": 0.0658 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 31.22, "price": 9600.58 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 4.27, "price": 0.3608 } ], "category": { "name": "" } }
WIN

WINkLink WIN

وینک

قیمت وینک

2.1 %

-

$ 0.00006955

تومان 4

۲۴ ساعت

کمترین قیمت وینک

$0.00006903

indicator

بیشترین قیمت وینک

$0.00007132

عرضه کل وینک

WIN 1.00 تریلیون

ارزش کل بازار وینک

66.89 میلیون USDT

سایت اصلی وینک

https://winklink.org/

تغییرات یک ساعت وینک

0.4 % -

تغییرات یک هفته

4.8 % -

تغییرات یک ماه

9.5 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
WIN
WIN
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای وینک (WIN/USD)

نمودار قیمت لحظه ای وینک WIN در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای وینک

WINkLink (WIN)

ارز دیجیتال وینک WINkLink با نام اختصاری WIN با ارزش بازار 66.89 میلیون در رتبه 368 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش وینک صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت وینک برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز وینک 1.00 تریلیون واحد است و هر واحد وینک در این لحظه با قیمت 0.00006955 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 25.68 میلیون USDT است. قیمت وینک در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 2.06 کاهش داشته است.

وینک کوین

ارز دیجیتال وینک  چیست و چه آینده ای در انتظار ارز دیجیتال وینک است؟ خرید و فروش ارز دیجیتال وینک از چه طریقی امکانپذیر است؟ در صورتی که قصد دارید در مورد ارز دیجیتال وینک اطلاعاتی را بدست آورید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. ارز دیجیتال وینک یکی از ارزهای پرطرفدار است که بسیاری از کارشناسان آینده خوبی را برای آن پیش بینی می کنند لذا در صورتی که به دنبال خرید ارز دیجیتال وینک هستید حتما درباره این رمز ارز اطلاعات لازم و کافی را بدست آورید.

پلتفرم ارز دیجیتال وینک چیست؟‌

وینک قبل از این که یک رمز ارز باشد در واقع یک نوع پلتفرم است که بر بلاک چین ترون بناگذاری شده است. با توجه به این که این پلتفرم در سال هاd گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است نگاه های بسیاری از افراد را به سمت پلتفرم وینک جلب کرده است. در حال حاضر این پلتفرم تصمیم دارد که به عنوان تولیدکننده برنامه های بازی غیر متمرکز فعالیت خود را در پیش گیرد. تولیدکنندگان وینک تصمیم دارند که جایگاهشان را در بازار عرضه بازی های باکیفیت همچنان، حفظ کنند. بر همین اساس نیز اکوسیستمی از استارتاپ های خلاق از طراحان گیم ها و سایر گروهای توسعه دهنده تشکیل یافته است تا سیستم مدیریتی نوینی ایجاد کنند و اهداف خود را در نهایت پیش ببرند.

درباره ارز دیجیتال وینک

در کنار پلتفرم وینک، ارز دیجیتال وینک نیز مورد توجه قرار گرفته است به گونه ای که رابطه ی جدایی ناپذیری بین پلتفرم و ارز دیجیتال وینک وجود دارد. در حال حاضر برای این رمز ارز دو توکن موجود است که یکی از آن ها در بلاک چین ترون و دیگری نیز در بلاک چین بایننس موجود است. صرافی بایننس همواره حمایت قاطع از این ارز دیجیتال داشته است که در ادامه دلایل حمایت از آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ارز وینک به صورت دو توکن در بازار وجود دارد؛ یکی توکن TRC20 در بلاک‌چین ترون و دیگری نیز توکن BEP2 در بلاک‌چین بایننس است. صرافی بایننس حمایت جدی از ارز دیجیتال وینک به عمل آورده است که در ادامه با بحث در این زمینه دلیل آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ارز دیجیتال وینک از مزایای خاص و ویژه ای برخوردار است که این مزایا را در اختیار صاحبان این رمز ارز قرار می دهد. مجموع این ارز دیجیتال 999 میلیارد واحد است. روش های مختلفی برای عرضه آن وجود دارد که می توانیم به عرضه اولیه، بازار ثانویه، ایردراپ ها و همچنین بخش های تبلیغاتی اشاره داشته باشیم. برای اولین در سال 2019 میلادی عرضه اولیه این رمز ارز برگزار گردید. تا اوایل سال 2021 میلادی تنها یک سوم تمامی توکن های این رمز دیجیتال در بازار در حال پرداش قرار گرفت که در سیصد و سیزده واحد میلیارد بود و پیش بینی می شد که در ماه های بعدی تمامی واحدهای آن به طریق مختلف در بازار عرضه شوند.

کاربرد های ارز دیجیتال وینک

ارز دیجیتال وینک کاربرد زیادی دارد، نوع کاربردی که این ارز دیجیتال دارد آن را از بسیاری از رمز ارزها متمایز کرده است از مهم ترین کاربردهای آن می توانیم به موارد ذیل اشاره داشته باشیم:
 • توکن ارز وینک بیشتر برای کسانی که در شبکه فعالیت دارند به عنوان پاداش پرداخته می شود که شامل گیمرها و توسعه دهندگان هستند.
 • برای کسب در آمد از طریق وین پاور استفاده می شود که از طریق قرار دادن توکن های وینک در شبکه بدست می آید.
 • آیر دراپ این امکان را فراهم می کند تا بتوان ارزهای مختلفی را بدست آورد از این طریق امکان بدست آوردن رمز ارز وینک هم وجود دارد.
 • بخشی از توکن های رمز ارز وینک به عنوان پاداش به گیم پلی ها داده می شود. هر کدام از گیم پلی ها که بازی های بیشتری داشته باشند این رمز ارز را دریافت می کنند.
 • برای کم کردن هزینه تراکنش ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که این رمز ارز را داشته باشید هزینه تراکنش ها کم تر خواهد شد.
 • کسانی که رمز ارز دیجیتال وینک را داشته باشند به نوعی حق حاکمیت خواهند داشت در واقع از طریق راهکارهایی که وجود دارد می توانند بر جهت دهی داخلی شبکه تاثیر بگذارند.

 آینده ارز دیجیتال وینک

برای این که بخواهیم در مورد آینده ارز دیجیتال وینک صحبت کنیم باید متغیرهای زیادی را در نظر بگیریم. یکی از تاثیرگذارترین متغیرهایی که در این زمینه وجود دارد و اثر آن هم در رشد این ارز دیجیتال می تواند بسیار زیاد باشد مربوط به هدف هایی است که تیم توسعه دهنده آن در نظر گرفته اند. بررسی پیشینه پلتفرم ارز دیجیتال وینک در سال های اخیر نشانگر این است که این تیم توسعه دهنده آن به عنوان بزرگترین پلتفرم نامتمرکز گیم در بلاکچسن ترون برنامه های بسیار خوب و موفقی را به اجرا گذاشته است و از این لحاظ امیدها را در مورد آینده این رمز ارز دیجیتا بیشتر می کند. متغیر مهم دیگری که باید در جهت رشد و توسعه این ارز دیجیتال مورد توجه قرار گیرد، تعداد کاربرانی فعال در شبکه آن است. خوشبختانه ارز دیجیتال وینک از این لحاظ در شرایط خوبی واقع شده است و تا به امروز هیچگونه گزارشی مبنی بر وجود مشکلات امنیتی در آن وجود نداشته است. بر اساس ارزیابی هایی که در میانه سال 2021 میلادی انجام پذیرفته است از منظر حجم بازار در بین ارزهای دیجیتال رتبه صد و بیست و پنج را در اختیار دارد. روندهای مختلفی را ارز دیجیتال وینک در سال گذشته طی کرده است با این وجود کارشناسانی که در زمینه ارز دیجیتال تخصص دارند معتقد هستند که این رمز ارز در آینده رشد خوبی را خواهد داشت چرا که این رمز ارز یک رمز ارز گیمیینگ است و روز به روز بر محبوبیت این رمز ارزها افزوده می شود و خود یک عامل مهم و اساسی و یک محرک قوی برای رمز ارز وینک در آینده خواهد بود. به دلیل این که سیاست توسعه دهندگان پلتفرم وینک برای تشویق کاربرانی است که این رمز ارز را مدت زمان طولانی نگه دارند لذا نقش موثر این اقدام نیز در رشد آن غیرقابل کتمان است.

هدف ارز دیجیتال وینک

اهداف فراوانی برای ارز دیجیتال وینک قابل تصور است که البته تعیین کننده اصلی اهداف این ارز دیجیتال توسعه دهندگان آن هستند. هدف اصلی که برای طراحی و معرفی رمز ارز وینک اعلام شده این است که با استفاده از این رمز از امکام انجام تراکنش به میزان بالا بین سیستم های مالی مختلف وجود داشته باشد که این تراکنش هم از امنیت و هم از سرعت زیادی نیز بهره ببرد. در این میان بلاکچین ترون می توانند تایید کننده این ادعا باشد.

ارز دیجیتال وینک چگونه پدید آمد؟

در ابتدا، کسانی که در بازار ارز دیجیتال فعالیت داشتند این رمز ارز با نام ترون بت می شناختند. همان طور که ذکر شد در ابتدا این رمز ارز یک پلتفرم بر پایه برنامه غیرمتمرکز بلاک چین راه اندازی شد. از همان ابتدا که این رمز ارز راه اندازی شد کاربران آن می توانستند از طریق گیم برای جمع آوری رمز ارز اقدام کنند. در سال 2019 اما توسعه دهندگان این رمز ارز تصمیم دیگری گرفتند و نام آن را به وینک تغییر دادند و عرضه اولیه آن ها آغاز شد که در همان ابتدا شش میلیون دلار به عنوان سرمایه به منظور دستیابی به اهداف خود بدست آوردند. برای نخستین بار این عرضه در لانچ پد بایننس انجام شود و در بخش ارزهای دیجیتال آن واقع شد.

بهترین کیف پول برای ارز دیجیتال وینک

به منظور نگه داشتن سرمایه های ارز دیجیتال باید کیف دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد. کیف هایی که به عنوان کیف پول ارز دیجیتال محسوب می شوند را می توان به سه نوع سخت افزاری، نرم افزاری و کاغذی دسته بندی کرد. کیف های پولی که به صورت نرم افزاری هستند به منظور انجام تراکنش های روزانه رمز ارزها خوب هستند. هر چند در مقایسه با کیف پول های سخت افزاری از امنیت پایینی برخوردار هستند برای این که بتوانید با آن ها کار کنید باید مدام به اینترنت متصل شوید. در صورتی که قصد دارید رمز ارز دیجیتال وینک را مدت زمان طولانی نگه داری کنید توصیه می شود که به کیف پول های سخت افزاری فکر کنید که از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تعدادی از این کیف پول های سخت افزاری که فراوان مورد استفاده قرار می گیرند و می توانید برای رمز ارز وینک نیز استفاده کنید، موارد ذیل هستند:
 • کیف پول سخت‌افزاری لجر (Ledger)
 • کیف پول سخت‌افزاری ترزور (Terzor)
 • کیف پول سخت‌افزاری کیپ کی (KeepKey)
 • کیف پول نرم‌افزاری کوینومی (Coinomi)

توزیع ارز دیجیتال وینک به چه صورت است؟‌

هنگامی که ارز دیجیتال وینک عرضه اولیه شد، حدود پانزده درصد توکن های موجود آن عرضه شدند. هر یک از توکن ها در هنگام عرضه اولیه با با قیمت بیش از  0.00006673340 دلار فروخته شد. هم اکنون نیز توزیع آن به این صورت انجام می پذیرد:
 • برای ذخیره توکن: 3.75 درصد
 • توسعه پلتفرم: 7 درصد
 • جامعه اولیه: 12 درصد
 • فروش اولیه: 15 درصد
 • تیم توسعه‌دهنده: 10 درصد
 • اکوسیستم: 27 درصد
 • ایردراپ: 5 درصد
 • مشارکت استراتژیک: 6.25 درصد
 • مشارکت گیمینگ: 14 درصد

مزایا و معایب رمز ارز دیجیتال وینک

مهم ترین مزیتی که برای رمز ارز وینک وجود دارد این است که توجه زیادی به کاربران خود دارد. این گونه می توان ادعا داشت که کاربران ارز دیجیتال وینک به عنوان هسته اصلی آن به حساب می آیند. مکانیزمی که بر اساس دراپ راین تعریف گردیده است با توجه به برنامه های غیرمتمرکزی که به این پلتفرم متصل هستند به کاربران پاداش هایی داده می شود. این پاداش ها هوشمندانه توزیع می شوند تا کاربران برای نگه داشتن رمز ارزهای خود ترغیب شوند. با توجه به این سیاست هوشمندانه هر یک از کاربران که از توکن بیشتری برخوردار باشند، جوایز آن ها نیز بیشتر خواهد شد. پاداش های مذکور به صورت روزانه و در قالب رمز ارز ترون TRX به کاربران داده می شود. این اقدام تحسین برانگیز توسعه دهندگان پلتفرم وینک سبب شده است که کاربران آن احساس مسئولیت داشته باشند و خود را از اعضای فعال این فضا بدانند. همین احساس تعلق به وینک و مشارکت فعالانه کاربران سبب شده است تا شاهد رشد این پلتفرم باشیم و توسعه دهندگان آن نیز به دلیل همین حمایت به دنبال تدوین برنامه های نوین هستند. مهم ترین عیبی که برای رمز ارز وینک شاید بتوان در نظر گرفت این است که در بسیاری از صرافی ها خرید و فروش ارز دیجیتال وینک انجام نمی شود.

سایر مزیت های مهم ارز دیجیتال وینک

همه پروژه ها که در چهارچوب وینک وجود دارد تحت قراردادهای هوشمند است بر همین اساس به آسانی می توان، حسابرسی را انجام داد. کاربران به صورت کامل بر روی دارایی های خود کنترل دارند. گیم هایی که در این پلتفرم وجود دارد با همه رمز ارزها کار می کند. کاربران وینک از فرصت های تجاری انحصاری در زمان های مختلف، برخوردار هستند. هر کدام از کاربران که در این پلتفرم، بازی های بیشتری را انجام دهند از درآمد بیشتری برخودار می شوند. همه کاربران می توانند در برنامه های پلتفرم دخالت و مشارکت داشته باشند. اشخاصی دارای ارز دیجیتال وینک هستند می توانند در پلتفرم آن هزینه های تراکنش خود را به حداقل برسانند.

موسس ارز وینک چه کسانی هستند؟

در ابتدا که پروژه وینک فعالیت خود را شروع کرد سه نفر از کسانی که در عرصه بلاکچین و بازی های کامپیوتری فعال بودند، به عنوان موسس این پلتفرم فعالیت خود را شروع کردند. پس از آن به تدریج با گسترش فعالیت ها، اعضای آن نیز افزایش پیدا کرد. هم اکنون سیزده متخصص در سراسر دنیا به منظور توسعه این پلتفرم فعالیت دارند. به دلیل این که فعالیت آن غیرمتمرکز است، توسعه دهندگان آن نیز به صورت نامتمرکز از سراسر دنیا با یکدیگر همکاری دارند. در ترکیب اعضای آن تخصص های ذیل به چشم می خورد:
 • 4 نفر متخصص در حوزه بلاکچین
 • 3 نفر متخصص در حوزه گیمینگ
 • 3 نفر به عنوان توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل
 • 4 نفر متخصص در زمینه بازار یابی
از اشخاص سرشناسی که در این پلتفرم فعالیت دارند می توانیم به بی وانگ مدیر رمز ارز، الکس یی مدیر اجرایی، اس تانگ مدیر برنامه ریزی اشاره داشته باشیم.

قیمت ارز دیجیتال وینک

برای نخستین بار که ارز دیجیتال وینک در سال 2019 در لیست صرافی قرار گرفت. در صرافی بایننس در حدود شش میلیون دلار توانست که سرمایه بدست آورد. این رمز ارز در شروع کار خود رشد قیمتی نداشت و همراه با ریزش قیمتی نیز بود. با توجه به حجم بالایی از معاملات که داشت توانست در بین رمز ارزهای موجود رتبه خود را حفظ کند. در سال 2020 نیز شاهد کاهش قیمت ارز دیجیتال وینک بودیم به گونه ای که بسیاری از خریداران آن نا امید شدند. سال 2021 برای رمز ارز وینک سال متفاوتی بود به گونه ای که شاهد درخشش آن در این سال بودیم به گونه ای که رشد آن به بیش از 340 درصد رسید. در پنجم آوریل همین سال اوج قیمت آن به دو هزارم دلار رسید. در حال حاضر که در ماه نوامبر قرار داریم قیمت این ارز دیجیتال برابر با $0.000714 است که با این قیمت و حجم از معاملات رتبه 146 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

 خرید و فروش ارز دیجیتال وینک

خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال در صرافی های آنلاین انجام می پذیرد. در حال حاضر بسیاری از ارزهای دیجیتال جدید مانند وینک از طریق تعداد کمی از صرافی ها مورد حمایت قرار می گیرند. هم اکنون بیشترین حمایتی که از رمز ارز وینک صورت می گیرد و معاملات آن نیز به صورت شبانه روزی در حال انجام است صرافی بایننس می باشد. این صرافی از مشهورترین صرافی ها در دنیا به حساب می آید و از همان ابتدا ارز دیجیتال وینک را مورد حمایت قرار داده است. از دیگر صرافی ها که می توان از طریق آن فروش و خرید رمز ارز وینک را انجام داد می توانیم به صرافی های کوکوین، پولونیکس و هیت بی تی سی اشاره داشته باشیم. وینک یک پلتفرم بازی است که کاربران می‌توانند در آن به معاشرت با یکدیگر نیز بپردازند. کاربران این پلتفرم همچنین می‌توانند در چندین اکوسیستم بلاک چین نیز مشارکت داشته باشند. کاربران از رمز وینک به عنوان دارایی دیجیتال بومی در سیستم عامل استفاده بهینه‌ای خواهند داشت. وینک قصد دارد توسط فاکتورهایی مانند استخراج رفتاری، طراحی ابتکاری اقتصاد رمز، مکانیزم تشویقی و... یک اکوسیستم ایجاد کند. این پلتفرم با ایجاد اکوسیستم، تجربه بازی غیرمتمرکز با کیفیتی بالا را فراهم می‌کند. به این جهت که توسعه‌دهندگان توانایی ساخت DApp را پیدا کرده و در نهایت این امر به پذیرش حقیقی منجر خواهد شد. به این ترتیب کاربران برای مشارکت به عنوان ذی‌نفعانی فعال در این سیستم عامل اشتیاق پیدا می‌کنند.

وینک کوین چیست؟

رمز وین یک توکن سودمند TRC-20 است که بر روی زنجیره بلوک ترون TRON ساخته شده است. در پس‌زمینه وین، وینک نشانه مهمی است که برای ایجاد انگیزه سهام‌داران اصلی جهت مشارکت فعال مورد استفاده قرار می‌گیرد. منظور از سهام‌داران اصلی توسعه‌دهندگان و کاربران هستند. وینک کوین در ادامه به لیستی از موارد اصلی استفاده از توکن وینک اشاره می‌کنیم:
 • وین پاور Win Power: صاحبان رمز، وین پاور را به دلیل قرار دادن رمزهای وین دریافت می‌کنند.
 • قطره هوایی. صاحبان رمزها واجد شرایط دریافت قطره‌های هوایی وین هستند.
 • WinDrop staking: تمام DApp های متصل به سیستم عامل بازی می‌توانند بخشی از برنده‌ها را با صاحبان رمزهای وین توسط برنامه وین دراپ WinDrop تقسیم کنند.
 • حقوق حاکمیت: این امکان برای صاحبان رمز وجود دارد که توسط مکانیزم حاکمیت و حقوقی که دارند، بر توسعه و جهت‌دهی روند سیستم عامل تأثیرگذار باشند.
 • سوزاندن منابع: کاهش هزینه معاملات برای صاحبان رمز با دستیابی به وین.
 • فرصت‌ها و تجربه‌های شخصی: صاحبان رمز می‌توانند در رویدادهایی مانند مسابقات پوکر یا اتومبیل‌رانی شرکت کنند.
 • جایزه‌های گیم پلی: دریافت پاداش. در واقع بازیکنان بر اساس میزان حجم بالا و DApp هایی که به پایگاه‌های کاربر بزرگ خدمات ارائه می‌دهند، از این مزایا بهره‌مند می‌شوند. این پاداش‌ها شامل مواردی مانند تخفیف مستقیم، افزایش میزان پرداخت یا سرعت استخراج می‌شود.

ویژگی‌های کلیدی ارز دیجیتال وینک

 • ابزارها و آی‌پی‌های توسعه‌دهنده. این ابزارها به گروه‌ها اجازه می‌دهند تا پروژه‌های خود را با یکدیگر ادغام کرده یا از ابتدا DApp‌های بازی را ایجاد کنند.
 • پیشکسوتان و افراد باتجربه در صنعت بازی تیم توسعه را تشکیل می‌دهند.
 • فراهم بودن زمینه مشارکت سرمایه‌گذاری و استراتژیک با ترون Tron
 • مکانیزم پاداش وین دراپ WinDrop
 • ارزهای فیات با یکپارچه‌سازی پول‌های ثابت و ادغام DeFi بیشتری همراه است.
 • برخورداری از موتور محتوا و صندوق اکوسیستم با مدل حکمرانی
 • مجوز بازی کاستاریکا و کوراسائو
در حال حاضر ارز دیجیتال وینک در رتبه Coinmarketcap 170 قرار داشته و اخیرا نیز تا 65.65 درصد رشد کرده است. وجه تمایز وین با دیگر ارزهای رمز پایه اصلی در عدم خریداری مستقیم آن با پول ناخالص است. با این حال همچنان شما می‌توانید با خرید بیت کوین از صرافی ارزیپتو، به آسانی این سکه را تهیه کنید.

وین توکن WIN Token

مبلغی حدود 999 میلیارد وین توکن ایجاد خواهد شد که تنها از طریق IEO یا توسط بازارهای ثانویه، قطره‌های هوایی و رویدادهای تبلیغاتی، قابلیت دستیابی دارند. اولین مورد، پیشنهاد اولیه مبادله IEO است که در بستر بینانس لانچ پد Binance Launchpad برگزار می‌شود. این پیشنهاد قرعه‌کشی از بیست و چهارم ماه جولای سال 2019 شروع شد. برندگان قرعه‌کشی نیز در 31 جولای سال 2019 اعلام شدند. حدود 5 درصد از کل عرضه که برابر با 000، 000، 950، 49 وین است به فروش عمومی اختصاص داده شد. با فروش توکن به مبلغ 0.0001201 دلار، سقف فروش آن حدود 6 میلیون دلار است. این نکته نیز قابل ذکر است که قیمت بر اساس حداقل بیت کوین تعیین شده و تقریبا معادل یک ساتوشی است. ساتوشی کوچک‌ترین واحد اندازه‌گیری بیت کوین است. در واقع این بدان معناست که ارزش وین تنها از نظر بیت کوین افزایش پیدا می‌کند. از دیگر ویژگی‌های شاخص ارز وینک باید به نقطه قیمت پایین اشاره کنیم. این نقطه قیمت پایین می‌تواند پس از فروش به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. همچنین مشاهده شده که بینانس IEO در مدت زمان کوتاهی رشد چشمگیری داشته و این رشد ده برابر بلافاصله پس از IEO چندان غیرمعقول به نظر نمی‌رسد.

خرید ارز دیجیتال وینک

یکی از راه‌های آسان برای دریافت رمزهای وین توسط قطره‌های هوایی انجام می‌شود. حدود 5 درصد اضافی از کل عرضه سکه به قطره‌های هوایی اختصاص دارد. این توقع وجود دارد که طی سه سال آینده مقدار درصد اضافی گسترش پیدا کند. اولین قطره هوایی در ماه آگوست سال 2019 اتفاق افتاد و نشانه‌های وین نیز به صاحبان نشانه‌های BTT، TRX و ANTE/WIN منتقل شد. اولین قطره هوایی 22 درصد از کل تقسیم قطره هوایی را که معادل 10، 989، 000، 000 است را توزیع می‌کند. همچنین در آن سال پیش‌بینی می‌شد که طی دوازده ماه آینده 20 درصد اضافی یا 11، 880، 000، 000 وین که با هر ماه 999، 000، 000 برابری می‌کند، توسط قطره‌های هوایی توزیع شود. برای خرید ارز وینک می توانید از صرافی ارزیپتو اقدام کنید. با ثبت نام در ارزیپتو و پس از مرحله احراز هویت، می توانید از طریق پنل کاربری خود ارز وینک و بیش از 1700 ارز دیجیتال دیگر را خریداری کنید.

سوالات متداول

 • بالاترین و پایین ترین قیمت وینک در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

 • ارزش کل بازار وینک چه مقداری می باشد؟

 • حجم مبادلات روزانه وینک چه مقدار است؟

کمترین قیمت وینک در ۲۴ ساعت 0.00006903 $

بیشترین قیمت وینک در ۲۴ ساعت 0.00007132 $

کمترین قیمت وینک در یک هفته 0.00006868 $

بیشترین قیمت وینک در یک هفته 0.00007493 $

کمترین قیمت وینک در یک ماه 0.00006178 $

بیشترین قیمت وینک در یک ماه 0.00007934 $

سایت اصلی وینک

https://winklink.org/

خرید وینک
فروش وینک
خرید آنی وینک
فروش آنی وینک
خرید فوری وینک
فروش فوری وینک
قیمت وینک
خرید و فروش وینک
قیمت لحظه ای وینک
قیمت خرید وینک
قیمت فروش وینک
صرافی خرید وینک
قیمت وینک به دلار
قیمت وینک به تومان
بهترین صرافی خرید وینک
قیمت وینک امروز
نمودار قیمت وینک