logo
{ "p_id": 3992, "chart_slug": "coti", "symbol": "COTI", "en_name": "COTI", "fa_name": "کوتی", "change_1h": 0.311958, "change_7d": -15.7638, "change_24h": -3.33221, "change_30d": 15.1924, "volume": null, "marketcap": "199136806.08", "supply": 2000000000, "rank": 301, "website_url": "https://coti.io/", "low_24h": 0.12485986893599776, "high_24h": 0.13544822988060923, "low_7d": 0.12485986893599776, "high_7d": 0.13907163982359697, "low_30d": 0.10012369611001981, "high_30d": 0.14966165350825175, "price": 0.11033017282607362, "slug": "coti", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": -3.09286, "price": 14.775028663048227 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": -0.280298, "price": 6121.155592171502 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": -4.05399, "price": 0.2794077105201236 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": -3.9424, "price": 1.3255850065721408 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": -1.70723, "price": 1.4805241626940964 } ], "category": { "name": "" } }
COTI

COTI COTI

کوتی

قیمت کوتی

3.3 %

-

$ 0.110330

تومان 6,544

۲۴ ساعت

کمترین قیمت کوتی

$0.124860

indicator

بیشترین قیمت کوتی

$0.135448

عرضه کل کوتی

COTI 2.00 میلیارد

ارزش کل بازار کوتی

0.20 میلیارد USDT

سایت اصلی کوتی

https://coti.io/

تغییرات یک ساعت کوتی

0.3 % +

تغییرات یک هفته

15.8 % -

تغییرات یک ماه

15.2 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
COTI
COTI
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای کوتی (COTI/USD)

نمودار قیمت لحظه ای کوتی COTI در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای کوتی

COTI (COTI)

ارز دیجیتال کوتی COTI با نام اختصاری COTI با ارزش بازار 0.20 میلیارد در رتبه 301 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش کوتی صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت کوتی برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز کوتی 2.00 میلیارد واحد است و هر واحد کوتی در این لحظه با قیمت 0.110330 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت کوتی در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 3.33 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال coti

ارز دیجیتال کوتی که به اختصار با نام COTI نیز نامیده می شود یکی از ارزهای دیجیتال جدید و بسیار محبوب است که ویژگی های مختلفی را به شما ارائه می دهد. ارز دیجیتال Coti در حال حاضر در بسیاری از صرافی های مختلف در دنیا خرید و فروش می شود و افراد زیادی علاقه مند هستند تا روی آن سرمایه گذاری کنند. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید تا اطلاعات خود درباره ارز دیجیتال Coti را افزایش دهید به شما پیشنهاد می کنیم حتما ادامه این مطلب را با دقت مطالعه کنید تا اطلاعات مورد نیاز خود در این زمینه را به دست بیاورید.

درباره ارز دیجیتال کوتی

امروزه انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال در بازار کریپتوکارنسی وجود دارند که هر یک از آنها دارای کاربردها، اهداف، مزایا و معایب خاص خود هستند. اگر شما هم قصد دارید در این بازار سرمایه گذاری کنید باید بتوانید به خوبی هر یک از این ارزها را شناسایی کنید. ارز دیجیتال Coti خود را به عنوان اولین پلتفرم فین‌تک درجه یک سازمانی معرفی می‌کند که سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا راه‌حل‌های پرداخت خود را بسازند و همچنین ارز دیجیتالی را برای صرفه‌جویی در زمان و همچنین پول، دیجیتالی کنند. ارز دیجیتال کوتی یکی از انواع این ارزها است که یک مکانیزم بسیار جذاب را برای اعتماد بیشتر در این فضا فراهم کرده است. coti در واقع یک پلتفرم بسیار کاربردی است که به صورت غیر متمرکز طراحی شده است و دارای کیف پولی است که از چندین ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی می کند. یکی از مهم ترین قابلیت های این پلتفرم صرافی اختصاصی آن است که برای معامله ارزهای دیجیتال طراحی شده است و قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی را به کاربران خود ارائه می دهد. ارز دیجیتال کوتی در واقع توکنی برای این پلتفرم است. ساختار داده شبکه این ارز دیجیتال مبتنی بر گراف غیر گردشی است که می تواند سرعت بالایی را به شما ارائه دهد.

نکاتی درباره نحوه توزیع توکن coti

یکی از مهم ترین مواردی که افراد علاقه مند هستند تا درباره ارز دیجیتال Coti بدانند نحوه توزیع توکن آن است. یکی از اصلی ترین اهداف ارز دیجیتال Coti راه اندازی یک شبکه پرداخت غیر متمرکز است. یکی از ویژگی های مهم این شبکه این است که هم از مزایای ارزهای دیجیتال و هم از مزایای ارزهای سنتی که پیش از این مورد استفاده قرار می گرفتند بهره مند می شود. یکی از مهم ترین تفاوت های میان نحوه توزیع این توکن با سایر ارزهای دیجیتال این است که در این شبکه از یک ساختار غیر چرخشی که به آن خوشه گفته می شود استفاده می کنند تا دیگر نیازی به پایگاه داده هایی که براساس بلاک چین کار می کنند نباشد. این ویژگی بسیار مهم باعث می شود تا تقریبا تمامی تراکنش ها هم به صورت همزمان و هم به صورت غیرهمزمان قابل انجام باشند و از این مزیت استفاده های زیادی می شود. مزیت مهم دیگری که این شیوه توزیع توکن دارد سیستم امتیازدهی ارز دیجیتال کوتی است. در این سیستم بین نرخ کارمزدی که کاربران پرداخت می کنند با امتیازاتی که در جهت اعتماد بیشتر دریافت می کنند ارتباط وجود دارد و همین عامل نیز باعث افزایش اعتماد در سیستم این توکن ها می شود.

آشنایی با صرافی و توکن ارز دیجیتال کوتی

در بخش قبلی اشاره کردیم که صرافی کوتی یکی از صرافی های جذاب برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال است که قابلیت ها و ویژگی های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از شبکه ارز دیجیتال کوتی شما می توانید به صورت شبانه روزی به این بازار دسترسی داشته باشید و انواع ارزهای دیجیتال و فیات را خریداری کنید. نکته بسیار مهمی که باید درباره این صرافی بدانید این است که اگر شما توکن کوتی را خریداری کرده باشید می توانید از این توکن برای پرداخت کارمزدهای خود استفاده کنید که این مسئله می تواند به میزان زیادی هزینه خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال را برای شما کاهش دهد. در صرافی کوتی شما می توانید انواع مختلفی از جفت ارزها را خرید و فروش کنید. از جمله مهمترین مزایای این صرافی می توان به امنیت بسیار بالای آن به علت غیرمتمرکز بودن، سرعت بالای خرید و فروش انواع ارزها و بسیاری از امکانات جذاب دیگر اشاره کرد که شما می توانید از تمامی این مزایا و امکانات بهره مند شوید.

آینده ارز دیجیتال کوتی

ارز دیجیتال کوتی یکی از ارزهای آینده دار در بازار ارزهای دیجیتال به شمار می آید که بسیاری از کارشناسانی که در این حوزه فعالیت دارند آن را به عنوان یکی از گزینه های جذاب برای اضافه کردن به سبد سرمایه گذاری خود می شناسند. با وجود این که ارز دیجیتال کوتی در حال حاضر رتبه چندان خوبی در CoinMarketCap ندارد ولی به روزسانی های اخیری که روی شبکه این ارز صورت گرفته است نشان می دهد که بنیاد آن بسیار قوی است و تیم سازنده نیز در راستای عملی کردن اهداف خود تمام تلاش خود را به کار گرفته اند. علاوه بر این با نگاه کردن به نمودار این ارز دیجیتال در تایم فریم روزانه مشاهده می کنیم که در حال تشکیل یک الگوی مثلث است که شانس آن برای شکستن این الگو و ادامه روند صعودی بسیار بیشتر است. تمامی این موارد در کنار یکدیگر باعث می شود تا سرمایه گذاران و کارشناسانی که در این زمینه فعالیت دارند آن را یک ارز آینده دار معرفی کنند. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال coti به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید.

هدف این ارز دیجیتال

بستری که ارز دیجیتال کوتی برای کاربران خود فراهم می کند به شرکت ها کمک می کند تا بتوانند در بهینه ترین حالت ممکن محصولات Fin Tech را طراحی کرده و بسازند. ساخت محصولات Fin Tech می تواند نیازمند فضای زیادی برای ذخیره سازی داده بوده و نیازمند صرف زمان و هزینه زیادی نیز باشد. با این حال بستری که این ارز دیجیتال فراهم می کند به توسعه دهندگان این محصولات اجازه می دهد تا بتوانند این محصولات را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه بسازند. یکی دیگر از اهداف بسیار مهم ارز دیجیتال کوتی ارائه پلتفرمی است که کاربران بتوانند استیبل کوین هایی که دارای ثبات قیمتی هستند را بسازند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید بستری که این ارز دیجیتال فراهم کرده است اولین پلتفرم جهانی است که در این زمینه فعالیت دارد و امکان ساخت استیبل کوین ها را برای کاربران فراهم می کند. از دیگر اهداف مهم این ارز دیجیتال نیز می توان به ارائه پلتفرمی جامع و کامل برای پرداخت های غیر متمرکز اشاره کرد که امروزه دارای محبوبیت زیادی است.

مزایا و معایب این ارز دیجیتال

ارز دیجیتال کوتی دارای مزایای بسیار زیادی است که آشنایی با این مزایا می تواند برای شما مفید باشد. یکی از مهم ترین مزایای این ارز غیرمتمرکز بودن آن و تمرکززدایی از پلتفرم های ارائه دهنده خدمات پرداخت می باشد. شبکه کوتی از نظر مقیاس پذیری عملکرد بسیار بهتری را نسبت به سایر شبکه های موجود در این زمینه دارد و علاوه بر این امنیت آن نیز بسیار بالاتر از سایر شبکه های پرداختی است. ویژگی و مزیت مهم دیگر این ارز دیجیتال کاهش هزینه های پرداخت آن با استفاده از توکن های کوتی است. ارائه کیف پول تخصصی و داشتن یک لایه امنیتی اضافی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال از دیگر مزایای مهم این ارز به شمار می آیند. با این حال نباید فراموش کنید که ارز دیجیتال کوتی نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال دارای معایبی می باشد که از جمله آنها می توان به جدید بودن این ارز اشاره کرد. تمامی مزایای این شبکه به شرطی برقرار خواهند شد که سرمایه گذاران بتوانند به خوبی از این ارز دیجیتال حمایت و پشتیبانی کنند. این ارز تا ورود به مرحله پخته شده و برآورده کردن تمامی مزایا و ویژگی های خود مسیر طولانی پیش روی خود دارد.

موسس ارز دیجیتال کوتی

یکی از فاکتورهای اساسی برای سرمایه گذاران برای انتخاب یک ارز دیجیتال تیم سازنده و موسس ارز دیجیتال است. به همین علت است که ما در این بخش قصد داریم کمی بیشتر درباره موسس ارز دیجیتال کوتی و همینطور تیم سازنده این ارز صحبت کنیم. موسس این ارز دیجیتال دیوید عصراف (David Assaraf) است که سابقه طولانی در موسسه HSBC و بانک های اسرائیلی دارد. مدیرعامل این پلتفرم شخصی به نام Shahaf Bar-Geffen است که پیش از این به عنوان مدیر عامل WEB3 فعالیت داشت که یک شرکت چند ملیتی در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. از دیگر اعضای تیم سازنده ارز دیجیتال کوتی می توان به افرادی مانند Matt McBrady با مدرک دکترای اقتصاد از دانشگاه هاروارد، Greg Kidd با مدرک MPA در دانشگاه هاروارد، Sebastian Stupurac بنیان گذار WINGS و Steven Heilbron اشاره کرد که همگی آنها از افراد معروف در زمینه اقتصاد به شمار می آیند و همین عامل نیز می تواند نشان دهنده قدرت بسیار زیاد تیم سازنده این ارز دیجیتال و بنیاد قوی آن باشند.

قیمت ارز دیجیتال کوتی

ارز دیجیتال کوتی در اوایل ماه جولای در سال 2020 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد و به این بازار معرفی شد. در همان شروع کار قیمت هر توکن این ارز تقریبا 0.88 دلار بود. بسیاری از سرمایه گذارانی که این ارز دیجیتال را پیش خرید کرده بودند به سود زیادی دست پیدا کردند. با شروع روند نزولی بازار ارزهای دیجیتال قیمت این ارز نیز در سال 2021 به حدود 0.53 دلار به ازای هر توکن رسید که بسیاری از سرمایه گذاران را ترساند ولی مجددا روند صعودی این ارز شروع شد و در اواسط ماه جولای سال 2021 مجددا به قیمت 0.88 دلار یعنی اوج تاریخی خود رسید. رسیدن به اوج تاریخی نشان داد که این ارز دارای بنیاد بسیار خوبی است و به محض این که بازار روند صعودی به خود بگیرد می تواند اوج تاریخی خود را جا به جا کند. از نظر بسیاری از کارشناسان این ارز دیجیتال پتانسیل افزایش قیمت چند برابری را نیز دارد.

خرید این ارز دیجیتال Coti

اگر شما هم قصد خرید ارز دیجیتال کوتی را دارید حتما باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید. اولین نکته این است که امروزه برخی از صرافی های داخلی نیز امکان خرید این ارز را برای شما فراهم کرده اند و نیازی نیست که برای خرید آنها حتما از طریق صرافی های خارجی اقدام کنید. اگر قصد سرمایه گذاری روی این ارز را دارید بهتر است که مطمئن شوید از کیف پول های مطمئنی برای این کار استفاده کنید. نکته مهم دیگری که باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که سعی کنید پیش از خرید حتما نمودار این ارز را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در سقف قیمتی این ارز را خریداری نمی کنید. برخی از افراد بدون توجه به نمودار ارز دیجیتال کوتی اقدام به خرید آن در سال گذشته کردند و همین عامل نیز باعث شد تا ضررهای سنگینی را متحمل شوند. به همین علت است که بیشتر سرمایه گذاران پیشنهاد می کنند حتما در یک نقطه مطمئن اقدام به خرید توکن کوتی کنید تا نسبت به سودی که دریافت می کنید مطمئن تر شوید.

فروش این ارز دیجیتال Coti

برای فروش ارز دیجیتال کوتی شما در گام اول باید مقداری از این ارز دیجیتال را در کیف پول خود داشته باشید. در گام بعدی شما باید پلتفرمی که قصد استفاده از آن را دارید انتخاب کنید. صرافی کوتی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای فروش این ارز دیجیتال باشد با این حال شما می توانید صرافی های داخلی و خارجی دیگری را نیز برای انجام این کار انتخاب کنید که هر یک از آنها دارای مزایای خاص خود هستند. اگر در صرافی کوتی اقدام به فروش این ارز کنید کارمزد کمتری را با استفاده از خود این ارز دیجیتال پرداخت خواهید کرد و در نتیجه می توانید در هزینه های مربوط به کارمزد خود صرفه جویی کنید. امروزه پلتفرم های بین المللی مانند صرافی بایننس و سایر صرافی های معروف نیز امکان فروش این ارز را برای شما فراهم کرده اند. برای معامله رمزارز Coti می توانید به وبسایت صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

قیمت ارز کوتی در سال های آینده

یکی از نیازهای اساسی بسیاری از افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال هستند این است که قیمت آینده آن را پیشبینی کنند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید امروزه بسیاری از افرادی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند پیشبینی می کنند که قیمت ارز دیجیتال کوتی تا سال 2025 به 50 دلار می رسد که این رقم می تواند فوق العاده باشد. با توجه به قیمت فعلی این ارز دیجیتال رسیدن آن به 50 دلار می تواند سرمایه گذاری بی نظیر برای شما باشد که سرمایه شما را تقریبا 50 برابر خواهد کرد. صحبت پایانی ارز دیجیتال کوتی یکی از ارزهای دیجیتال جدید است که دارای ویژگی ها، کاربردها و اهداف بسیار جذابی می باشد. اهداف قیمتی بسیار خوبی برای این ارز پیش بینی می شود که سرمایه گذاری روی آن را بسیار جذاب می کند. امیدواریم مطالعه این مطلب درباره ارز دیجیتال و توکن کوتی برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده باشید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت کوتی در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار کوتی چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه کوتی چه مقدار است؟

کمترین قیمت کوتی در ۲۴ ساعت 0.124860 $

بیشترین قیمت کوتی در ۲۴ ساعت 0.135448 $

کمترین قیمت کوتی در یک هفته 0.124860 $

بیشترین قیمت کوتی در یک هفته 0.139072 $

کمترین قیمت کوتی در یک ماه 0.100124 $

بیشترین قیمت کوتی در یک ماه 0.149662 $

سایت اصلی کوتی

https://coti.io/

خرید کوتی
فروش کوتی
خرید آنی کوتی
فروش آنی کوتی
خرید فوری کوتی
فروش فوری کوتی
قیمت کوتی
خرید و فروش کوتی
قیمت لحظه ای کوتی
قیمت خرید کوتی
قیمت فروش کوتی
صرافی خرید کوتی
قیمت کوتی به دلار
قیمت کوتی به تومان
بهترین صرافی خرید کوتی
قیمت کوتی امروز
نمودار قیمت کوتی