information

درباره الگورند

الگو Algo ارز رمزپایه بلاکچین الگوراند Algorand است. بلاکچین الگوراند برای کمک به ایجاد یک اقتصاد باز و بدون مرز ساخته شده است که همه بتوانند در آن مشارکت کنند. این نوع جدید اقتصاد دیجیتال، فقط با ارز واقعی دیجیتال قابل اجرا است که برای همه بلافاصله عملی باشد و این چیزی نیست جز الگو.

ارزهای رمزنگاری شده مانند الگو همان کارهای کلیدی را انجام می‌دهند که پول کاغذی انجام می‌دهند (که امروزه اغلب به‌ آن‌ها ارز FIAT گفته می‌شود) اما از آنجا که ‌آن‌ها دیجیتال هستند، ‌می‌توانند بدون چالش‌های پول کاغذی این کار را انجام دهند. از Algo می‌توان برای خرید و فروش کالا یا خدمات استفاده کرد.

همچنین از الگو می‌توان برای ارسال فوری پول به هر کسی بهره برد. بدون فرمی برای پر کردن، بدون بانک یا صرافی و البته بدون تاخیر.

ویژگی‌‌های الگو

سرعت

الگو در کمتر از 4.5 ثانیه به کیف پول هر کسی ارسال می‌شود.

مقیاس پذیر

بلاکچین Algorand برای میلیاردها کاربر ساخته شده است. این بدان معناست که هر چقدر تعداد کاربران الگو زیاد باشند، پرداخت شما در کمتر از 4.5 ثانیه انجام می‌شود.

قابل اعتماد

بلاکچین الگوراند به گونه ای ساخته شده است که تضمین می‌کند منشعب نمی‌شود و به اصطلاح فورک (Fork) ندارد.

شفاف

کل مقدار الگو در زمان راه اندازی بلاکچین الگوراند ایجاد شد. این اتفاق در 19 ژوئن 2019 رخ داد و 10 میلیارد الگو ایجاد شد. در هر زمان، هر کسی می‌تواند بلاکچین عمومی ‌الگوراند را بررسی کند تا ببیند چند الگو استفاده می‌شود.

امن

گرچه بلاکچین الگوراند از بسیاری جهات شفاف است، اما از پیشرفته ترین رمزنگاری (کدهای دیجیتال نشکن) استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که تمام اطلاعات شخصی و خصوصی پرداخت شما در امنیت است.

به طور خلاصه، الگو یکی از سریع ترین، مطمئن ترین و قابل اعتمادترین ارزهای رمزنگاری است که امروزه استفاده می‌شود. با محقق شدن چشم انداز اقتصاد بدون مرز، الگو یکی از مهمترین ارزهای رمزنگاری مورد استفاده خواهد بود.

از آنجا که الگو یک ارز رمزنگاری شده آزاد است، بسته به احساسات بازار یا شرایط خارجی، ارزش آن در صورت تبدیل به پول کاغذی یا ارز رمزنگاری دیگری ممکن است کاهش یا افزایش یابد. الگورند قیمت الگو را کنترل نمی‌کند.

توزیع برخی یا انواع ارزهای رمزپایه، از جمله الگو، در برخی از حوزه‌های قضایی قانونی نیست و ممکن است در سایر حوزه ها با محدودیت‌های خاصی روبرو شود. الگورند به طور مستقیم الگو را در کشورهایی که هنوز چنین توزیعی مجاز نیست (از جمله ایالات متحده) عرضه نمی‌کند، اگرچه بازارهای ثانویه که تحت کنترل الگوراند نیستند، ممکن است که الگو را در چنین حوزه‌های قضایی معامله کنند.

الگورند مسئولیت اینگونه معاملات را نمی‌پذیرد و به خریداران هشدار می‌دهد که ریسک این معاملات با خودشان است.

کاربران برای ذخیره و نگهداری الگورند می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در google

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست