در حال دریافت اطلاعات
درباره بت
About Basic Attention Token

درباره ارز دیجیتال Bat

با گسترش شبکه بلاک چین و کاربردهای متنوع آن و هم چنین توسعه بازار ارزهای دیجیتال، ضرورت ورود به این حوزه در بسیاری از کسب و کارها و هر سازمانی که مشتاق پیشرفت باشد، وجود دارد. حال اگر این سازمان ها نیازمند استفاده از فناوری بلاک چین باشند، باید کوین اختصاصی خود را داشته باشند، که تا حد زیادی مشکل و هزینه بر است.
توکن ها نمادهای قابل معامله ای هستند که بر اساس استانداردهای تعریف شده یک سیستم بلاک چین بر بستر آن شکل گرفته اند. به بیان ساده تر سیستم های بلاک چین شناخته شده ای مانند بیت کوین، اتریوم، بایننس چین و سایر شبکه های موجود در دنیای ارزهای دیجیتال، این امکان را فراهم کرده اند که افرادی که نیازمند داشتن کوین هستند، مجبور به طراحی سیستم بلاک چین جدیدی نباشند و بتوانند از ظرفیت این شبکه ها استفاده کنند. این توکن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که یکی از مهم ترین آن ها توکن های کاربردی و توکن های پرداختی در حوزه Defi است.

مهم ترین هدف حوزه ی (DeFi) یا امور مالی غیر متمرکز حذف واسطه های مالی ای مانند بانک-ها، صرافی ها و دیگر واحدهای مالی است که قرن هاست به صورت متمرکز خدمات مالی را ارائه می کنند. در واقع این حوزه یک پروژه نیست، بلکه بستری برای گسترش پروژهای گوناگون مالی است که به صورت غیر متمرکز به ارائه خدمات مالی مانند وام، تبدیل ارزها، خرید و فروش می-پردازند. توکن های حوزه امور مالی غیر متمرکز دنیای جدیدی از پروتکل های مبتنی بر ارزدیجیتال هستند که در سال های اخیر با هدف توسعه و تغییر سیستم های مالی سنتی به وجود آمده اند. تعدادی زیادی از این توکن ها بر بستر اتریوم ساخته شده اند.

ارز دیجیتال Bat که در سال 2019 در بازر ارزهای دیجیتال عرضه شد، یک توکن کاربردی پرداختی است که بر بستر بلاک چین اتریوم و استاندارد TRC20 ساخته شد. اتریوم نام یک سیستم بلاکچین است که دارای مقیاس پذیری بسیار بالا و سرعت تراکنش کم است. مقیاس پذیری به معنی توانایی سیستم در ثبت و به اصطلاح مدیریت حجم نقدینگی بسیار زیاد است
ERC20 مجموعه قوانین و استاندارد های بلاکچین اتریوم است که بر مبنای آن توکن های دیجیتال ساخته می شوند. توکن هایی که بر اساس استاندارد ERC20 ساخته میشوند قابلیت تراکنش و یا نگهداری در تمام کیف پول هایی که از بلاکچین اتریوم پشتیبانی می کنند می باشند.

این توکن که توسط برندن ایچ خالق زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت و برایین باندی طراحی و توسعه داده شد، پیاده سازی رسالت فناوری بلاک چین مبنی بر غیر متمرکزسازی را در موتورهای جست وجو دنبال می کند. موتور جست وجوی Brave بر بستر شبکه بلاک چین یکی از نوین ترین فعالیت ها در این حوزه می باشد.

توکن BAT در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد و در طی برگزاری فرایند عرضه اولیه ICO، توانست ۳۵ میلیون دلار در کمتر از یک دقیقه جذب سرمایه کند. در طی این ICO، تنها ۱۳۰ نفر توانستند از این رمز ارز بخرند و نیمی از تعداد بت های عرضه شده نیز توسط تنها ۵ نفر خریداری شد که باد مخالفی در راستای غیر متمرکز سازی در شبکه بلاک چین می باشد.

ریو با استفاده از Shieldهای خود (Shield بریو سیستمی است که به طور خودکار جلوی تبلیغات غیرضروری را می گیرد)، تمام تبلیغات غیرضروری را بلاک می کند. همچنین از طریق سیستم دفتر کل داخل مرورگر، به صورت ناشناس علایق کاربران را تشخیص می دهد، تا تجربه آنها در بخش تبلیغات را بهبود ببخشد. این قسمت از طریق محاسبه مقدار زمانی که هر تبلیغ می تواند توسط کاربر دیده شود، انجام می گیرد.

Brave محتوا را با تبلیغ کنندگان تطبیق می دهد و اگر این تبلیغ از نظر داخلی این مرورگر همخوانی داشت، و همچنین با علایق کاربر یکسان بود، آن را نمایش می دهد. تمام این دیتاها رمزنگاری شده اند و تنها در دستگاه کاربر ذخیره می شوند و Brave از هویت کاربران محافظت می کند.

به بیان ساده تر، توکن Bat یک توکن از انواع توکن های کاربردی است که به منظور پرداخت کارمزدهای مختلف در مرورگر Brave مورد استفاده قرار می گیرد. توکن های کاربردی به منظور نقل و انتقالات و یا حتی خرید فروش مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارت دیگر از توکن های کاربردی می توان برای پرداخت هزینه های استفاده از خدمات یک پلتفرم خاص استفاده کرد.

قیمت ارز دیجیتال Bat

نمومدار قیمتی Bat پس از کف سازی قیمتی در ناحیه 8سنت، نوسانات بسیاری را تجربه کرده-است.کانال قیمتی 11تا 26سنت مدت طولانی شاهد نوسان قیمیت توکن Bat بود که پس از شکست این کانال، سقف تاریخی قیمت این توکن در محدوده ی 1.92دلار به ثبت رسیده است.

نواحی قیمتی مهمی هم چون 46تا53دلار، 1تا1.1دلارنواحی حمایتی و مقاومتی هستند که می توانند مورد توجه سرمایه گذاران و معامه گران در بازار ارزهای دیجیتال قرارداشته باشند.
عوامل مختلفی بر قیمت این رمزارز نیز تأثیرگذار هستند که در ادام به برخی از مهم ترین آن ها اشاره شده است.

عرضه و تقاضای بازار یکی از مهم ترین المان های تاثیرگذار بر قیمت Bat است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow می باشد. به بیان ساده تر، ورود و خروج Bat به صرافی ها به عنوان میزان عرضه و تقاضای این رمزارز در نظر گرفته می شود. ورود این ارزدیجیتال به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای این ارزدیجیتال خواهد بود.

رقابت رقابت بین Bat و دیگر رمزارزها در مورد عملکرد سیستم می تواند موجب تغییراتی در قیمت رمزارز باشد.

صرافی های که Bat در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال Bat

ارز دیجیتال Bat دارای محدودیت حداکثری عرضه در تعداد 1.5میلیارد عدد است و در دسامبر 2021، 67امین رمزارز ارزشمند در بازار ارزهای دیجیتال می باشد.

آینده ارزدیجیتال Bat

ایجاد همکاری با بایننس به منظور استفاده از این توکن در حوزه قراردادهای هوشمند

گسترش همکاری ها با شرکت ها و پروژه های توکن های غیرمثلی

تبلیغات بریو برای فروش NFT، با کارت های اتر (Ether Cards) انجام می شوند و شامل ۵.۹ میلیون دلار پاداش به صورت رمزارز BAT هستند.

همکاری با پروژه Splinterlands برای ارائه تخفیف به کاربران بت

کیف پول اختصاصی ارز دیجیتال Bat

کیف پول Uphold والت رسمی توکن بت می باشد.. این کیف پول با مرورگر بریو یکپارچه شده و پاداش های BAT مستقیما وارد این والت می شوند؛ البته برای استفاده از Uphold باید مراحل احراز هویت را انجام دهیم تا بتوانیم پاداش های خود را برداشت کنیم.

هم چنین می توان توکن Batرا در تمام کیف پول های پشتیبانی کننده اتریوم و استاندارد TRC20 ذخیره کرد.

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
62.08 M
سکه در گردش
1.49 B
حجم بازار
1.17 B
عرضه کل
1.50 B