logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال BIFI

ارز دیجیتال beefy.finance با نام اختصاری bifi که در تابستان سال 2020 تأسیس شد و در اکتبر همان سال راه‌اندازی شد، یک بهینه‌ساز کشت سرمایه غیرمتمرکز و چند زنجیره‌ای است که به کاربرانش اجازه می‌دهد از طریق روش‌های مختلف کشت سرمایه، سود مرکب از ارز دیجیتال خود کسب کنند. یعنی پلتفرم ارز دیجیتال beefy.finance به عنوان یک محفظه بزرگ و غیرمتمرکز عمل می‌کند که سپرده‌های رمزنگاری شده کاربران خود را در خزانه‌هایش ذخیره می‌کند، سپس به طور خودکار آن را بین پروژه‌های کشت سرمایه توزیع می‌کند که بهترین جوایز ممکن را به دست می‌آورند. ارز دیجیتال bifi فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) هر روز در حال ارائه راه‌های عالی برای کسب درآمد به روش غیرمتمرکز است. یکی از محبوب‌ترین ابزارهای پول‌سازی، کشت سرمایه نامیده می شود، که در این روش، رمزارزها در ازای دریافت بهره ثابت یا متغیر در بازارهای دیفای قفل می‌شوند. با این حال، با رشد DeFi و پلتفرم‌های کشت سرمایه، انتخاب پلتفرم برای به حداکثر رساندن بازده و در عین حال متعادل کردن ریسک، دشوار و پیچیده شده است. برای اطمینان از اینکه کاربران DeFi به این حوزه جذب شوند و درجهت رشد آن گام بردارند، پلتفرم هایی جدید و با امکانات جذاب رشد می کنند. یکی از این پلتفرم ها ،  beefy.financeاست.

اهداف پروژ Beefy Finance

هدف اصلی ارز دیجیتال bifi این است که کاربران خود را قادر سازد تا دارایی‌های ارز دیجیتال خود را با کشت آن ها در پروژه های دیفای افزایش دهند و از این طریق کاربران بتوانند کسب درآمد کنند. کشت کنندگان سرمایه، اغلب اینترنت را به دنبال سودآورترین پروژه جستجو می کنند، اما این کار به زمان، همچنین تحقیق نیاز دارد و درست انجام دادن آن دشوار است. از طرف دیگر ارز دیجیتال bifi از قراردادهای هوشمند برای به انجام رساندن هدف خود استفاده می کند و در نتیجه این فرآیند سودآوری را خودکار می کند. برای اینکه کاربر بتواند به اهدافی که ارز دیجیتال bifi  وعده می دهد دست یابد، باید ارز دیجیتال خود را در یکی از محفظه های این رمز ارز قرار دهد. سپس هر خزانه به یک استراتژی کشت سرمایه متفاوت متصل می‌شود، به این معنی که یک صندوق ممکن است دارایی‌ها را در استخرهای نقدینگی (LPs) قرار دهد، در حالی که دیگری ممکن است ارز دیجیتال را در پروژه‌های بازارسازی خودکار (AMM) سرمایه‌گذاری کند. علاوه بر این، این خزانه‌ها می‌توانند مختص دارایی‌های خاص، جفت دارایی‌ها یا دیگر انواع کشت سرمایه باشند. درباره پروژه Beefy Finance

سازوکار پروژهBIFI

پلتفرم ارز دیجیتال bifi یک اکوسیستم است که برای ایجاد درآمد از ارزهای دیجیتال به روشی امن و غیرمتمرکز طراحی شده است. تیم مجرب این رمز ارز، از طریق اجزا و روش های مختلف، به این مهم دست می یابند. برخی از اجزای اصلی این پلتفرم به شرح زیر است: Trustless: رمز ارز bifi توسط یک تیم ناشناس از توسعه دهندگان ساخته شده است که با سالها تجربه ، پلتفرمی را ساخته اند که بر اساس «اعتماد نکن، تأیید کن» عمل می کند. برای انجام این کار، آنها اطمینان حاصل کرده‌اند که همه قراردادهای هوشمندشان، از جمله قراردادهای حاکمیتی و توزیع رمز ارز، در شبکه اصلی انجام می شوند و قابل بررسی هستند. از این طریق، جامعه این ارز دیجیتال نه تنها می‌تواند تراکنش‌های آن‌ها را ببیند، بلکه اطمینان حاصل کنند که همه چیز به درستی و همانطور که در نظر گرفته شده است کار می‌کند. این به امر باعث اعتبار این ارز می شود. غیرمتمرکزبودن: این ارز دیجیتال مانند هر پلتفرم DeFi، غیرمتمرکز است و بر ایجاد یک سیستم مالی امن بدون واسطه‌، متمرکز است که سهم عمده‌ای از سود را به خود اختصاص دهد. برای انجام این کار، از اتریوم الهام گرفته و روی یک بلاک چین با قراردادهای هوشمند راه اندازی شده است تا به اجرای خزانه های آن کمک کند. با این حال، از آنجایی که رمز ارز bifi پلتفرمی است که برای یافتن سودآورترین گزینه‌های کشت سرمایه، نیاز به ارتباط با بسیاری از پروژه‌های این حوزه دارد، آن را روی انواع بلاک چین ها راه‌اندازی کرده است. گسترش بر روی چندین بلاک چین ضروری است، زیرا هر بلاک چین، پروژه های کشت سرمایه مختص به خود را دارد که روی آن اجرا می شود. در اکتبر سال 2020، این رمز ارز برای اولین بار مجموعه ای از خزانه ها را در BSC راه اندازی کرد و با پروژه های آن بلاک چین ارتباط برقرار کرد. به دنبال این همکاری، بر روی بلاک چین های آوالانچ و HECO نیز راه اندازی شد و پس از آن حتی روی پلتفرم پلیگان، فانتوم، هارمونی و بسیاری دیگر گسترش یافت. این همکاری ها به ارز دیجیتال beefy.finance محدوده کشت باورنکردنی می دهد، به این معنی که شانس بسیار بیشتری به منظور بازدهی جدی برای سرمایه گذاران دارد. خزانه ها: خزانه های ارز دیجیتال bifi اساساً پیشنهاد اصلی آن هستند. خزانه‌ها مکان‌های امنی بر روی بلاک چین هستند که کاربر رمزارز خود را در آنجا سپرده می‌کند و طبق آن روش کشت سرمایه ای که می‌خواهد از آن استفاده کند. خزانه‌ها با قراردادهای هوشمند اجرا می‌شوند که به طور خودکار بهترین فرصت‌های کشت را شناسایی و انتخاب می‌کنند و سپس ارز دیجیتال را بر این اساس سرمایه‌گذاری می‌کنند. این بدان معناست که قرارداد هوشمند تمام فرصت‌های موجود در آن صندوق را تجزیه و تحلیل می‌کند، سپس دارایی‌های صندوق را در آن فرصت پول‌سازی سرمایه‌گذاری می‌کند. علیرغم نام، رمزارز سپرده شده در این خزانه ها در واقع می تواند هر زمان که بخواهد خارج شود، و همین ویژگی این رمز ارز را به گزینه ای سودآور تبدیل می کند که در آن کاربر کنترل دارایی های خود را حفظ می کند.

مزایای ارز دیجیتالBIFI

اگرچه ارز دیجیتال bifi هنوز در اکوسیستم DeFi جدید است، با چالش‌های زنجیره هوشمند Binance مقابله می‌کند و فرصت‌های موجود برای اعضای جامعه را افزایش می‌دهد. بیایید نگاهی به مزایای کلیدی آن بیندازیم: مهمتر از همه، ویژگی مطلوب این پروتکل این است که به لطف استراتژی های هوشمند پیشنهادی، حتی به سرمایه گذاران کوچک این فرصت داده می شود تا بازده بزرگی بدست آورند که پیش از این فقط نهنگ ها و کشت کنندگان سرمایه با تجربه در آن مهارت داشتند. مزیت دیگر، هزینه معامله مقرون به صرفه است. از آنجایی که زنجیره هوشمند بایننس مشکلی را که اتریوم با آن دست و پنجه نرم می کند که همان کارمزدهای سوخت بالا است را ندارد، کارمزد تراکنش بسیار پایین است. همچنین با اجرای حاکمیت زنجیره ای، اعضای جامعه می توانند در تصمیم گیری برای ارائه بهترین پیشنهاد به پروتکل شرکت کنند.

معایب ارز دیجیتالBIFI

در همین جا، اجازه دهید به اشکالات احتمالی پروژه ارز دیجیتال Beefy Finance بپردازیم. در حالی که این پلتفرم به طور کلی، یک خلاقیت عالی و مملو از مزایای فراوان است، احتمال خطراتی نیز وجود دارد. بدون شک، یکی از خطرات قابل توجه در مورد استخرهای نقدینگی، زیان ناپایدار است. زیان دائمی زمانی رخ می دهد که قیمت دارایی های قفل شده در یک مخزن نقدینگی پس از ذخیره تغییر کند. در زمان انصراف، کاربران به این دلیل با ضرر مواجه خواهند شد. هرچه تغییر قیمت بزرگتر باشد، زیان بیشتر است.

توکن BIFI

سکه BIFI رمز ارزی حاکمیتی است که در اکوسیستم این ارز دیجیتال استفاده می شود. این رمز ارز نقطه مرکزی است که کل سیستم را اجرا می کند، از اجرای قراردادهای هوشمند گرفته تا پاداش دادن به کاربران همگی توسط آن انجام می شود. علاوه بر این، سکه ی این رمز ارز برای حاکمیت استفاده می‌شود، در نتیجه با قرار دادن تصمیمات مربوط به پلتفرم، در دست دارندگان سکه بیفی، تمرکززدایی را تضمین می‌کند. درصد کمی از سود خزانه‌ها به عنوان درآمد پلتفرم در نظر گرفته می‌شود و سپس بین آن دسته از کاربرانی که در ارز دیجیتال BIFI سهام دارند توزیع می‌شود.

قیمت ارز دیجیتال BIFI

نمودار قیمت رمزارز بی فی پس از عرضه در جولای 2021 نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته است. نواحی مهم قیمتی 902تا1058دلار و 1934دلار و 1941تا2277دلار و نیز سقف تاریخی قیمت ارز دیجیتال bifi در نقطه 3344دلار می توانند به عنوان ناحی مهم حمایتی و مقاومتی مورئ استفاده تحلیل گران و سرمایه گذاران قرار گیرند.

آینده ارز دیجیتالBIFI

جدا از خزانه‌های جدید و تبلیغات Launchpool، به زودی چند پیشرفت بسیار هیجان‌انگیز خواهند داشت. اول، رابط کاربری این ارز دیجیتال کاملاً اصلاح شده است تا این پلتفرم را با دنیای DeFi 2.0 مطابقت دهند. نسخه بتا ، که منبع باز است، پیش نمایشی از برخی از ویژگی های درحال بروز رسانی را ارائه می دهد. در حالی که هیچ تغییری در قراردادهای هوشمند اساسی وجود نخواهد داشت، اما رابط کاربری جدید تجربه روان‌تری را با اطلاعاتی ارائه می‌کند که می‌تواند به همه کاربران این رمز ارز کمک کند تا هنگام قرار دادن ارزهای دیجیتال خود در این پلتفرم تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند. همچنین مجموعه آواتارهای ارز دیجیتال bifi در ماه های آینده منتشر خواهد شد. این  انتشار شامل 8000 NFT برای جشن گرفتن بیش از یک سال بهینه‌سازی بازده، مبتنی بر پلتفرم بیفی است. و برای هر کسی که بخواهد آواتار NFT را در اختیار بگیرد، پیشنهادهای خصوصی و عمومی وجود خواهد داشت، و همچنین سهمی به جامعه ارز دیجیتال بیفی و تیم آن داده خواهد شد. برای آگاهی بیشتر ز پیشرفت های این پروژه می توانید به سایت رسمی آن مراجعه نمایید. تحلیل قیمت و بنیادی رمزارز بی فی

کیف پول ارز دیجیتال bifi

رمز ارز bifi را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال زیر نگهداری کنید:
  • کیف پول کوینومی
  • کیف پول متامسک
  • کیف پول تراست والت
  • کیف پول اتمیک
  • کیف پول سخت افزاری لجر

خرید و فروش ارز دیجیتال bifi

عرضه اولیه ارز دیجیتال bifi با حدود 80000 سکه بسیار محدود است و این به معنای توزیع 90 درصد از این عرضه بین اعضای جامعه است. از آنجایی که رمزارز حاکمیتی می تواند برای شرکت در فرآیند رای گیری استفاده شود، کاربران با تجربه می توانند در تصمیم گیری غیرمتمرکز در شبکه مشارکت کنند. مقدار عرضه در گردش آن نیز 72000 سکه می باشد. برای معامله رمزارز بی فی میتوانید به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو مراجعه نمایید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین